Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 21, 2013 7:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
-Ugyan már Katrina! -húzom össze a szemöldökömet. -Ilyen hálátlan vagy?! -nevetek fel. -Pedig nekünk köszönheted azt, hogy most ilyen vagy. -sóhajtok, kissé drámaian. Valószínű, Katie is ezt mondta volna.
Nash elintézte a nőt. Egy időre. Ki tudja, hogy mi lett volna, ha nincs itt. Valószínű, egy idő után ügyet sem vetve Katiere megállítom, hiszen Katie erre jelen helyzetben nem volt képes.
Olyan hülye ez a lány! A feje vérzett, ami miatt a padló is véres volt. Úgy éreztem, hogy mostmár szabad a pálya, így mielőtt odalépkedtem volna Katiehez, kis fejfájást okoztam a nőnek, csak úgy hirtelen. Nem tűröm, hogyha valaki sértegeti Katiet, azt meg főleg nem, ha engem sérteget, így, lehet, hogy ezzel méginkább felhergelem, de most legalább már tudja, hogy kikkel áll szemben. Odamegyek Katiehez, próbálom felsegíteni, de idegesen ellök magától. Miért fél tőlem?! Látszik rajta, hogy nincs magánál. És ő ezt akarta! Most megkapta, de ez neki nem elég... Idegesen felsóhajtok, majd ismét megpróbálom felemelni, de megint csak nem hagyja.
-Mi bajod van?! -kérdezek rá, és tényleg nem értem. Mintha félne, vagy irtózna valamitől...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 21, 2013 7:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Ch.. - nyögöm. Ledob a földre maga elé és innentől már meg se hallom, amit mond. Blablablabla... szokásos fenyegetős duma. Kit érdekel?! Engem biztosan nem. Mint egy sérült őzike, úgy lököm magam állásba. A férfi keményebb ellenfél. Duzzogva kissé nehezen lépkedve támogatom magamat a kanapéhoz és leülök rá. Lábamat keresztbe vetem és a hajamat birizgálom, mintha mi sem történt volna. - Erős vagy...de okos is? - nézek kérdőn rá a szempilláim alól. - Nem én kezdtem! - Katie volt az aki rám vetette magát. Megérdemelte, amit kapott. Egyáltalán nem sajnáltam. Ettől a családdologtól pedig rosszul voltam. - Mi az? Most már családod is van? Örökbe fogadtak megint? - kérdezem közömbösen. Nem hittem, hogy ő az a típus, aki ilyesmire vetemedik. - Látom növesztettél egy kis gerincet magadnak Emma. - .... - Csak átugrottam egy kis baráti csevelyre...Erre te letámadsz és még a hülye testőrödet is rám küldöd. Nem ilyennek ismertelek Katie babuci... - mondom mellékesen és inkább a hajam babrálásával voltam elfoglalva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 21, 2013 7:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Katie és az idegen szöszi között álltam védőfalként. Nagyon ideges voltam Katica miatt. Nem érezte jól magát. Nagyon nem hiányzott ide ez a némber. A mondata alapján nem kellett rákérdeznem kicsoda. - Jobb ha ottmaradsz szöszke, mert ha csak pár lépést teszel Katie felé halott vagy, érthető voltam? - fenyegetem és a falnak dőlök Katie mellé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 21, 2013 6:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Mint egy kivert kutya fekszek a földön, és levegőért kapkodva lihegek. Ezt is kár volt tennem, de legalább levezettem a feszültséget. Vagyis inkább próbáltam, de ehelyett megmaradt, és ugyanolyan ideges vagyok, mint eddig, annyi különbséggel, hogy most még fájdalom is társul az idegekhez. A tarkómhoz kapok, ami a falhoz való ütéstől erősen vérzik, de érzem, hogy gyógyul, bár sokkal lassabban mint kéne, és vérem is alig van...
Látom, ahogyan újra elrugaszkodik, hogy nekem ugorjon, és tudom, hogy már nem tudnék ellenkezni. De, nem érzem az ütését, valami megállította.. Nash! Óóó.. hogy miért nem hagy élni?! Vagy, éppen meghalni... Nem mintha én hagynám őket, ha fordított helyzetben lennénk.
A fájdalomtól erőtlenül felnyögök, majd a hasamhoz kapok. Az is fáj, mint minden egyes porcikám. Valószínű a vérhiánytól, és attól, ahogyan ez a nő a falhoz vágott. Nincs akkora szerencsém, hogy már most meghaljon a gyerek.
Összegörnyedek a földön, kizárva azt, ami körülöttem történik, bár Nash kérdésére még felfigyelek.
-Úgy nézek ki mint aki jól van?! -válaszolok, suttogva, bár tudom, hogy hallja. Ismét megmentette az életemet, bár most kevésbé voltam hálás, mint az előbbieknél...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 21, 2013 6:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Kissé elbambultam. Nem értettem a helyzetet. Amikor kezdett eldurvulni a helyzet Emma felé sandítottam. Vette a lapot és elindult, de Katie nemet intett neki. Ennyire biztos magában vagy csak szimplán hülye? Ezután biztos voltam benne, hogy Emma egy tapodtat sem fog mozdulni. Ő az a fajta, aki nem mer ellent mondani Katienek. Még jó, hogy rám nem vonatkoznak ezek a szabályok! Hiszen a nagypapája vagyok. Kicsit hagytam, hogy kapjon pár pofont. Ahogy mondják a gyereknek is pofára kell párszor esnie, ahhoz hogy fel tudjon állni. Felsóhajtottam, mikor meguntam a nézőközönség szerepét és odateremtem Katica elé. A szöszi simán lepattant a mellkasomról, de én elkaptam a nyakát és odahúztam, hogy jobban a szemébe tudjak nézni. - Szeretnéd, hogy elharapjam a nyelvedet, vagy inkább befogod a szádat? - fenyegetem meg. - Elég sok ahhoz, hogy seperc alatt hamuvá válj.- veszem lazábbra és arcomra szökik az a Nash féle vigyor. Aztán nagyot dobok rajta és a földön végzi a lábaim előtt. - Jobb ha nem szórakozol a családommal. - aztán Katie felé fordulok aggódóan. - Rendben vagy? - reméltem nincs baja egyiküknek sem. Még az kéne, hogy elveszítse a babát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 21, 2013 6:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Láttam én mire készül a hátam mögött Emma de nem izgatott. Ha hátba támad, akkor ugyanolyan rossz, mint én. Ezzel csak azt bizonyítaná, hogy mennyire egy kis féreg még mindig. Aztán a földbe csapódtam. - Nem rossz! - lihegem feldúltan. Engem senki ne csapkodjon a földbe váratlanul. A méreg egy pillanatra kiült az arcom, majd elvigyorodtam. - Ezért megfizetsz! Tee átkozott kis mocsok!! - felpattanok vérző fejjel és nekifutok a Katienek. - Kinyírlak! - üvöltöm és rávetem magamat, de valami nagyobba ütközök. Visszapattanok erről a valamiről és aztán egy vasmarok visszahúz a nyakamnál fogva, mielőtt megint a földbe csapódhatnék. A férfi. A férfi közénk teremt és a nyakamat szorította. Közelebb húzott magához. - Rohadj meg! - sziszegem. Próbálom lefejteni az ujjait a nyakamról de esélytelen. - Jesszusom! Hány éves vagy te?? - nézek rá ijedten. Nem számítottam rá, hogy belebotlok egy ősvámpírba. Ez nem jó! Nagyon nem jó! Nem így volt a tervben... Agyalni kezdtem... Ki kell találnom valamit. Ami ennél is furcsább... Miért védi őket? Ki az a hülye aki bedől nekik? - Ki vagy te? -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 21, 2013 5:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Nem érek semmit. Egy hasztalan rongybaba vagyok. A falhoz szorít, és erősen fogja a nyakam. Odakapok a kezéhez. Még mindig fáj, és így, hogy belém mélyeszti a karmait, csak még jobban.. Felhörgök, miközben erőtlenül próbálom lefeszíteni magamról. Ő elenged, én pedig tehetetlenül és gyöngén zuhanok le a földre, és köhögök, miközben a nyakamat masszírozom. Próbálom összegyűjteni az erőmet, és az, hogy nem sikerül, most csak Emma hibája. Egyik sem mozdul, mindkettő csak nézi. Nem is baj, ezt nekem kell megcsináljam, ha már én kezdtem el. Mások nem takaríthatnak fel utánam!
Miközben hozzájuk beszél, felmordulok. Senki sem beszélhet ilyen hangvétellel a lakásomban. Nem értem mit képzel!
Leguggol hozzám, nekem beszél, miközben Emmára sandítok a szőke lány háta mögött, aki éppen megindul, hogy leszedje rólam. Tudom, hogy nem szívesen teszi, hiszen régen barátok voltak, bár ez engem nem hat meg. Emmára mordulok, hogy hagyjon békén, ő az én dolgom, még ha addig provokálom is, amíg meg nem öl. Em pedig csendben visszahúzódik, hiszen tudja, hogy mi van, ha az én szavammal szembekerül, és tudom, hogy valamilyen szinten megkönnyebbül, hogy nem neki kell elintéznie, hanem nekem, és szerintem azt hiszi, hogy ez menni is fog.
Egyre jobban provokál, amikor minden erőmet felhalmozva, megragadom a nyakát, és a földhöz csapom őt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 21, 2013 5:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Nagy nehezen feltápászkodik és újra nekem esik. Sajnálkozva néztem rá. Mielőtt hozzám érhetett volna elkaptam a nyakát és a falhoz nyomtam. - Mi történt veled Katie? Nem ettél elég spenótot? - kérdezem kissé keserűen. - Nem gondoltam, hogy így fogadtok. Azt hittem, hogy majd szépen összeölelkezünk...Tudjátok..afféle csoportos ölelés.- játszom az ártatlant és jobban a falhoz nyomom. - Azt hittem ellenfél leszel. - csipogom és eleresztem. Nem sok kellett, hogy ne fojtsam meg. Bár úgyis újjá éledne, de legalább kiakadtam volna a mérgem. Persze érzelmeket nem tükröz az arcom. Nem! Nem szabad! Az a gyengeségem jele... Visszafordulok Emma felé. - Meg sem mozdulsz? Nem segítesz az ártatlan kis Katien?? Hát nem? - játékosan törölgetem a nem létező könnyeimet az arcomról. Majd fordulok megint egyet a tengelyem körül a férfi felé. - Na és te ki a franc vagy? Talán megzavartam valamit? - nézek kérdőn a csávóra. - ...Csak azt ne mondjátok, hogy most már hárman toljátok? Beszállhatok negyediknek? - érdeklődőn néztem megint vissza Emmára. Aztán megfordultam és odasétáltam az éppen lábadozó Katiehez. Leguggoltam elé. - Mi van? Nem jössz? Gyere! Megmutatom ki itt a jobb...- húzom az agyát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 21, 2013 4:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Az események csak úgy pörögtek körülöttem, és mint ahogy órákkal ezelőtt, most sem mértem az időt. Egyszerűen gyönge voltam, így könnyűszerrel letaszított a földre. Az esésbe belesajdul a nyakam, amin még pár órája óriási seb tátongott, most meg már csak heg van rajta. Halkan felnyögök, és próbálok lenyugodni. Nem, a dühöm nem csillapodik, amíg meg nem ölöm. A szavaira nem is figyelve, erőtlenül tápászkodom fel a földről, és ismét nekiesek a nyakának. Nem számít, hogy jelen helyzetben erősebb. Nálam sohasem számított az erőfölény. Ha én akartam valamit, akkor megtettem, és ez sem volt máshogy...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 21, 2013 4:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Ahogy beléptem valaki nekem ugrott. A nyakamnak esett. Fél kézzel elkaptam a haját és a földre taszítottam. Magam is meglepődtem milyen könnyen ment. Biztosan valami kiéhezett vámpír vagy valami ilyesmi. - Mi a franc! - kapok a nyakamon a sebhez. Majd megpillantom a támadómat. - Hello Katie...- mondom gúnyosan. - Én is nagyon örülök, hogy látlak. - folytatom, majd elkezdek körülötte picsásan sétálgatni. Úgy érzem ettől jobb vagyok nála. A hajamat tekergetem. Jobbra pillantva újra meglátom Emmát. - Oh hogy te is itt vagy! A legnagyobb kétszínű lány a csapatban! - mondom undorodva mégis kedvesen. Éreztem, hogy minden lépésem után forr a levegő. - Úgy hiányoztatok csajok! - mondom gúnyosan és eljátszva mintha tényleg annyira hiányoztak volna.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 21, 2013 4:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Ismét felsóhajtok.
-Nem érdekel! -ülök föl az ágyon, hihetetlen dühösen. Ha akartam volna, már rég befűztem volna egy srácot, nem értem, hogy mit képzel. Hihetetlenül feldühít, és csak dobálja a tűzre a szenet, egyfolytában.. Kikészültem. Betelt a pohár. Sőt! Még túl is csordult..
-Nem! Egyikőtökben sem bízhatok meg! -magyarázom, kissé túl felemelve a hangomat, és a hangszínem is megremeg kissé. A következő ikres mondata után, kirajzolódtak a szemeim alatt az erek, és a szemfogaim is előbújtak. Nem bírom tovább, nem tűröm! Nem foglalkozok a csöngővel, csak magammal, és azzal, hogy ne reszkessek azután, hogy megöljem mindkettőt, pedig már teljesen azon vagyok. Még mindig gyenge vagyok az injekciótól, de az ösztöneimnek nem tudok parancsolni. Leugrom az ágyról, mint egy ragadozó, hiszen, végül is, az vagyok.. Emma riadt, és megállításra kész arcát látom, felemeli a kezét, hogy megbénítson, de ebben megakadályozza az ajtón belépő szőke nő. Ez meg ki a frász?! Egy percre megállok, miközben Nash hülyeségeket magyaráz neki. Azt kívánom a mondatai után, hogy ezt a szöveget bár hallaná az a... Khmm, menyasszonya.
Túl késő volt, túlzottan felidegesített ez a férfi, így gondolkodás nélkül ráugrottam a szőke nőre, és beleharaptam. Ez kellett.
Még mindig nem ismertem fel, olyannyira elborította az agyamat ez az egész... Egyszerre ölni tudtam volna, de egyben mégis féltem valamitől... Én nem akarok terhes lenni! Ölni akarok, és én magam is meg akarok halni! Beteges?! Ezt már nem hiszem. Nem érdekel, hogy mi lesz ennek a következménye...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 21, 2013 3:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Nem volt nehéz kideríteni hol laknak a kedves kis barátnőim. Igen így többesszámban. Kegyetlen, hogy mennyire összetartóak. Ha egy kicsit is okosak lennének, akkor már rég rájöttek volna, hogy az életben mindenki csak egy bábút kap a játéktérre és nem haladhat folyamatosan egy helyen a másikéval. A ház elé érkezve megcsodáltam a csodálatos kertet. Igazából borzalmasan kertvárosi volt, de nem tudott izgatni. Persze szeretem a részleteket megfigyelni. Minden kis apró szöget. Az előjárólapon, ami a bejárathoz vezetett kecsesen vonultam végig. Piros magassarkúm hangosan kopogott járásom ütemére. Mikor odaértem megnyomtam erősen a csöngőt. Alig bírtam türtőztetni magamat. El sem hiszem, hogy végre megmutathatom azoknak a cafkáknak, hogy mennyivel jobban jártak volna, ha úgy istenigazán befogadnak. Befogadnak? Inkább a vezető lehetnék. Bár már nem izgatott ez a hülye versengés, amit még akkor űztünk. Most már megtanultam, hogy mit kaphatok és mit kapok az élettől. Megváltoztam azóta és nagyon nem jó értelemben. Átdobtam a hajamat a vállamon és kedves mosolyt öltöttem magamra. Viszont a mosolyom egyből lehervadt mikor egy fiú nyitotta ki az ajtót. - Te meg ki a franc... - mondtam volna, de már nyomta is a szöveget, amit a fejemben meg sem hallottam. - Blablablabla... - mondom miközben rácsapom az ajtóra a kezemet, megakadályozva, hogy becsukja... Minden szó nélkül kitárom és átlépem a küszöböt. Fogalmam sincs miért tudtam bejönni. Ó! Talán mert csak vámpírok laknak itt? Mindegy. A kanapén megpillantottam szeretett barátaimat és rájuk mosolyogtam. - Sziasztok csajok! - mondom kedvesen és a képükbe vigyorgok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 21, 2013 3:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Nem kell féltékenynek lenned. Talán egyszer te is találsz egy olyan rendes srácot, mint én...Jajj Katie ne csináld már! Tudod, hogy a nagypapád nagyon szeret... nem fogok kevesebbet foglalkozni veled attól, hogy... - zagyváltam összevissza, amikor Úgy is fogok kinézni mint egy tetves kamion... Ez totál kiverte a biztosítékot nálam és hangos nevetésben törtem ki. A kezemet a szám elé kaptam, de nem sokat segített. - Khm... - köhögést színlelve próbáltam lenyugtatni magamat, de a végére még kijött egy óriási vigyorral egybefűzött valami. - Elnézést! - mondom elnyelve a mosolygást. - Nem baj. Akkor is elrángatlak és kész. Nyugodj meg! Én itt vagyok neked... na meg ő is.. - mutatok kissé kedvtelenül a szőkére, Emmára vagy ki az... Jobb lesz megtanulni a nevét, hiszen ő fogja szervezni az esküvőnket. Holnap pedig újra látnom kell őt. Nem mellesleg a jövendőbelim egyik barátnője, ha jól szűrtem le a történteket. Ezért jó lenne jó kapcsolatot ápolni vele. Persze nem gond, hiszen nagyon jó vagyok talpnyalásban. Aztán megszólalt a csengő. Kérdőn néztem rájuk. - Vártok még valakit? Vámpír? Vérfarkas? Esetleg még egy szellem? Nem lehet, hogy ikreket vársz? - artikulálok gúnyosan... - Két gyerek az már eléggé eldeformálja a szép kis hasadat...- ellököm magam a faltól. Várom, hogy kinyissák az ajtót, de senki sem mozdul. Odaballagok én és felrántom a kilincset. - Üdv Szöszi...- nézek végig a lányon. Nagyon csinos és egy igazi szépség. Ilyen lányt nem minden sarkon láthatok. Felöltöttem csábos mosolyomat. - Bocs, de rossz számra csöngettél... nem rendeltünk táncoslányt...- mondom heccből. - Remélem, értesz a mesterséges lélegeztetéshez, mert eláll tőled a lélegzetem. - mondom mielőtt rácsapnám az ajtót. A szépsége egy ilyen mondatot megért, de ki a francnak hiányzik. Most éhes sem vagyok. Apropó nem is volt emberszaga... Mindegy...

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 21, 2013 3:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Megforgatom a szememet.
-Persze, menjetek csak! Szórakozzatok jól! -a hangom kissé hisztérikusnak, és felettébb féltékenynek hat. Gyerekes lennék?! Előfordul... A végén még menjenek el teázni is egyet, valami puccos kávézóba! Áldásom rájuk, csak én ne lássam őket... Bár, Emma már nem olyan, mint régen, mégis félek, hogy nem lesz aki támogat, és ez meglátszik rajtam, ahogyan kiejtem a szavakat, ahogyan elfintorodom, és a többi..
-Úgy is fogok kinézni mint egy tetves kamion...-támolygok az ágyhoz, majd levetem oda magam. A párnámba fúrom az arcomat, majd felsóhajtok. Elegem van belőlük, ebből az egészből..
"Jajj Katie ne csináld már ezt!"-hangzik Emma válasza, amire ismét csak megforgatom a szememet, és megrántom a vállamat, amíg ő beleegyezik a találkába. Remek! Esküszöm, most bárkinek képes volnék nekimenni, és megfojtani! Csak az a baj, hogy jelen pillanatban a szobában mindenki meg tudna fékezni, és egyiket sem szívesen fojtogatnám... A szívem az idegtől hevesen ver, és a vér is lüktet a fülemben. Ki vagyok készülve. Teljesen idegbajos vagyok. Miért minden egy nap alatt zúdul rám?!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 21, 2013 2:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Egész jól elbeszélgettek. De végre már túl is voltunk a babamama témán. Ha kell elveszem tőle a gyereket, de nem hagyom hogy bántsa. Ezen még törtem egy ideig a fejemet. - Nem vagyok hálátlan...- mondom a szőkének. Elég gazdag vagyok. Én pazaroltam el a vagyonomat az évek alatt, ahogyan egyes vámpírok. Takarékos fajta vagyok, de ha nagyzolni kell akkor a tárcám mélyére is benyúlok. Aztán meglepődtem. Ismerik Selenát. Igen... és hát miért is ne utálná Katie őt? - Komolyan? Selena van olyan rokonom, akit nem utálsz?? - mondom hangosan inkább csak magamnak egy sóhaj közepette. Ha már a saját családom utál, akkor a barátnő miért ne utálja az egész Petrova familyt? - Remek! Akkor ezt megbeszéltük. Holnap ötkor találkozunk az óratorony alatt a téren... aztán beülünk valahova beszélgetni. - mondom vigyorogva. - Persze, egy kocsit is feltudok fordítani, ha nagyon megerőltetem magamat. - mondom heccből. Imádom cukkolni a nőket. Főleg ha ennyire kiakadnak az alakjukra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 21, 2013 2:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Felnevettem.
-Nem kellett sokáig könyörögni..-jegyeztem meg halkan, vigyorogva. Család, család.. Ez az ember nagyon családcentrikus, és ez az ami hiányzik belőlem, és tudom, hogy nem csak a család miatt akart lefeküdni velem, hanem azért, amiért az összes többi férfi. De ennek a folyamatnak vége, hála ennek a kis torzszülöttnek... Selena.. De ismerős! Egy ilyen nevű kiállhatatlan nőt ismerek, nagyon remélem, hogy nem az lesz az, hogy nem ő Nash menyasszonya, mert akkor kikészülök. Azért ennyire nem kicsi a világ...

De. Pontosan ilyen kicsi az a tetves kis világ. Felhorkanok. Már csak ez hiányozott az életemből!
-Persze.. Menj csak, segíts a drága barátnődnek megszervezni az esküvőjét! -köpöm a szavakat. Rossz ötlet volt! Sohasem volt még rossz ötletem. Legalább is nem túl gyakori, de ez most egy óriási baklövés volt... Valahogy a Selenával való találkozás után kezdtem átformálni Emmát azzá, aki most félig már ő. Elegem lett a mindenkinek segítős megfelelési kényszeréből... Talán csak a féltékenység beszél belőlem. Az a nő el akarta venni tőlem Emmát, ő pedig ment volna utána, mint egy pincsikutya. Óriási túlzás, beismerem, de a lényegen mit sem változtat.... A hátamat fogom, ott ahol megszúrt a tű, és úgy nézek ki, mint egy öregasszony, aki begörnyedve a hátát masszírozza, miközben magában zsémbelődik. Kinyújtózkodom, nyúlékonyságomnak köszönhetően hamar ki is roppantom magam.

-Gondolom el fogsz bírni kétszáz kilósan... -jegyzem meg, halkan, még mindig morgolódva. Ezt nem hiszem el.. Elég volt ebből a napból! Mi jöhet még?!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 21, 2013 1:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Megrökönyödve hallgatom, amiket mondanak. Elfojtok egy undorodott röhögést, azon, ami majdnem megtörtént. Hát késő, már tudom, és ha úgy tartja kedvem, esetleg véletlenül még a szám is eljár. Most már, úgyis tudom, és igen, ez Katiere jellemző. Így ránézek, és elismerően bólintva, elvigyorodom.
-Tévedés.. -bólogatok, vigyorogva, még mindig Katiet nézem. -Tipikus te... -sóhajtok, megveregetve a hátát, ezt is olyfajta dicséret képpen.

-Biztosan nem! Elvégre borzalmas a szőke ízlésem. -teszem karba a kezemet, makacskodva, már a szervezésre értve. Persze, majd leszervezek nekik egy esküvőt, amikor az előbb még szapult össze-vissza! Mondjuk részben ez volt a foglalkozásom anno, és jó lenne visszarázódni, de mégsem. Ezt nem. Ám a nevet meghallva is megrökönyödöm.
-Hogy ki?! -kérdezek vissza, majd Katiere sandítok. Kérdőn nézek rá. Szerintem ezek után biztosan nem fog eljönni, mindegy. Ha arról van szó, akkor megszervezem.
-Már csak ez hiányzott. -nevetek fel, kíváncsi vagyok, hogy a név hallatán Katie hogyan reagál...
-Ebben az esetben, talán segíthetek a megszervezésben.. -forgatom meg a szememet, elmosolyodva, ezer éve nem találkoztam Selenával, és amikor utoljára láttam az is rosszul sült el. Katie részéről persze, tipikus Petrova húzás volt tőle...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 21, 2013 8:16 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Mindent a családért... - erre már mást nem tudtam mondani. Ha Katie ezt akarta utolsó kívánságának az élettől, akkor hát nehogy rajtam múljon... - Sosem terveztem, hogy azt tegyük...amit aztán mégse tettünk... csak annyira könyörögtél... - mondom visszagondolva. Nem mintha nekem nem jött volna jól. Nem mintha én nem másztam volna rá az elején, de ő akarta. - Hagyjuk... ezt a témát. Tévedés volt. - teszem karba a kezemet. Kissé kínos volt a téma. - Oh tényleg? - kapom fel a fejemet Katie vagyis inkább Emma ajánlatára. - Az remek lenne... mert ebben a tetves városban egyetlenegyet sem tudtam szerezni és nincs kedvem megint elutazni, mert Selena kiakadna... Ismeritek talán őt? Selena Cristal - közlöm gépiesen. Legalább sikerült elterelnem a figyelmüket. Láttam, hogy Katie kezd visszajönni a mindennapokba. - Ugyan már Katica! Ha nem jössz a két karomban cipellek el a helyszínig. Elég viccesen festenénk nemde? - mosolygok. Tényleg furcsa lenne... egy kapálózó terhes nővel a karomban...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 20, 2013 9:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Katerina.. Katerina! Én is Katerina vagyok! Használja már a Katherine-t, mert még ebbe is belezavarodok! Nem válaszoltam rá, annál inkább kiülhetett az arcomra, hogy mit gondolok.
Az Emmához tett megjegyzésén szúrósan ránézek. Senki sem sértegetheti. -Csak én, de ez már mellékes dolog.- Viszont elengedem magam, hiszen látom, hogy Emmát egy csöppet sem zavarja, ügyet sem vet rá, csak egyszer felhorkan, és teszi a dolgát.
Pár pillanat múlva Nash ismét megszólal. Szavai hallatán megpördülök, és szó szerint elesek, a nagy lendülettől. Pár másodperc alatt feltápászkodom a földről, és újra megkapaszkodom.
-Hogy mi?! -csodálkozok rá, nagyokat pislogva. Nem hallottam jól. Esküvője lesz, és lefeküdt volna velem?! Le sem tagadhatná a származását.
-Képes lettél volna..?! -halkan felnevetek, majd sóhajtok egyet.
Akaratlanul is elvigyorodom, ám a következő mondatától lelankad a mosoly az arcomról. Lángolni kezdek a dühtől, és minden porcikámmal remegni kezdek.
-Hogy mit mondtál?! -förmedek rá. A hasamhoz kapok, majd ijedten lenézek rá. Nem, nem nem.. Ezt nem hagyhatom! Már úgy érzem, hogy legalább tíz kiló plusz van rajtam, amikor még egy gramm felesleg sincsen... A homlokomra tapasztom a kezemet, majd a fejemet rázni kezdem. Pánikolok, és ez látszik is. Én terhesen biztos nem lépek ki a lakásból! És egy árva lélek sem fog bejönni!
-Kecsegtető ajánlat, de ha nem az elkövetkezendő két hónapban lesz, és ha nem sikerül addig... mindegy. Szóval, akkor nem tudlak benneteket boldogítani a jelenlétemmel. -válaszolok, még mindig szaporán véve a levegőt a dühtől és a kétségbeeséstől.
Esküvőszervező.. Eltűnődök. Emma régen csinált ilyet, nem is egyet, hátha jó lenne. Bár, nem hiszem.. Nem hiszem, hogy elvállalná. Azért finoman felé bökök.
-Emma ingyen leszervezné az esküvőt, ha siettek vele. Szeretnék ott lenni. -vigyorodom el, még mielőtt Emma tiltakozna, én odatapasztom az ujjamat a szája elé, hiszen látom, hogy ellenkezni akar.
-Régen sok ilyet csinált.. -folytatom. Ha ott lesz az újdonsült felesége, talán ki tudom provokálni, hogy megöljön. Szívesen elcsevegnék vele, bár ezzel Nash sem járna jól, és ő már annyit segített.. Ezen még gondolkoznom kell, de egy esküvő igen kecsegtető ajánlat az ilyen esetekben...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 20, 2013 9:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Kissé összezavarodtam. Visszavettem a kilincsről a kezemet, amikor megszólal. - ..Ha Katerina lenne veled terhes? Szerinted őt négy kézzel kellett lefogni, nehogy kinyírjon egy meg sem született csecsemőt??? - háborodom fel. Már későn, hiszen Emma mögötte is termett és valamit Katiebe nyomott. Mozdultam volna, hogy megakadályozzam, de már késő. A kanapéhoz támogatta. Megnyugodtam. Nem bíztam meg ebben az Emmában. Senkiben nem bízom meg, aki nem családtag. Ezért nincsenek barátaim. - Talán megpróbálhatnád befogni a sajátodat... - mondom vigyorogva miközben elhaladok Emma mellett. Végre Katie lenyugodott. - Egész jó ötlet volt egy szőkétől...- gúnyolódom. Valamiért az idegeneket mindig lekezelem. Nekik a világért sem mutatnám ki az igazi érzéseimet. - Most hogy mindenki lenyugodott... - állok szembe a kanapén csücsülő két lánnyal. - Talán itt lenne az ideje, hogy meghívjalak titeket az esküvőmre... - mondom mosolyogva. Ők lesznek az elsők akiket meghívok. Bár még az időpontot sem tudom,de hát ez van. - Persze ez még odébb van.. majd küldök meghívót, ha végre találok egy normális esküvőszervezőt... - na meg ha Selena végre válaszol... tűnődtem. - Jobb lesz ha elmész egy varrónőhöz... nem hiszem, hogy a szalonban árulnak terhesmamikra rucikat...- állapítom meg a most még karcsú derekára nézve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 20, 2013 9:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
-Talán ötszáz évvel ezelőtt én is örültem volna egy gyereknek. -fordulok felé. Mondjuk, ötszáz évvel ezelőtt sem voltam klasszisokkal jobb a mostaninál, de mégis voltak érzéseim. Ember voltam, és megvolt mindenem. Imádok ilyen lenni, de igazából néha visszasírom azokat az időket.. Milyen jó is volt! ... De most jobb! -Nem hiszem, ha most lenne velem terhes az a nő, akkor ő nem ugyanígy reagálna! -hadarom az igazat. Ebben színtisztán biztos vagyok, és ha ezt ő nem látja, akkor vak.
-Szerinted, úgy nézek ki mint egy any..?! -kezdtem bele a magyarázkodásba, ám mielőtt kimondhattam volna az utolsó szót, éles fájdalmat éreztem a gerincemben, ami hatására felnyögtem, és megremegett a lábam. A fadarab pedig kihullott a kezemből.
Valahogy nyugodtabb lettem...
Emma! Sejtettem, hogy ez lesz... Bár, én is ezt tettem volna. Mondjuk...! Én valószínű nyaktöréssel oldottam volna meg a problémát, mert nekem nincsenek ilyen 'kütyüjeim'. A kanapéhoz támogat, hogy üljek le, ám gyöngén ellököm magamtól. Nem fogok leülni ide! Itt fekszik ő is... Így csak két kézzel támaszkodtam, nagyokat sóhajtva. Felnézek Nashra, és belegondolok, hogy most mentette meg az életemet pár perce, én meg ilyen vagyok. Mondjuk, ez tőlem várható, és teljesen természetes, de valamilyen szinten még önmagamnak is rosszul esik. Nem tudom, hogy menthetetlen-e már a helyzet, de én azért még egyszer, egy 'sajnálom'-ot formálok a számmal, rá nézve, bár a szót nem mondom ki. Remélem nem hagy itt. Mindkettőjükre óriási szükségem van/lesz... Alig tartom magam. Rendesen lelassított ez a szer, amit Emma belém nyomott, fáradt voltam, és gyenge, így remegtek a lábaim, de nem ültem le. Makacsságom tartott egyedül..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 20, 2013 8:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Bekövetkezett, amire számítottam. Katie tombolt, én pedig ügyet sem vetve rájuk, a szekrényében kotorásztam, majd megtaláltam, amit még egyszer én rejtettem oda. Hogy miért az ő szekrényébe?! Mert ott senki sem keresné, és ismerve Katiet, ő pedig úgy sem találta volna meg. Számos dolog van, aminek nem tudja a honlétét, úgy elrejtettem, pedig teljesen alapvető helyen van, de lényegtelen. Amíg Nash szenvedett Katievel, addig én megtaláltam, és felkészültem arra, hogy használjam azt, amit kerestem, így ameddig vitatkoztak, Katie ügyet sem vetett rám, ezért könnyű volt mögé állni, és a gerincébe fecskendezni egy tűvel, egy nagy adag nyugtatót. Amitől elgyengülve, meginogott a lába.
-Most már, legalább nem fog öngyilkosságokat megkísérelni. Persze ezzel nem tudom befogatni a száját.. -sóhajtottam fel, majd a kanapéhoz támogattam a lányt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 20, 2013 3:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Kiszabadult a szorításomból és a karó után fut. Vágyakozva néztem utána, hiszen nem szerettem volna elveszíteni őt és a gyereket sem. - Rendben...- mondom sajnálkozva. Undorodva néztem Katie után. A szőke barátnő, aki elvileg olyan fontos számára nem csinált semmit. Szép kis barátnő az ilyen! - Öld csak meg! És magadat is! Undorító vagy! Rosszabb vagy, mint a nagymamám vagy az anyád! Ők bennük legalább volt egy kis szeretet!!! Benned semmi sincs! Egy üres kis műanyag doboz vagy! Undorodom tőled! - mondom fintorogva és már a bejárati ajtó kilincsén is volt a kezem, hogy végre elhagyhassam a helyiséget. Nyeltem egy nagyot. Vége! Megyek vissza Vegasba. Azt hittem, hogy Katie lesz az aki reményt ad, hogy igenis nem tévedek és van szeretet. Hogy nem én vagyok az egyetlen szeretetreméltó Petrova ebben a nyomorék családban. Tévedtem! Kár volt visszajönnöm. Nem bírom tovább. Kikészültem. Nehezen vettem a levegőt, mert annyira ideges voltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 20, 2013 3:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
-Nem tudok megnyugodni! -üvöltöm, a karjában vergődve. A lány még mindig békésen alszik, és ez bosszant! Mindennél jobban... Én itt kínzom magam, neki pedig meg sem kottyan!
-Ne küzdj ellenem! -utasítom, miközben megpróbálok kiszabadulni az öleléséből. -Mert nem tudsz! -lököm el végre magamtól, bár, szerintem engedett a szorításán.
A szoba másik végébe futok a karó után, majd megfogom azt.
-Höhh.. -horkanok fel. -Persze! -hangom hisztérikusan cseng, és hallatszódik belőle az is, hogy valamilyen szinten félek. A fadarabot szorongatom, és gyúrom a kezemben, ami reccsen néhányat, a szálkáit a kezembe állítva, amiből vér serken ki. Bár tudom, hogy alig van vérem, mégis ezt csinálom, mert nem akarom őt. Ezt az ágyon fekvő földöntúli szépséget, akinél szebb de mégis undorítóbb gyereket soha életemben nem láttam. Egyszerűen undorodtam tőle, és reszkettem, ha megláttam. Miért kell engem így vernie az életnek?! Oké.. Tudom! Pokolra való vagyok, de még inkább az, mint egy bömbölő nyűg, az életembe, aki elcsúnyít, és elveszi mindenem!
-Soha, nem fogom megszülni, ezt a...! -remegek meg, miközben a karót végighúzom a mellkasomon, ízelítőként, egyenesen le a hasamig. Igazán beteges, de jelen helyzetben jobban félek az ilyen élettől, mint a haláltól....
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 20, 2013 2:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Tiltakozott. Már előkészültem a válaszommal, amikor a szekrénynél termett és kikapott egy karót. Már ott is voltam mellette, de későn. Viszont mellé ment. A szívverésem egy pillanatra elállt. Hogy teheti ezt velem??? Másodszorra már elkaptam a kezét és kilöktem a karót. Jó messzire, a szoba másik végébe. Aztán jó erősen magamhoz öleltem. Ha tiltakozna, akkor sem ereszteném, erősebb vagyok. - Nyugodj meg... - csitítgatom. Megszakad a szívem, hogy így kell látnom. Bár egy fokkal jobb, mint amikor haldokolt. Legalább már nincs életveszélyben, ha ezt a kis incidenst nem vesszük annak. - Ha megszülöd, akkor elviszem és felnevelem. - ajánlom fel. Bármit, csak ne bántsa.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Vissza az elejére Go down
 

Katie szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Delena szobája / Farrah szobája
» Katie lakása
» Katie West
» Katie lakása
» Katie West koncert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Pierce lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •