Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 13, 2016 11:23 am
Ugrás egy másik oldalra
Astrid Fields
nomen est omen

kor kb. 45/45+

faj Hibrid/Farkasboszorkány/
vámpírboszorkány

Szerepkör Édesanyám

play by Penelope Cruz

foglalkozás -

várja Én, szerintem mások is. 40

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Hello anyu!
Fogalmam sincs arról, hogy élsz, hiszen jó pár éve úgy tudom, hogy egy támadásban életedet vesztetted, ahogyan édesapám is. Sose volt a legjobb a viszonyunk, hiszen vad és nem törődöm voltam mindig is. Könnyedén szegtem meg a szabályokat és te ennek roppantmód nem örültél, ahogyan annak se, hogy könnyedén váltottam ki az átkomat, hiszen mindig is farkas akartam lenni. Sokszor veszekedtünk emiatt, de részben amiatt, mert a fiatalkori énedre emlékeztettelek és nem akartad, hogy ugyanazokat a hibákat elkövessem, mint te egykoron és utána emésszem magam. Sokan azt hiszik, hogy nincs lelkiismeretem és talán kicsit így is van, de te ezt sose akartad elfogadni, mert pontosan tudod, hogy a jól felépített várfal mögött én is képes vagyok érezni és ezt mi sem bizonyítaná jobban, mint Theo-hoz fűződő érzelmeim.
Miattad haltam meg legutóbb, hiszen a lányodon keresztül akartak neked ártani. Kikkel rúgtad össze a port? Nem tudom, ahogyan azt se, hogy még nagyon is lélegzel és miattad veszítettem el a farkast. Azóta még inkább bántott egy múltbéli ismerős, ugyanakkor vámpírrá is tett. Azzá, ami sose akartam lenni, ahogyan uralni se tudom túlzottan. Félő, hogy egyszer talán komolyabban neki fogok esni Theonak is és nem lesz jó vége.
Árnyékban éltél eddig, de feltett szándékod, hogy megkeresel és segítesz nekem. Meg akarsz védeni önmagamtól és attól, hogy teljesen kiforduljak annak köszönhetően, amivé változtam. Sose voltál makulátlan, mindig is közel állt hozzád is a sötétség, nem féltél sose bepiszkolni a kezedet, de most úgy érzed, hogy túl messzire mentek az ellenségeid és ha régen nem is voltál jó anya, most helyre akarod hozni a múlt hibáit. Vajon lesz rá lehetőséged? Vagy egyszerűen kizárlak az életemből a sok hazugság és titok miatt? Hiszen talán az apám se az, akit egykoron hittem és szerettem…Talán sokkal több csörgedezik az ereimben, mint valaha gondoltam volna.

|| Nagyon várom! 40 Pb alkuképes, ahogyan a név is, egyedül a családnévhez ragaszkodom! Ha megérkeztél, akkor kérlek dobj meg egy pm-el. 40

Vissza az elejére Go down
 

Astrid Fields

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Astrid Maystreed
» Astrid Oceana Monroy
» Kendra Fields
» # Kendra Fields #
» Kendra Fields ~the new story~ (újraírva)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •