Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2013 9:24 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Eléggé bele voltunk merülve a dolgokba, ő már hasonló módon az én öltönyömet kezdte gombolgatni, és bár ez csak egy gyors numerának ígérkezett, azért tetszett a gondolat. Mindaddig, amíg kellemetlen meglepetésként egy olyan hangot nem hallottam meg a hátam mögött, amire jelen pillanatban a legkevésbé sem vártam. Hihetetlen, az anyám minden mulatságomat képes elrontani... Azt hiszem, ebből ma mégsem lesz semmi.
- Te is a legjobbkor tudsz megérkezni - fordultam felé, arcomon morcos kifejezéssel. A múltkor meg akart ölni, most meg ez... - Voltam már ennél nyilvánosabb helyen is. A családunk nevének meg úgyis mindegy, már egy jó ideje - tettem még hozzá, majd visszafordultam Milena felé. - Ez...egy kissé kínos helyzet, nem gondolod? - túrtam bele a hajamba. Ezer éves vagyok, ilyenkor meg... Hát, azt hiszem, a modern időkben az anyák legalább egyszer rajtakapják a gyerekeiket szex közben, vagy arra készülve. De hát én nem vagyok túlzottan mainak mondható...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2013 8:59 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Élveztem minden egyes mozdulatát, még azt is, mikor levegőt vett, hiszen leheletet birizgálta a bőrömet, és... ez olyan jóleső érzés volt, hogy nem is tudtam volna neki nevet adni. Bár nem is voltam a gondolkodás embere hosszútávon, hiszen aki ismer, tudja, hogy könnyen elveszítem a fejemet, és ez pont ennek a következménye.
Kezeim újra a mellkasát simogatták, és félretettem a ragadozó énemet, így gombolgatni kezdtem a gombokat, hiszen csak nem távozhat innen szakadt göncben, de... végül egy torokköszörülés hallottam meg. MIlyen furcsa... nem is hallottam, hogy valaki közeleg.
- Te jó ég... - suttogtam, ahogy végigmértem az idős nőt, vagyis... nem volt olyan idős, de mégis. Ez bonyolult. És a szavai alapján megállapíthattam, hogy ő Kol anyja. - Hupsz... - szakadtam el végre Koltól.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2013 8:54 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
(ősök villája)

Először a ruhatárba tértem be, hiszen magam is, mint mindenki, kabátban érkeztem meg. De... amit megpillantottam, hát... azt hittem, hogy a gyomrom forogni kezd, és felszaladt a szemöldököm a homlokomra.
- KHM! - szólaltam meg végül, úgy nézve Kol és az idegen nő párosára, de a nő is ismerős volt nekem valahonnan. - Ennél jobb helyet nem találtatok volna? - kérdeztem végül, még mindig szúrósan nézve rájuk. - Édes kisfiam, ne hozz szégyent a családod nevére, hogy ilyesmivel égeted magad egy nyilvános rendezvényen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 02, 2013 11:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Berángatott a ruhatárba, mielőtt akár egy szót is szólhattam volna. Ezt már nevezem, van benne valami... Egyébként is szerettem a félig nyilvános helyeket, ahol fennállt a lebukás veszélye, mert annál nincs izgalmasabb... Különben is, ha valaki véletlen ránk nyitna, azt gyorsabban megölhetnénk, mielőtt elújságolja.
Mielőtt bármit is szólhattam volna, máris hevesen rátapadt a számra, amit én hasonló intenzitással viszonoztam is. Közben pedig azt kutattam, hol van a ruhája lehúzója, mert bár szívesen megnézném, hogy odakint flangál meztelenül, azért egy drága báli ruhát taplóság lenne csak úgy lerángatni róla. A kutatásaimat ugyan nem jártak sikerrel, de azért elkezdtem lehúzni róla a vállpántjával kezdve.
- Sose aggódj a bizonyítás miatt - jegyeztem meg vággyal teli hanggal, miközben a kezem a kelleténél egy kicsivel tovább időzött a mellrésznél. Ez ma nem a finomkodás ideje...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 02, 2013 11:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
(bálterem)

Jól sejtettem, itt nincs senki. Cak egy csomó kabát. De legalább izgalmas... vagy mi a fene.
- Nos, Mr mikaelson... most itt van az idő, hogy bizonyíthasson - suttogtam a fülébe, közel rántva magamhoz, majd a következő pillanatban már mit sem törődtem semmivel, hevesen rátapadtam ajkaira, és szenvedéllyel telve kezdtem csókolni őt.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
A ruhatár   - Page 2 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 14, 2012 12:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
A ruhatár
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vissza az elejére Go down
 

A ruhatár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» A Ruhatár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakónegyed :: Lockwood birtok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •