Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Irina Ray-Foster

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 25, 2016 8:18 am
Ugrás egy másik oldalra

Irina Ray-Foster

39 év
Rachel McAdams
Mystic Falls
Ember

csak fecseg a felszín, hallgat a mély...
Majd' két évtizedig éltem abban a hitben, hogy nekem sikerült. Megadatott az, amire oly' sokan vágyódtak, és habár rögös út vezetett el a diplomáig, de utána minden gördülékenyen zajlott tovább. A kitartásomnak volt köszönhető az, hogy végigküzdöttem magam azon a kegyetlen hat éven, miközben családot alapítottam. És akkoriban még megvolt a megfelelő partnerem, hogy ne egyedül küzdjek. Nehéz visszaemlékeznem arra a fiatal lányra, aki voltam. Gyakran állok meg a tükör előtt, keresve azokat a vonásokat. Talán azokra még rátalálok, de minden más annyira távoli. A kacaj, ami betöltötte az előadókat. A szeleburdiság, amihez ha nem társul némi kontroll és odafigyelés, soha nem teszek szert a papírjaimra. Az akkori lány csak némi plusz tanulnivaló miatt ráncolta a homlokát, én az élet súlya alatt roskadoztam már negyedik éve. Akkor kezdődött. Megöltük egymást. Nem értettem az okokat, és először fel sem tűnt a nyilvánvaló. A lelkes beszélgetések kora elmúlt, már nem volt több kandalló mellett töltött éjszaka pár finom, édes bor kíséretében. Mindaz, amit magabiztosan alakítottam ki, hogy nyugott életem lehessen, elpárolgott. Pedig szüségem volt ezekre, hog biztonságban érezhessem saját magam, és ha én így érzékeltem a külvilágra, tudtam, hogy azok is így fognak, akik velem élnek egy fedél alatt. Megannyi ígéretet szegtem meg, szembeköptem a az egykori tükörképemet, mikor külön utat választva megcsaltam életem férfiját. Mindig is a boldogság után vágyódtam, azt hajkurásztam szinte bármi áron. Kibillentem a komfortzónámból, kétségbe estem. Majd újabb lejtőn indultam meg. Igaz az, hogy egy másik ember képes befolyásolni a személyiségünket... én irigy, önző ember lettem, aki foggal és körömmel próbálta megtartani a férjét, nem engedni a kísértéseknek. Mindig is a szívemre hallgattam, de a végére az ész és a szív hangjai összekavarodtak. Csak én maradtam... lecsupaszodva. Két gyerekkel. Éhezve a bosszúra. Az elégtételre.
Talán a külsőm az, amiért rögtön felfigyelnek rám. A hajam az utóbbi években szőke színben tündökölt, de voltam már előtte barna és vörös is. Mondhatjuk úgy, követtem a divatot, amíg rá nem találtam arra, ami a leginkább passzolt az arcomhoz. A szemem színét szeretem kihangsúlyozni némi szemfestékkel, ajkaimat pedig hangulattól függően festegetem, de a kedvencem a mélyvörös. Mivel viszonylag alacsony vagyok, kénytelen vagyok magassarkú cipőkkel kompenzálni ezt az apró szépséghibát, ruhákból pedig mindig a legjobbat és legszebbet választom.
  

Becenév
Inna
User neve
Gabi
Titulus
the betrayed ex
Foglalkozás
Biokémikus / tanár
Születési hely
Brüsszel
Születési idő
1977. február 19.
Család
A családról mesélni? Ezzel mindig is akadtak problémáim, pedig sokak hiszik úgy, hogy az életem másból sem áll, mint a világra kivetíteni minden szeszélyemet. Ki vagyok én? Ők, kívülálló emberek csak egy dinamitot látnak tűsarkúban sétálni, gyakorta egy merész kivágású ruhában, ez az egész pedig azt sugallja, hogy minden a legnagyobb rendben. Mégis az én házasságom ért véget, hiába a szép lábaknak, és annak, hogy mindig sokat adtam magamra. A szüleim Angliában élnek, régóta csak egy pár telefonszámla köt össze bennünket. A két gyerekem pedig velem él, bár egészen más okból akarnak átkelni a tengeren, mint én.

nincs olyan történet, mit ne lenne érdemes meghallgatni...
Az út hosszabbnak bizonyult, mint azt előre gondoltam. Bár nem egyszer fogadtam meg, hogy soha nem teszem be a lábamat erre a kontinensre, mégpedig azért, mert nem értettem az itteni embereket. A futószalagon gyártott "Amerikai álmokat". Azt, ahogyan próbálják magukat a legjobbaknak beállítani, pedig ennek a világnak is megvan a fekete foltja. Bryant sem értettem, hogyan volt képes ekkora távolságra kerülni a gyerekeitől. Bár nem volt szép, amit tettem, más nő a szememet kaparná ki érte. Uszítani próbáltam őket, hogy engem válasszana, és ne legyenek kíváncsiak az apjukra. Nem a válás kezdetétől, hanem onnantól kezdve, hogy megláttam, hogyan néz arra a kislányra.
Lehunyt szemekkel dőltem hátra, végignyalva alsó ajkamat jutott el hozzám a félresikerült meglepetés, amikor szó nélül toppantam be Bryan irodájába. És ott volt az a lány. Egy ideig észre sem vettek, hogy ott állok az ajtóban, éppen ennyi idő elég is volt ahhoz, hogy lássam a férjem tekintetét, ahogyan rá nézett. Régen úgy nézett rám is, és kezdtem megérteni, miért is szeretett plusz órákat tartani ahelyett, hogy velem töltené az idejét. Tűk szúrkálódását éreztem a gyomromban, egészen addig, míg észre nem vettek. Kényszeredett mosollyal üdvözöltem őket...
Bryan szinte két naponta telefonált. Elmondta a gyerekeknek, hogy hol kapott munkát, hol él... de velem szinte sosem beszélt. És azt is elfelejtette említeni, hogy nem világot látni ment, hanem követte a kedvenc kis diákját. Naiv gondolat volt részemről, hogy azt hittem, az egész gyilkossági ügye után eltűnik az életünkből, és visszakaphatom a férjem figyelmét. El is ment. De ott maradt Bryan fejében. Nem tudtam megszabadítani magunkat tőle, és hiába éreztem hajlamot arra, hogy én magam is gyilkosság vádlottjává váljak a lány miatt, nem tettem semmit. Nem kellene meglepődnöm a végeredményen.


Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Irina Ray-Foster Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Pént. Márc. 25, 2016 8:47 am
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Kedves Irina,
először féltem idejönni, nehogy még az esélyét is megadjam annak, hogy leharapd a fejem, aztán szépen, lassan elkezdtem olvasni a lapodat és úgy maradt folyamatosan tátva a szám.  31 Ne aggódj, nem nyalizok, egyszerűen csak tényeket állítok: szerintem Bryan nevében is mondhatom, hogy tökéletes képet adtál az exfeleségéről és azt már meg sem merem említeni, hogy fiatal éned jellemzésében kissé az én régi önmagammal leltem párhuzamot... lehet, hogy Mr. Foster-nek (aki egyébként nem tudom, hogy miféle bogyót szedett be, hogy elhagyott téged, mert csak rád kell nézni) van egy esete? Razz
Szinte sugárzik belőled a csalódottság és a bosszúvágy és akárhogy is.. meg tudlak érteni. Ismételten nem ferdítek, ez az igazság. Nagyon szépen megfogalmaztad, mit érzel és nem is tartalak fel tovább, menj, foglald le a gyönyörű arcodat és nevedet, aztán vedd be a játékteret. 40 Jó szórakozást, remélem hamarosan találkozunk! :cukorborso:

Vissza az elejére Go down
 

Irina Ray-Foster

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Irina ---
» Irina ---
» Liana D. Foster
» zakharchenko; irina
» Irina Belay

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Emberek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •