Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Kendra Fields ▲ Miss'Devil

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 31, 2013 11:10 pm
Ugrás egy másik oldalra

Kendra Fields
You can't make people love you, but you can make them fear you.



Teljes neved: Kendra Fields
Becenév: Miss'Devil, Candy
Kor: 23
Születési hely, idő: 1989. 01. 03. Atlanta
Play by: Shay Mitchell
Faj: vérfarkas
Érdeklődési kör: Naiv férfiak, balhék, vásárlás
Kapcsolat a családdal: Van egy nővérem, egy exem és egy barátnőm. ~ Ennyit elég, ha tudsz.


M- Titok Wink- kb. 7 év, de lehet több is - Van


Ismerj meg

Mindenki a külső alapján ítél, pedig az számít, hogy mi is rejtőzik egy csinos pofi mögött. Külsőre mindenki azt gondolja, hogy egy kedves, aranyos és szeretni való leányzó vagyok, pedig ennél nagyobbat nem is tévedhetnének, hiszen maga vagyok az ördög.
A gyönyörű, hosszú fekete haj, gesztenyebarna babonázó szempár mögött egy ördögi, önző, manipulatív, gonosz és mindenre elszánt személy lakozik, ezt még sorolhatnám tovább is, de szerintem már ebből rá is jöttél, hogy milyen vagyok valójában. Világ életemben talán egy-két ember volt akiben ténylegesen megbíztam, vagy még annyi se.
Nem mondanám, hogy az átok kiváltása után lett ilyen a természetem hiszen gyerekkorom óta megmutatkozott rajtam az önzőség és a gonoszság, de azt hiszem ez családi vonás. Ha gyenge és érzelmes lettem volna talán már nem is élnék. Mert mint tudjuk a gyengék hamar az élet csapdájába eshetnek, de aki nem enged az érzelmeinek és nem bízik meg akárkiben azé a mások feletti hatalom. Ezekből adódóan nem is volt barátom, csak egy legjobb barátnőm volt, de évek óta nem láttam már, azóta nem is próbálkoztam keresni őt....Igazából értelme nem lett volna, hiszen ő boszorkány lett és magam sem tudtam, hogyan tudnánk meglenni egymással ezek után.
De térjünk is vissza a kinézetemhez, hiszen a hosszú hajamat általában kiengedve hordom, amihez nagy őzike szemek párosulnak és ennek általában hasznát is veszem. A szememmel babonázok, majd ajkaimmal pedig ölök. Talán így lehetne jellemezni a külsőmet, hiszen vékony alkatomon minden jól áll és ezt ki is használom előszeretettel.





Életem története

1989. júniusában láttam meg a napvilágot egy esős napon Atlanta-ban. Egyszerű gyerek korom volt, nem voltam elkényeztetve, viszont ennek ellenére mindenem megvolt amire egy magamfajta lánynak szüksége volt. Esetleg, ha valamit hiányoltam akkor azt megszereztem, hiszen kicsi korom óta megjelent a személyiségem, talán egyesek még azt is gondolhatták, hogy maga az ördög jött világra velem. Talán nem is tévedtek akkorát azok, akik ezt gondolták rólam.
Egészen kicsi koromtól kezdve tisztában voltam azzal, hogy a családban öröklődik a vérfarkasgén. Őszintén szólva eleinte nem hittem apám meséiben, de aztán minden világossá vált és fűtött a vágy, hogy én is ilyen lehessek. Lehet, hogy beteges dolog ez az életcél, de nekem mindig is fontos volt a hatalom és az erő. Anélkül sehol sem lennék. Iskolában is mindenki rettegett és félt tőlem, de akár úgy is mondhatjuk, hogy tiszteltek engem. Ez már tényleg csak nézőpont kérdése.
Volt egy nővérem Charlotte, aki mindenben támogatott és szép lassan már együtt kezdtük el uralni az iskolát, mi voltunk az a testvérpáros, a női ragadozok akiktől mindenki félt és rettegett.
Viszonylag hamar, 16 éves koromban váltottam ki az átkomat amikor egy nagyszájú ribanc a kelleténél jobban kiakasztott és balul sültek el a dolgok. Persze sosem derült ki az eset, de nem is bántam, hogy megtörtént, hisz megkaptam azt amit mindennél jobban akartam. Hatalmat...
Még tinédzserkoromban ismertem meg Sean Willinghamat, aki úgyszintén vérfarkas volt. Eleinte csak barátok voltunk. Már csak azért is mert ugyanolyan volt mint én. Szabad akaratú aki falta az életet és elsöpört mindenkit az útjából, ezért is találtam meg vele a közös hangot. Feltűnően sok időt töltöttünk együtt, és a barátság lassan szerelemmé vált, de egy évnél tovább nem élvezhettem tovább a románcot mivel családja lemészárlása után teljesen megváltozott. Mintha a saját maga ellentétévé vált volna. Egy gyenge befolyásolható senkivé. Emiatt hamar meg is romlott a kapcsolatunk és ő el is hagyta a várost. Helyileg Mystic Fallsba ment.
Egy ideig csak rágódtam az egészen és az okokat kerestem, de aztán megelégeltem a tehetetlenségemet és nem túl sok reményt fűzve ehhez az egészhez utána mentem. Eleinte azt hittem, hogy ez a város csak egy unalmas kis porfészek, de hamar kiderült, hogy nem. Ugyan Sean-t megtaláltam, de a szíve már másé volt és ezt nem tudtam elviselni. A barátnője Aurora is vérfarkas génekkel volt megáldva, de szerencsémre félt az átoktól. Én ezt kihasználva a nővérem segítségével aki vámpír lett rávettük, hogy öljön meg egy embert. A tervem sikerrel zárult, de Sean továbbra sem enyhült meg irányomba, de itt még korántsem ért véget ez a játszma. A java még hátra van.
Visszatértem ide, hogy visszakapjam Sean-t vagy legalább is pokollá tegyem az életét.


Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Kendra Fields ▲ Miss'Devil Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Pént. Nov. 01, 2013 11:00 am
Ugrás egy másik oldalra
elfogadva  


Helló, Kendra! Wink
Örülök, hogy ismét gazdára talált a karakter, annak meg főleg, hogy ilyen szép lapot hoztál össze. Nem akarok és igazából nem is nagyon tudok belekötni semmibe, jó látni, hogy nem csak a vámpírok, hanem a vérfarkasok is tudnak vérmesek lenni. Ha jól kijátszod a lapokat, sok mindent ki lehet hozni ebből a karakterből. Wink
Szerintem az arcod már le van foglalva, tehát menj, forgasd fel Sean életét. Jó játékot! Smile
Vissza az elejére Go down
 

Kendra Fields ▲ Miss'Devil

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kendra Fields
» # Kendra Fields #
» Kendra Fields ~the new story~ (újraírva)
» Kendra lakása
» Astrid Fields

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vérfarkasok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •