Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Katie Evelynne Pierce

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 23, 2012 8:30 pm
Ugrás egy másik oldalra

Like a Star @ heaven Katie Evelynne Pierce Like a Star @ heaven


Alapadatok

Like a Star @ heaven
Teljes név: Katie Evelynne Pierce
Születési idő: 1490 04. 25.
Becenév: Katie,Eve,Little Katherine,Kath
Kor: 522 (kinézetre 20)
Faj: Vámpír
Avatar: Lucy Hale
Like a Star @ heaven


Jellemzés
Önző és manipulatív. Rémlik valami?! Katie anyja lánya. Nem kímél senkit,sem a szavaival,sem pedig a tetteivel. Mondhatni gonosz,ezt teszik a gének. De valahol belül benne is megbújik egy kisangyal,akit nem áll szándékában előhívogatni. Nem riad vissza senkitől és semmitől. Bátor,gyönyörű és roppant erős lány,pont mint Katherine. Kíméletlen,embervérrel táplálkozik. Bevállalós lány,a szépségével akárkit megkaphat,aztán összetörheti,talán nem csak a szívét.. Hirtelenharagú és önfejű. Meg még sorolhatnám,de majd megismered... Wink
Like a Star @ heaven


Külső:
Katie gyönyörű lány,pont mint Katherine,és hasonlít is rá,bár az édesapjára is. Nagy barna/barnás-zöld szemei vannak,és hosszú barna göndör haja. Vékony,ideális alakja van. Nem túl magas,olyan középszerű. (Hogy is mondják németül?? scratch Hmm.. Mittelgroß! Razz ) Igéző pillantást tud vetni a kiszemeltjeire,valamint az előkelő tartásával megkoronázza az egészet.
Like a Star @ heaven



Előtörténet
Katie 1490-ben született Bulgáriában egy szép tavaszi napon,Katarina Petrova lányaként. Születése után rögtön Angliába vitték,távoli gazdag rokonokhoz,hogy még véletlen se ismerje a közeli családját. Gyermekként még tündéri és odaadó kislány volt,majd egyre jobban el kezdtek változni a tulajdonságai.. Egy fogadott fiútestvére volt,akit a tulajdonságai ellenére nagyon szeretett,és védett.
Oda járt iskolába,azt a nyelvet tanulta,ott talált rá az első szerelem,és ott fejlődtek ki a rosszabb valamint a jó tulajdonságai. Mindvégig úgy nevelték hogy,ők a szülei,és nem csak "örökbe fogadták". 20 éves korára jött rá,hogy ki az igazi édesanyja. Semmit sem meséltek neki róla. Azt mondták,hogy elhagyta őt,és azóta nem hallott felőle. Életét fényesen élte,mivel gazdagok voltak. Már akkor is önző és egoista volt,és népszerű a városi tinédzserek körében.
21 évesen változtatta egy ismeretlen "Bosszúálló" vámpírrá,aki megtudta hogy ő Katherine lánya,és így akart rajta bosszút állni..
Majd elköltözött a nevelőitől egy sokkal nagyobb házba,egy másik városba Angliában. Mondhatni új életet kezdett,de a tulajdonságain nem nagyon változtatott,inkább felerősödtek azok. Mindenhol kegyetlen volt,nem tudta mi hajtja ennyire,sejtette,hogy, a tulajdonságait örökölte,és ki is használta mindegyiket.Gyilkos volt,és vakmerő. Sokat változtatta a lakhelyeit,mint minden vámpír. Vasfűvel etette magát,hogy ne érezze a hatását,ami egy idő után sikerült is neki. Kiismerte a különböző fajokat,okos és tapasztalt lett az ilyen körökben.
Majd születése után 522 évvel, Mistyc Fallsba költözött. Hogy mi vitte ide Angliából?! Ebbe a kisvárosba,amiről még csak most hallott?! A megérzések. A jók és a rosszak,mind odavonzották Eve-t a városba. Nem tudja mi fog történni,valószínűleg semmi jó,de ezt majd az idő eldönti... Mindenesetre ne reménykedjenek Mistyc Falls tudatlan emberei... Twisted Evil
Like a Star @ heaven


Ami a szerepjátékban történt

Hát hogy is mondjam,nem túl sok minden. Megérkezésem első napján,még csak be sem költöztem,de már egy vámpírvadásszal kerültem összetűzésbe,akiről sikeresen csak azután tudtam meg hogy vadász,miután szinte a haláláig kiittam a vérét. Most éppen otthon vagyok,a nagy házamban.. Razz
Like a Star @ heaven



Hozzáfűznivaló
Katherine azt hiszi hogy Evd meghalt,Katie szintúgy hogy Katherine halott már.
Az első nevét az édesanyjáról kapta valamilyen szinten,a második neve,nem tudni honnan ered. Pierce-nek a nevelőszülei nevezték el. Biztos volt rá valami okuk...
Like a Star @ heaven



A hozzászólást Katie Evelynne Pierce összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 31, 2012 9:03 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Katie Evelynne Pierce Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 23, 2012 10:39 pm
Ugrás egy másik oldalra
Elfogadva!

Vámpírnaplók Szerepjáték

Üdv itt, Katie. Smile Nos, a karakterlapod alapján úgy érzem, jobb, ha a város felkészül Kath2-re, mert a jellemed nagyjából olyan, mint ő. Smile Az első találkozásotokra már most kíváncsi vagyok, jó játékot neked. Smile
Vissza az elejére Go down
 

Katie Evelynne Pierce

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Katie E. Pierce relationships
» Katie Pierce and her children's. ×
» Evelynne Jenkins
» Katie szobája
» Katie lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •