Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Chantele A. Roux
Irina Belay Original
Keresem :
Irina Belay Tumblr_nsd8l0hglD1s7ctgzo3_r1_250
● i found him
Irina Belay Tumblr_nob703BM0z1u6hkdwo3_250
Tartózkodási hely :
● always next to ebony
Hobbi & foglalkozás :
● i'm interested in science



A poszt írója Chantele A. Roux
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 26, 2015 10:16 am
Ugrás egy másik oldalra
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 01, 2015 2:28 pm
Ugrás egy másik oldalra
Irina (nina) Belay

Státusz •ELKELT!
Faj •ember
Kor •24
Play by • elizabeth gillies
Ismertető •Te biztosan jobban emlékszel, hogy egy padban szívtuk mások energiáját az egyetemi években. Nekem az volt a legkomplikáltabb, eltusolt időszakom. Te azonban jellemedhez igazodva, érdeklődően kutattad, hogy mi lehet a bajom. Tipikusan olyan világba helyzeted a nézeteid, ahol sokkal érdekesebb lények léteztek az emberek mellett. Idővel aztán, meg is tudtad, hogy mi vagyok. Ám a megszokott rémültséget levetetted arcodról, és ugyanolyan bizalommal fordultál hozzám, mint mikor abban hitben éltél, hogy ember vagyok. Habár, időközben bejött egy kellemetlen költözés nálad, ami engem is szomorúan ért. Főleg egy olyan kritikus lelki állapotban mint ami éppen akkor engem ért. Előbb kikerültél a családi fészekből, mint én, ezért a kapcsolatunk is kezdett megfakulni. A Skype-on való üzengetés idejét vesztette. Te pedig amúgyis jobb szeretsz közevetlenül az emberek képébe vágni a grimaszokat, mint virtuálisan. Márahogy én megismertelek, elég vadócnak és merésznek vettelek ki. A gyávaságot kiűzted magadból, ami az emberek többségében megszokott stílusjegy volt. Én éppen ezért szeretlek, olyan rámenősnek és segítőkésznek. Téged újdonságként ért ez a dhámpír téma. Úgy éreztem magam ha veled voltam, mintha számodra új nézetet alapoztam volna meg a még ismeretlen világról. Nem fordult irigylésbe a csodálatot, és ugyanúgy nem is vágytál, hogy te is kivételes légy. A magad képességeivel meg voltál elégedve. Mindig is becsültem benned a bátorságod, és azt a mérhetetlen odaadásod. Téged az emberi társadalom valósággal közvetítőként lökött ki magából, hogy megértsd, más fajok helyzetét, ne csak az emberekét. Ez a kialapozott kapcsolat véglegesen nem szakadt meg köztünk. Ezt te is tudod. Ahogy azt is, hogy én is Mystic Fallban élek egy jó ideje, Seattle-t magam mögött hagyva. Így, hogy egy közös városban nagyobb az esélyük összefutni, mint korábban, téged is izgalommal tölt el, hogy minél előbb láthass. Hiszen, már vagy 2 éve nem tudtunk normálisan egy beszélgetést lefolytatni. S úgy érzed ideje kiöntened a szíved, annak, akit ugyanúgy kezelsz mint régen.  
Várjuk • Várom szeretettel,
aláírás: Ewan.

Vissza az elejére Go down
 

Irina Belay

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nina Belay
» Miss Belay ---
» Irina ---
» Irina ---
» Irina Ray-Foster

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •