Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Bryan L. Foster
Irina --- Tumblr_inline_oes899D2Hj1utzj8e_500
Keresem :
■ my girl on the fire
Irina --- Tumblr_ocqqi45N831vr5m5eo1_250
Tartózkodási hely :
■ actually - mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
■ lawyer and teacher in one



A poszt írója Bryan L. Foster
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2019 9:12 am
Ugrás egy másik oldalra
Irina

● ● nomen est omen ● ●
Nem mondanám, hogy túl szépen gondolsz rám azok után, ami történt... házasok voltunk, az egyetem alatt jöttünk össze, és láss csodát, olyan tökéletesnek éreztük a kettőnk közötti köteléket, hogy rövid idő után házasságra adtuk a fejünket. Két gyerekünk is született, akiket ma már te nevelsz Brüsszel népes belvárosában...
Elváltunk. Hogy miért? Az ok egyszerűnek tűnik. Megcsaltál. Ennek az oka már valamivel bonyolultabb. Nem figyeltem rád. A munka magába szippantott, hiszen ki mondta, hogy ügyvédnek lenni könnyű? Ezt csak tetézte az, hogy jó pár előadást vállaltam be a főiskolán. Ott ismerkedtem meg Ebony-val. Annyira más volt mint te... rögtön elcsavarta a fejemet. És erre egy idő után te is rájöttél, főként miután találkoztál vele. Az irodámban. Meglátogattál, és ott találtad velem, Arisztotelész elképzeléseit vitatva. Kedves voltál vele, de amint távozott, lecsapott a villám. Már értetted, miért járok ritkábban haza, és miért lettem tökéletesen semleges veled kapcsolatban. Ezután kezdtél el te magad is félrekacsintgatni.
A válásunk után alig találkoztunk, főleg mióta Amerikába jöttem, és te ott maradtál Európában. Azonban sok minden történt azóta... a férfi, akivel viszonyt kezdtél, ott hagyott. És mi mindenben hasonlóan gondolkodunk... valamit valamiért... ezért döntöttél úgy, hogy követsz. És ha a te életed miattam ment tönkre, hát tönkreteszed az enyémet is.

|| Nem szerelmi szálat terveztem a hölggyel, ellenben annál izgalmasabb és eseménydúsabb játékot. Wink Minden mást tudunk egyeztetni, Ebony-val együtt várjuk!
37 év
Szabad

Rachel McAdams
egyetemi oktató
ember ● ● volt feleség, ● ●
Vissza az elejére Go down
 

Irina ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Irina ---
» Irina Belay
» Irina Ray-Foster
» Irina S. Harlow
» zakharchenko; irina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Keresem... :: Aktuális keresések-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •