Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 13, 2014 7:49 pm
Ugrás egy másik oldalra
Kíváncsian figyeltem, ahogyan elővesz egy adag füvet a táskájából. - Szóval ez megvéd... tőlünk? -kíváncsiskodtam. - Hogyan? -hajoltam közelebb, amikor a torkához emelte a szérumot. - Klaus Mikaelson világosított fel. -mondtam mosolyogva. Bár a találkozásunk nem volt ennyire kellemes. Úgy elviharzott, mintha korbáccsal verdesték volna. - Szomorú a történeted. -tettem mindkét tenyeremet az asztalon heverő kézfejére. - Igazából nagyon is éhes vagyok! De csak zacskós vért ihatok. Silas szerint nem tudnám kezelni még az emberből való friss vért és szerinte nem is méltó hozzánk. -mondtam csillogó, bár sajnálkozó szempárral. Szerettem az izgalmas dolgokat. - Rendben. -álltam fel és intettem a csapos felé. A helység még mindig kihalt volt. Bár a hangulat csendes és családias. Olyan nyugtató. A férfi ideért. Egészen jóképű, bár kissé alacsony volt. Átlagos. - Helló... A barátnőm és én nagyon szomjasak vagyunk, ha nem bánod kicsit kimerítenénk a készletet. -mondtam egy kacsintás mellett és elkaptam a jobb kezét. A számhoz emeltem és beleharaptam. Vér csordult ki a harapás helyén. Odasétáltam a karjánál vezetve Madhez a pasassal és a szája elé nyomtam. - Igyál nyugodtan. -mondtam kedvesen és visszapattantam a helyemre vele szemben. - Ha lennél szíves... -gurítottam elé át az asztalon az üres poharamat. Azt akartam, hogy megtöltse nekem vérrel. Ijesztőnek találtam, hogy beleigyak valakibe és undorítónak is. - Hol is kezdjem? -támaszkodtam tenyeremmel. - Amara vagyok úgy Kr.e. 2000-ből. A történetem egy szerelmi háromszög miatt vált igazán izgalmassá. Rabszolga voltam, akiért eljött a szőke herceg, de ezt a gonosz boszorka nem nézte jó szemmel, ezért elátkozta Csipkerózsikát és mélységes álomba merült. -sóhajtottam unottan. - Csak Rózsának volt annyi szerencséje, hogy nem ugráltak halottak át rajta mindannyi éven át. -fejeztem be. - Bár látom a múltunk egy két pontban megegyezik. -kacsintottam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 09, 2014 7:26 pm
Ugrás egy másik oldalra
Madelien & Amara
- Elnézést egy perc - mondtam és gyorsan belenyúltam a táskámba , hogy kivegyem azt az egy üveg vasfüvet.-Remélem nem , gond csak tudonak sok eredeti mászkál körülütünk , egyszer nem figyelsz és már meg is igéztek.Persze téged nem tudod mivel te is eredeti Féle vagy. - magyarázásom után csöppentettem kicsit a számba ami pokolian fájt .
-És ki volt az aki elmondta ? Mert lenne pár tippem.-kíváncsiskodtam fura képet vágva közben .-Persze.-mondtam.-Igen és ha annyira akarod-feleltem lassan.-feleltem és már elis kezdtem a mondókámat-Hol is kezdjem.....1245-ben születtem Nagy Britanniában . Egész kis korom abból áll , hogy dolgoztam apámnak és anyámnak mag volt egy húgom Crystalia vagyis az egyetlen személy az életemben aki szeretett mivel a szüleim csak kis semmirekellőnek hívtak. Utána mire 11 éves lettem eladtak egy úrnak Angliába aztán egy nap a "gazdámnak" egy Amerikai üzlet fele jött Angliába és mivel megsajnált ezért örökbe fogadott . A többit majd máskor elmondom de az már nem nagyon lényeges.-mondtam mosolyogva. - A 20 - as években lett pár barátom és ők úgy becézgettek , hogy Mad [ejtés : Méd] . -Miután mindent elmondtam úgy éreztem , hogy éhes vagyok . -Héj nem vagy éhes ? Mert én nagyon. Talán igézhetnénk egy kis vacsorát .-Ajánlottam.
-és érdekel ha már te is végig hallgattál akkor most én hallgatlak téged végig egy kis leves mellett természetesen.-feleltem egy kedves mosollyal az arcomon .
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 09, 2014 3:54 pm
Ugrás egy másik oldalra
A vőlegényem nevére félrenyeli majdnem az italt. Megmosolygom az ügyetlenségét. Kicsit imponáló be kell valljam, hogy ennyire nevesek vagyunk. - Én nem vagyok hasonmás. Én az eredeti vagyok. -javítottam ki. - De erről én is csak az előbb szereztem tudomást. -tettem hozzá kicsit erőtlenül.- Szabad? -biccentettem az üveg itala felé, majd elvettem és öntöttem magamnak is belőle. Egy kortyintásra lehúztam. - Sajnos nincs nagy tapasztalatom a férfiakkal. A maiakkal meg főleg nem. -kacsintottam rá a szemem sarkából. - Hmm... Akkor biztosan sok mindent tudsz a mostani világról. -motyogtam a bajszom alatt. - Talán segíthetnél beilleszkednem. Mesélj kicsit többet magadról, Madeline. -kérleltem. - Van beceneved? -érdeklődtem tovább. - Jól látod. De az én életem kissé bonyolultabb, mint a tiéd bárhogy is nézzük. Nem hiszem, hogy tudnál segíteni vagy kíváncsi lennél a nyávogásomra. -húztam még egyet a pohárból.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 09, 2014 1:15 pm
Ugrás egy másik oldalra
Amara & Madeline

-Szívesen - feleltem félmosollyal az arcomon . Aztán vettem csak észre , hogy üres a poharam . - Elnézést kaphatnék még - emeltem fel a poharam a pincér felé. A pincér oda jött hozzám , elvette a poharat és tovább állt a bárpult felé. - Nagyon kedves vagy, de ebben úgy se tudnál segíteni.-mondtam mire meg is jött az italom .
A Silas hallatán majdnem félrenyeltem az italt. - Igen ismerem.- feleltem közben kicsit fura képet vágva. - Hogy nem vettem észre , ugye te vagy az egyik hasonmás ? - kérdeztem kíváncsian , persze tudtam , hogy ő az .-Én nem jöttem párba ......tudod tipikus pasi ügy .Amikor megígér valamit , aztán még arra sem veszi a fáradtságot , hogy eljöjjön . - feleltem úgy , hogy közben a poharam tetején köröztem az ujjammal . Aztán gyorsan belekortyoltam az italomba , hogy lenyugodjak . - Köszönöm és mivel te vagy az egyik hasonmás gondolom nem lepődsz meg a koromon mivel én 768 éves vagyok.-mondtam , után hátratúrtam a hajam .-Nem , nem tanulok itt csak meghívtak . De azt tervezem , hogy beinvitálom magam ide történelem tanárnak .-mondtam kicsit sietve.Belekortyoltam a poharamba egy nagyot és folytattam a beszédem . - és úgy látom te se vagy valami happy . -néztem rá közben az arcára . - Mi a baj ? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 09, 2014 8:49 am
Ugrás egy másik oldalra
Amara & Madeline
-Köszönöm. -mondtam illedelmesen, majd leültem vele szemben. - Amara vagyok. -mosolyogtam. Végre egy kedves lélek. - Láttam, hogy szomorú vagy. Mondd csak segíthetek valamiben? -kérdeztem óvatosan. Nem tudom ebben a világban mi tolakodó és mi nem. - Van partnerem. A vőlegényem, Silas. Ismered?-kérdeztem kedvesen. Silas azt mondta igencsak nagy hírneve van ebben a világban. Biztosan sokan ismerik. - És te? -érdeklődtem. - Nagyon csinos vagy. Hány éves vagy? Itt tanulsz? -kérdezgettem még többet. Szerettem volna ha valaki eltereli a gondolataimat a saját problémámról, azzal, hogy az ő problémáiról fecseg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 08, 2014 9:44 pm
Ugrás egy másik oldalra
Amara & Madeline

Kb. 1 órája üldögélek az ebédlőben egy asztalnál , közben kevergetem az italom . Tudtam , hogy ne lett volna szabad megbíznom senkiben , én hülye még is megkedveltem Richardot és hagytam , hogy átverjen .Most már tényleg elegem van az ígéretekből és abból , hogy mindig csak játékszerként kezelnek . A nagy gondolkodásom közepette észre vettem egy lányt aki ahhoz az asztalhoz tartott ahol ép ültem . Megkérdezte , hogy szabad a mellettem lévő hely . Én körül néztem és az egész asztal üres volt , bár gondolom nem akart egyedül lenni.
- Persze  - mondtam egy könnyed sóhajtással a végén . - Amúgya nevem Madeline és téged , hogy hívnak ? - kérdeztem felé fordulva.
A kérdés után rögtön belekortyoltam az italomba és eszembe véstem , hogy nem érdekes , hogy párban jöttem vagy sem akkor is egy party-n vagyok . - Partnerrel jöttél vagy egyedül ? - kérdeztem kíváncsi tekintettel , nem mintha nem tudnám , hogy én vagyok itt az egyetlen aki egyedül jött.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 08, 2014 9:04 pm
Ugrás egy másik oldalra
Amara & Madeline
Silastól elválva magamra maradtam az előcsarnokban. Minden olyan új és ismeretlen. Félek. A tömegben még azt sem veszem észre, hogy ki élő és ki halott. Lehunytam a szememet egy pillanatra és azon imádkoztam, hogy senki ne kelljen át rajtam. A ruha, amit rám adtak kissé szűk volt és kényelmetlen. A hajamat valami forró vasalóval rakoncátlan göndör tincsekbe fogták. Egyáltalán nem tetszett. Sosem láttam még magamat így. Kissé melegített is a hosszú, nagy loboncom, hiszen egészen a csípőmig leért. Sosem vágattam le. Egész életemben növesztettem. Egy ember egy tálcát nyom az orrom alá, amin poharak sorakoznak. Ilyet csak az úri hölgyeknek kínálnak fel. De én szemmel láthatóan nem vagyok az, ezért inkább nemet intek feléje a fejemmel. Hol marad már Silas? Miért hagyott megint magamra? Mi olyan sürgős amiért így elkellet szaladnia? Mélyeket sóhajtok. Mérges vagyok. Sétálgatni kezdek és az étkezőbe keveredek. Egyetlen egy lány ül az egyik asztalnál. Magányosnak tűnik, ezért odagubbasztok mellé. - Szabad ez a hely? -kérdezem kissé félénken.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Étkező            Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 01, 2014 2:32 pm
Ugrás egy másik oldalra
****
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Étkező

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
»  Az Étkező **
» Konyha, étkező
» Konyha és étkezõ
» Konyha és étkező
» Étkező és konyha

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Whitmore főiskola :: Whitmore ház-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •