Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 26, 2013 6:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Hm... - morogtam, aztán elengedtem Bekah kezét, mert már látványosan szabadulni akart. - Megdöbbentő, hogy egyik gyerekem sem hasonlít hozzám. Egyikőtök sem tudja felfogni, hogy vannak dolgok, amikért megéri, érdemes, sőt szükségszerű keresztülgázolni mindenkin és mindenen - jegyeztem meg. - Kár, hogy Henryk nem maradt életben. Belőle még talán nevelhettem volna férfit a talpán - legyintettem egyet, majd szúrós szemekkel néztem Bekah-ra. - Jól van. Legyen hát így. Menj el Tatiához, és add át, amit üzentem. Meg fogom tudni, megtetted-e - mosolyogtam, mint egy ragadozó. - És aztán Bekah... megkereslek. És igézéssel foglak rávenni, hogy segíts nekem a testvéreiddel szemben. A helyedben pedig igyekeznék a városban maradni, és nem menekülni. Most sem tartott sokáig, hogy rátok találjak. Ha pedig az isten tudja honnan kellene téged visszavonszolnom ide, gondoskodom, hogy te is a pince falára kerülj. Marad még ott üres fal épp elég - fontam karba a kezem. - Remélem érthető voltam, lányom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 26, 2013 6:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Levegő után kapkodok a döbbenettől, és ismét csak hápogok, mert bármit is akarnék felelni, a szavak nem jutnak el az agyamtól a számig. Duplán sokkol. Először azzal, amit velem kapcsolatban mond. Hogy talán még maradt benne szeretet irántam. Hogy mindig én voltam a kedvence. Igaza van, voltak szép pillanataink. Mégis csak az apám. Éppen ezért nehéz elszakítanom magam tőle, dühösen faképnél hagyni. Nem tehetek róla, belül még mindig ott él bennem az a lány, aki másra sem vágyik, csak egy boldog családra. Egy apára, akit már nagyon régen elveszített. Bárcsak visszakaphatnám. Szeretném elhinni, hogy még mindig szeret engem, hogy benne is megvan még valahol az a büszke, de igazságos férfi, aki felnevelt. Nem arról volt híres, hogy túlcsordul benne a szeretet, de hittem, hogy fontos vagyok neki, és szeretném hinni, hogy még mindig így van. Tekintetem ismét fátyolos, mintha a mai napon egy percre sem száradnának fel a könnyek a szemeimből. Megvan még bennem a vágy, hogy büszkévé tegyem az apámat, hogy tetszése szerint cselekedjek, és kivívjam az elismerését. De nem így. Amit kér most tőlem, az... egyszerűen...
- Ezt... ezt te sem gondolhatod komolyan - rázom kétségbeesetten a fejemet. - Nem gondolhatod komolyan, hogy segítek vágóhídra vezetni a fivéreimet! - emelem fel a hangom, és a kezemet rángatva próbálom magam kiszabadítani. - Kérj tőlem bármit, csak ezt ne. - váltok könyörgőre. Mindig a család volt a legfontosabb számomra. Képtelen lennék elárulni őket, mégha az életem is függ tőle. - Inkább meghalok. Kérlek... apám... - nézek egyenesen szemeibe, és ismét elönt a rettegés.
- Ami... ami Tatiát illeti - próbálom megtalálni a hangomat - megkeresem, és átadom az üzenetedet. - Az a nő nem érdekel. Csak egy Petrova. Miért aggódnék érte? De már nem maradt más testvérem Elijahn és Finnen kívül.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 26, 2013 6:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Hohó, Rebekah! - nyúltam utána, és visszarángattam a bejárati ajtóból. - Na nem, ne hidd, hogy azok után, hogy idejöttél, csak úgy hagylak elmenni. Nem vagyok az apád? Kár. Mert ha maradt bennem szeretet valaki iránt, az te vagy. Mindig is te voltál a kedvencem. Az én egyetlen kislányom - emeltem fel a kezem, és végigsimítottam haján. - Emlékszel, mennyit nevettünk és játszottunk, mikor még kicsi voltál? Persze... Niklaus akkor is csak duzzogva bámult a sarokból - morogtam. - Ajánlok neked valamit, Bekah. Segíts nekem. Segíts nekem megölni Elijaht és Finnt - mondtam, és bántam a dolgot kissé. Hiszen a két fiamról beszéltünk, akikre oly büszke voltam annak idején. - Segíts nekem, és talán megkegyelmezek neked. De előbb adok neked még egy fontos feladatot. Ma este elengedlek. Azt akarom, hogy keresd meg nekem Tatia Petrovát - vágtam zsebre a kezeimet. - Közöld vele, hogy Niklaus halott. És mondd el neki, hogy készüljön, mert Elijah és Finn előtt még őt veszem sorra. Ő lesz a következő. Légy jó kislány... és tedd meg ezt apádnak. És ne akadékoskodj. Vannak más módszereim is, hogy rávegyelek - szorult a markom a csuklója köré.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 26, 2013 6:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Dermedten hallgatom őt, de a szavak csak nagyon lassan érnek el az agyamig. Túl lassan. És közben folyamatosan rombolják le bennem a világot. Legalábbis ami még maradt belőle.
- Anyánk emberré akar tenni? Akart - javítom ki magam gyorsan, de még mindig csak a döbbenet ül az arcomon. - Ehhez engem nem kellett volna megölni, koporsóba tenni, akár csak ideiglenesen is. Nem kellett volna kényszeríteni, mert már hosszú ideje másra sem vágyom, mint egy új esélyre, egy normális... emberi... életre - hangsúlyozom ki az utolsó szavakat. - Ha vettétek volna a fáradtságot, hogy megismerjetek bennünket, azt akik most vagyunk, talán nem fajultak volna idáig a dolgok, nem lett volna szükség ennyi erőszakra. Bár nyilván a rossz emberrel beszélem ezt meg, mert benned már szemernyi könyörület sem maradt. Ha volt egyáltalán. - pillantok rá szúrósan, aztán lehajtom a fejem, és lassan hátrálni kezdek tőle.
- Nem tudom elhinni, hogy tényleg képes vagy ilyen hidegen a szemembe mondani, hogy egyetlen vágyad megölni bennünket. De jobb későn rájönni, mint soha, hogy nekem már... nincsen... apám - nézek újra az arcába visszapislogva a könnyeimet, és közben sikeresen elérem a bejárati ajtót.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 26, 2013 5:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Oh, szóval a nagy anyai szeretet nem terjedt ki odáig, hogy anyád elmeséljen mindent? - nevettem el magam gúnyosan. - Azt akarta, hogy feküdjetek koporsóba mind. Hogy öljünk meg titeket, szépen sorban, egymás után. De csak addig, míg anyátok nem találja meg az ellenszerét a vámpírságnak. Akkor újra életre keltene titeket... de már emberek lennétek - tártam szét a karom. - Zseniális ötlet, nem? Csakhogy hiba csúszott a tervbe, és Esther meghalt - tettem hozzá. - Kol halott marad. Ahogy Niklaus is. Szegény Esther - tört ki belőlem a nevetés. - Azt hitte, hogy tényleg képes vagyok belemenni ebbe az alkuba? Gyengítsük le Niklaust egy keverékkel, hogy amikor sor kerül rá, hogy ideiglenesen a koporsóba tegyük, ne állhasson ellen. Meg sem fordult anyád fejében, hogy én nem csak ideiglenesen akartam eltávolítani Niket! - vágott a hangom, mint a késpenge. - Ezer éve... érted Bekah? - ráztam az öklöm az orra előtt. - Ezer éve vártam erre a pillanatra, amikor az a fattyú végre oda kerül, ahová való. A pokolra! - ordítottam. - És most ti jöttök. Te, és a maradék két bátyád. Aztán végzek magammal is. És vége az Elsők történetének, aminek soha, egy napig sem kellett volna léteznie! -vágtam oda keményen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 26, 2013 5:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Ismét támadnék, még vagy ezer dolgot a fejéhez vágva, szidalmakból vele szemben sosem fogynék ki, ha azon múlik. De amikor anyánkat emlegeti, egyszerűen lefagyok. "Niklaus megölte az anyátokat!" Szóra nyitom a számat, aztán vissza becsukom. Mit mondhatnék? Azt sem tudom biztosan, hogy Mikael mire gondol? Ezer évvel ezelőttre? Vagy két nappal ezelőttre? Kétszer is megtörtént, de mind a két alkalommal megvolt rá az oka. Persze haragudtam rá a korábbiért, és főleg mert hazudott nekem. De most csak bennünket óvott. Viszont egyáltalán nem ez a lényeg. A lényeg az, hogy anyánk valahogyan mégis életben van. Nem teljesen értem, csak annyit tudtam kivenni a szavaiból, hogy felkészült rá, hogy esetleg meghalhat, és bebiztosította magát erre az esetre. Talán azt a testcserés dolgot csinálta, fogalmam sincs. De életben van, és csak most döbbentem rá, hogy Mikael erről még mit sem tud. Ez az, amiért lefagytam, és teljesen szó nélkül maradtam. Apám egy korábbi mondata azonban szintén szöget ütött a fejemben.
- Hazudsz! Minden szavad csak hazugság. Miért hinnék neked? Ez... ez nem lehet. Én... nem értem. Hogy hogy... hogy hogy anyánk döntött úgy...? Miért akart volna megölni minket? Ez mindig is a te asztalod volt. Te beszélted rá! És mi... mi az, hogy... egy darabig? - teljesen összezavarodtam most. Eddig csak dühös voltam, és összetört belül. De most már semmit nem értek, fogalmam sincs, kiben bízhatnék. A szüleink összefogtak ellenünk, anyánk koporsóba akart juttatni mindenkit, miért akarná akkor visszahozni Niket? Az is csak hazugság volt. Folyton csak hazudnak nekünk. Az egyetlen, amit biztosan tudok, hogy Nik halott, és Mikael brutális módon végzett vele.
- Szóval most mi lesz? Engem is szíven szúrsz? Vagy kapok annyi haladékot, amíg elkapod a Petrovát? - kérdezem meg gúnyosan. - Ez aztán igazán nagylelkű cselekedet tőled, apám. És ezt nevezed te szeretetnek? - Tekintetembe próbálok annyi megvetést és dacot sűríteni, amennyit csak lehet, de igazából ez csak arra jó, hogy elrejtsem a fájdalmamat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 26, 2013 3:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Állítsd le magad Rebelah - mondtam zordul. - Régen sem állt neked jól a fenyegetőzés. Ez nem a te stílusod - néztem a kezére, ahogy lökött egyet a mellkasomon. Igyekeztem normális módon hatni rá, de ha nem megy, akkor lekeverek neki két pofont. Ahogy tudom, ezt szokták csinálni a hisztériásokkal.
- Tévedésben élsz lányom - támaszkodtam a falnak, és szórakozottan bámultam a cserepeket a lábam előtt. - Van még szeretet a szívemben a családunk iránt. Ha nem lenne, te most ugyanúgy végeznéd, ahogy a kedves bátyád. Mondjuk jól mutatnál a pincében, a vele szemközti falon. Az a szerencséd, hogy azt a helyet Tatia Petrovának tartogatom - vigyorogtam el magam kegyetlenül.
- Nem tudom Bekah tisztában vagy-e vele, miért kell maghalnotok. Ne engem hibáztass! - emeltem fel az ujjam, és megvillant vészjóslóan a szemem. - Köszönd anyádnak, aki úgy döntött, koporsóban a helyetek. Legalábbis... egy darabig - siettem oda Bekah-hoz, és megragadtam a vállait keményen.
- Na ide hallgass! - csattantam rá. - Nik más kategória, ezt te is tudod. Sosem volt a fiam, még akkor sem, ha ti testvérként kezeltétek. Egy mocskos fattyú volt, akit el kellett tűrnöm a házasságunk szégyenfoltjaként a múltban, és a jelenben is! Megérdemelte, amit kapott! Szívem szerint még mást is tettem volna vele, hogy nyüszítve könyörögjön a halálért! És még valami, Rebekeh... nem kellene elfelejteni, hogy Niklaus megölte az anyátokat! Vagy már neked ez sem számít? - rivalltam rá, és löktem rajta egyet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 26, 2013 12:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Az a fölényes nyugalom, ahogy megáll előttem, ha lehet, csak még inkább kiborít. Látszik, mennyire jól szórakozik, élvezi a helyzetet, hogy szétbomlasztja a családunkat, hogy mindent tönkretesz... hogy megölte Niket. Az már csak egy apró, mellékes dolog, hogy még egy halálos fenyegetéssel is jutalmaz.
- A családunkból lassan nem marad más, mint egy halom por és hamu, és te a francos ingóságaid miatt aggódsz? - fakadok ki dühödt kétségbeeséssel. Borzasztóan idegesít a viselkedése. - Hát tudod mit?! Felgyújtom az egész nyomorult házadat, ha úgy tetszik - nézek vele farkas szemet, aztán a legközelebbi asztalkához suhanok, és mindent a földre söprök róla. Legszívesebben tényleg porig rombolnék itt mindent, ha ezzel egy kicsit is árthatok ennek a szörnyetegnek. A gond csak az, hogy ez elég időigényes munka lenne.
- Hát tényleg egy cseppnyi szeretet sem maradt már a szívedben? - állok meg hirtelen újra közvetlenül előtte. Tényleg teljesen ki vagyok borulva, lassan fogalmam sincs mit teszek. Próbálnék bármiféle érzelmet leolvasni az arcáról, remélve, hogy akár csak egy pillanatra láthatom benne a régi önmagát, az apát, aki felnevelt minket.
- Valaha egy család voltunk, apámként tiszteltelek. A lányod vagyok - lökök egyet a mellkasán. Hogy mit akarok elérni ezzel, magam sem tudom, de szemeimet újra könnyek lepik el. - Ez semmit nem jelent már neked? Tényleg az egész életed értelme az lenne, hogy levadászd és kivégezd a saját gyermekeidet? - Évek óta arról álmodozom, hogy bárcsak egyszer újra ember lehetnék, családot szeretnék. Ezeket a vágyakat és tulajdonságokat biztosan nem apámtól örököltem.
- Mit ártottunk mi neked, hogy ennyire gyűlölsz minket? Nem mi akartunk vámpírok lenni. Nem Nik tehetett róla, hogy anyánk félrelépett. Őt is magad nevelted, ő is a fiad volt. És számomra a hozzám legközelebb álló testvér, az egyetlen, aki mindvégig törődött velem! Mivel érdemelte ki ezt a halált? - képtelen vagyok kitörölni emlékezetemből a borzalmas látványt, ahogyan megpillantottam, miközben anyánk leszedte őt a falról. Úgy érzem, közel állok hozzá, hogy teljesen összeomoljak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 26, 2013 7:42 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
(hálószoba)

Egy hangos nyikorgással kitártam a hálót a ház többi részétől elválasztó ajtót, és összefonott karokkal megálltam az ajtófélfák között, nekitámasztva vállamat az idő ette fának.
- Nocsak, lányom - biccentettem elismeréssel adózva a bátorságának, és a bolondságának is. Igazi szőke nő, még ezer év után is. Talán nem tudja, mit tettem a bátyjával? Dehogynem. Abból, amit a fejemhez vagdos, eléggé egyértelmű a helyzet.
- Légy üdvözölve nálam, isten hozott, satöbbi - legyintettem, mintha csak egy kósza legyek akarnék elkergetni. - Meglep, hogy itt látlak. Ritkán látni olyat, aki önként írja alá a halálos ítéletét - mondtam rezzenéstelen arccal, majd szemügyre vettem az apró díszt. Legalábbis azt, ami nemrég még az volt. Most már csak egy halom szilánk.
- Mint látod, meglehetősen puritán körülmények között élek - sétáltam Rebekah mellé. - Légy oly kedves, ne pusztítsd tovább az ingóságaimat. Amúgy sincs túl sok belőlük - fordultam szembe vele, és belemélyesztettem a tekintetem az övébe.
- Úgy sejtem, ez még csak a mondandód eleje volt. Hagy halljam a többit is. Kimondottan szórakoztat a dolog - vigyorogtam el magam. Belegondolva abba, hogy megöltem végre azt a fattyút... ezt nem is lehet megállni mosolygás nélkül.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 25, 2013 8:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Fogalmam sincs, mit teszek. Teljesen elvette az eszemet a gyász. Csak ez lehet a magyarázat arra, amire készülök. Mi másért vetemednék olyasmire, hogy magam rontok be apám házába, töröm rá az ajtót magamból kikelve. Soha nem jártam még nála, de tudom, hogy merre keressem. Nyilván kellemesebb körülmények között szét is néznék, milyen helyen is lakik az öregem, de mint már említettem, most nem éppen vagyok eszemnél, így a nézelődés még csak szóba sem jöhet. Heves természetemhez híven szó szerint betöröm az ajtót, és szólítom őt.
- Mikael - a hangom egyelőre visszafogott, de vészjósló, és makacsul tartom magam, hogy ne törjön újra rám a remegés. Hol van ez a vénember? Itthon kell lennie, láttam odakint valami járművet, ami gondolom hozzá tartozik. - Mikael! - emelem fel dühtől izzó hangom.
- Mutasd magad! - Nem indulok el bolyongva keresgetni őt a saját házában, így is elég helyzeti előnye van velem szemben, még csak az kellene, hogy eltévedjek itt. Inkább teszek róla, hogy észrevegyen, és előcsaljam. Beljebb suhanok az előtérben, és a földhöz vágom az első tárgyat, ami a kezem ügyébe kerül. Nem is néztem meg mi az, de a szilánkjaiból már nem is tudnám megállapítani. Tombolok, belül ordítok, meg akarom fojtani őt, feltépni a mellkasát, kitépni a szívét. Vagy karóval átszúrni. Nincs meg hozzá a kellő erőm, sem a fegyverem. De nem ez életem legtisztább pillanata. Belül a fejemben csak az az egy gondolat kattog, lüktet szüntelen, hogy megölte a bátyámat. A kép, ahogyan rátaláltunk. Gyűlölöm ezt az embert, aki soha nem érdemelte meg, hogy apa legyen.
- Megölted őt, Mikael - köpöm a nevét az ajtó felé, mely mögül várhatóan elő fog kerülni. Szándékosan nem nevezem apámnak. - Kínok között végeztél vele. Nem érdemelte meg ezt a halált. Vagy azt hiszed, te talán jobb vagy nála? Gyilkos volt, ahogy mindannyian, de ő veled ellentétben legalább törődött a családjával. Próbált védeni és életben tartani bennünket a maga módján. Az igazi vétkes itt te magad vagy. Te tettél minket gyilkossá, aztán pedig lemészárolnál mindannyiunkat, mint valami állatokat?! - hangom megremeg a végére, és nagyon igyekszem visszafogni a zokogást, a szemeim azonban már megteltek könnyel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 22, 2013 4:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
"Rohadt kis ribanc" - néztem utána, magamban gondolva persze csak a nem túl kedves jelzőt, és nézve utána, ahogy eltűnt. Aztán sarkon fordultam, a véres karót bevágva egyúttal az erdő fái közé, és visszasétáltam a kényelmes kuckómba.

(hálószoba)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 22, 2013 3:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Örülök, hogy az érdeklődésed inkább az anyám felé fordul. - sziszegtem a képébe, majd elengedtem a karót végleg.
- Megyek már, megyek. Ne aggódj, többet nem találkozunk. Add át a családodnak jeges üdvözletem. - intettem még felé, majd az első pár méter séta után eltűntem.

- Erin birtoka -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 22, 2013 3:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Akkor viszlát - mondtam nyugodtan, ahogy Erin elsétált, majd visszafordult, mintha valami eszébe jutott volna. Kíváncsian néztem, mit akar, és felhördültem, mikor a karót a gyomromba vágta.
- Szerencséd, hogy nem érdekelsz... még így sem - sziszegtem, kihúzva a fadarabot magamból. Igaz, nem volt kellemes a dolog, de túlzottan nem is hatott meg vele. Első vagyok... nekem ez csaknem olyan, mint egy darázscsípés. Nem halok bele.
- Van három másodperced, hogy eltűnj - mondtam hűvös fenyegetéssel. - Ellenkező esetben ez - emeltem meg a karót - a szívedben fog kikötni, és elkaparlak itt valahol az erdőben. Takarodj.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 22, 2013 3:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Felsóhajtottam, és hátat fordítottam neki. - Ugyan. Nem akarom, hogy szerény társaságom szennyezze nálad a levegőt. - fintorogtam, majd elindultam, de pár méterrel később megálltam és elgondolkodtam. Mintha én megfogadtam volna valamit, mikor holdfogyatkozás után Klaus odajött a lakásomba, és elmondta, mi történt. Igen, már rémlik is.
Megfordultam, és a következő másodpercben már a kezembe került karót döftem belé a gyomrába. Neki ez elviekben nem árt, engem viszont szórakoztat. - Ezt még azért, amiért a múltban megpróbáltad megölni azt, akit szeretek. - engedtem a fadarabot.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 22, 2013 3:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Tudom, hogy nincs közöm hozzá. Élvezze ki Niklaus az életet, amíg teheti - mondtam hűvösen. - Ami pedig téged illet... a mondatod első része nem igaz. Nem érdekel, itt vagy-e vagy sem. A második rész egyedül rajtad múlik - vontam vállat. - Ha ennyi volt minden mondandód, akkor tudod, merről jöttél.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 22, 2013 3:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Nevetni támadt kedvem, mikor azt tette szóvá, hogy közömbösen érinti a szerelmi életünk. - Nem mintha bármi köze is lenne hozzá, akár az enyémhez, akár Klaus-éhoz. - vágtam egy nagyon apró fintort, majd felsóhajtottam, és végül úgy döntöttem, nem is akarom igazán élvezni tovább a társaságát. A karót akartam átadni neki, de ezek szerint abból már van neki.
- Akkor én most távozom is. Egyrészről nem vagyok szívesen látott, másrészről több mondandóm nincs is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 22, 2013 3:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Szóval az a fattyú még most sem vált a hűség mintájává - bólogattam, mert megértettem Erin szavait. - Mondhatnám, hogy sajnálom, de ez a legkevésbé sem lenne igaz. Közömbösen hagy a szerelmi élete. Akárcsak a tiéd - néztem Erin szemébe. - Meglepve meg nem vagyok. Tényleg azt hitted, Niklaus képes lesz majd lehorgonyozni egy mellett? Ezer évig annyi nője volt, hogy összeszámolni sem lehet. És hát.... nem egy monogám típus - vonogattam a vállamat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 22, 2013 3:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Akkor találjon. Most már nem igazán érdekel. - vontam egyet a vállamon. Azt hiszem, ez az első lépés ahhoz az úthoz, amit a Klaus-mentes élethez meg kell teremtenem, mert ha ezentúl is érdekelni fog, mi történik vele, nem hiszem, hogy nekem annyira könnyű lesz.
Kissé elgondolkodtam, mikor a többi karóját említette. Oké, erről az apró részletről én nem tudtam, de azt hiszem, nem is akarom kinek tovább adni. Nem is tudnám. - Már nincs szüksége az én "tigrisvédelmemre". - macskakörmöztem a levegőbe valami furcsa arckifejezéssel, majd elmosolyodtam. - Megkapja az anyjától. - vontam vállat. - De ismeri a fiát. Tatia mellett sem bírta túl sokáig a nagy egymásratalálás után. - sóhajtottam. - Tehát... azt hittem, nincs több karója, ezért is gondoltam, hogy talán rászorul. De ezen esetben tévedtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 22, 2013 2:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Nem, csakugyan nincs most tervem Niklaus ellen. De ami késik, az nem múlik - vontam vállat. - Mindig találok valamit Erin. Mindig - mondtam keményen, és néztem a karót, amit a kezembe nyomott.
- Nos, értékelem a gesztust, de van még karóm. Szóval, akár oda is adhatod Esthernek vagy Niklausnak - fűztem tovább a szót, aztán arrébb álltam az ajtóból, hogy bejöhessen, ha akar.
- Megtudhatnám, hogy miért adod ezt most nekem vissza? Tudtommal eddig úgy védted Niket, mint egy tigris.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 22, 2013 2:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Egyelőre még nem tudtam, mit is akarok mondani. Nem nyomhattam csak úgy a kezébe ezt a karót, aztán meg viszlát. Nem, ez most képtelenség lenne. És nem akartam, hogy megölje Klaust. Mert bármi is legyen, valószínűleg a szerelem annyira nem múlandó, mint ahogy azt mindannyian tudjuk. Én legalábbis nem könnyen felejtek. De ez nem egy tisztességes játék. És én sem vagyok tisztességes játékos.
- Üdv, Mikael - biccentettem felé egy sóhajjal, még mindig gyűlölködő arcot vágva, mert nem titkoltam véleményemet róla. Nem barátkozni jöttem. - Azt hiszem, mióta a holdfogyatkozáskor megbukott, nemigen van mit használnia a fia ellen. - kezdtem bele, azzal sem törődve, hogy épp az ajtóban állok még. - Nos, visszahoztam a karót, amit nemrégiben megpróbáltam... elvinni innen. - tértem rá rögtön a lényegre szemrebbenés nélkül.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 22, 2013 2:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
(hálószoba)

Kinéztem a függöny résén át, és nem mondom, hogy nem lepődtem meg az érkező láttán...
- Nocsak - nyitottam ki az ajtót. - Mindig érik a magamfajtát meglepetések. Isten hozott Erin. Minek köszönhetem a látogatást? - álltam meg a küszöbön, karba font kézzel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 21, 2013 3:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Erin birtoka -

Azt hiszem, kezdek visszatérni a régi kerékvágásba. Persze nem lesz ilyen egyszerű kiheverni ezt az egészet... elfelejteni Klaust... mert ő nyilván sokkalta jobban fogja érezni magát korlátok nélkül. Nélkülem... de ami nem tör meg, az megerősít. És nekem most olyat kell tennem, amivel megerősítem magam.
Megálltam az ajtóban és bekopogtam. Nem tudtam, Mikael nem akar-e majd rögtön megölni, de... egy próbát megér.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 23, 2012 3:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Remek logika! - mondtam neki mosolyogva, ahogy kissé visszajött a kedvem, majd sóhajtottam egyet, és beültem a volán mögé.
- Meg tudom érteni... egy ilyen élmény után én sem engedném el az apámat - suttogtam.

(Saltzman lakás)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 23, 2012 3:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Nem, nem hívott - ráztam a fejem. - De sejtem, hogy hol lehet. A Gilbert házba jelenleg nyilván nem ment. Vagy a Salvatore birtokon van, vagy a Saltzman házban. A birtok viszont messze van gyalog... Isobelék viszont három utcányira laknak tőlünk. Szerintem ott lesznek - mondtam, majd bocsánatkérően Estherre pislogtam.
- Azt hiszem, Önnek kell vezetnie visszafelé is - mutattam már apró mosollyal Delenára, aki még mindig nem engedett el engem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 23, 2012 3:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Meg tudom érteni. De ettől a sebtől nem lesz baja, Mikael szemmel láthatóan értően látta el a kis sebet - nézegettem a kislány karját, majd Damon felé fordultam újra, és kinyitottam a hátsó ajtót, hogy beültethesse a kislányt.
- A felesége? Ő nem küldött valamit, vagy nem hívta, hogy hová ment? - kérdeztem meg aztán, ahogy eszembe jutott.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Vissza az elejére Go down
 

Mikael háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Mikael Mikaelson
» Mikael Mikaelson
» Mr. Gibson háza
» Shiraz háza
» Dean háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Mikael háza-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •