Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Mystic Falls - erdő és környéke

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 04, 2013 10:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Végighallgattam szavait, de közben szemem egyre inkább a testén legelt, s nem tudom, mi igézte elő bennem, de hirtelen azt sem tudtam, hogy mi történt köztünk a mútban, s ennek egyetlen megoldása lenne: felidézni azt a bizonyos rövidke időszakot, mely annyira tetszett nekem.
- Tudod mit? - kérdeztem ,s ott termettem mellette. - Tudni akarom, hogy az a bizonyos forrás, aki segíteni tudna neked. Nem hiszem, hogy sokra megyek vele, de... talán valami nyomon el tudok indulni a segítségével.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 9:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
- Hidd el, látom rajtad, hogy tényleg fontos számodra - mondtam neki egyszerűen. A több mint négyszáz év alatt, mióta élek elég sok mindent megtanultam, és nagyon is jól felismerem, ha valaki hazudik, vagy ha kötődik valakihez. És látom Victoron, hogy valóban szeretné megtalálni ezt a Katerinát.
- Köszönöm a bókodat - kacsintottam rá, majd pedig folytattam. - Hát, valóban.. ezek a ruhák tényleg jobban mutatnak mint amilyenek néhány száz évvel ezelőtt voltak - nevettem el magam, mert ez így van, sokat változik a világ mindenben. - ... de azért te sem panaszkodhatsz, jól tartod magad, és azt hiszem ezzel rengeteg hölgy egyetért velem - mosolyogtam el magamat, mert tényleg egy jóképű fickó. Ezt nem lehet letagadni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 9:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
- El sem tudod hinni, mennyire fontos nekem.. - súgtam halkan, és egy nagy sóhajtással dőltem neki az egyik fa törzsének. Nem mondom, volt jobb ötletem is, hogy mivel üssem el az időmet Sofia társaságában. De jelenleg nem akartam túl rámenős lenni.. a szemem előtt még ott időzött Katerina... a gyönyörű telt ajkak.. a szempár.. az alkat..
- Nem hiszem, hogy bárki tud róla bármit. - mértem végig Sofiát. - mondtam már neked, hogy még mindig ugyanolyan gyönyörű vagy, mint voltál? Bár ezek a göncök tagadhatatlanul jobban állnak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 26, 2013 7:18 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Figyeltem az arcát, és valami érdekeset láttam, ami olyan boldogság és szomorúság közös párosa, hiszen boldog lenne, ha megtalálná az illetőt, és szomorú, mert nem tudja, hogy valóban rátalál majd...
- Tényleg nagyon fontos személy... Elhiszem - mikor ezeket kimondta, elfordult tőlem, mintha csak könnyeit próbálná visszatartani, de aztán visszafordult felém. - Nyugi, van néhány jó kis ismerősöm, akik biztosan elhintenek nekem egy-két információt róla - próbáltam valami olyat mondani, ami segít rajta, és mert Victornak kell ez a nő, és én segítek neki, mivel régi ismerősök vagyunk...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 26, 2013 6:36 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Nem is tudom, mi csillant fel bennem. Valami halvány reménysugár, mikor azt mondta, ő járt már itt előtte, és... ez felkeltett bennem valami olyasmit, hogy talán már találkozott Katherine-nel. Vagy mi több... belefutott, vagy akármi... nekem muszáj tudnom róla...! Megőrülök már, annyi éve keresem... és tudom, hogy nem halt meg. Nem olyan nő volt, aki feladja, mikor tud valamit előre... és ő tudta. Erre mérget mernék venni.
- Fontos, igen.. - suttogtam, és elfordítottam a tekintetemet. - Mondhatni, a legfontosabb. - köszörültem meg a torkomat nagy nehezen, majd visszaemeltem rá szemeimet. - De sajnálatos, hogy semmit nem tudsz róla.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 24, 2013 7:33 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Victor... Ő egy különleges valaki az életemből. Nem tudom, miért, de mikor vele vagyok, teljesen felszabadultnak és normálisnak érzem magam. Vagy csak ilyesmi érzést vált ki belőlem a jelenléte.
- Tudod, én is akkoriban jöttem ide, másodszorra - kezdtem bele a sűrű kis mondókámba, amit nem tudom, hogy is fogok befejezni, de majd csak lesz valahogyan.
- Ismerősen cseng a név... De azt hiszem, ha találkoztunk is, akkor sem voltunk nagy beszélgetőpartnerek vele - ugortam gyorsan a végére a mondatomnak, mert valóban fogalmam sincs hirtelen, hogy ki ez a Katerina vagy Katherine. Biztosan összefutottam már vele a városban, csak eddig nem igazán volt rá okom, hogy megállítsam őt. - Nagyon fontos személy az életedben? - kérdeztem rá olyan kisebb mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 24, 2013 6:35 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Soha, ennyire nyíltan én még nem beszéltem senkivel. A legfőbb oka az volt, hogy magányos férfiként - na jó, annyira nem magányosként, hiszen mindig van partnerem, ha arra vágyom - megszoktam a némaságba búrkolózást.
- A neve Katerina Petrova - billent oldalra a fejem. - De ebben a flancos új időben Katherine Pierce néven ismert. És halottnak hiszik. Amit... én kizártnak tartok. - ismertem el megvonva a vállamat. - 1864-ben ebben a városban élt. És felkutatom, ha azon múlik. De kizárt, hogy halott legyen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 22, 2013 2:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Amikor elmondta, hogy miért is van itt... Elgondolkodtam azon, amit mondott, hogy keres valakit, aki egy ismerőse lehet, vagy kicsit több is, mint barát neki...
- Nocsak... és ki után? - én is a szemébe néztem, és tök őszintén kérdeztem tőle. Veheti ezt rossz néven is, de ugyanakkor jónak is. Nem igazán érdekel, amíg nem bánt, én sem őt. - Hát, nagy a valószínűsége, hogy ismerem őt, de mivel én sokszor nem tartózkodom itt, így bizonyára nem tudom - nem tudom, de tényleg ritkán vagyok itt, bár akkor sokkal hosszabb időt vagyok itt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 21, 2013 9:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Megkérdezhettem volna azt is, hogy méltóztatik-e igazat mondani. A nők esetében nem gyakran vettem észre azt, hogy annyira törekszenek igazat mondani, de Sofia esetében.. maradjunk annyiban, nem töröm ki a nyakát, ha hazudik. Nem az én káromra teszi, hisz nem szolgáltam rá, hogy ellenem legyen, nemde? Akkor miről is beszélünk tulajdonképpen?
- Nos.. én kutatok valaki után. - fúrtam ujjaimat a zsebembe, és mélyen tekintetébe vésődött pillantásom. - Kétlem, hogy ismernéd. Egy elég nagyhírű nőszemély a vámpírok körében, de ennek ellenére alig tudja valaki, merre jár.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 13, 2013 9:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
- Igen, utazgatom. Hát, Mystic Falls-ban először az 1800-as években jártam, aztán többnyire itt voltam, ha éppen nem utaztam - vontam vállat, és olyan unottan mondtam neki ezt, mert valahogy nem tudtam mosolyogni.
Miért olyan érdekes az, hogy éppen itt vagyok? Ezt sosem értettem... Most örülök Victornak, meg nem is, olyan két tűz között érzem magam vele. - Most már te is válaszolhatsz arra, hogy te miért vagy itt? - még mindig ott voltam nagyon közel hozzá, és néztem a szemeibe, miközben végigsimítottam a kezemet mellkasától egészen az arcáig, és egy picit mosolyogtam, majd inkább távolabb álltam tőle...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 13, 2013 9:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Ezek a nők.. hogy egyszer az én kérdésemre válaszolnának. De majd ehhez külön kérvényt kell benyújtanom. Természetesen. Nem tudnak semmit a rendes illemről.. régen, ha egy férfi kérdezett, a nő válaszolt egy pisszenés nélkül. De ma már.. illemek.. hová tűntetek? Nem mintha félteni kellett volna tőlem azokat, akik nem voltak illedelmesek.. én minden nőt szerettem kihasználni.
- Szóval utazgatsz. - bontottam ki a lényeget nehezen. - Érdekes. Pont Mystic Fallsban? - vontam fel kérdőn szemöldökömet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 11, 2013 7:27 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Hm, na ezt sosem gondoltam volna, hogy ennyi év után ismét belegabalyodom ebbe a férfiba. Mondjuk mindig tudott meglepetést okozni nekem, de valahogy mindig jól érzem magam vele, ő is még mindig nagyon jóképű és sármja mit sem kopott.
- Drágaságom, te is tudod, hogy én sem vagyok oda nagyon a kérdezz-felelek dolgokért - mosolyogva jelentettem ki ezt neki, mert tudja, hogy én is épp ilyen vagyok. - ...de azért elmesélem, már nagyon régóta itt élek, bár sokat utazgatom is. és ezért nem vagyok itt sem túl sokat - őszintén a szemébe nézve mondtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 10, 2013 9:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Meglepte a tény, hogy itt lát engem viszont. És mit tagadnám, pontosan ezt akartam elérni. Ugyan nem ez volt az eredeti célom, nem Sofia-ra akartam ráhozni a frászt, de túl szép volt ez a helyzet ahhoz, hogy csak úgy veszni hagyjam a pillanat varázsát.
- Kedvesem, tudod, hogy nem szeretem a kérdéseket. - termettem ott előtte, és végigmértem tökéletes alakját. szépsége mit sem kopott meg. - Te mit keresel itt?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 05, 2013 9:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Soha sem gondoltam volna, hogy vadászat közben olyan személybe akadok, akit nagyon régen rég láttam már... És emiatt a macska-egér játékomat azzal a bűnözővel muszáj volt elhalasztanom. Na, nem mintha égető dolog volt, de hát mindenki azt kapja, amit érdemel. Vagy nem.
- Vi...Victor? - egy pici időre meghűlt bennem minden, ami egyébként sem túl forró... Köpni-nyelni nem tudtam... hát, igen Franciaország, a régi szép idők egyike. - Hogy-hogy itt vagy? - vontam őt kérdőre kissé, pedig simán csak kérdezni szerettem volna tőle, de tőlem már a normális beszélgetés az távol áll.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 05, 2013 8:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Jó ideje tartózkodtam már itt. De csak átmenetileg. Talán két napra, vagy annál többre? Nem tudom még. Egyelőre azt kell kiderítenem, hogy mi dolga volt itt a szépséges Katerinának egykoron. Egyelőre a tudásom kimerül annyiban, hogy a Salvatore fivéreket szórakoztatta. Vagy ez a fedősztorija. És hát.. nem is esik túl jól a becsületemnek, ha errről beszélnek. Beszélek.. gondolkodom rajta.
A tekintetem megakad valamin az erdő sűrűjében, melyről talán jobb lett volna nem is tudomást venni, de az ismerős arc túlzottan elvonta a figyelmemet.
- Sofia? - vontam fel a szemöldökömet, láthatóan a vadászó nőre, és kérdőn pillantottam a régen látott arcra. Franciaország talán? Ahol egymásba gabalyodtunk..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 02, 2013 9:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Végre rátaláltam arra a fickóra, aki a saját családját bántalmazta, és erről szereztem információkat. Elég könnyen, jóhiszemű férfi nyomozó még el is hitte, hogy el szeretném őt csábítani, közben pedig csak egy kis infót szerettem volna megtudni, és szerencsémre a szemeimmel bárkit ki tudok vallatni bármiről, vagyis szebben mondva elhintenek nekem bármit. Követtem a fickót, mert hát miért is ne követném, viszont észrevette, és hát a saját vesztébe rohant bele, hiszen épp az erdő felé szaladt. - Neked sincs eszed... - szóltam a férfihez, és ördögi kacajba estem. Legmeggondolatlanabb lépése volt ezzel, és azt hiszem ennek csak én örülök igazán. Még időt is hagytam neki, hadd érezze a törődésemet, és hagytam, hogy kicsit ellógjon előlem...
Ezután hallottam valami érdekeset, vagy csak elterelésről van szó? Na, mindegy, nem gondolkodtam már semmin, csak azon, hogy elinduljak megkeresni a bújócska-partneremet.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vissza az elejére Go down
 

Mystic Falls - erdő és környéke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» A Mystic Falls melletti erdő
» Mystic Falls
» Mystic Falls
» Mystic Falls sikátorai
» Mystic Falls Jégpálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Múlt :: 2008-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •