Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 11:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

- Mast szeretsz, jol tudom. - mondom erzestelen hangon.
Pislogok felfele parat, igy probalom legyurni azt, hogy elkezdjek sirni.
- Nem szoktam sirni. - mondom erzestelen hangon
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 11:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Serena, és Eyal

-Serena..Kérlek ne tedd ezt velem.-suttogom,és nem tudom már mit tehetnék.
-Mit tegyek? Mit szeretnél? Mit csináljak azért,hogy ne ilyen legyen a hangulatod?-kérdeztem halkan,és picit megszorítom a kezét, de csak gyengéden.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 11:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

Szemetforgatok mondatan. En ne csinaljam vele?! Hisz o smarolt le es tapizott, aztan jott azzal a dumaval, hogy ezt ne csinaljuk.
- Ne jatszadozz velem! - mondom hatarozottan es szemeibe nezek. Tekintetemben latszik hogy erzek iranta valamit...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 11:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Serena, és Eyal

Már én magam sem tudtam,hogy hogy van...-Eszemben sincs veled játszadoznom! Főleg veled nem.-néztem őt, és látszott rajta,hogy mintha azért lenne dühös, amit az előbb mondott. Hogy más szeretek? Akkor ezek szerint ő....
-Mondd, miért vagy most tényleg ennyire dühös?Soha nem voltál velem ilyen..-suttogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 11:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

- Most meg is ezt teszed... - mondtam ujra erzestelen hangon. Igen ezt szoktam csinalni ilyenkor, elnyomom az erzeseimet.
- Derisd ki, hasznald a hulye vampir kepessegeidet. Igezz meg ha ugy tetszik, csinalj amit akarsz. - tort ki belolem ez a mondat amit duhosen mondok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 11:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Serena, és Eyal

-Akkor azt mondd meg mit tegyek? Nem tudom mit tehetnék most...-sóhajtottam, és inkább elengedtem a kezét.
-Igen hülye vámpír képességek...De veled nem tenném azt,hogy megigézlek...Ezért kérem,hogy te áruld el.-nem tudtam mit mondani. Saját magam sem értettem ezt az érzést.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 11:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

Mikor elengedi a kezemet, ossze pakolok a taskaba. Mikor vegzek felallok es a hatammal neki dolog a fanak.
- Iszol a verembol, a testunk osszesimul. Megcsokolsz es letapizol. Ezek utan egyszer csak veget vetsz ennek. Szived ugye... - mondom. Mar nem vagyok annyira duhos, csak iszonyatosan szomoru.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 11:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Serena, és Eyal

Sóhajtottam egyet, és fel álltam.-Én magam sem értem az érzéseimet. Tudni akarod miért tettem ezt? Azért mert elképzelhető,hogy érzek irántad valamit. Nem lenne szabad, de így van. Ha tudni akarod, akkor itt helyben lecsókolnálak még egyszer, és csak veled lennék elfoglalva...-mondtam komolyan, és tettem néhány lépést hátra, majd egy nagyot sóhajtottam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 11:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

Csodalkozok mondatan. - Es mi van a masik csajoddal? - mondom ujra erzestelen hangon. Bar az, hogy itt helyben lecsokolna... Barcsak megtenne...
Termeszetesen ezt nem mondom el neki. Csak orulnek ha idejonne, megcsokolna a tobbi pedig jonne magatol...
A fanak dolve figyelem ot.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 11:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
-Hogy mi van Lettivel? Nem tudom, de sok mindnet tettem ellene...Szóval fogalmam sincs.-sóhajtottam, de továbbra is őt néztem.-De tőled is választ várok!Te is mondj nekem valamit!-mondtam komolyan, és közelebb mentem, már alig pár centi választotta el testünket.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 11:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

A Lettis dologra nem mondok semmit, jobb ha nem mondok semmit.
Nezem ahogy kezelebb lep, es mikor a testunket par centi valasztja el felgyorsul a szivveresem.
- En... Szeretlek a francba is! - tor ki belolem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 11:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Meglepett a válasza, ledöbbentem....Hirtelen még nyelni se tudtam.
-Serena..ezt nem hittem volna.-suttogtam, de már nem érdekelt semmi, csak ő... Hogy érezhessem, ezért megcsókoltam, most már szenvedélyesen. A kezét összekulcsoltam az enyémmel, és csak őt akartam érezni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 30, 2014 12:00 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

- Te akartad hallani. - vonok vallat. Habar hangom erzestelen, de szivem gyorsan ver kozelsegetol. Es ahogy ismerem ot tuti hallgatja azt ahogy gyorsul a szivem dobbanasa ahogy kozeledik felem.
Nezem ot, es a reakciojat. Meglepodok mikor megcsokol, de termeszetesen visszacsokolom. Ujjainkat osszekulcsolom es lagyan csokolom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 30, 2014 12:02 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Serena, és Eyal

Édes volt a csókja, és most rajta kívül nem érdekelt senki.-Igen én akartam hallani, amit nem is bánok.-mosolyogtam, és újra megcsókoltam, de már a pólóját leszedtem ilyenkor róla, és nyakát kezdtem el csókolni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 30, 2014 6:48 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

Nem torodom azzal, hogy leveszi a polomat.
Mikozben a nyakamat csokolja leveszem Eyalrol a polojat es vegig simitok hasai es szemeibe nezek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 30, 2014 8:52 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Serena, és Eyal

-Ha tudtam volna,hogy most le kell vetkőztetnem, akkor fel se öltöztettelek volna.-mosolyodtam el pimaszul,és újra megcsókoltam de már vadabbul, közben a fenekébe markoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 30, 2014 10:04 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

Felnevetek mondatan. - Elegge abszurd lett volna ha ugy beszelgetunk hogy nincs rajtam ruha. - mondom es huncutul mosolygok.
Szenvedelyesen csokolom. Es akkor jut eszembe hogy meg senkivel nem fekudtem le...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 30, 2014 5:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next


Alec & Sheilah



Naná, hogy nem vagyok boldog, hogy valaki csak úgy megállít az út közepén, és közben simán át is hajthattam volna rajta, ha nincs szerencséje. Mázlija van, hogy eléggé figyeltem ahhoz, no meg, ha kell akkor is meg tudom állítani a kocsit, ha mégis csak későn fékezem. De megúszta, mondhatjuk, hogy mázlija van, de azt is, hogy megkegyelmeztem, mindegy, hogy fogalmaztunk. Él és... gúnyolódik, ezt tisztán érzem, hiszen ebben én is profi vagyok.
- Csak a te hibád, ha unalmas az életed. - szökik fel a szemöldököm, mintha komolyan venném a szavait és nem tudnám, hogy csak gúnyból mondta őket. Egyébként meg szerintem az a jó sorozatgyilkos, akiről nem tudod, hogy az. Akiről ránézésre is ki lehet szúrni úgy béna, ahogy van. Én öltem már... épp eleget, de elsőre nem nézek ki valami pszichopatának, egyszerűen csak nem vagyok túlságosan lelkes, de az csak nem kell mindenkinek annak lennie.
- Szóval kellene egy telefon... csak úgy, mert olyan kedves vagyok? - morfondírozom, ahogy újra végignézek rajta. Ismerős, az biztos, és lassan kezd körvonalazódni, hogy honnan. Azaz pontosan nem tudom, de más fejében láttam az arcát. Valami köze lehet Hozzá, és ez nagyon-nagyon fontos dolog. - Mi a neved? - egyszerűbb kérdezni, mint eleve nekiesni, azt talán nem veszi egyből ellenséges kiállásnak, bár barátságos sem voltam, ez tény. Végül előveszem a mobilomat és szórakozottan kezdem el forgatni a kezemben.
- Tudod... ismerős vagy nekem, és mivel nem igazán vannak barátaim, biztos hogy nem jó értelemben... - kicsit közelebb lépek hozzá. Nem fenyegetően... nem nagyon fenyegetően, de elég határozottan ahhoz, hogy legyen róla sejtése, nem én vagyok a kis angyal, aki megmenti a kis elakadása után, vagy legalábbis biztosan kérek valamit cserébe.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 30, 2014 6:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
-Na jó ebben van valami , de akkor is. Most akkor hiába dolgoztam annyit.-mosolygok, és lecsúsztatom róla a nadrágot, de észreveszem,mintha valamin elgondolkozott volna.
-Mi a baj?-kérdeztem halkan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 30, 2014 6:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

Szívem gyorsabban kezd el dobogni, mikor már csak fehérnemű van rajtam. - Meg ne sajnáljalak. - mondom halkan felnevetve.
Sajnos észrevette, hogy elgondolkoztam valamin. - Semmi, én csak... Nah szóval... Nem voltam még férfivel úgy... - mondom halkan és kínosan lehunyom a szemem. 18 vagyok, szóval ez nem nagy gond de még is...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 30, 2014 8:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Serena, és Eyal

-Természetesen sajnálni kellene.-nevettem, és simogattam őt, míg meghallgattam a válaszát, amin kicsit elnevettem magamat halkan. De aranyosnak is tartottam.-Ez nagyon aranyos tőled.-mosolyogtam, és szájon csókoltam.
-Ha szeretnéd, akkor máskor is csinálhatjuk.-suttogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 30, 2014 8:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

Halványan elmosolyodok mondatán. Annyira megértő, és annyira örülök, hogy New Yorkban találkoztam vele, mert ő is az életem részévé vált, főleg, hogy bármi van jön és segít nekem.
- Én most szeretném. - suttogom miután vissza csókolom őt. Szenvedélyesen, de még is lágy a csókom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 30, 2014 10:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Serena, és Eyal

18+

Visszacsókoltam őt, és lehúztam az alsóját is, majd a rólam is lekerült a ruha. Ruhánkra terítettem őt, és végigcsókoltam a testét, majd elkezdtem lent játszadozni a nyelvemmel, a legérzékenyebb pontjával.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 30, 2014 10:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

+18

- Egy valamit ne felejts el, ember vagyok és nem vámpír. Szóval vigyázz rám. - mondom huncutul mosolyogva, de még is komolyan gondolva. Szeretem őt ami kicsit furcsa, és vele akarom az elsőt. És nem izgat, hogy vámpír vagy ember vagy mi, kedves velem és csak ez számít. Mindig mellettem áll, és segít ha baj van.
Vámpírsebességgel kerülünk a földre, én a hátamon fekszek és lehunyom a szememet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 30, 2014 10:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Serena, és Eyal


+18

-Vigyázok rád, megígérem.-mosolyogtam, és folytattam a kényeztetését, majd megcsókoltam, és óvatosan beléhatoltam. Nagyon lassan, és óvatosan csináltam,hogy ne fájjon neki, közben a csókon kívül simogattam a testét.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Vissza az elejére Go down
 

Az erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
12 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next

 Similar topics

-
» Erdő
» Erdő
» Erdő
» Az erdő
» Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •