Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 31, 2014 10:37 pm
Ugrás egy másik oldalra
Donna Abrams


† I JUST WANNA SEE YOU BE BRAVE



ez vagyok én †

Nem tudom, vajon igaz lehet-e az, amikor azt mondom, nekem nem volt gyerekszobám. Na nem mintha őrülten viselkednék vagy valami, hanem éppen ellenkezőleg. Apu halála miatt túl hamar felnőttem. Míg a velem egykorúak állandóan játszottak én inkább olvastam vagy írtam. Mindig is komolyabb voltam a társaimnál és talán emiatt vagyok ma olyan jó a munkámban. Mindig összpontosítok, koncentrálok, megfigyelek és tervezek. Precíz és maximalista vagyok, utóbbi tulajdonságomat pedig egyre nehezebben viselem el. Nem élek kicsapongó életet, egyetemista korom óta nem voltam táncolós-piálós partin, maximum csak állófogadásokon.
Szeretek a barátaimmal lenni, velük beülni egy-egy koktélra vagy sörre a kedvenc helyünkre és csacsogni, amíg ki nem dőlünk. Egyébként rettentő kíváncsi személyiség vagyok, ami szerintem külön jól jön az újságírói pályafutásom során. Szeretek beszélgetni, ismerkedni, ebből adódóan elég nagy a kapcsolati hálóm szerte az országban. Imádok utazni, új helyeket megismerni és felfedezni a világot. Igaz, még nem vagyok akkora nagykutya, hogy az újság reptessen ide-oda, de néhanapján sikerül elbújnom egy kicsit, valami nyugodt helyen.
Ami a külsőmet illeti, mindig próbálok nőiesen és elegánsan öltözködni, ugyanakkor kényelmesen. Ezt a három feltételemet viszont nem mindig sikerül összeegyeztetni, bármennyire is szeretném. Miután egyszer egy testhez simuló szűk ruhában kellett kerítést másznom, azóta egy farmer mindig lapul a táskámban. Általában magas sarkúban járok, mert ebben ha hiszik, ha nem, könnyebben tudok futni, ráadásul kényelmesen ki tudom támasztani a lábamat, hogyha újra mászásra kell adnom a fejemet. Oda és vissza vagyok a szép táskákért, amiből sosem elég a lényeg viszont az, hogy nagy legyen. Minél nagyobb, annál jobb, hiszen abba legalább mindenem elfér bőven.
Egyébként hosszú barna hajam van, holott az is igaz, hogy életem 26 évéből legalább 10-et szőkén éltem le. Néha akad olyan pillanatom, amikor hirtelen fellendülésből visszafestetem, de pár nap után megunom, aztán újra bebarnulok. Úgy néz ki egyedül ebből a szempontból vagyok forrófejű. Míg a magánéletben és a munkában higgadtan tudok gondolkozni és majdnem mindent előre eltervezek, addig a külsőmön akár percek alatt képes vagyok változtatni. Hiszen maximum, ha nem tetszik, akkor visszaalakítom magam. Nem? Nagy baj úgysem történhet...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Teljes név: Donna Abrams
Becenév: Donna
Születési hely: New York, USA
Születési idő: 1988. május 2.
Play by: Katie Cassidy
Faj: Ember
Érdeklődési kör: Szeretem az irodalmat, imádom olvasással tölteni a szabadidőmet és őszintén, könyvek terén mindenevő vagyok. Szinte mindent elolvasok, még akkor is, hogyha nem köt le annyira, mert úgy hiszem, minden egyes elolvasott oldallal gazdagabb lettem. Ezen felül szeretek futni és úszni is, de több sportban nem jeleskedem. Írni szeretek, legyen szó egy rövid cikkről, glosszáról vagy éppen egy több száz oldalas regényről. Ezért is lettem újságíró, és büszkén jelenthetem ki, hogy egész jó vagyok benne. Csak csapd fel az újságot és keresd meg benne a nevemet.
Kapcsolat a családdal: Apukám meghalt, még mikor kicsi voltam, úgyhogy róla nincsen sok emlékem. Úgyhogy anyukám nevelt fel, egyedül. Hosszú éveken keresztül minden problémával egyedül küzdött meg és csak akkor próbálkozott újra a szerelemmel, mikor engem felvettek az egyetemre. Mellesleg Susannek hívják, mindössze 42 éves és gyermekorvosként dolgozik az egyik New York-i magánklinikán. Nagyon szeretem Őt, felnézek rá és kölcsönösen támogatjuk egymást mindenben. Mindketten jól tudjuk, hogy jönnek majd még mélységek az életünkben, de tisztában vagyunk azzal, hogy amíg meg vagyunk egymásnak, bármivel szembe tudunk nézni. Örülünk egymás boldogságának, éppen ezért vállaltam el, hogy megszervezem az esküvőjét. Már csak abban reménykedem, hogy a belém szorult kevés romantika elég lesz ahhoz, hogy olyan ceremóniát hozzak össze neki, amit megérdemel.


Zsófi - 20 - 1 év talán - nincsen


Hosszú az út... †

Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.


Vissza az elejére Go down
 

Donna Abrams

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Donna Abrams
» Keresem...
» DONNA H. ABRAMS
» Donna'a Dinner
» Donna's Cafe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •