Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Mystic Grill

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 28, 2012 4:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Milyen ostobák a mai férfiak... - sóhajtottam szánakozva, miközben továbbra is vigyorogtam, majd a pultra dobtam egy bankót. - Fizetem a hölgyét is. - néztem mélyen a csapos szemébe. Igézésre semmi szükség nem volt.
- Nos, Caroline... remélem, hogy ez a mai találkozásunk nem az utolsó. - biccentettem felé, de még mindig fogtam kezét. - Hazavihetlek, esetleg?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 26, 2012 7:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Ahogy az ő tekintette enyém is a kezemre irányult. Egy jóleső bizsergés futott végig a testemen. Meg kell mondanom tudja, hogy kell elcsavarni egy lány fejét. Bár már a külseje is eléggé megnyerő, nem kell nagyon próbálkoznia sem.
- Megnyugtathatlak, hogy az biztos nem fog bekövetkezni. - Tekintetem újból az övébe vésődött, miközben az alsó ajkamba haraptam zavaromban. Még ha csak szórakozik is velem - aminek elég nagy az esélye - akkor is.. Legalább észrevett. Nem úgy, mint mások.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 26, 2012 6:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Széles vigyorgás. Mindezzel le tudtam venni a nőket a lábáról. És neki ne jött volna be ez? Kétlem... látszott rajta, hogy tipikus nagyszájú kiscsaj, de ez nem hátrány, éppenhogy előny!
- Nos, Caroline... - simogattam mutató ujjammal kézfejét, és elszakítottam a tekintetemet övétől, hogy ezt a mozdulatot figyeljem.
- Remélem, nem kell féltékeny barát miatt elrepülnöm. Nyugtass meg, hogy nem fognak meglepni minket. - hajoltam közelebb hozzá enyhén kihívóan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 24, 2012 1:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Jobb ötlet volt ez az egyedüli kiruccanás, mint azt hittem. Ha hoztam volna magammal Bonniet akkor jött volna Elena is és akkor nagy valószínűséggel megint csak a szokásos második lettem volna és keresztül nézett volna rajtam ez az iszonyatosan helyes srác is.
- Néha több is. - Fűztem hozzá fülig érő mosollyal az arcomon. Ezt természetesen az váltotta ki ahogy végignézett rajtam. Végre van egy hangyányi esélyem valakinél. Amint maximum a hülyeségeimmel tudok elrontani.
- Azt hiszem teljes mértékben szerencsésnek mondhatom magam.. És köszönöm. - Éreztem ahogy szavaitól elpirulok zavaromban le is akartam hajtani a fejemet, de egyszerűen nem ment. Nem tudtam nem a szemeit nézni. Vonzotta a tekintetem. Ahogy a kezemen megéreztem az övét a szívem még hevesebben kezdett verni amiről azt hittem, hogy már nem lehetséges.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 24, 2012 9:19 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Tetszett nekem a stílusa, amit talán szavakkal nem is lehetett volna leírni. Mert olyan kis... izgatott és izgalmas személyiség volt egy testben. Nem mellesleg be nem állt a szája, ami még inkább tetszett benne. És nem értelmetlen dolgokról fecsegett, ami szintén haladás.
- Igazad van. Ott töltitek. Talán nem árt néha egy kis... szórakozás. - kacsintottam rá, de szánt szándékkal végigmérve közben a testét. Ez nem kerülhette el az Ő figyelmét sem. És máris tudhatja, hogy nagyon is érdekel.. minden értelemben.
- Nos, nem tudom, hogy esetleg szerencsés vagy-e, amiért eddig elkerültél, de mivel nem itt éltem, csak most érkeztem, hát nem is volt rá lehetőségem, hogy egy ilyen szép és gyönyörű, életerős nőt megismerjek. - néztem rá lehengerlően, és tenyerem nagyon lassan a kézfejére csúszott, mélyen nézve szemeibe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 21, 2012 4:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Szerettem volna új embereket megismerni .. közelebbről. - Vigyorodtam el, majd folytattam. - Igen még iskolába járok. De hát szinte a fele életünket ott töltjük, nemde? - Mosolyodtam el, miközben próbáltam leplezni izgatottságomat.
- És új vagy errefelé vagy csak átutazóban? Vagy csak szimplán sikerült egészen idáig elkerülnöm téged. - Kérdeztem érdeklődve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 21, 2012 6:59 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Elvigyorodtam a mondatán. Ezek szerint én szintúgy bejövök neki. Min is lepődök meg... ez természetes, nem? Akinek én nem jövök be, az vagy a saját neméhez vonzódik, vagy fogyatékos. Több apelláta nincsen.
- Szóval, Caroline... - hajoltam el végül kézfejétől. - Fiatal vagy még. És barátok nélkül egy ilyen éjjelen... - ráztam a fejemet elnéző mosollyal. - Még iskolába jársz, igaz? - ittam bele a poharamba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 18, 2012 1:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Jó társaságra vágytam, de nem tartottam senkit érdemesnek erre a helyre egészen idáig. - Vigyorodtam el, majd szemeimmel újból végigfutottam alakján. - Caroline. - Pillantásom a kezére irányult, majd megfogtam azt és ő pedig egy gyengéd csókot nyomott az enyémre. Nem elég, hogy irtózatosan jól néz ki, de még udvarias is. Eddig teljesen nyert ügye van nálam, de várjuk ki a végét. De valami az súgja, hogy ez életem egyik legjobb éjszakájának kezdete.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 18, 2012 10:14 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Élveztem a szituációt, hogy miért, arra talán magam se tudtam volna megmondani a választ. Nyilván mert tisztán láttam rajta, hogy fiatal és ebből kiindulva tapasztalatlan is. Ennél több nem is kell, hogy sikert arassak egy-két széles, kacsintgató mosolygással. Így tökéletes ez az egész, nincs vita!
- Meg vagyok lepve, hogy egyedül látlak itt... csak ücsörögsz. - sóhajtottam, aztán felényújtottam a kezét. - Hayden! - mutatkoztam be, várva, hogy megfogja a kezemet, ami meg is történt, és udvariasan egy gyöngéd kézcsókot leheltem kézfejére. Mindent a cél érdekében!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 13, 2012 2:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Végre elindult felém és igazából nem is tudtam, hogy most mit csináljak. Mert nem csinálhatok úgy mindent ahogy szoktam mert akkor nagy eséllyel elrontom. Nagy levegő mosoly és minden rendben lesz. Amikor mellém ért már valamennyire sikerült is összeszedni magam.
- Szabad persze. - Mondtam nyugodtsággal a hangomban bár a szívem majd kiesett a helyéről az izgalomtól.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 13, 2012 1:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Hát, mi tagadás, rendkívül szép kislány. És ez kedvemre való volt. De vajon hány éves lehet?! Áh, érdekli a fenét, engem aztán biztosan nem!

Felpattantam és a pulton végigtolva a poharamat, ravaszul, mégis valami férfiassággal, rámosolyogtam. - Szabad ez a hely? Vaaaaagy.. vár valakit? - kérdeztem tőle. Nem kellett volna ez a magázódás. De be kell vágódni. És minden egyéb utána jöhet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 07, 2012 6:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Reménykedtem, hogy többet nem kell tennem azért, hogy idefáradjon. Mégis csak ő a férfi neki kell megtennie az első lépéseket. Bár már alig tudom kivárni. Ha nem jön ide azt hiszem kénytelen leszek, én magam oda menni hozzá. De lehet, hogy ezzel rontanék el mindent. Nem szabad könnyen adnom magam. Legalább most az egyszer nem.
Amikor rám kacsintott lesütöttem a szememet és alsó ajkamba haraptam. Minél többször néztem rá, annál helyesebbnek tűnt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 07, 2012 2:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Beleittam a rendelt italomba, de közben nem kerülte el figyelmemet az engem végigmérő pillantás. Tetszett nekem ez a szituáció. Nemcsak most, hanem úgy általánosságban szerettem ha a nők felfigyelnek rám. Nem voltam valami csúnya jelenség, tehát meg is értem én, ha néha végigmérnek.. erre el is vigyorodtam.
Rákacsintottam a lányra, de.. fiatalkának tűnt még. Talán jobb nem most letámadni. De ha így folytatja ezt a szemkontaktust.. isten sem fog megállítani.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 01, 2012 4:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Már úgy voltam vele, hogy kár volt ott hagyni a csajokat a horror film nézéssel hiszen még az is izgalmasabb lett volna annál, hogy itt ücsörögjek és iszogassak. Egyetlen értelmes arcot sem láttam akit leszólíthattam volna vagy valami. Meg hát nem igen próbálkozott nálam senki sem.
Mintha meghallotta volna valaki a belső panaszkodásomat az ajtón be is lépett egy személy akivel így távolból nézve megéri foglalkozni. Szememmel követettem ahogy nem messze tőlem helyet foglal az egyik széken, majd mikor felém nézett egy nagyobb mosolyt vetettem felé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 31, 2012 4:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Soha nem jártam még ebben a városban. De a jó hírét már hallottam. Mystic Falls. Ahol soha semmi nem történik. Majd én felrázom az állóvizet kissé, míg átutazóban vagyok itt.
Betértem az első szórakozóhelyre, amibe belebotlottam. Mystic Grill. Nyilván van valami misztikus itt, ha erről kapta a nevét. Olyan természetefeletti, mint én vagyok.
Ledobtam magamat a bárpulthoz. - Egy whiskyt. Dupla jéggel. - meredtem a kiszolgáló szemeibe, és közben a mellettem ülőkre kalandozott a tekintetem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 26, 2012 6:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
(Forbes ház)

Nagy levegőt vettem mielőtt beléptem a grill ajtaján majd körbenéztem. Nem olyan volt amire jelenleg vágytam, de egyenlőre ez is megteszi. Hátha összefutok valakivel aki esetleg tud jobb elfoglaltságot, mint ami itt van.
Az évnyitó bulik ennél biztos jobbak. Bár ott általában hulla részegre iszom magam szóval nem sok mindenre emlékszem belőle. De nem is ez a lényeg. Hanem, hogy most itt jól érezzem magam.
A bárpulthoz mentem és leültem és onnan figyeltem a tömeget. Hátha találok valakit akivel megoszthatom értékes társaságom.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Mystic Grill - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 02, 2012 8:45 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16196
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Vas. Jún. 24, 2012 13:43 Hozzászólás témája:

- Ritkján látni olyan férfiakat, akik csak jeges teát isznak - mosolyogtam rá, aztán felálltam, és a felém nyújtott kezét néztem egy darabig, csak utána fogtam meg. - Nos, Elijah... akkor indulhatunk. Körbevezetem a házamban - húztam ki magamat mosolyogva.

(Gilbert ház)
_________________



Vissza az elejére


Elijah
Első



Csatlakozott: 2011.03.12. Szombat 11:05
Hozzászólások: 277
Elküldve: Vas. Jún. 24, 2012 13:39 Hozzászólás témája:

-Hát , ez csak egy pohárka jeges tea.-nevettem-De természetesen, nekem megfelel az ötlet.-mosolyogtam rá, és egyből meg is ittam a teát, majd kifizettem mindkét italt.-Szóval, kedves hölgyem...Mehetünk?-kérdeztem kedvesen, és kezemet tettem felé, hogy nyugodtan megfoghatja azt.
_________________





Andy=Eyal=Elijah

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16196
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Vas. Jún. 24, 2012 12:52 Hozzászólás témája:

Még szélesebben mosolyodtam el, és egy sóhaj jött ki a számon. - Hát reménykedem, hogy ha megiszod azt a pohár akármit, akkor majd hazakísérsz, mint tegnap - kacsintottam rá. - És mivel tudom, hogy nem vagy Hasfelmetsző Jack, szívesen körbevezetlek a házban. A szüleim sokáig dolgoznak... mint mindig - sóhajtottam.
_________________



Vissza az elejére


Elijah
Első



Csatlakozott: 2011.03.12. Szombat 11:05
Hozzászólások: 277
Elküldve: Vas. Jún. 24, 2012 12:29 Hozzászólás témája:

Annyira aranyos volt, ahogy beszélt, és ahogy zavarba jött.-Tudod...téged nagyon nehéz elfelejteni..Te megragadod az ember figyelmét.-mosolyodtam rá.-De, azért ilyen későn, nem célszerű itt járkálnod..-mondtam kedvesen
_________________





Andy=Eyal=Elijah

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16196
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Vas. Jún. 24, 2012 12:15 Hozzászólás témája:

Végigsimított az arcomon, és kicsit közelebb hajoltam hozzá, hogy senki más ne hallhassa, miről beszélünk. Így legalább még közelebbről nézhettem a szemeibe. - Nagyon jól. Most már nagyon jól vagyok. Egész nap azon gondolkodtam, hogy vajon milyen lesz ismét találkozni veled. Vajon emlékezni fogsz-e rám, vagy... inkább meg nem történtté tenni a találkozásunkat - mosolyodtam el zavartan, és butácskán, de örömmel töltött el, hogy azt mondta, hiányoztam neki.
_________________



Vissza az elejére


Elijah
Első



Csatlakozott: 2011.03.12. Szombat 11:05
Hozzászólások: 277
Elküldve: Vas. Jún. 24, 2012 11:57 Hozzászólás témája:

Örömmel töltött , el mosolygása, és az hogy ő is várt engemet.-Igen, egymás gondolatában olvastunk.-mosolyogtam, és megsimogattam arcát.-Hogy vagy kedves Elena? Az az egy nap mióta, nem találkoztunk, hosszúnak ígérkezett, és nagyon hiányoztál.-néztem szemébe
_________________





Andy=Eyal=Elijah

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16196
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Vas. Jún. 24, 2012 11:18 Hozzászólás témája:

Nem kellett sokáig várnom, hogy valaki a nevemen szólítson. És nem erőltettem meg magamat ahhoz, hogy felismerjem a hangot. - Elijah - mosolyogtam rá, még mindig szokva a régies nevet, de a közvetlensége valami jó érzést kölcsönzött nekem is.
- Akkor... olvastunk egymás fejében. Mert én is abban reménykedtem, hogy itt leszel - mosolyogtam rá halkan nevetve.
_________________



Vissza az elejére


Elijah
Első



Csatlakozott: 2011.03.12. Szombat 11:05
Hozzászólások: 277
Elküldve: Vas. Jún. 24, 2012 11:12 Hozzászólás témája:

(valahonnan)
Ismételten eljöttem Grillbe, reménykedve, hogy itt lesz Elena...Csak ő járt a fejemben, mióta találkoztunk, és nem szerettem volna, ha esetleg nem találkozhatnék vele ismét..Beléptem a grill ajtaján, és örömömre, ott volt az a csodás lány. Odasétáltam, és leültem mellé.-Szia Elena..-mosolyogtam rá, és egy puszit nyomtam arcára.-Reménykedtem benne, hogy itt leszel, és tényleg itt vagy.-mondtam kedvesen.
_________________





Andy=Eyal=Elijah

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16196
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Vas. Jún. 24, 2012 10:56 Hozzászólás témája:

(Gilbert ház)

Eléggé éjszakára járt már az idő, de szinte muszájnak éreztem, hogy eljöjjek ma este. Hogy miért? Azon már otthon is gondolkodtam. Tápláltam a reményeket, hogy még inkább megismerhetem a rejtélyes idegent.
Leültem a pulthoz, és rendeltem egy italt, de semmi alkoholosat, hiszen azt nem szabad 16 éveseknek. Jellemző...
_________________



Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16196
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Kedd. Jún. 19, 2012 11:02 Hozzászólás témája:

Megértően pislogtam rá. Biztosan nem lehetett könnyű úgy felnőni, és úgy élni, hogy a testvérei nem képesek a megbocsájtásra. Szomorú sors ez... de mégis vannak így vele páran.
- A sarkára nézek én, ha engedi - vontam egyet a vállamon. Jeremy már felnőttnek képzeli magát, nem fogja hagyni, hogy én csak úgy beleszóljak az ő életébe...
- Köszönöm - pislogtam rá hálás mosolygással, ahogy kifizette az italokat. Csak a jó ég tudja, hogy mi volt benne... de volt valami különleges... az egész lényében.

(Gilbert ház)
_________________



Vissza az elejére


Elijah
Első



Csatlakozott: 2011.03.12. Szombat 11:05
Hozzászólások: 277
Elküldve: Kedd. Jún. 19, 2012 10:52 Hozzászólás témája:

-Igazad van...nem tudnak egymásra haragudni,huzamosabb ideig, de mi mások vagyunk. Mi mindig is oda tartoztunk, hogy nem nagyon bírtunk megbocsájtani a másiknak...Kivéve, engem talán.-sóhajtottam.-Majd lehet, hogy a öcséd, sarkára kellene nézned,nehogy tényleg kergesse a lányokat, vagy netalántán mást csináljon.-mondtam egy halvány mosollyal.-Természetesen, hazakísérlek. Örömömre szolgál, hogy elkísérhetlek a házadig.-mosolyogtam, és kifizettem az ő italát is.-Na, drága Elena, indulhatunk.-néztem rá
_________________





Andy=Eyal=Elijah

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16196
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Kedd. Jún. 19, 2012 10:43 Hozzászólás témája:

- A testvérek nem tudnak huzamosabb ideig haragudni egymásra. A te testvéreid is be fogják ezt látni... vagy ha nem is haragudnak, hát azt fogják belátni, hogy a testvéreknek szüksége van egymásra - mosolyogtam egyre melegebben, aztán felnevettem. - Az öcsém még fiatal ahhoz, hogy mindig lányok szoknyáját kutassa. Legalábbis remélem, hogy ahhoz még fiatal. De az engedetlenség, és a kamaszkori viselkedés... - sóhajtottam egyet lemondóan. - Majd benő a feje lágya, ahogy az összes kortársának - mosolyogtam, aztán az órámra pillantottam. - Nekem ideje lesz hazamennem. Akit várok, ezek szerint ma nem tervez idejönni. Van esetleg kedved... sétálni velem? A házamig. - tettem hozzá, és ki tudja miért, reménykedtem az "Igen" válaszban.
_________________



Vissza az elejére


Elijah
Első



Csatlakozott: 2011.03.12. Szombat 11:05
Hozzászólások: 277
Elküldve: Kedd. Jún. 19, 2012 10:34 Hozzászólás témája:

Láttam a meglepődést, a tekintetében, és erre el kellett mosolyognom.Fiatal volt, ez nem vitás, de emellett gyönyörű , kedves, és tökéletes..-Talán helyre jöhet, bár ez még a másik testvéremtől is függ.-sóhajtottam egy nagyot.-Van egy öcséd? óó igen az öcskösökkel, rettentő sok a baj. Én már csak tudom, nekem is van, egy öcsém, aki folyton a fiatal lányok szoknyáját kutatja, és ráadásul engedetlen is.-nevettem
_________________





Andy=Eyal=Elijah

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16196
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Kedd. Jún. 19, 2012 10:19 Hozzászólás témája:

Egy pillanatra meglepődtem, mikor végigsimított az arcomon, de aztán már egyáltalán nem zavart. Jó pár évvel lehetett idősebb... most mégsem érdekelt. A személyiség ugyebár a fontosabb. És neki az tisztára nyerő.
- Értem. Hát... egyszer még minden helyrejöhet. Nekem nincs húgom. Csak egy öcsém, aki kamasz, és mindent máshogy csinál, ahogy kellene - kuncogtam, noha ez nem volt olyan vidám. - De egyszer talán megint találkoztok, és akkor nem kell elszakadnotok egymástól.
_________________



Vissza az elejére


Elijah
Első



Csatlakozott: 2011.03.12. Szombat 11:05
Hozzászólások: 277
Elküldve: Kedd. Jún. 19, 2012 10:07 Hozzászólás témája:

-Csak szebb leszel ha elpirulsz.-mosolyogtam, és megsimítottam az arcát.-Őszintén mondva...sok vitánk is volt a családon belül, így néha jó külön lenni tőlük. Szóval igen, testvéreim vannak...Még pedig rajtam kívül négyen.-nevettem-Legjobba a kis húgicámat szeretem Rebekah-t.-nevettem, halkan, és megittam a poharamban, lévő finom jeges teát.
_________________





Andy=Eyal=Elijah

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16196
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Kedd. Jún. 19, 2012 09:58 Hozzászólás témája:

- Még elpirulok! - szóltam rá kuncogva, aztán belekortyoltam a poharamba, miközben őt hallgattam. Elképzelni sem tudtam, milyen rossz lehet úgy élni, hogy a családja mindenfelé, szétszóródva él, és ki tudja, mikor jönnek vissza... én nem tudtam volna hozzászokni egy ilyen élethez. A szüleim és Jeremy elvesztése volt a legnagyobb félelmem.
- Sajnálom. Biztos nehéz lehet neked. Család nélkül - sóhajtottam, őszinte együttérzéssel a hangomban. - De ebből következtetek, hogy vannak testvéreid is. Legalábbis ez a szétszakadás úgy hangzott.
_________________



Vissza az elejére


Elijah
Első



Csatlakozott: 2011.03.12. Szombat 11:05
Hozzászólások: 277
Elküldve: Kedd. Jún. 19, 2012 09:47 Hozzászólás témája:

-Akkor nagyon is jól időzítettem..Igazából nem volt sok kedvem bejönni, ebbe a kis bárféleségbe, de most hogy itt vagyok már nem bánom, végül is egy csinos hölgy is tartózkodott bent.-nevettem-A nevem? Igen elég régimódi a nevem, de tetszik...Mondjuk hogy a családom is régimódi, de egyenlőre nem tudom hogy hol vannak, tudod sok felé szakadtunk.-mondtam egy halvány mosollyal
_________________





Andy=Eyal=Elijah

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16196
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Hétf. Jún. 18, 2012 15:04 Hozzászólás témája:




- Igazából nincs megbeszélve a találka, szóval... nem kenhetem rá, hogy nem tud pontosan érkezni - mosolyogtam. - De most jól érzem magamat veled is, így meg aztán végképp nem fogom felhúzni az orromat, hogy nem érkezett meg időben - ismertem be ezzel, hogy élvezem a társaságát. - Szóval Elijah. Ez olyan... régies név. A családod ilyen... régimódi? - kérdeztem, de nem tolakodóan.
_________________



Vissza az elejére


Elijah
Első



Csatlakozott: 2011.03.12. Szombat 11:05
Hozzászólások: 277
Elküldve: Hétf. Jún. 18, 2012 13:14 Hozzászólás témája:

- Igen, ahogy mondod... - mondtam egy kis sóhajjal, mivel én nem ebben a fiatalok, bulizós dolgokban nőttem fel. - Ejj-ejj... ezek a mai fiatalok folyton csak késnek. - nevettem. - Elnézést, hogy nem mutatkoztam be... a nevem Elijah Mikaelson - mosolyogtam.
_________________





Andy=Eyal=Elijah

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16196
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Hétf. Jún. 18, 2012 11:40 Hozzászólás témája:




- Igen, eléggé más nézetek... - bólogattam egyetértően, majd ahogy a nevemet ízlelgette, kicsit szélesebbé vált a mosolyom. Kedvesnek, és mi több, teljesen normálisnak tűnt. És ez Mystic Falls... valljuk be, mennyi a valószínűsége ennek, hogy itt bárki ártó szándékkal jön? Nagyjából semmi, életem 17 éve alatt még egyszer sem fordult elő, hogy bármi komolyabb eset történt volna a városban.
- Miért vagyok egyedül? - kérdeztem aztán vissza. - Igazából vártam valakit, de ő csak nem akar ideérni - kuncogtam halkan, aztán eszembe jutott valami. - Téged... hogy hívnak? - érdeklődtem.
_________________



Vissza az elejére


Elijah
Első



Csatlakozott: 2011.03.12. Szombat 11:05
Hozzászólások: 277
Elküldve: Hétf. Jún. 18, 2012 11:34 Hozzászólás témája:

Mikor elvörösödött, halkan elnevettem magamat. - Tudod, a mai ifjúság, egészen más nézete van. - mosolyogtam. - Mármint, a rosszabb korosztálynak, a lázadó, meg törő-zúzó fiataloknak. - nevettem. - Na, és kedves Elena... Nagyon szép neved van... de azért mesélj magadról egy kicsit. Hogy-hogy egyedül vagy itt a Grillben?
_________________





Andy=Eyal=Elijah

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16196
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Hétf. Jún. 18, 2012 11:05 Hozzászólás témája:




Szinte két pillanat éreztem, hogy elvörösödöm. Nem volt szokásom ez, mert megszoktam, hogy általában csak az iskolában, korombéliektől hallok ilyesmiket. De ő... sokkal érettebbnek, és józanabb gondolkodásúnak tűnt, és ez így... jobban hihető volt. És ezért pirulnom is kellett.
Elmosolyodtam, és mivel ő tegezni kezdett, hát úgy gondoltam, én is megtehetem. - Elena vagyok - nyújtottam neki a kezemet. - Elena Gilbert - tettem hozzá. - És nagyon kedves vagy. Ritkán járnak erre idegenek, de mikor erre tévednek, akkor sem az udvariasságukról híresek.
_________________



Vissza az elejére


Elijah
Első



Csatlakozott: 2011.03.12. Szombat 11:05
Hozzászólások: 277
Elküldve: Hétf. Jún. 18, 2012 10:59 Hozzászólás témája:

Végig egymás szemébe néztünk, és percekig nem szóltunk semmit, de megkérdezte, hogy most jöttem-e a városba. - Igen, most érkeztem ide ebbe a kisvárosba. - mosolyogtam. - Így csak szemlélve is elég barátságos hely, de hogy ilyen szép hölgyek is vannak, mint te, hát még csodálatosabbá teszi. - mondtam kedvesen, bókolva neki.
_________________





Andy=Eyal=Elijah

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16196
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Hétf. Jún. 18, 2012 10:50 Hozzászólás témája:

Pár percig ücsörögtem még ott, a gyümölcslével a kezemben, de ismerős arc még mindig nem jelent meg. Ezzel ellentétben jött egy általam még sosem látott férfi...
Kicsit úrrá lett rajtam a döbbenet, mikor leült mellém, de méginkább meglepődtem, mikor udvariasan szólt hozzám. És úgy tűnt, mintha már vagy évszázadok óta élne, annyira régiesen csengett a megszólítás, amit felém intézett.
- Öhm... üdvözletem - mosolyodtam el végül én is, pár percig egyfolytában belebámulva az idegen férfi szemeibe. Úgy nézett rám, mintha ismerne. De az arca... tisztességről árulkodott. - Még sosem láttam itt... most érkezett a városba? - kérdeztem tőle, tartva a tekintetét.
_________________



Vissza az elejére


Elijah
Első



Csatlakozott: 2011.03.12. Szombat 11:05
Hozzászólások: 277
Elküldve: Hétf. Jún. 18, 2012 10:41 Hozzászólás témája:

(Valahonnan)
Beléptem Mystic Fall's Grilljébe, és láttam, hogy alig vannak bent. Megláttam egy lányt, aki hasonlított Tatiára... De biztosan állítom, hogy nem ő volt. Odamentem, mellé és leültem... - Egy pohár jeges teát szeretnék. - mondtam a pultosnak udvariasan. - Üdvözlöm, hölgyem. - mondtam mosolyogva, a mellettem ülő lánynak.
_________________





Andy=Eyal=Elijah

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16196
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Hétf. Jún. 18, 2012 10:23 Hozzászólás témája:

(középiskola)

Körbenéztem. Matt még nem volt sehol, de ahogy jobban megszemléltem, mivel még dél volt, eléggé úgy tűnt, hogy nagyon senki nincs itt... és persze a kérdés is megfordult a fejemben, hogy miért is keresem én Matt-et? Barátok vagyunk és ennyi... talán Caroline és Bonnie unszolása átjött már rám is, hogy Matt Donovan belém szerelmes, és ideje lenne kezdenem valamit a helyzettel. Én rajta leszek az ügyön, de...
Most csak leültem a pult mellé, és kértem egy pohár gyümölcslevet. Nem tudtam, meddig leszek itt egyedül, de nem bántam, hogy gondolkodhatok.
_________________
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Vissza az elejére Go down
 

Mystic Grill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Mystic Grill
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Falls - Grill
» A Grill parkolója
» Mystic Falls

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Múlt :: 2008-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •