Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Gareth Raymond

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 28, 2015 8:09 pm
Ugrás egy másik oldalra
Gareth Vincent Raymond


személyes információk

• becenév: jó vicc...
• születési idő: 1042. 04. 01. /ironikus, nem?/
• születési hely: London, Anglia
• kor: 973
• play by: Misha Collins
• foglalkozás: felkeresek minden "jót", emberit és igyekszem kiírtani

• faj: ősvámpír
• család: Anyám meghalt. Apám szintúgy. Az öcsém... Hát mondjuk, hogy ő is, bár ez nem a legpontosabb kifejezés. Ő ugyanolyan, mint én, ugyanolyan, mint régen. '84 óta nem láttam, de alig várom, hogy ez változzon, épp itt az ideje.

a felszín alatt
Amilyennek látsz: Elég magas vagyok, bár a jelenhez képest már csak átlagos 180 centivel rendelkezem, átlagos testalkattal, meg miegymással. A szemem hideg kék, vágása egy gyerekére hasonlít, ami tökéletesen kapóra jön céljaim eléréséhez. A hajam csapzott, szintén barna, rendbe szedni lehetetlen.
Amilyennek ismerhetsz: Kíméletlenül őszinte vagyok, kinyílt csipával. Próbálj meg csak egyszer ellenem cselekedni, vagy akár csak gondolni, és esküszöm, ha megtalállak, az lesz életed legpocsékabb fél perce.
Szeretnél még többet megtudni rólam? Legyen, de csak tömören, mert dolgom van: céltudatosság, precizitás, embertelenség, szociopataság, öntörvényűség, érdektelenség, humor

user információk
25 eltelt év, eper, tea, kávé, hatlapos, játék, és még sok minden más...
életem lapjai
Fontosabb momentumok:
• XI. század: 1042-ben születtem, 1075-ben megszülettem.
• XII. század: A Normann dinasztia kihalt Angliában, köszönhetően nekem
• XIII. század: Kalandozások keleten, a mongolok ellenségei elestek, csak mert mindegyikük ellentmondott, életem egyik legjobb korszaka
• XIV. század: Először vacsiztam Tristan nőjéből, majd került velem összetűzésbe Habsburg Lipót, akinek halálával a svájciak megtarthatták területeiket
• XV. század: felfedezték a spanyolok Amerikát, így én is kénytelen voltam odalátogatni
• XVI. század: Magellánt elvileg csatában meggyilkolták. Gyakorlatilag nem csatában gyilkolták meg
• XVII. század: Cromwell a szövetségesem volt. Úgy egy évtizedig. Aztán rossz fát tett a tűzre
• XVIII. század: sokadszorra szívtam szárazra Tristan aktuális zsákmányát, de ez volt a második legemlékezetesebb
• XIX. század: Napoleon megunta az életét
• XX. század: egyetlen célom volt felkutatni az öcsém, ami sikerült. De Claire vére édesebb volt, mint ez a siker
• XXI. század: életcélom Tristan életének megkeserítése lett. Eddig csak hobbi volt  



A hozzászólást Gareth Raymond összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 28, 2015 9:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 28, 2015 9:24 pm
Ugrás egy másik oldalra



elfogadva, gratulálunk!

üdv a diaries frpg oldalán!

Ó, Gareth! *.* (azt azért mondjuk ki, hogy a játéktéren nem fogok a nyakadba ugrani, fivérem!)
Már ezer éve vártalak, és meg kell mondanom őszintén, féltem attól, hogy soha nem akad gazdája ennek a karakternek... szegényebb lennék nélküle. De megnyugodtam, mikor kiderült, hogy akad más is, aki rajong a pszichopatákért. Pacsi! 31
Amit alkottál, nekem maximálisan bejövős, főleg az, ahogyan századról századra feljegyezted, mi történt veled... szegény barátnőim, kalandjaim... mégis milyen elvetemült elme képes bántani ártatlan lányokat? Sad Ja, igen... hát Te, kedves bátyám!
Töltsd meg a profilodat, válassz avatarképet, majd látogasd meg a foglalókat szép sorban; alig várom, hogy összefussunk! Addig is kívánok neked jó szórakozást, izgalmas, kreatív partnereket ( rajtam kívül. ;P *Tristan egy nagyon humoros gyerek ;P * )



Vissza az elejére Go down
 

Gareth Raymond

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Gareth Raymond
» Gareth Raymond - őrült testvér kerestetik
» Tristan Raymond
» Raymond Brooks
» Raymond erdei háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •