Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 09, 2014 12:38 am
Ugrás egy másik oldalra
lydia adler


személyes információk

• becenév: Maradjunk a Lydia-nál, oké?
• születési idő: 1991. április 30.
• születési hely: Chicago, Illinois, USA
• kor: 24 év
• play by: Natalie Dormer
• foglalkozás: Sportolni nem szeretek, viszont naplót írni, múzeumokba, galériákba, kiállításokra járni annál inkább. Hatalmas rajongója vagyok a művészeteknek, egy-egy alkotás előtt képes vagyok órák hosszat ácsorogni, hogy minél jobban megcsodálhassam, valamint jómagam is szívesen festek és állítólag tehetséges is vagyok. Beismerem, van benne valami.
Imádok olvasni, új ismeretekkel bombázni az agyamat, véleményem szerint sosem lehet eleget tudni a világról.

• faj: Boszorkány
• család: Elég, ha azt mondom, mindenáron megvédem őket, kerüljön bármibe? Ők a mindenem, nincs olyan dolog, amit ne tennék meg a szüleimért és a nővéremért, hiába "csupán" örökbe fogadtak.

a felszín alatt
Nem szeretem magamat kielemezni, hiszen nem sok értelmét látom. Mindenki olyannak könyvel el, amilyennek akar, az én véleményem nem sokat számít. Lehet, hogy amit egyesek szeretnek bennem, azt mások gyűlölik, viszont akadnak olyan tulajdonságok, amelyekkel mindenki felruház. Példának okáért mondják, hogy a természetem heves, néha ingerlékenyebb, lobbanékonyabb vagyok a kelleténél, hamar felkapom a vizet és nem nyugszom meg egyhamar. Nem tehetek róla, utálom, ha a dolgok nem az elképzeléseim szerint történnek, ha valaki keresztbe tesz nekem, és ha nem tartja be az ígéreteit. Számomra ennél nincs mocskosabb dolog, a megszegett ígéretek halálos bűnként jelennek meg a szemeim előtt. Annak, aki magára haragít, nem tudok sok jó hírrel szolgálni, mivel megtorlom az ellenem elkövetett bűnöket. Méghozzá keményen.
Ám nem vagyok annyira sárkány-típus, elvégre szeretek élni, jól érezni magam, kikapcsolódni, néha elbújni a gondok elől, de a problémáknak való hátat fordítás nem jellemző rám jellegzetesen. Ha meg kell oldani valamit, akkor megoldom, nem számít mennyi követ kell megmozgatnom azért, hogy rájöjjek a megfejtésre és újra jobbá (vagy ha úgy tetszik inkább normálisabbá) varázsoljam az életemet.
A hozzám közel állókkal megértő és kedves vagyok, eredetileg barátságosan viszonyulok minden emberhez addig, míg nem adnak okot másfajta viselkedésre. Vannak barátaim, tehát meg tudok és meg is szeretek bízni az ezt kiérdemlőkben, igénylem a hátvédeket, az erősítést, akikre mindig számíthatok és a velük beszélgetéssel, egyszerű cseverészéssel eltöltött délutánokat. Egyszóval érzelmes lélek vagyok, akit természetesen Ámor nyila is eltalált elmúlt 22 életévének folyamán. Magával a szerelemmel nem volt bajom, csupán a végeztével együtt járó ürességgel, tehetetlenséggel és szomorúsággal. Azóta nem próbálkozom.
Rám nézve, szőke hajamból és világoskék szemeimből kiindulva senki sem gondolná, hogy képes vagyok kimutatni a fogam fehérjét és hogy akár az ördöggel is alkut kötnék, ha nem látnék más lehetőséget. Öltözködésem egyszerű, semmi csicsás, művi dolgot nem lehet felfedezni rajtam, az igényesség kedvelőjeként soha nem mutatok magamból többet a kelleténél, mindig ízlésesen emelem ki karcsú alakomat, amelyhez átlagos magasság párosul. Mondjuk ki: szép nő vagyok.

user információk
Oszd meg velünk, ki vagy!
életem lapjai
Akármerre néztem, mindenfelé sötétség honolt, mindössze a hold világította meg az erdőt. A halovány, csekély mennyiségű fény éppen csak arra volt elég, hogy kirajzolja az előttem lévő keskeny ösvény körvonalát és mivel hiába fordultam meg harmadszorra a tengelyem körül, de nem találtam más kiutat, mélynek induló, ám felületes oxigén utáni kapkodásként végződő lélegzetvétellel indultam a megtaposott levelekkel borított csapás felé. Lépteim lassúak voltak, óvatosan helyeztem előre először jobb, majd bal lábamat, folyamatosan kémleltem a helyet, a szűnni nem akaró feketeséget. A feszültség egyre nőtt bennem és rájöttem, az éjszakai erdőnél kevés félelmetesebb dolog van a világon még úgy is, hogy egyébként nem voltam ijedős lány. A rossz érzésem nem akart elmúlni, de inkább arra koncentráltam nehogy véletlenül zajt csapjak. Ki tudja, annak milyen vége lenne.
A következő pillanatban reccsenés hangja ütötte meg a fülemet. Szívem hatalmasat dobbant, azonnal a talpam alá néztem, de nem én voltam a hang okozója. Valaki más is volt a fák között rajtam kívül és a tarkómon lévő pihék rögtön jeleztek, hogy igen… valaki a közelben tartózkodik és… engem figyel!
Megadva magam első reakciómnak szaladni kezdtem. Futottam, ahogy a lábam bírta, fogadni mertem volna rá, hogy ilyen szélsebesen soha nem száguldottam még, viszont ép gondolatoknak nem volt helye a fejemben. Néha megcsúsztam a nedves avaron, az időérzékemet teljesen elvesztettem, talán percek múlva állhattam meg, hogy levegőt vegyek. Szapora légzésem közepette is nyitva akartam tartani a fülem, fél kézzel egy fának támaszkodva úgy éreztem magam, mint egy vadászkutya. Egy közvetlenül mellettem elsuhanó árny figyelmeztetett arra, hogy itt most nem én vagyok a vadász… a vad annál inkább.
Legszívesebben sikítani lett volna kedvem, mégsem tettem. Inkább újra futásnak eredtem, de lábaim ólomnehézségűeknek bizonyultak, alig bírtam felemelni őket. Minden erőmet összeszedve próbáltam a lehető legmesszebbre jutni annak reményében, hogy hátha meglátom a fényt az alagút végén. De semmi… A kétségbeesés és a pánik elemi erővel lett úrrá rajtam, amikor éles villanás ütközött a retinámmal különböző képeket vetítve elém. Az anyám, az apám és a nővérem meggyötört arcát láttam magam előtt, fülemben hallottam keserves kiáltásaikat, mintha előttem lettek volna és azt akarták volna, hogy érezzem, nem tehetek értük semmit. Az égvilágon semmit, csak annyit csinálhattam, hogy a halántékomhoz kapva próbáltam kiűzni a rémképeket a fejemből és ekkor már az én ajkaimat is hangos sikoly hagyta el.


A lepedőbe markolva ültem fel hirtelen az ágyon. Arcom és hajam nyirkos volt a rémálom okozta verejtéktől, ujjaim belefájdultak az erőbe, amivel markoltam az alattam lévő anyagot. A fejem lüktetett a fájdalomtól, a mellkasom szorított és hunyorogva fordultam oldalra, ahonnan az álmomban várt fényességet észleltem, ám a fény okozója más volt, mint azt elképzeltem… az álmom visszatérő volt, de eddig nem történt olyan, hogy magamhoz térve a lángoló függönyöm fogadjon. A narancsszínű csóvákba burkolózó textil látványa azt a gondolatot indította el bennem, hogy tizenkilenc éves koromban már nem foghatom rá a tinédzserkori lázadásra a felgyulladó függönyt, ahogy a véletlenül égve hagyott gyertyára sem, hiszen nem is tartottam gyertyát a szobámban. Gyorsan kellett egy másik magyarázat. A függönyre és az álmomra is.



A hozzászólást Lydia Adler összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 26, 2015 6:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 09, 2014 6:42 am
Ugrás egy másik oldalra

elfogadva, üdvözöllek közöttünk!


Helló, szépségem! Smile Úgy gondoltam, hogy beugrok gyorsan, és elfogadom ezt a lapot, mielőtt más teszi meg, és milyen jól tettem. 31 Lehet, hogy üres lenne az életem egy ilyen olvasmány nélkül! 31
No de vicceket félretéve: a lapod lenyűgözött! Nem csalódtam benned, bár valahogy képtelen vagyok felfogni, hogy milyen sok személyiség van azok között, amik neked jólállnak. Razz Kíváncsian várom, hogy Victor miként fogad, hiszen előtted már volt egy pár Lydiával dolga, de talán benned találta meg a tökéletest! 31
Foglalj avatart, majd nyomás megkeresni a fickót!  Bolond 
Vissza az elejére Go down
 

Lydia Adler

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lydia Mahoney
» Stacey Lydia Jordan
» Stacey Lydia Jordan
» Stacey Lydia Jordan
» Moira Lydia Rhodes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Boszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •