Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 13, 2014 9:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Emily & her mother
Emily mellettem fekszik a kiságyban, felsír, én pedig kiveszem, és a karomra fektetem, visszafeküdve vele az ágyamra. A nyöszörgést rögvest abbahagyja. Tudom, hogy nem vagyok jó anya, de előtte megpróbálom kiszorítani a repertoáromból az eredeti Katiet, akiről elképzelni sem lehetne, hogy otthon babázik, pedig ott fekszik a karján az Ő gyönyörű Lánya. Tényleg gyönyörű, az összes babánál szebb, ahogyan a bátyja is a legszebb volt. Mindenféle vicc nélkül. Ártatlan szemeivel les fel Rám, és érzem, hogy kimondja, hogy anya. Csupán csak a lelkével mondja, de én akkor is érzem. Nyálasnak tűnik, ugye? Szülj egy gyereket, és érezz iránta valamit, ragaszkodj hozzá, lásd azt, amit hála Istennek én is időben megláttam. Megláttam magamat benne. Az én életemet. Éreztem a vérét, ami az enyém is. Nem éreztem már iránta gyűlöletet, amiért elvette az életemet. Mert nem vette el, Ő adta vissza, megmutatta, hogy tudok olyan is lenni, amilyen még soha. Bennem van a szeretet is a gonoszságon kívül, és ezért olyan áhitattal nézek rá, ahogyan még senki másra.
Van egy zene, amit mindig énekeltem neki amitóa megszületett, minden este. Régen is mindig énekeltem, imádtam. És ő is imádja..

When you were born
The angels sighed in delight
They never thought they'd see such a beautiful sight
Well look at me
You were brought into my life
I kiss those little feet
And watch for your perfect smile
And when it comes
The world stops in your eyes
I found love
I found peace with the purest kind
And your love, it shines so bright
You bring me back to life, back to life
God made you beautiful..

Aztán betipeg a jövőbeli Emily a szobába. Egy kész érett nőt látok, aki nem fog ezekre emlékezni. Újra meglátom magamat benne. Mindig leül a kanapéra, nézi magát, ahogyan a karomon elalszik, majd mindenféle szó nélkül eltűnik. A jövőbeli Emily egyre kevesebbszer van velünk. Még sohasem beszélgettem vele, szólítja vissza a jövő, lassan de biztosan. Pedig tudni szeretnék pár dolgot. Várom, hogy megjelenjen, miközben a dalunkat dúdolgatom Emilynek. Hogy visszahozott az életbe..

zene: GOD MADE YOU BEAUTIFUL - you bring me back to life 38 | megjegyzés: - love you my beautiful daughter 40 |@
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 07, 2013 8:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
-Nasht és az újdonsült családját. Te, pedig segíteni fogsz nekem, ha már nem vagy hajlandó átváltoztatni. -mutatok rá, majd válaszolni készülök a kettes számú kérdésére.
-Hogy hogyan?! -kérdezek vissza, még mindig éles hanggal. -Az a tetvedék Nash lenyomta a torkomon a gyógyírt! -dühösen a takaróra csapok. -Aztán ráadásként belenyúlt a mellkasomba. Én meg már ember voltam. -megremegek egy percre az idegtől. A bosszúszomjtól lángoló tekintetemmel meredek Emmára. -És végezetül megcsapolt, majd otthagyott. Én meg magamba szúrtam valami vackot, még ezek előtt, hogy elvérezzek, hiszen ha vámpírvérrel a szervezetemben halok meg, akkor már vámpír lennék. -vigyorogva hátradőlök. -Izgi, nem?! -vonom fel a szemöldököm csupa iróniával a hangomban, és a mosolyomban.
-Az esküvőre, igen. -bólintok. -Hova máshova? Ott lesz mindenki. -ismét felülök, és kihúzom magam, majd Emilyről kezd kérdezősködni.
-Nem mindegy az neked? Legyen elég annyi, hogy ő is jön. -nem sokat sejtetett a mosolyom, mégis ki lehetett belőle venni valamit.
-Attól még utálom. -megrántom a vállam nemtörődömül. -Akkor odamegyek érte. -a hangom ismét határozottan cseng, miközben felállok. -Egy fél óra, és jövünk. -kacsintok rá, majd a ruhásszekrényemhez állva, áthúzom a fölsőmet, kifésülöm a hajamat, és a vállamra vetve egy dzsekit elindulok kifelé...

[Folyt.: Hotel]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 07, 2013 8:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
-Nem vagy vicces. -forgatom meg a szemem, elvigyorodva. Majd meglepődök a kitörésén.
-Állj, állj, állj! -szólok rá, a mutatóujjamat felemelve.
-Egy. Kit fogsz megölni? Kettő. Hogy lettél ember? Három. Nem változtatlak vissza, és senki sem fog legalább 7 hónapig. Ha tetszik, ha nem. -hangom parancsoló, de látom rajta, hogy legszívesebben a nyakamat törné. De nem, mert akkor nem csak Katie, de Emily is meghal. És Emily örökre, én pedig nem engedem. Bele kell törődnie, és tudom, hogy menni is fog neki. Véleményem szerint emberként is ugyanúgy madzagon fog rángatni mindenkit. Semmi sem állhat az útjába. Ismerem.
-Egy esküvői meghívó?! -kissé hátrahajolok, hogy ne az én dobhártyámat szakítsa ki a sipítozó hangjával. Kínos csönd kerekedett ezután. Nem tudtam neki mit mondani.
-Hová? Az esküvőre? -felvonom a szemöldököm, picit meglepődve. Ő pedig bólint. Mondjuk, nekem úgy is "kötelező" menjek, elvégre én szerveztem, vagy adtam ötleteket a szervezéshez, hiszen azóta nem beszéltünk erről. Úgy voltam vele, hogy tulajdonképpen esküvő sem lesz.
-Ahogyan érzed. -vágom rá, vállt rándítva. Ha ölni akar, akkor öljön, sohasem akadályoztam meg ebben. Én pedig segítek neki, és ott leszek mellette, ha éppen valaki megtámadná. Ember, nem tud mit kezdeni még egy újszülött vámpírral sem...
-Így van. -biccentek, majd az Emilys kérdésére újra felhúzom a szemöldököm.
-Emily? Minek neked Emily, nem utálod? -meghökkenve kérdezek rá, miközben a kislányra fókuszálva megállapítom a tartózkodásának a helyét.
-Sarah lakásán van, a hotelben. -bólintok. -Tudod melyik lakás nem?! Oda akarsz menni? -kérdezek a dolgokra hirtelen. Jogom van tudni, hogy mit akar. Azt hiszem...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 07, 2013 7:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Érzem, hogy folyik le valami istentelen szar szutyok a torkomon.Köpök  egyet, majd ráismerek az ízre. Vér. Tanácstalanul kezdek vergődni az ágyon. Azt hittem, hogy csak álmodom!
Köhögni kezdek, majd lassan a szememet is kinyitom... Jól érzem magam, fel vagyok töltve energiával..
Meghallom Emma hangját, amire csak elvigyorodom.
-Hagytál volna meghalni, te ribanc. -nevetem el magam, miközben felülök. Lenézek magamra, és elfog a szédülés.
-Az a rohadék, meg fogom ölni.. -a hangom egyre hangosabb, az utolsó szónál már üvöltök.
-Emma! Emma! Változtass vissza, most! -követeltem felé fordulva, miközben megragadom a két vállát, és rázni kezdem. Magam mellé nézek. Egy rohadt borítékot látok. Felkapom, majd kinyitom.
-Ez mi?! -üvöltöm kikelve magamból. Ez a két hányadék képes volt ezek után is meghívni az esküvőjükre?! Egy mozdulat alatt széttépem a meghívót.
Pár percig néma csönd.. Van időm gondolkozni. Tökéletes terv rajzolódik ki a tökéletes elmémben...
-Megyünk. -jelentem ki határozottan. Ráadásul ma lesz. Tökéletes, úgyis erőm fejében vagyok jelen pillanatban. Feltöltve energiával és bosszúvággyal. -És tömeges mészárlást fogunk elkövetni. -vigyorodom el. -Ha nem jön össze a dolog, van B tervem is. -mosolyom önelégültből ördögivé csap át. -Bár, már alapból az is bosszú, ha elmegyek. Te..Te meg az esküvőt szervezed.. -szemet forgatok, miközben kisebb undor ül ki az arcomra.
-Emily? -vonom fel a szemöldököm. -Ő hol van? -kérdezem titokzatosan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 07, 2013 6:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
[Vegas]

Egy évezrednek tűnt, mire ideértünk. A postaládában Nash és Selena esküvői meghívója állt.Tényleg! Oda még én vagyok az esküvőszervező.. Egy gúnyos nevetés közepette megforgatom a szemem, majd a meghívót lehajítom az ágyra, a nehéz Katie-t pedig mellé. Tasakos vért itatok vele, hogy felépüljön...

Két nap telt el. Nem voltam végig mellette, csak amikor lenyomtam egy fél tasak vért ebéd és vacsoraidőben a torkán...

Ma már órák teltek el. Hosszú órák, amikor végre életjelet adott magáról, elkezdett köhögni. Felsóhajtok, miközben felé sétálok.

-Kelj fel csipkerózsika. -forgatom meg a szemem ismét, egy sóhaj keretében.
-...és mesélj nekem, hogy mi történt. -az ágyra ülök, miközben kinyitja a szemét. -Egy hajszálon múlt az életed. -felvonom a szemöldököm, miközben nézem, hogy ébredezik.


A hozzászólást Emma Lucy Prescott összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 07, 2013 7:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 27, 2013 4:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
A kezembe temetem az arcom a szavain. Ennyi marhaságot is csak ő tud összehordani! Mélyen felsóhajtok, miközben megrázom a fejem, jelezve ezzel, hogy hülyeségeket beszél. Még jó, hogy éppen viszonylag nyugodt vagyok.
Ekkor pedig újra írni kezd valamit, én pedig kíváncsian figyelem, s mikor a homlokomra tűz egy cetlit, elfintorodom, és letépve rólam azt, olvasni kezdem. Felhorkanok a mondaton. Inkább meghalok, minthogy gyáva legyek, bár ezt élesben nem tudom, hogy hogyan gondolnám..
-Én nem viselkedek gyerekesen.. -forgatom meg a szememet, ellenkezve vele. -Csupán csak..Áhh, hagyjuk, úgy sem érted meg. -vonok vállat, beletörődve abba, hogy ugyanolyan makacs ő, mint én, és mint az összes többi Petrova, azzal a különbséggel, hogy Őt a jó szándék vezérli. Ritka dolog, főleg a mi családunkban.
Nem elvetetni fogom, meg fogom ölni. -ezt csak magamban teszem hozzá, nem mondom ki, de az arcomra kiül, hogy ezt gondolom. Meg kell emésztenem még a gondolatot, hogy valószínű mindez igaz. Emma miért hazudna?! Csak azt tudjam meg, hogy hazudik. Bocsánatot sem lesz alkalma kérni.
Visszatérve, sem a hülye cetli miatt, sem a szavai miatt nem haragszom Nashra, elvégre megmentette az életem.
Mosolyogva bólintok minden egyes szavára, még ha abban a mosolyban van egy kis megjátszás is. Selena neve hallatán, megforgatom a szemeimet, de csak észrevétlenül, úgy magamnak, miközben a mosoly nem fagy le a számról.
-Fel foglak keresni, ne aggódj. Amúgy is elkísérem Emmát a találkozóra. -mintha makacskodnék, ismét. Nem hagyom, hogy egyedül menjen. Főleg, hogy ott lesz az a nő is..
Ekkor pedig eltűnik, én meg egyedül maradok Emmával és azzal a fattyúval.
Ismét felsóhajtok, majd felemelem Emmát, és átviszem a szobájába. Nem tudok több időt itt tölteni, és a kiscsajhoz meg biztosan nem nyúlok. Erről ennyit...

[...]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 26, 2013 9:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Tetszett Katie stílusa, ahogyan hozzám viszonyult. Most már olyan természetesnek hatott a beszélgetésünk. Mintha ezer éve ismernénk egymást. Tanácstalan voltam a terhességével kapcsolatban. Ezen nem tudtam segíteni. - Talán bevihetnélek egy állatkutató intézetbe, hogy tanulmányozzanak. Majd ha kérdezősködnek azt mondjuk, hogy egy mutáns vagy. Így az X-men feeling után szerintem egészen hihető lenne.- mélyedek el a gondolatokban. - Talán te lennél a következő film főszereplője... "Katica...A bogár."- mondom totál komoly képpel, majd a végén nevetésben török ki. A humoromat mindig is a magam szórakoztatására fabrikálom. Elég morbid humor, ha már itt tartunk. Újra írni kezdek a papírra. Odaállok Katie elé és a homlokára nyomok egy papírt neki is "Jobb egy pillanatig gyávának lenni, mint halottnak életünk végéig." szöveggel. Reméltem valamit ki tud olvasni a sorokból. Nem szeretném ha később megbánná, hogy elveteti a babát. - Tudod... A te döntésed a kisbaba. Az én véleményemet már tudod. Szeretném, ha nem viselkednél olyan gyerekesen és felelősségteljesen átgondolnád a dolgokat. - mondom őszintén. Saját magát is ki akarta nyírni, csak mert terhes. Nem felnőttre valló viselkedés. - Ha úgy érzed el kell vetetned, hát tedd meg. Nem foglak elítélni... csak egy picit. De akkor is a családom maradsz és én támogatni akarlak. Azt akarom, ami neked jó, hogy neked jó legyen. - mondom és még egy cetlit megírok amit összegyűrök a kezemben és az övébe nyomom. "Utánanéztem a családfámnak és rájöttem hogy én vagyok a gyökér." felirattal. Ideje távoznom. - Mennem kell. Itt az ideje, hogy beszélgessek az én kis Selenámmal. - sóhajtok fel. Valamiért nagyon féltem ettől a kis beszélgetéstől. A cetlit reméltem, hogy csak azután olvassa el, miután távozok. - Majd találkozunk. Remélem felhívsz... vagy felkeresel. Tudod! Nashhez bármikor fordulhatsz. Egy vérből vagyunk... - mosolygok rá. Sosem hittem volna, hogy valaha ilyet fogok mondani valakinek. Elvégre Tatia kiölte belőlem az összes reményt. Azzal becsukom az ajtót és elindulok haza. Még sokáig azon járt az agyam, hogy mit fog kezdeni magával? Mi lesz ha Katrina visszajön? És ha...? Nagyon sok kérdés keringett a fejemben. Viszont ott volt az esküvőm, anyám és még oly sok más is. Nem maradhatok a nyakára, akármennyire is szeretnék.

---->Haza
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 26, 2013 6:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
-Olyan szemét vagy! Ne hülyéskedj már! -lököm el a kezét ismét, miközben halk nevetést folytok el a stílusán. Tovább hallgatom, miközben ő csak mondja, és mondja. Elmerengek egy kicsit, ha nem fogja be Em szapulását, esküszöm, hogy magam hallgattatom el. Én is elaltatom, Emmának biztosan van valami izéje, amivel a vámpírok elalszanak.. Attól eltekintve, hogy én nem tudnám használni. Inkább, talán csak kitörném a nyakát. És legalább ő is aludna egy kicsit, és nem jártatná feleslegesen a száját. Persze, ez úgysem menne, hiszen sokkalta erősebb és gyorsabb nálam, főleg most. Így sehogysem jönnék ki jól a helyzetből.
-Lehet, hogy azért van ilyen helyzetben, mert.. -kifújom magam egy nagy sóhajjal, miközben félbehagyom a mondatot. Nem szabad ilyennel felidegesítsem magam. Inkább a szájára tapasztom a mutatóujjamat.
-Inkább maradj csöndben. -ismét felsóhajtok, majd a combomra csapva felállok, és járkálni kezdek.
-Jól van na! -tárom ki a kezemet mentegetőzésképpen. Megforgatom a szemeimet, majd lenézek magamra. Igazából én sem tudom, hogy hány hetes lehet. Nem számolom.. De, van egy olyan sanda gyanúm, hogy alig egy napos, még csak el sem kezdődött fejlődni. Vérfarkasokkal nem gyakran fekszem össze, Alec valahogy kivétel volt. Lényegtelen, a harapás miatt meg fogom ölni. Na és még ha kiderül, hogy ő csinált fel! Akkor végképp kinyírom. Vagy inkább lepasszolom neki a kölyköt. Áhh.. nem... Nem fogom megszülni! Normálisak ezek?! Elég volt egyszer szülni, igaz már arra sem emlékszem... De nem értem. Ha az övé is lenne a gyerek, akkor miért most jött vissza, amikor még alig fogant meg?! Lenézek a kanapén fekvő szőke kislányra. Ha valaha hittem a tündérekben biztosan így képzeltem el egyet, de sehogysem fér a fejembe, hogy ez, ő, az én lányom lenne...
-Fogalmam sincs.. -fújok, megforgatva a szememet. -Valószínű még egy hetes sincsen.. -mutatok a kislányra, miközben ismét a fejemre tapasztom a tenyeremet. Kész átok ez az élet..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 25, 2013 2:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Elcsapkodja Emma elől a kezemet, amire csak mosolygok egyet. Csak fél füllel figyelek Katiere, mert papírt kezdek keresgélni és egy tollat. Az éjjeli szekrényen találtam is egyet. Írni kezdtem a papírra gyönyörűséges régies kézírásommal majd befejezvén Emma homlokára nyomom a ragadós felét a sárga jegyzetlapnak. A papíron ez állt.
"Holnap ha felébredtél találkozunk az óratoronynál. UI:. Igyál elég tejet kiscicám. Üdv Nash."
Aztán Katiehez fordulok a kérdésére válaszolva. - Csak vicc volt. - vigyorgok. - Hát igen... Emma elég hamar kifeküdt... Lehet ki kéne cserélni valamelyik agytekervényét... - suttogom Katica fülébe. - Bár lehet be is kellene rakni neki néhányat.. mert nincs túl sok neki. - mondom, majd elhúzódom és lehuppanok az ágyra. - Ó, hogy végre minden a rendes kerékvágásban forog. - sóhajtok fel egy mosoly kíséretében. - Ez a némber meg bealudt... - nézek felvont szemöldökkel Emmára. Nem tud időzíteni a csaj az már tuti frutti. Aztán Katie riadt hangjára leszek figyelmes és felülök az ágyon. - Szerinted előző életemben nő voltam??? Honnan a fenéből tudjam? Hány hetes vagy? - kérdezem. Nem voltam otthon az ilyenekben. Sőt! Utáltam ezt a témát mióta rájöttem, hogy Selena és nekem nem lehet gyerekünk. Ettől mindig úgy elszomorodom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 25, 2013 1:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
-Engem, kórházba?! -vonom fel a tekintetemet. -Meg vagy húzatva? -irtózom a kórházaktól valamiért. Halkan felnevetek a gondolaton, hogy sok ember körülöttem legyeskedik, és megpróbálják kideríteni, hogy miért nem dobog a szívem. Vagy akármi...
-Hagyjad már, alszik! -szólok rá, finoman elcsapva a kezét, Emma elől. -Furcsa..-kapok a tarkómhoz, nagyot sóhajtva.
-Általában mindig én vagyok ebben a helyzetben, és ez szokatlan. -felnevetek. Igen. Mindig én vagyok bajban, amiből ő húz ki, vagy esetleg néha csatlakozik hozzám. De az előbbi gyakoribb. Egy percre elterelem a gondolataimat, és elmerengek valamin.
-Nash! -fordulok felé hirtelen, kissé bizakodva, könyörgőn nézve rá. -A terhességet mikor mutatja ki a teszt?! -elvégre orvoskodik, vagy mi... -Lehet nem is igaz az egész. Csupán csak valami hülyeség! -remény csillan fel a szemembe, majd észhez kapva a homlokomra tapasztom a tenyerem.
-Nem is tudom, hogy miért tőled kérdezem.. -kínomban felnevetek, majd egy nagy sóhaj kíséretében ismét megrázom a fejemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 24, 2013 4:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
- Sok mindenhez értek egy kicsit... - vonom meg a vállamat. Összeszűkült a szemem a poénjára, hogy embereket tart a pincéjében. Ha tehetném tuti feljelentettem volna a VFBI[Vampire Federal Bureau of Investigation] De ilyen mint tudjuk nem létezik. Talán alapítani kellene egyet. Mekkora ötlet! Á már megint a hülye gyerekes fantáziám! Oldalba bök, amire elvigyorodom. Emmát figyelem a tekintetemmel. Mekkora egy nyápic! - Biztosan minden rendben van veled... - állapítom meg. - Bár ha akarod bevihetlek a sürgősségire... - ajánlom fel csintalanul. Majd a kezemmel Emma arca előtt legyezgetni kezdem a levegőt ide-oda... - Élsz még Tündérke?... - kérdezem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 23, 2013 9:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Felsóhajtok.
-A végén kiderül, hogy még orvos is vagy.. -motyogom, halvány vigyorral az arcomon. Azt állítja, hogy nincsen semmi. De én érzem, hogy nem jól áll valami! És azt is érzem, hogy kezdem visszanyerni az erőmet. Kevésbé vagyok fáradt. Mozgatni kezdem a hátamst, ami jó hangosat roppan egy pár másodperc után. A fájdalomtól felszisszenek. Helyreugrott. Már nem is érzem rkssz helyen, csak fáj. Ami érthető is.
-Meg is van. A gerincem volt, dokikám. -oldalba bököm, miután megmozgatom a hátamat.
Kissé instabilan ám, de kikászálódom az ágyból.
-Hozok fel egy-két embert. Van tartalékban a pincémben. -poénkodom. Jól jönne most mindhármunknak egy pár vértasak, így emberi tempóban felhozok egy rakással, miközben én már hevesen szívom az egyiket. Ledobom őket az ágyra. Kezdek feltöltődni! Nasht oldalbaágom, Emma cukkolása miatt, majd a lány felé hajolok, és adagolni kezdem neki az egyik tasakból a vért, mikor ébredezni kezd.
-Úgy sem ússza meg ezt szárazon..-sóhajtok az ébredező Emmára. -Egy perc alatt levadászom, és még csak észre sem veszi.. -drámaiságot színlelő, újabb sóhaj hagyja el a szánat. Ecc pecc kimehetsz.. Ahogyan ő mondta. A macska játszik innentől a kisegérrel, nem pedig fordítva. Csak rosszkor voltam rossz helyen...
-Milyen kár, hogy egy vámpír ilyen gyorsan gyógyul.. -halkan felnevetek. Pedig, szeretem, ha sajnálnak. Ezt is már csak magamban teszem hozzá, miközben kinyújtózkodom.
-Remélem rendesen forrt össze. -vonom meg a vállam, hetykén kijelentve. Katie lassan bár, de kezd erőre kapni...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 23, 2013 8:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Láttam rajta, hogy valami nem stimmel a háti csontjaival. Eligazgattam az ágyon. És a hasára fordítottam. - Milyen mókás, hogy ötszáz év után végre hasznát veszem az orvosi tudásomnak, ami nincs is. - állapítom meg. Konyítottam az orvosláshoz, de inkább sejtbiológiában vagyok jó. Mindig is ki akartam deríteni, miért vagyunk mások, mint az emberek. Mi változik meg? Végigtapogattam a csigolyáit és a medence csontokat. - Minden rendben... Fogalmam sincs mit érzel. - legalábbis látszott rajta, hogy nincs valami rendben. - Lehet a tű nyomát érzed, vagy a folyadék ott maradt a köztes állományban. - nézem orvosi részről. - Áh... Ki tudja! - sóhajtok fel és Emmához lépek, mert már egy ideje nem mozdult. - Na most mond, hogy elég tejet ittál kis cicám! - gúnyolódom és fölé hajolok kedvesen mosolyogva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 23, 2013 8:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
-Nem. Nem vagyok jól. -nyöszörgöm. Egyáltalán úgy festek, mint aki jól van?!
-Egy átkozott nő. -mást nem tudok kipréselni a torkomon. Igen, egy átkozott nő, aki szemében régen én voltam a világ nagy uralkodó istennője, akire fel lehet nézni, és ő sokat köszönhet nekünk, hiszen azon kívül, hogy részben megkeserítettük az életét, azért kiemeltük a semmiből, egy egészen más világba. Perszey attól függetlenül is kihsználtuk, de hálátlan. Nash segített az ágyra mászni, ahol még mindig lihegve feküdtem. Irdatlan mennyiségű vért vesztettem. Fájt mindenem, és ehhez a vérhiány miatt szédülés is járult.
-És még emlékeztess rá. Végül is.. Rúgj még bele egyet a földönfekvő emberbe. -le sem tagadhatnád a származásod! Ezt már csak magamban tettem hozzá. Megalázottnak éreztem magamat. Kiszolgáltatottnak, velem még sohasem volt ilyen.
-Eltört valamim. -suttogok, még mindig a fájdalomtól, de a nyakam szerencsére kezd elmúlni. -Többször is. -utaltam a reccsenésekre, amiket lehetetlen, ha nem hallott meg. Nem is tudom, hogy mit mondjak neki. Talán mindenféle érzepem kiül az arcomra. Fájdalom, szánalom, megalázottság, undor, félelem... Arcán, ami a homlokomhoz ér, végigsimítok, és fészkelődni kezdek, hátha ki tudom roppantani a hátam. Úgy érzem, mintha egy csont rosszul forrt volna össze, és szúrna belülről.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 23, 2013 8:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Halálra rémültem mikor elkapta Katie nyakát. Ez van! Ma totál erőtlen és figyelmetlen vagyok. Még mindig nem termelődött vissza a vérem, amennyit Katie megszlapált belőlem. Ha nem engedi el, akkor utána tuti kinyírom. Aztán felém dobta én pedig elkapom Katicát. - Jesszusom, jól vagy? Ez amúgy ki volt? - mondom aggódóan. Az ágyra mászik. Odamegyek és felkapom a karomba. Egy bizalmas apai puszit nyomok a homlokára. - Nagyon a padlón maradtál kicsikém. - suttogom. Annyira utáltam így látni a szeretteimet. Mi lett volna, ha nem vagyok itt?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 23, 2013 7:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Tekintetemmel követem a történteket, és csodával határos módon gyorsan felfogom a történteket. Pedig, ha ezek után már semmire sem fogna az agyam, az is teljesen érthető lenne. "..olyan információk birtokában vagyok, amikkel elég sok mindent fogok tudni kezdeni..." cseng a fülemben, ami következtében a tenyerem ökölbe szorul.
-Nem tudsz te semmit.. -szisszenek fel a dühtől és a megalázottságtól elázva. Történt már velem valaha ilyen?! Kétlem. Maximum amikor egy ősvámpírral kezdtem ki, de akkor sem voltam ilyen tehetetlen. Mivel, még talán senki sem törte el a bordáimat. Vagy a gerincemet. Mit tudom én! Nem vagyok doki.. Most már viszont nem törekedtem arra, hogy újratörjem őket, vagy már nem mozogtam bele annyira, hogy az éppen összeforrani készülő csontok kényszertelenül is újra eltörjenek.
-Nem hiszem, hogy nekem ment volna el az eszem! -fújom Nash felé, ám ekkor már Katrina előttem van. Még mindig tartom a tekintetét, ahogyan eddig. Ez az ember megőrült! Most kihúzta belőle a karót, lássa a következményét. De remélem ennek a következtében meghal a kis fattyú.
-Jobb lesz, ha befogod a szádat, különben én fogom be! -mondom a képébe, miközben lehajol hozzám. Ám, ekkor elkapja a nyakam, és felemel. Kiroppantom a hátamat, de az balul sül el, így egy újabb töréstől, csak felordítok, miközben a nyakamhoz kapok, és megpróbálom lehámozni magamról a kezét, ám ahogyan egyre jobban próbálkozom, ő ugyanazzal a tempóval mélyeszti bele a karmait a nyakamba, amiből ömlik a vér. Remek! Ficánkolva nyögök egyet, miközben az ujjait próbálom kihúzni a nyakamból.. Folytatásként az ütőerembe vájja a körmét, amire szintúgy felordítok, ahogyan elpattan az ér, és abból is dőlni kezd a vér. Reményt vesztve, fulladozva szorongatom a kezét, és nem kapok levegőt, kapkodok, kapálózok, és bár ezt akartam, azért a túlélési ösztön megvan bennem.
"Petrova ivadék.." Hallom félig. Nincs semmiféle Petrova ivadék, és nem is lesz! Próbálok kinyögni egy értelmes szót, de annyira szorít, hogy nem megy.
És már ott sincsen. Én pedig lezuhanok a földre, az ágy és Nash elé. A nyakamat fogom, és levegőért kapkodok, még mindig fulladozva. Behunyom a szemem, majd lehajtom a fejem a kezemre. Ez nem jött össze, de az bizonyos, hogyha újra erőre kapok, én megtalálom ezt a lányt. Ijedten felnézek Nashra, majd Emmára, aki az ágyon fekszik. Véres kezemmel megkapaszkodom a fehér takaróban, ami ennek hatására tiszta egyadta vér lesz, és így próbálom felhúzni magam, reménykedve benne, hogy még van annyi bennem, hogy felhúzzam a saját testem az ágyra, hogy végre ne a földön legyek.
Még mindig lihegek, mint egy kutya, és félek. Nem tudom, hogy mi van Emmával, és hogy velem. Meghalt már?! Fáj mindenem! Majdnem visszaesek a földre, de tartom magam, miközben feladva ráhajtom a fejemet az ágyneműre, ami emiatt még véresebb lesz, hiszen a nyakam még bőven vérzik. Felsóhajtok. Mi jöhet még ebbe az átkozott napban?!...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 23, 2013 3:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Katie segélykiáltozásától kezdett szétterjedni a káröröm minden kis porcikámban. Igen! Tudtam, hogy az jobban fáj, ha a szeretteit bántom. Az mindenkinek jobban fáj! Pluszba ezzel megspóroltam pár karcolást az ősvámpírtól. Úgy látszik csak Katiere koncentrál. Aztán egyszer csak valami szúrást érzek a hátamba. Felüvöltök. Egy hatalmas fakarót nyomott a rohadtja a hátamba. Pár másodpercbe sem telt és valaki kirántotta belőlem. A vállamnál fogva megpörgetett és mélyen a szemembe nézett. A férfi volt. Úgy látszik megunta az álldogáló statiszta szerepét. Óh! A gyönyörűséges kék szempár, amivel egyenesen engem néz! Csak engem! Nem igazán figyeltem arra, amit mondott. Csak bambán mosolyogtam és próbáltam elveszni a tekintetében. Mikor befejezi óvatosan végigsimítok az állán játékosan, aztán ellök. - Mondtál valamit szépfiú? - kérdezem bohókásan. Ch... Micsoda társaságba keveredtem.. - Akkor felszólalnék én is... - nézek a fiúra engedélykérően. Láttam, hogy nem tetszik neki, de azért is folytattam. - Csak köszönni jöttem.... Viszont olyan információk birtokában vagyok, amikkel elég sok mindent fogok tudni kezdeni. - gondolkodom hangosan és a plafont bámulom. - Jobb ha elhagyjátok a várost, mert ha rajtam múlik minden egyes áldott napodat meg fogom keseríteni és nem lesz mindig itt a lovagod, hogy megvédjen...- Odasétálok Katiehez. Lehajolok hozzá. A tekintetemmel követem a pasit, akin látszik, hogy egy rossz mozdulat tőlem és a nyakam elhagyja majd a testemet. Valahogy nem akartam ilyesmibe belegondolni. - Ecc pecc kimehetsz...- dúdolgatom Katie szemébe nézve... figyelemelterelésben jó vagyok.. és elkapom a nyakát. A műkörmeimet a nyakába mélyesztem. A férfi ijedten rontana nekem, de megszólalok sietősen. - Egy rossz mozdulat és a feje elhagyja a testét kicsi szívem...- simán kettészelem a nyakát az ujjaimmal. - Ezt azért, mert hátbaszúrtál... teee... - sziszegem és még jobban belevájom a körmömet a nyaki ütőerébe. - Én most távozom... Legközelebb majd benézek... Nem kell mondani, nekem is hiányozni fogtok. - elmosolyodom. - Ó... Sok boldogságot a kis Petrova ivadéknak... - jegyzem meg és a férfira dobom Katiet, vagyis lököm, aztán már ott sem voltam. Az ajtó egy hirtelen suhanással kinyílt és kihűlt helyem sem maradt. Hogy hova? Megkeresem az átváltoztatómat, vagy szórakozgatok egy kicsit valahol... még nem tudom hol...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 23, 2013 2:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
A csaj elindult felénk. Figyelmezően bámultam rá. De ő csak egyre közeledett. Kezdtem undorodni a nőtől. Tipikus kis bajkeverő. A legrosszabb fajta, akinek nincs életcélja és másokon tölti ki az unalmát. Szánalmas! Aztán valami a padlón landolt és már itt is volt. Még annyira volt időm, hogy Katie után nyúlok ösztönösen, hogy arrébb húzzam. Szerencsére nem ő volt a célpont. Okos! El kell ismernem nagyon okos. Aztán ráeszméltem, hogy Emma a földre borul fájdalmában. Elkaptam a vállát mielőtt előre tanyált volna a padlóra. Viszont ahogy elfordultam Katietől ő már ott sem volt és a lánynak ugrott. Legszívesebben a homlokomhoz csaptam volna. Hova keveredtem! Ez a lány vonzza a bajt! Én meg általában keresem a balhékat, de nem a családos balhékat. Ott már nem csak én sérülhetek és bébi csőszködni meg nem igen szeretek. A karomba kaptam Emmát és leraktam a kanapéra. A szőke lány felüvöltött. Miután biztonságos helyen tudtam Emmát ott termettem a szőkeség és Katica mellett. Éppen a hátából állt ki a karó. - Neked totál elment az eszed? - nézek haragosan Katire. Tegyünk robbanószert a tűzre. Igen, tök logikus. Elkapom a csaj hátán a karót és egy gyors mozdulattal kirántom a hátából, majd félre dobom, most már biztos távolságba. A vállánál fogva megpörgetem a csajt és a szemébe nézek. - Akarsz még valamit? Ha igen most mond... ha nem... akkor takarodj, mert komolyan mondom nem állok jót magamért. - nézek rá dühösen. Oké! Tényleg az oviban vagyok. Nash óvóbácsi... óh de rosszul hangzik. Pár pillanatig mereven állom a tekintetét, majd a vállán fogva finoman lökök egyet rajta. - Komolyan lányok? Ki ez a cafka?? Miért van még mindig itt?? Sokkal fontosabb dolgokról kellene tárgyalnunk... Unom már ezt a harciaskodást... - mondom dorgálóan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 22, 2013 9:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
-Gyáva vagy! -nyögöm, hiszen tudom, hogy nem fog bántani. Mihaszna nő, gyáva, egy senki. Fél megtenni azt, amit bátran kimond. Az ilyenek nem velejéig gonoszak, az ilyenek gyávák esélytelenek, és a semmiből felhúzott kis parasztok, mint ő!
-Undorító gyáva féreg vagy! -sziszegem, mielőtt még megtörtént volna.. Tudtam mire készül, és azt is tudtam, hogy nem rajtam fog bosszút állni, ami a gyávaságnak még egy árulkodó jele. Minden másodpercek alatt folyt le. Ő elterelte a figyelmet, és már rögtön tette is a dolgát.
Amikor beleszúrta a karót Emmába, ugyanúgy ordítottam fel, ahogyan ő, miközben ismét megpróbáltam felállni, de ahogyan az előbb is, most is csak a csontjaim törtek bele, de nem számított, én akkor is, és csak akkor is próbálkoztam, verve a földet, mint egy óvodás. Állj! Azt még elviselem, ha engem bántanak, de ha a testvéremhez nyúlnak hozzá, azt már nem engedem! Emma a karót fogva a földre zuhan, én pedig kétségbeesetten próbálok elmászni oda. Eddig sohasem történt ilyen. Mindig is ő húzott ki a bajból. Nem nagyon volt még arra példa, hogy ő kerül veszélybe. Nashra nézek, fájdalmas, és kérlelő, talán inkább követelő tekintettel, hiszen hasztalan vagyok. Még mindig mozgolódom, ami következtében egyre többször reccsennek a csontjaim, amik szúrnak belülről.
-Te rohadt ribanc! -üvöltök fel. -Ennyire gyáva lennél?! Túl nagy falat vagyok neked, ha?! -üvöltöm a képébe, és érzem, hogy szorongat a sírás. Nem értem, hogy miért éppen Emmával csinálja ezt, aki szerencsétlenül tényleg mindig segített neki... Mondjuk, nyilvánvaló. Én is ezt csináltam volna, de utána végeznék a többivel is. Ezt ő nem fogja megtenni. Nem mer még egy pofont adni, nem mer hozzám érni, és ez csak azt mutatja, hogy mennyivel is nagyobb vagyok nála. Mennyivel is többet érek, mint ez a kis feltörekvő cafka, aki azt sem tudja, hogy mit kezdjen magával, csak szimplán másokat utánoz. Tipikus. Mindig ezek vesztenek, és most sem lesz másképp. Addig-addig ficánkolok kínok között a földön, amíg el nem érem azt a karót, amit én ejtettem el az imént. Katrina nem néz rám. Itt a lehetőségem, bár mozdulni is alig tudok, hiszen minden pillanatban azt érzem, hogy valamelyik törött csontom át fogja szúrni a bőrömet, vagy éppen megöl, mégis olyan gyorsan forr össze, hogy pillanatok alatt elmúlik ez az érzés, viszont magamnak köszönhetően ismétlődik. Minden erőmet összegyűjtve, támaszkodok fel egy kicsit, felnyögve egyet, és ellendítem a karót. Egyenesen a hátába, a lapockái közé. Ezek után csoda, ha életben hagy. De nem érdekel. És a szavai még jobban felcsigáznak arra, hogy imádkozzak, hogy ne érje el a karót, ne bírja kihúzni, rohadjon belé, és rohadjon el ő is! Bár reménytelen, azért még is szabad reménykedni.
-Remélem ezt is kellőképpen megérezted! -sziszegem a földről.
-Nem vagyok felcsinálva! Nem vagyok terhes, és nem is leszek soha! -üvöltöm kikelve magamból, miközben újra a parkettára ütök, ami akkorát reccsen, mint a csontjaim.
-Te átkozott ribanc, hogy dögölnél meg! -szitkozódom, elvégre, már mást nem tudok csinálni... Félve Emmára pillantok, aki karóval a gyomrában fekszik a földön. Már csak pillanatok kérdése, hogy tényleg igazán kikeljek magamból, de visszafojtom, nem hagyom, hogy előtörjön... Gyáva alak ez a nő, ha nem mer velem kikezdeni. Ugyanúgy fél tőlem, mint ahogyan mindig is, és mint ahogyan mindenki...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 22, 2013 8:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Valahogy úgy éreztem előnyben vagyok. Viszont az agyam másik része már azt találgatta, hogyan is juthatnék túl az eszükön. Nem lesz nehéz... A legnagyobb bajuk, hogy mindannyian azt hiszik Katiet akarom. A férfi Petrovát esélytelen, hogy lenyomjam, viszont ott van Emma. Ha felé mozdulok nem hiszem, hogy a fiú megállít. Viszont Emma azt hiszik őt nem merném bántani. Mind azt hiszik. Olyan naivak. Egyenlőre csak megálltam tisztes távolban tőlük. - Hidd el! Ami késik nem múlik Katie... - egyszer úgyis ketten maradunk. Még mindig bökte a csőrömet, hogy nem tudtam mit védelmeznek annyira. Katiet biztosan nem. Nevetséges is lenne! Még ha baja esik, akkor sem ölhetnénk meg egymást... Vámpírok vagyunk az istenért. Viszont ennek a valaminek a közelükben kell, hogy legyen, hiszen mind ott állnak. Próbáltam kiszúrni valamit Katie kezében, valami tárgyat, vagy bármi furcsát, de nem volt ott semmi. Akkor Katieben lenne? Kétlem... Mi lehetne benne? Elmosolyodtam a saját hülyeségemen, aztán lefagyott hirtelen az a mosoly csinos kis arcocskámról. - Ó! - ennyit bírtam kinyögni. Ez lehetetlen! - Már mindent értek... - szaladt az ördögi vigyor az arcomra. És már ott sem voltam a helyemen. Elejtettem a karkötőmet, hogy eltereljem a figyelmüket. És már benne is volt a karó a gyomrában. Egyenesen a szemébe néztem jó közel. A vér a kezemre ömlött a sebből. Nem húztam ki a karót.. még nem. - ÁÚCS! Ez fájhatott! - mondom színészkedve mintha együtt éreznék. Azt akartam, hogy fájjon neki. Azt akartam, hogy Emma szenvedjen! Még jobban belényomtam, szinte már a másik felén jött ki. - Remélem úgy fáj, ahogyan nekem fájt! - mondom vigyorogva és lenézek Katire. - Mióta hagyod, hogy mások felcsináljanak? - gonoszan elnevetem magamat, majd egy gyors mozdulattal kihúzom a fakarót a lányból.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 22, 2013 7:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Miért nem csinálnak már valamit?! Vigyék ki innen! Ez egy féreg, és a végén tényleg belebolondulok.
-Takarodj innen, nem vagyok rád kíváncsi! -sziszegem, a földön vergődve, miközben újra, és újra próbálok felállni, de végig csak rontok az állapotomon. Nem érdekel sem a nő, sem a testi épségem, elvégre valamilyen szinten az a célom, hogy megszabaduljak attól a kis kifejletlen fattyútól a hasamban.
-Vagy tudod mit?! -ismét megtámaszkodok, és megint recsegni hallom a csontjaimat, amik talán már egy soron összeforrtak. A fájdalomtól, megint csak visszaesek egy nagyot nyögve.
-Ha ilyen nagy a szád, miért nem ölsz meg?! Az ilyenek mint mi, szeretik a nem fer játékokat. Én pedig nem tudnék az ellen védekezni, hogy ne ölj meg. Én is azt tenném! -vigyorgok a képébe, ezzel is szítva az ő dühét. Ekkor előkap egy karót. Kínomban halkan felnevetek.
-Azt sem mered használni. Gyáva vagy még ehhez! Fel kéne nőni hozzám, kicsilány! Félsz egy férfitől?! Nem a mifajtánkra vall. -szuszogom, éppen csak, hogy érthetően, bár tudom, hogy ez a vámpír hallásnak kristálytiszta, így nem aggódom azon, hogy esetleg nem hallja meg.
-Tudod, hogy nem félek semmitől. -vigyorgok a képébe. Elvégre, egy Petrova vagyok. Bár, nem is értem, hogy miért olyan nagy dolog Petrovának lenni, én nem az őseimhez akarok hasonlítani. Azt akarom, hogy ők hasonlítsanak rám.
Mondjuk, ez oda-vissza megy, de mégis megan bennem az a hatalomvágy, ami bennük talán nincs meg annyira.. Ki tudja?! Nem is ismerem őket... És igazándiból, nem is akarom. Annyira. Maximum egy picit...
Ismét felszisszenek, de a szemkontaktust nem veszítem el. Tartom a tekintetét, mint a ragadozó, a prédáét, mielőtt megöli. Azzal a különbséggel, hogy most éppen én nem tudnék ölni, szóval legfeljebb ő végez az életemmel. Amit Emma nem hagyna. Nashban nem vagyok túlságosan biztos, talán ő sem engedné, bár ki tudja.. Petrova. Kiszámíthatatlan..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 22, 2013 7:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Elmosolyodtam szelíden, arra ahogyan reagált. Hihetetlen, hogy mennyire feltudom húzni az agyát. Igen, még mindig az a hirtelen felindulásból felszólaló kis hülye. - Úgy beszélek, ahogy akarok és ott ahol akarok. - közlöm könnyedén. A csapkodására még szélesebb vigyorra szalad a szám. Szánalmas... Úgy látszik, pont a lényegre tapintottam. - A pokolból jövök kis szívem. - biggyesztem le a szám szélét. Úgy mászkáltam ott, mint egy ketrecbe ragadt kismacska. - Nem is vagytok rá kíváncsiak, hogy hogyan lettem vámpír? És hogy miért? - kérdezem nyájasan és a ridikülömből előkapok egy fakarót, élesre hegyezve majd átvetem magam a kis táskát és az ágyra dobom. - Vajon mennyit árthat neked ez a karó? Hm... Féled a halált Katie? - kérdezem rá se nézve, csak a karót babusgatva a kezemben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 22, 2013 6:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
-Mit mondasz?! Te nem beszélhetsz így a lakásomban! -sipítok, a dühös tekintetemmel felé kapok, és megpróbálok felkelni, de valami olyan szinten szúr belülről, hogy reménytelenül visszalendülök az előbbi helyzetembe. A szememet az övébe fúrom, egyszerűen meg tudnám ölni. Meg is fogom! Esküszöm, csak gyógyuljak meg! Összeszorítom a fogaimat, és ismét megkísérlek egy felülést, de egyszerűen úgy szúr... Biztosan eltört! Az a rohadt... Minden egy tetves napba zsúfolódik bele?! Remeg a kezem, és a szám egy harapástól, egy ütéstől, amit neki adnék, csak jöjjön közelebb! Csak magyaráz.. Blablabla.. De ha nem lennék ebben a helyzetben, bizonyosan nem lenne ekkora szája! Ha Emma nem vágott volna egy méteres tűt a gerincembe, és nem hagyom magamat a falhoz csapni, most tudnék mozogni! Egy egetverő hisztihez is kedvem van, de azt végképp nem engedhetem meg magamnak, viszont minden kezd felgyülemleni, ami bennem van, és ez nem jó dolog...
-Ha fel tudnék kelni! -pontosítom a mondatát, sziszegve. Ekkor pedig újra mondani kezdi, és kivételesen olyan dolog felé közeleg, amiben igaza van, és kezd rátapintani.
-Nem szorulok védelemre! -köpöm, belevágva a szavába, de folytatja, és egyre jobban feldühít a témával, mert ráérez a dolgokra. A szobám le van fedve szőnyeggel, viszont én szerencsétlenül egy parkettás területen fekszem, amire a szavai hallatán rávágok, és egy kis csíkban megreped az.
-Menj a pokolba te rohadék! Dögölj meg! -üvöltöm a 'kit is védhetnek' szavaira, majd megmozdulok, és felé csapok, persze sikertelenül, és ennek következtében, ismét kis reccsenés hallatszik, én pedig felkiáltok a fájdalomtól. Ha eddig nem is, most már biztosan eltört valamim. Megölöm őket! Csak bírjak felállni!
-Senkit sem védenek! -üvöltöm még mindig, bár részben a belém nyilaló fájdalom váltja ki ezeket a hangokat. Hazudok, nem akarom, hogy kiderüljön, de érzem, hogy kapizsgálja a dolgokat, én pedig kétségbe vagyok esve...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 22, 2013 5:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Hirtelen éles szúrást kezdek érezni a fejemben. Összeszorítom a szemhéjamat a fájdalomtól és az egyik kezemmel a halántékomhoz kapok. Aztán Emma már ott sem volt. Amint eltávolodott tőlem újra a normál állapotomba kerültem. - Látom sikerült visszakapnod az erődet. Én is rajta vagyok, hogy megkapjam az enyémet. - mondom cserfesen. Az igazat megvallva nem is gondoltam még rá, hogy visszaszerezzem a boszorkányerőmet. Egyenlőre nem érzem szükségét. Amúgy sem szeretek varázsolgatni. Nem az én világom. - Nektek? - tűnődöm el és felállok. Katie mellett a Petrova fiú... fenyegető pillantásokat vet felém. Ebből tudom, hogy nem mehetek közelebb. Így a szoba másik véglete felé kezdtem gonoszan sétálgatni. Fiú? Hm... Érdekes... Amit Katie mond azon elnevettem magamat. - Talán itt az ideje, hogy most te kövess engem, úgy mint egy kiskutya. Sőt! - vágok vissza. - Csajok! Lássátok be! Alul maradtatok. Itt a vége fuss el véle! Ha nem lenne itt ez a Szépfiú... - kacsintok a férfi felé. - Akkor megmutathatnám nektek, ki is itt...- nem fejeztem be. Egy: Mert ötletem sem volt, hogyan. Kettő: Semmi értelme. Ők még mindig azt hiszik, hogy az a kis elesett vagyok, akit akkor maguk mögött hagytak. - Valami nagyon furcsa itt nekem. - mondom gyanakodva és megállok Katievel szemben. - Vajon miért véd téged mindenki annyira.... - mondom inkább csak magamnak. - Te nem az a fajta vagy, akit védelmezni kell... vagy szoktak... Talán...- elakadtam, majd lassan elindulok Katie felé. Nem érdekelt a Petrova figyelmeztető tekintete. Ugyan már! Mikor féltem én egy férfitól! - ...Talán nem is téged védenek...- fejezem be, mikor egy méter sem választott el a három "jó baráttól". - De akkor kit? - teszem fel a költői kérdést. Meg kell hagyni sokkal okosabb voltam mindig is, mint ők ketten egybevéve. Ha már szép nem, de okos az nagyon is. Osztályelső, megyei és országos bajnok... nem is egy díjat nyertem az agyam miatt. Bár ez már nem érdekel. A mostani énemnek csak jót tett, hogy nem vagyok eladható. Így kiszámíthatatlan vagyok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 21, 2013 8:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
-Megöllek! -susogom, majd megpróbálok felállni, de sikertelenül visszaesek a földre. Ez is miattad van Emma! -magamban üvöltöm, de ha tudnám, ki is mondanám, de egyszerűen erre sincsen erőm, a hülye szutyok miatt, amit Emma belém döfött. Ha ez nem lett volna, még talán elbánok vele, bár a vér hiányában még ez is kétséges. Rohadj meg Emma! -ezt csak magamban mondom, de ha tudnám, kiüvölteném neki, mondjuk nem igazán ő tehet arról, hogy Nash felhúzott. Nem bírok mozdulni, hihetetlenül fáj a hátam, úgy érzem, hogy a gerincemnél van a probléma.
-Nem a testőröm. -fújom halkan, majd próbálgatom összeszedni az energiámat. Egy percre elgondolkozom, hogy ki is ő, bár amikor Emma kimondja a nevét, hirtelen beugrik minden. Katrina! Büszke lehetek magamra.. Én formáltam ilyenné azt a kis lúzer, és talpnyaló lányt, aki azelőtt volt.
-Én sem ilyennek ismertelek Katrina. -nyögök fel, erőtlenül felnevetve. -Hálás lehetnél. Elvégre miattam vagy ilyen. Én formáltalak ilyenné, mint a személyes gyurmámat, és te követtél, mint egy kutya. Nem éppen így kéne bánnod a második anyáddal.. -vigyorgok a képébe, egyre jobban cukkolva őt, bár mozdulni még nem bírok. Emma pedig rátesz egy lapáttal, amikor az erejét kihasználva, fájlaltatni kezdi a nő fejét. Úgy érzem, erre méginkább csak begurul, és én most valamiért ezt akarom, mégha kínok között vergődök is.
Emma odasétál, én pedig kétszer is ellököm magamtól, hiszen annyira fáj, amikor megemel. "Mi bajod van?!" Visszhangzik a fejemben.
-Te vagy a boszorkány, állapítsd meg te! -nyögök fel. Szerintem eltörte a gerincemet, vagy éppen csak megrepedt az, de a törés valószínű, hiszen az szúrhat. Ez lehetett az a reccsenes?! Vagy már csak megint képzelődtem? Kétlem... Még szerencse, hogy gyorsan gyógyulok. Bár, még csak az lesz a jó, ha nem jól forr össze! Ezért fájhat a hasam is, mivel szúrja azt. Meg is van oldva a probléma, csak sajnos ezzel még nem lesz baja a gyereknek, ha esetleg el nem fajul addig a dolog, vagy éppen nekem nem jön mégegyszer... Mondjuk, ez sem garantálja azt, de azért reménykedem, és gúnyosan vigyorogva nézek rá, ezzel is cukkolva őt. Gyerünk kislány, mutasd mit tudsz! Vagy félsz talán?!...
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Vissza az elejére Go down
 

Katie szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Delena szobája / Farrah szobája
» Katie West
» Katie lakása
» Katie lakása
» Katie West koncert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Pierce lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •