Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 14, 2014 7:10 pm
Ugrás egy másik oldalra
Lexi Branson


† When it's real you can't walk away.



ez vagyok én †

Ha rám nézel, rögtön feltűnhet a hosszú, szőke hajam. Ez az a dolog, amit nagyon szeretek a kinézetemben. Szőke tincseim a hátam közepét súrolják, homlokom arányos az arcomhoz képest, a bőröm pedig nem túl barna, de nem is túl fehér. Szemem zöldes árnyalatú, amit fekete, közepes hosszúságú szempillák kereteznek. Szemöldököm íves, és a hajam színéhez hasonló. Orrom enyhén hegyes és keskeny, szám pedig természetesen rózsaszín színű. Alakom nem csont sovány, de nem is kövér, igazából meg vagyok vele elégedve. A stílusom halad a korral, míg régebben az évtizedhez megfelelő ruhákban jártam, manapság csak egy farmert és egy pólót húzok magamra reggelente.
Ami a belsőmet illeti, a legfontosabb tulajdonságom a segítőkészség. Élő példa: Stefan. Mindig próbálok rajta segíteni, és általában sikerül is, mert hál' Istennek, hallgat rám. Emellett elég közvetlen vagyok az idegenekkel, nincsenek problémáim az ismerkedéssel. Csipkelődő stílusom sokszor az emberek agyára megy, de engem szórakoztat. Hűséges vagyok azokhoz, akiket szeretek, és ha valakit szeretek, akkor azt nehezen engedem el, és mindig visszatérek, nem számít mennyi idő után. Rettentő makacs tudok lenni, sokszor azt hiszem, hogy csak nekem lehet igazam - holott tudom, hogy ez nem így van. Elég türelmes vagyok, ritka az olyan, amikor elpattan a húr és elvesztem az önuralmamat.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Teljes név: Alexia Branson.
Becenév: Lexi.
Születési hely: Mystic Falls.
Születési idő: 1659. április 14.
Play by: Arielle Kebbel.
Faj: vámpír.
Érdeklődési kör: Leginkább Stefannal szoktam foglalkozni, de szeretem a pörgős bulikat, és... az alkohollal igazán remek kapcsolatot ápolok.
Kapcsolat a családdal: Régebben volt már az, hogy nekem családom volt. Manapság a családomnak Stefant tartom, más már nem maradt nekem.


Petra - 15 - 2 év - nincs


Hosszú az út... †

Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.


Vissza az elejére Go down
 

Lexi Branson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alexia 'Lexi' Branson
» Alexia M. Branson
» Alexia Branson
» Alexia Branson
» Alexia K. Branson ˇˇ soon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •