Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Az ebédlő    - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 8:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Még inkább kirázott a hideg, ahogyan felém címzett egy mondatot... hogy mire kényszerítene engem? Már ő is... egy beteg állat? Vagy pontosabban... MÉG mindig egy beteg állat... már akkoriban sem volt másképpen.
Szinte végigborzongtam, ahogyan elképzeltem, hogy valami hasonlót tesz velem, mint annak idején Oliver... és szinte éreztem legyengülni a végtagjaimat... a helyiség üres volt, csak mi hárman voltunk itt. De nem hagyhattam, hogy bántsa Damont... hiszen szerettem őt, a fene vigye el!
A teljes figyelmét Damonre fordította, és már remegett minden végtagom, a kezem-lábam, de megpillantottam egy vázát... és nem érdekelt, hogy mit fog tenni velem... engem csak Damon érdekelt, aki perpillanat szenvedett a karótól...
Egy pillanat alatt termett a kezemben a váza, hogy összetörjem Curtis fején, iszonyatos erővel, és míg ő egy kiáltással oldalra esett, leguggoltam a helyére, és kihúztam Damon hátából a karót.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 8:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Elena felé fordítottam a tekintetemet, miközben leguggoltam Damon barátocskám mellé és apróbb kis fecskendőket vettem elő a zsebemből. Remek időzítés, az imént mindenki rajtunk kívül elhagyta a helyiséget.
- Drágám, amíg szépen kérlek, addig fogd be a szád, különben megtanítom másra használni, és azt hiszem, azt te sem akarod! - néztem rá félreérthetetlenül célozgatva, hogy mire is gondolok. Ismertem a gyenge pontjaikat. Szegény védtelen lányt az a bizonyos Oliver már többször is bántotta ilyen szempontból.
- Nos, hol is tartottunk? - vakargattam meg a fejem búbját, még erősebben belenyomva a karót kedves barátunk hátába. - Ja igen. Kérem a kulcsokat. - meredtem rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 8:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Ami a kocsidat illeti, bocs, de nem adom vissza. Két év alatt a szívemhez nőtt - tártam szét a kezem. - Hogy megöltelek? Azon körülmények között nem volt választásom. Akkor nem én voltam a gonosz, hanem éppen te. El akartad vinni Isobelt, ezzel szétrombolni a minimális családi illúziót is. Mert ezzel bántottad volna Elenát is. Ezt nem engedhettem, megértheted - vontam vállat, és kissé elfordítottam róla a tekintetem. Hiba volt. Mert a következő pillanatban a hátam mögött állt, és ahogy megérzem a karó fájdalmát a hátamban, a lapockáim közt, máris rongybabaként dőltem a padlóra.
- Rohadj... rohadj meg... - nyögtem. - Vedd ki, te barom állat... húzd ki ezt a nyomorult fát... - kaparásztam karommal a hátam felé, eredménytelenül.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Az ebédlő    - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 8:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Kirázott a hideg. Még inkább, mint eddig és szinte éreztem, hogy Curtis sántikál valamiben, hiszen túlzottan nyugodt volt ahhoz képest, hogy mikkel vádolta Damont.
És sejtésem beigazolódott... láttam a kezében megvillanni azt a karót, és ha nem mondja azt, amit, hát bizonyára felsikkantok. De... nem tehettem...mert ott volt kiszolgáltatva a karjai között Damon.
- Curtis... ne... ne bántsd... az már olyan régen volt - ráztam a fejemet, de a tekintetem szinte elborult a félelemtől, és felgyorsult a légzésem az idegtől. - Engedd el!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 8:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Sóhajtottam ennyit. Diplomatikusan csengett a hangja de erre fel is horkantam két falat között. - Miben lehetsz a segítségemre? Van egy tisztázatlan ügyünk, rémlik? - nyeltem le a falatokat, miközben letettem a tányért, de kezem még mindig azon matatott, míg másik kezemmel a zsebem környékére nyúltam, nem túl feltűnően.
- Először is: nálad van az én kocsim. Másodszor is: a vérem szárad a kezeden. Lassan két éve már, de még mindig véres a kezed. - mondtam, mintha nem is magamról beszélnék, és a következő momentumban már szorosan ott álltam a háta mögött, hogy a hátába vájjam a karót, amit az imént a zsebemben fogtam meg. - Ennyi a minimum! - sziszegtem a fülébe. - És ne mozdulj, ne ordíts, ha nem akarsz felkeltést okozni. A nejedre ugyanez vonatkozik. - vicsorogtam gonoszul a feleségére.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 8:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Pedig a Lockwood birtokon rá is számítani lehet bármikor - vonogattam a vállam, majd csaknem félrenyeltem az italt, mikor megláttam ki érkezett köreinkbe.
- Curtis - mondtam, nem túl kedvesen, de nem is elutasítóan. Egyelőre jobbnak tűnt közömbösen viselkedni ezzel az alakkal. - Miben lehetek a segítségedre? - kérdeztem meglehetősen diplomatikusan.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Az ebédlő    - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 8:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- A Lockwood-ok értenek ahhoz, hogy elrontsák az emberek kedvét. Vagyis... egy igen . Méghozzá Benjamin Lockwood. Szegényt ma még nem láttam. Talán a sok nő már régen kiherélte, amiért egy bunkó nőcsábász - fintorodtam, és mosolyogv a ráztam meg a fejemet.
- Nem, semmi bajom. Jól vagyok - adtam egy puszit az arcára, de ekkor belém fagyott minden... mert meghallottam egy harmadik hangot is, ami túlontúl ismerős volt.
- Curtis... - motyogtam, odanézve rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 7:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
(...)

Szinte ráéreztem, hogy hová kell jönnöm. Már csak azért is mert a drága jó Salvatore ölt meg. Messziről kiszagolta a boszorkány bennem. Utáltam is ezt a megnevezést. Én varázsló vagyok, az isten szerelmére!
- Máris mennétek egy kis rosszullét miatt? - szólaltam meg, nyugodtan lépve melléjük és pakolgatni kezdtem egy tányérra a kaját. - Azt hittem pedig, hogy most már ideje lenne beszélgetbünk, Salvatore. - szólaltam meg higgadtan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 7:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Csak elsőre volt fura íze - tettem egy olyan mozdulatot, mintha legyet hessentettem volna el. - Most már oké. Biztos a tetejére tették Lockwoodék a romlott buborékokat, hátha megmarad a pezsgőkészletük - mosolyogtam.
- De ugye jól vagy? Nincs szédülés, hányinger, hasonlók? Ha igen, azonnal hazamegyünk - aggódtam.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Az ebédlő    - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 7:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Nem azért mondtam. CSak most éppen kavarog a gyomrom, és olyankor még... AZ IS hányingert kelt bennem - ráztam meg a fejemet, majd furcsán néztem az arcára, ahogyan beleivott a poharába.
- Miért lenne az? - vettem ki egy pillanatra a kezéből a poharat, és belekóstoltam, de nem éreztem benne semmi különlegeset. - Talán régebbi, mint azok, amiket eddig ittál - vontam egyet a vállamon. - Nem fogsz belehalni egy pohár romlott pezsgőbe sem - vigyorodtam el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 7:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Na kösz - morogtam. - Reggel még nem volt bajod vele. De jó, legyen... nem célzok rá többet - tettem le a tányért, majd felvettem egy pezsgős poharat. - Ha van alkoholmentes, kérhetünk - mutattam fel, és beleittam a gyöngyöző italba, majd elfintorodtam.
- Mi a fene, romlott ez? Kicsit fura íze van. Biztos képzelem - vontam meg a vállam, majd tovább ittam.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Az ebédlő    - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 7:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Megköszörültem a torkomat, ahogy a gyomromban valami kavaró érzést kezdtem érezni a szavai hallatán, amikor az orrom elé nyomta a tányért, és még mellé hozzáfűzött valamit, közben pedig célzatosan az ágyéka felé pislogott.
- Ne... ezt ne most elevenítsük fel, mert hányingerem lesz - ráztam a fejemet, és vettem egy falatot a lekváros süteményből.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 7:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Gondolom, az az Erin - vontam vállat. - De hogy őszinte legyek, én már nem emlékszem, mit mesélt róla - néztem kissé bocsánatkérően Elenára, majd nevetve újra telepakoltam a tányért, és megálltam előtte.
- Válassz! Van kaviáros falatka, valami lekváros sütemény, kis bélszínfalatkák, ez isteni finom. Melyiket kéred? - lóbáltam a tányért az orra alatt. - Most olyan, mintha te lennél Delena, kiskorában. Apu megetet. Bár apu ma már megetetett... csak mással - néztem az ágyékom felé.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Az ebédlő    - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 7:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Ez az az Erin, akiről John mesélt? Szerinted? - kérdeztem tőle, mintha ő tudna mindent. Ha nem, akkor meg... nem tud, de na... én sem vagyok már normális megint.
- Nem, nem vagyok úgy igazán éhes, ettől az egésztől elment az étvágyam - sóhajtottam. - De te megetethetsz - nevettem fel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 7:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Valahogy törvényszerű, hogy a bálok sosem mennek túl egyszerűen - vontam vállat. - Ebben rejlik a dolgok szépsége - vigyorogtam el aztán magam, majd kifelé füleltem.
- Nem, nem bomba. Valami féltékenységi dráma, ha jól hallom, bár már vége. A fickó, akivel Tatia jött, Erin férje. Miközben Erin együtt van Klaussal, aki ugye Tatia szíve csücske. Tudnak élni az Ősiek - nevettem el magam, majd leraktam az üres tányért.
- Alig ettél valamit - néztem szemrehányóan Elenára.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Az ebédlő    - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 7:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Félek az ilyen buliktól. Hiszen tudod, hogy legutóbb mi lett belőle - sóhajtottam, ahogy eszembe jutott a pasi tapizós akció, de ekkor nevetve néztem, hogyan kezdett el enni. Jellemző, nem is Damon Salvatore lenne.
- VIssza fog jönni... méghozzá hamarosan - suttogtam Damon fülébe kedvesen, majd érdeklődve az ajtó felé néztem.
- Miről folyik a szó? Bomba robbant, vagy mi? - ráztam a fejemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 6:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Ha megszületik a kicsi Emma, bevállalom, hogy otthon maradok a három gyerekkel, te pedig menj, és tarts egy igazi, csajos estét. Hívd el Bonniet, Carolinet, bárkit akit akarsz, csak érezzétek jól magatokat. Fiatal vagy még, szórakoznod is kell néha - mondtam Elenának, és kaviáros falatkákat pakoltam egy tányérra, majd tömni kezdtem magam.
- Az ilyen bulis piálások nem hiányoznak - mondtam aztán. - De a Grillben... ott egyedül érzem magam. Főleg, ha oldalra nézek - tettem hozzá csendben, de aztán elhessentettem a rossz érzéseket.
- Azért a régi vámpírok mindig fel tudják egy közjátékkal dobni a bulik hangulatát - mutattam fejemmel kifelé, ahonnan Klaus és a többiek hangját lehetett hallani.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Az ebédlő    - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 6:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
(Birtok)

Már fogyott a tálcákról a sok kaja, és ennivaló, amikor mi ideértünk. - Olyan kár, hogy én nem ihatok alkoholt... - sóhajtottam fel. - Tudod, az ilyen bulik annyira hiányoznak. A csajos esték, a pletykák... ahogy gondolom, neked is hiányoznak - suttogtam, de nem akartam kimondani Rick nevét.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Az ebédlő    - Page 3 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 14, 2012 12:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Az ebédlő
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Vissza az elejére Go down
 

Az ebédlő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakónegyed :: Lockwood birtok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •