Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 11, 2012 2:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Éreztem ahogy a kezeivel a combomnál fogva húz egyre közelebb magához,és megmozdul bennem. A levegőt szaporábban kellett vegyem,és halk sóhajok hagyták el a számat,amivel még mindig olyan hevesen és mohón csókoltam ahogyan csak bírtam,a nyelvem az övével játszott,nem hagyva hogy elengedjen. Most lett volna a legjobb megállítani az időt,és... Újra hangos sóhaj hagyta el a számat,ahogy éreztem hogy mozog bennem,a hajába túrtam,majd az egyik kezemmel a hátába,a másikkal a nyakába kapaszkodtam,úgy élveztem amit csinál.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 10, 2012 4:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Belevigyorogtam heves kis csókjába, ahogy egyesült testünk forró hevében kapott értem. Szenvedéllyel simult végig kezem arcán, nyakán, oldalán, tüzes bőre vadító élmény volt, egyszerűen pokolian vágytam ezt a nőt! Kezem a combjáig vándorolt, ujjaim erősen, de nem fájdalmasan martak bőrébe, szorítva magamhoz, ahogy mozdulni kezdtem. Éhes nyelvem vad táncot járt az övével, finom ajkait csókolni, éhezőn, képes lettem volna a végtelenségig. Eszméletlenül kívánatos volt...!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 10, 2012 12:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
A combjaimat finoman széttolva kényeztetett. Majd megőrültem az érintéseitől,újra és újra beleborzongtam amikor hozzám ért.
Majd néhány perc múlva, csókjai ismét a testemet érték egyre feljebb,az ő kényeztetését abba hagyva húztam magamhoz közelebb.
Mohón elkaptam a száját az enyémmel,és ekkor belém hatolt. Ismét felnyögtem. A kezem a hátához kapott,úgy húzva magamhoz olyan közel,amilyen közel csak lehet.
A lábaimat pedig körbefontam a derekán,így csókoltam egyre hevesebben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 09, 2012 11:15 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Kezei csodás munkája jóleső morgásra késztetett, de én sem hagytam abba, combjait finoman széttolva kényeztettem Őt nyelvem játékával, néhány percig. Közben kezeim tovább simították tökéletes alakját, derekán cirógatva, le a combjáig, majd vissza.
Csak néhány röpke perc elteltével indultak meg csókjaim újra felfelé, s menet közben lábai közé helyezkedtem, de nem hatoltam még belé. Ajkaimmal kúsztam felfelé, néhány pillanat erejéig elidőzve szépséges mellein, hogy aztán újra rátalálhassak ajkaira, épp abban a pillanatban, amikor testünk egyesült.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 4:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Elégedett mosoly ült ki az arcomra,mert éreztem hogy mennyire élvezi a dolgot,és mennyire kíván engem. Valószínű sikerült elfeledtetnem vele a dolgokat,de én sem tudtam másra gondolni. Minden porcikámmal ráhangolódtam,és élveztem amit csinál.
A kezeimmel ismét elkezdtem kényeztetni,de már nem az alsónadrágján keresztül,mivel sikerrel megszabadultunk tőle.
Szenvedélyes csókunk hamar véget ért,amikor egyszerű mozdulattal leszedte rólam az utolsó ruhadarabot,és az ajkaival a testemet kezdte végigcsókolni.
Egyre lejjebb és lejjebb. Eközben én sem hagytam abba a munkát,a számmal már nem fértem hozzá,de a kezemmel egyre inkább izgattam őt.
A halk sóhajok amik tőlem jöttek,egyre szaporábbak lettek,mikor már szinte teljesen lent járt az ajkaival.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 05, 2012 8:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Nagyon-nagyon ügyes kezű leányzó volt, annyi szent. Cseppnyi hiányérzet sem volt bennem, amint kezével érintett. Épp ellenkezőleg, agyam totálisan rákapcsolódott az ittlétre, momentán 100%-osan elfeledve hogy akivel vagyok, az nem a párom, mert Ő otthon vár... Nem, helyette most csak élveztem amit Katie csinált, s én is hasonlóképp élvezetesen szándékoztam kényeztetni Őt.
Készségesen csókoltam, mély szenvedéllyel, akkor is mikor keze elkezdte letolni rólam a gatyát, s fél keze mellé társult az enyém is, így rövid úton teljesen csupaszon, maradtam felette, így már csak az Ő bugyija volt hátra. Nem volt hát mire várni, most az én kezem siklott le egész odáig, hogy aztán a vékony kis darabot már el is tüntessem, kívánatos testét így maradéktalanul feltárva magam előtt.
Édes ajkait faképnél hagyva, indultam meg csókjaimmal hintve be testét, egyre lejjebb és lejjebb. Nem álltam meg a nyakánál, és a mellei közt is csak pár pillanatot töltöttem, kitartóan haladtam lefelé a hasán keresztül, míg el nem értem teste legforróbb központját, hogy combját csókolva kérjek oda is bebocsátást...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 05, 2012 2:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
A kezeit ismét megéreztem a testemen,amik egyre lejjebb haladtak,majd a nadrágomnál megálltak,amit lassacskán kioldott.
Amíg ő a lassúságával kínzott,én az ajkaimmal visszatértem a szájára,és a kezeim sem hagyták abba a "munkájukat".
Amikor végre leszedte rólam a fölösleges nadrágot,a kezei újra cirógatni kezdtek,majd a combomnál megéreztem őket,azután egyre beljebb. Ismét jóleső bizsergés öntött el. Kívántam őt,és éreztem hogy ez fordítva is így van.
Már csak a fehérneműk választottak szét minket egymástól. Az egyik kezemmel az alsónadrágját fogtam meg,és kezdtem finoman letolni,míg a másikkal nem hagytam alább a kényeztetésével.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 12:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Elégedetten hallgattam hangját, miközben kényeztettem, s magam is elégedetten élveztem ügyes kis kezei munkáját, melyeket kis idő múltán már nadrágom híjában folytatták a tevékenységüket. Finom ajkai járták a testemet, én pedig kezeimmel simogatva viszonoztam édes munkáját, melyek elindultak újra lefelé a testén, és ezúttal nem álltak meg a nadrágnál. Kioldottam azt, és lehúztam róla, ám szándékosan kínozva lassúságommal, nem úgy mint Ő, aki szinte letépte rólam a magamét. Ujjaim játékosan cirógatták bőrét, és haladtam egyre lejjebb, végigsimogatva combjait, kívül is, belül is, míg el nem értem végül teste legforróbb pontjáig, hogy ott folytathassák ujjaim, áldásos tevékenységüket.


A hozzászólást Viventem Anima összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 05, 2012 8:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 31, 2012 11:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
A felsőmet lehúzta rólam,majd hamarosan a melltartó is lekerült. Jóleső bizsergés öntött el miközben az ajkaival hozzám ért. Így a testét pásztázó csókjaimmal is csak akkor álltam meg amikor az érintései halk sóhajokat váltottak ki belőlem.
Bár még az enyémtől "nem szabadultunk meg",én a nadrágjából kivéve a kezemet,egy mozdulattal leszedtem róla azt. Még jó hogy a vámpírok természetfeletti erővel rendelkeznek..
A kezeimmel alsónadrágon keresztül kezdtem el kényeztetni,az utolsó ruhadarabot még direkt nem levéve róla.
A szám még mindig a nyaka és a hasa között járt,újra és újra végigcsókolva rajta.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 31, 2012 5:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Magamban elvigyorodtam amikor megéreztem a kutató kezét az övem csatjánál. Kezem tükörben követte az övét, és melléről levándorolt a nadrágjáig, de nem láttam hozzá még hogy levegyem. Helyette, amint a derekához értem, felsője szélét fogva meg, húztam le róla finoman a ruhadarabot, és messzire hajítottam. Egy pillanatra megálltam, és tekintetemmel végigmértem gyönyörű testét, telt idomait. Mikor ajkaival egyre lejjebb kezdett barangolni a testemen, elvigyorodtam, és jólesőn sóhajtottam az érintéseire.
Keze a nadrágomba siklott, az enyém meg a háta mögé, és kicsatoltam a melltartóját, hogy rövid úton az is eltűnjön az útból, és kezem helyett ezúttal ajkaim siklottak le egész a nyakán át, a melleire, s csókolva, nyelvemmel simogatva kényeztettem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 31, 2012 2:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
-Tudom.. -suttogtam vissza neki,nagy mosollyal a számon,mikor ő is a számba harapott. Majd megéreztem az egyik kezét a melleimen,halk sóhaj hagyta el a számat,a jóleső érzés miatt. Az ajkai akkor már a nyakamon jártak,a lábaim pedig a derekához simultak. Éreztem ahogy kíván minden egyes porcikájával. Így volt fordítva is. Kezeimmel a nadrágjánál kezdtem el matatni,az övével 'játszadoztam',hogy kikapcsoljam,s miután sikerült,vártam egy picit.. Eközben én is a nyakát csókolgattam,majd egyre lejjebb csúsztam és rátértem a mellkasára majd az izmos hasára. Majd a kezeimet lassan engedtem bele a nadrágjába,végigsimítva az alsónadrágja vonalán.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 31, 2012 1:27 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Mikor megéreztem kis kezeit a pólómnál matatni, segítőn nyújtottam kezem, hogy le tudja venni a pólóm. Aztán amint ez sikerült és ujjai a bőrömön simultak, jóleső borzongás bizsergette bőrömet, és sóhajtottam egyet. Ajkai csak úgy falták az enyémeket, így én sem voltam rest visszafogni magam. Szisszenőn néztem szemeibe mikor a számba harapott, aztán elvigyorodva nyaltam meg szám szélét, és vetettem vissza magam ajkaihoz, hogy ezúttal én viszonozzam kis harapását, és ízleljem finom puha ajkát.
- Finom vagy - súgtam bele csókunkba, ahogy szám körülsimította szép arcát, hogy aztán lopva térjen vissza szájára, majd nyakára vándoroljon. Kezeim közben tökéletes testén barangoltak, míg az egyik mellét masszírozta, a másik a combjára siklott, és simította lábát erősen a derekamhoz, hogy szemérme ágyékomból érezze, bizony kívánom Őt veszettül.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 30, 2012 10:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Ismét elmosolyodtam a kijelentésén,de nem válaszoltam,csak egyet bólintottam. Majd megéreztem a vizes ruháit az enyéimen,aztán a kezét a pólóm alatt,egyre beljebb. Én, lassan elkezdtem levenni a pólóját,majd mikor megszabadítottam tőle,a kezeim újra átjárták az egész felsőtestét. A csókunk vadabbá és intenzívebbé vált mint eddig,az alsó ajkába haraptam miközben a kezeim még mindig a felsőtestét járták.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 30, 2012 9:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Csókunk nem szakadt meg, és ahogy éreztem hogy hátrafele dől, én úgy haladtam egyre előrébb, mígnem mind a ketten vízszintesbe keveredtünk.
- Akkor egy rugóra jár az agyunk - vigyorodtam el, ahogy már kompletten rajta feküdtem, bár a súlypontom megtartottam, elvégre nem vagyok én tahó hogy csak úgy ránehezedjek, még ha vámpír is.
Kezem hajába simított, és újra megcsókoltam, már vadabbul mint az előbb, intenzívebben, miközben nyelvem bebocsátást talált ajkai közé, hogy nyelvével ficánkolhasson. Szabad kezem pedig kihasználta a helyzetét, és Eve felsője alá siklott, egész végig sima, nedves bőrén, fel a melleiig.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 30, 2012 8:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
-Köszönöm. -biccentettem a dicséretére. Közelebb lépett hozzám,a kabátját a vállamról lesimította,és megcsókolt.
-Én sem inni hívtalak be. -mosolyogtam bele a csókjába,majd egyre hátrébb dőltem az ágyon,mígnem már vízszintesben voltam. A csókunk nem szakadt meg egy percre sem,inkább egyre 'vadabbá' vált.
Lesz miért fájnia a fejének holnap,de ez most nem számít...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 30, 2012 8:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Megérkeztünk a házához, ami azt hiszem egyenértékűen tágas volt tág életkorával együtt.
- Szép ház - dicsértem meg, miközben Ő máris a hálója felé vont, ahol ugyancsak a tágasság volt a jellemző. - És szép szoba - tettem még hozzá, miközben csukódott az ajtó, én meg végignéztem magamon. Na igen, cseppet csurom vizesek lettünk, de hát... hol itt a gond.
- Igazából nem is inni jöttem ide - feleltem én, és amint Ő leült az ágya szélére, én is elé léptem. Kezem a vállára siklott, és lesimítottam róla a kabátomat, úgy hajoltam le hozzá, hogy megcsókoljam lassan. Igazából nem akartam lerohanni, úgy gondoltam meghagyom neki a tisztet hogy rendelkezhessen, gyorsan vagy lassan támadhatom-e le, nem kell ajtóstul rontani sehova, elvégre vámpírok vagyunk, és Ő a hölgy, én meg úriember volnék valahol mélyen, hát adjuk meg a tiszteletet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 30, 2012 7:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
[Grill]

Rögtön a szobámhoz vezettem,hogy elkerüljünk minden felesleges dolgot. A szobám elég nagy volt,sőt nagyon nagy. De nem baj,legalább minden elfért.
-Jól megáztunk. -mondtam rá nézve,majd le magamra,tiszta vizek voltunk.
-Igazából semmi sincs itthon a vízen meg néhány tasak zacskós véren kívül,mivel úgy látszik ez lett itt az első napom. -magyaráztam a végén egy halvány mosollyal,majd leültem az ágyam szélére.
-Szóval nem tudlak megkínálni szinte semmivel.. -jelentettem ki,úgy mintha nem lenne szabad másnak meghallania,egyszóval suttogva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 24, 2012 10:06 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Eve szobája


A hozzászólást Katie Evelynne Pierce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 16, 2013 8:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Vissza az elejére Go down
 

Katie szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

 Similar topics

-
» Delena szobája / Farrah szobája
» Katie lakása
» Katie West
» Katie lakása
» Katie West koncert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Pierce lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •