Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Alexia M. Branson

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Alexia M. Branson Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Pént. Feb. 28, 2014 9:40 am
Ugrás egy másik oldalra
sajnáljuk, de...

Kedves másik Lexi!
Nehéz helyzetben voltunk, hiszen ketten is megpályáztátok a karaktert és sajnálom, de a te lapodat nem tudtuk elfogadni. Ennek egyik oka a helyesírás és a kissé darabos megfogalmazás volt, valamint a jellemzésed sem érte el a kellő hosszúságot, bővebben ki kellett volna fejtened, hogy mégis milyen Lexi személyisége.
További jó játékot a többi karaktereddel!

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 27, 2014 9:57 pm
Ugrás egy másik oldalra
Alexa M. Branson



Ha képes vagy érezni a fájdalmat, képes vagy szeretni is. Szeretet, Stefan. Ez az ami számít.




ez vagyok én


Szőke egyenes haj, szép ajkak, formás test. Ezt látja egy kívülálló. Nah, de megmutatom az igazi Alexia Bransont!
Kedves személyiség vagyok, szeretek másokon segíteni és meg is teszem azt. Viszont tudok durva, kemény, "gonosz" is lenni. Megvédem a szeretteimet és a barátaimat.
Az öltözködésem mindig illik az adott divathoz, de azért nem annyira kihívó, hogy kilógjak a sorból. Sminknek sem szoktam nagyon rikító, durvákat feltenni, főleg az alap smink megszállotja vagyok.
Semmi jellegzetes ékszerem nincsen, jah de vagy is van. A napgyűrűm! Igaz, már nincs rá szükségem, de nem veszem le mert az emlékeztet arra aki vagyok. Amivé lettem.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Teljes név: Alexia Margaret Branson
Becenév: Alexia, Lexi, Lex
Születési hely: Georga
Születési idő: 1713. Október 14.
Play by: Arielle Kebbel
Faj: Vámpír
Érdeklődési kör: Konkrét érdeklődési köröm nincsen.
Kapcsolat a családdal: IDE



KIKY - 14 - 3 ÉV - VAN EGY PÁR


Hosszú az út...

A vámpírrá válásom története nem nagy kunszt, ezért nem is tartom fontosnak, hogy beavassalak, mert csak lefárasztanálak kedves olvasó! Viszont vannak az életemnek roppant fontos és izgalmas pontjai is. Ezek közül emelnék ki párat.

Életem egyik legfontosabb személye Stefan Salvatore!
Sok embernek ismerős lehet ez a név, vagy legalább is a Salvatore.
Stefant még 1864-ben, Mystic Falls-ban ismertem meg amikor éppen inni akart a véremből. Sebesültek voltak mindenhol, mindenkinek kiszívta a vérét, és nem tudott az emberek, és a vámpírok között különbséget tenni, ezért próbált engem is megtámadni. Természetesen nem sikerült neki. Láttam rajta, hogy nem jó úton jár, hisz nem gyilkolhat egész életében ezért úgy döntöttem, hogy segítek neki és a jó útra terelem. Örömmel láttam, hogy Stefan jó úton halad most már, és állati vérrel táplálkozik és nem árt az embereknek. Innentől kezdve lett a legjobb barátom, és természetesen minden születésnapján vele voltam és kibuliztuk magunkat.
162 születésnapja volt Stefannak mikor újra visszatértem Mystic Falls-ba meglátogatni. Este volt, kicsit ilyeszgettem őt, hogy ne tudja kivagyok aztán egyszer csak lenyomtam a földre és fölötte voltam. Igen, mindig is szerettem a hatásos belépőket, ami sikerült is.
Másnap reggel persze Damon mellett ébredtem - senki se gondoljon semmi rosszra - természetesen elég felgmán közöltem vele, hogy ha elrontja a mai napomat kinyírom. Hisz ez Stefan napja, és én itt akarok lenni vele, hisz nem mindennap van az embernek 162. születésnapja.
Stefanal lezuhanyoztam és mentem le ajtót nyitni mert kopogott valaki. Katherine... Merült fel először bennem, de aztán rájöttem, hogy ez nem más mint Elena Gilbert, Katherine hasonmása. Ilyesztő a kettejük közötti hasonlóság, nincs könnyű dolga Stefannak. Elena nem is kicsit lepődött meg mikor meglátott.
- Törölközős lány. - hát igen, volt már rosszabb jelzőm is. Persze a Grill-ben elmeséltem Stefannak a reggeli dolgokat, hogy ne legyen kavarodás.
Jól is telt ez a nap, aztán Damon leszúrt egy karóval. Megölt.

Sokáig éltem szellemként amikor egyszer csak a Bennett boszorkány varázslata rosszul sült el és visszatértem. Stefan ekkor éppen rippah volt, és Elena nem bírt vele ezért kérte az én segítségemet, hisz nekem egyszer már sikerült jó útra térítenem.
Stefant bezártuk a cellába, és megmutattam a lánynak, hogy miket kell csinálnia, illetve, hogy hogyan hasson rá és legnagyobb örömömre sikerült Elenának Stefant "rendbe hoznia" Közben viszont el kellett mennem, itt kellett őket hagynom, de a Gilbert lány megígérte nekem, hogy vigyáz a legjobb barátomra.

Aztán volt még egy eset mikor visszatértem a szellemvilágból. Bonnie Bennett kinyitotta a kaput így a holtak visszatértek. Az én utam egyből a Salvatore birtokhoz vezetett, hisz izgatott, hogy annyi idő után Stefan Salvatore-val mi van, hogy van?!
Buliztunk egy jó nagy adagot, hisz mind a ketten tudtuk, hogy csak egy napot vannak itt a földön a holtak, beleértve engem is. Damonra még mindig dühös voltam amiért megölt, ezért meg is tudtam fojtani, de fontosabb volt az, hogy ezt az egy napot a legjobb barátommal tölthessem.
Ezen a napon sok dolognak voltam a részese, illetve szemtanúja. Itt van például az, hogy Elena és Damon hivatalosan is együtt voltak, és, hogy Elena megmondta Stefannak azt, hogy ő Damont szereti, és Stefan neki csak egy nagyon jó barát. És oda adta neki a gyógyírt. De mint ismerjük Stefant nem fogadta el, hisz neki az volt a legfontosabb, hogy szívszerelme gyógyuljon ki a vámpírságból.
Elena Damont választotta, ami azt jelentette, hogy Stefan elhagyja a várost. Én is vele mentem és arról beszélgettünk, hogy hova lenne jó elmenni... Aztán egyszer csak "eltűntem." Ami azt jelentette, hogy a két világ közötti kapu bezárult.

Most pedig, hogy vissza tértem alig várom, hogy újra találkozzak Stefannal, illetve megnézem mennyit változott Mystic Falls.


Vissza az elejére Go down
 

Alexia M. Branson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alexia Branson
» Alexia Branson
» Alexia K. Branson ˇˇ soon
» Alexia 'Lexi' Branson
» Lexi Branson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •