Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Bryan L. Foster
Jamie Blake Tumblr_inline_oes899D2Hj1utzj8e_500
Keresem :
■ my girl on the fire
Jamie Blake Tumblr_ocqqi45N831vr5m5eo1_250
Tartózkodási hely :
■ actually - mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
■ lawyer and teacher in one



A poszt írója Bryan L. Foster
Elküldésének ideje Kedd Júl. 21, 2015 9:49 pm
Ugrás egy másik oldalra
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 20, 2015 3:50 pm
Ugrás egy másik oldalra
Jamie Blake

Státusz •BEREGISZTRÁLT
Faj •Ember (alkudható)
Kor •Max 25 év
Play by •Justin Chatwin (fix)
Ismertető •Három épületes haverom közül itt Mystic Fallsban te vagy az akinek szerintem a legtöbb sütnivalója van. Liam a közös cimboránk egyszerű mint a faék, Henry róla talán szót sem érdemes ejteni, ő mindenre rávehető ami kellően nagy baromság, de te Jamie, te legalább nem káposztalét lötyögtetsz a kobakodban, és ezért bírlak is nagyon.Ha kell valami te megszerzed, és ha éppen unom a búrám, szervezünk közös programokat, mint például az éjszaka közepén a városi hídon állva eljátszani a Titanic nagyjelenetét, és megállni, hogy ne röhögjük halálra magunkat. Mindenre rá tudlak venni, és ezt nagyon csípem benned. Mit mondjak még rólad? Nagy dumás vagy, hát persze különben nem lennél a társaságomban, nem szeretem azokat a srácokat akik nem tudnak megszólalni, még a baráti társaságomban sem nagyon tűröm meg őket. Jól nézel ki, ezt is mondtam már neked, bár egy ideje sikerült leimádkoznom rólad azt a végtelenül idétlen sapkát...szokj már le róla eltakarja a hajad, ami kócos, de tök jó beletúrni. Te vagy aki általában a bulikon vigyáz rám, hogy a tej és a tequila össze ne verekedjenek. Nem nagyon szoktam elemezgetni a kapcsolataimat úgyhogy téged besoroltalak egy nagy halmazba, ahova azok kerülnek akikkel az első találkozás után is tervezek még összefutni. Nagy simlis vagy, ez már tény, és kellően pofátlan ahhoz, hogy mindig kimond amit gondolsz. Hogy mivel foglalkozol? Dörrenésem sincs, de ha az infóim helyesek, akkor bizniszelsz, úgy szinte mindennel és mindenkivel, pont ezért jössz nekem kapóra. Én meg azért mert értek a rendszerekhez és éppen úgy meg tudom szerezni ami kell, mint bárki más, csak éppen én nem pénzt kérek cserébe, hanem szívességet.Tőled. Nem régóta ismerjük egymást, úgy kb másfél-két hónapja, mióta a városba jöttem. Nem sok dolgot tudsz rólam, csak annyit, hogy nem nagyon tudom befogni a számat, és nincs olyan dolog amire kellő érvek mellett ne lehetne rávenni. Very Happy
( Nem akarok túl sok mindent megkötni, így is már egy updated verzió lett Jamie, a lényeg, hogy gyere, és forgassuk fel a várost mindenféle őrülettel. Regizz és írj rám hidd el nem harapok!)
Várjuk • Én várom, de én már tényleg nagyon, mert annyit emlegettem  34 :szivi:   

Vissza az elejére Go down
 

Jamie Blake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jamie Blake
» Jamie Blake (updated)
» Jamie
» Jamie szobája
» Jamie Hawths

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •