Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Jamie Blake

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 02, 2015 11:05 pm
Ugrás egy másik oldalra
jamie blake


személyes információk

• becenév: Simán Jamie
• születési idő: 1990. január 12.
• születési hely: Mystic Falls
• kor: 25 év
• play by: Justin Chatwin
• foglalkozás: Üzletelek. Elég durván. De na, valamiből meg kell élni, vágod.

• faj: Ember vagyok, könnyű préda, de ha az üzletembe tévedsz, nem te fogsz harapni.
• család: Csak a szokásos. Egy apa, aki azzal traktált, hogy belőled fiam, na belőled aztán semmi nem lesz. Egy anya, aki nem mert mást mondani, csak mélyen egyetérteni ezzel a furcsa filozófiával, elvégre ha a ház ura azt mondja, hogy a gyerekből egy zümmögő kis szalagmunkás lesz, akkor az lesz. Nincs vita, asszony.
Van egy nővérem, ő valami csoda folytán vitte valamire, de neki ezt is jósolták. Apuci kis szeme fénye. Nem vagyok irigy, ugyan, kérlek!

a felszín alatt
Az idő és az egyedüllét szófukar férfivá edzett.... hahaha, majdnem elhitted, ugye? Na jó, hagyjuk a rizsát a gyerekkori nyúl elveszítéséről, amely érzelmileg rokkanttá tett, hagyjuk az első matek egyest, amely lehetetlenné tette, hogy szellemileg normálissá fejlődjek, és az ehhez hasonló, mostanság már természetesnek titulált bigyuszokat. Te nem tudsz élni? A probléma akkor sem az én készülékemben van, haver. Apám folyton azt hangoztatta, mekkora selejt vagyok, de ettől eltekintve a pénzével próbálta befogni azt a nagy számat. Fiatal koromban lehetőségem nyílt világot látni, pár európai országban töltöttem el a vakációt. Mondhatom, felejthetetlen élmény volt, és a kontinens mentalitása ébresztett rá arra, hogy nem fogom leélni az életem egy olyan munkával, amelyet szüleim akarnak rám kényszeríteni. Oké, előtte se nagyon akartam, de ott végre tényleg elszántam magamat. Hazaértem, de el is mentem otthonról bizonytalan talajjal a lábam alatt, hogy álmaim vágyát beteljesítsem, és üzletember lehessek. Sokat voltam olyan helyen, ahol nem volt tető a fejem fölött, na meg milyen hülyeség már, hogy kötelező a napi egy meleg étkezés? Max ha te vagy a kínai császár.
A sok tanácstalanság és bizonytalanság elég sok energiával töltötte meg az életemet, ráadásul az egész eléggé jó irányba ment el, mikor végre felfedeztek, és apám helyett egy másik úriember, történetesen a nagybátyám segített elérni azt, amit akartam. Hosszú ideig csak őt tartottam a barátomnak, mert a munka folyton odakötött az íróasztalhoz. De mióta jól megy a biznisz, elég gyakran lógok meg mellőle, iszogatok, bulizgatok a városban, de nem vesztem el a józan eszemet.
Nagy tudású férfiként szabadidőmben mindig fejlesztem magamat, hol szellemileg, hol fizikailag. De az életemben van egy titkos kis üzlet, amely még akkor jelent meg az életemben, mikor nem volt pénzem. Ez pedig az illegális holmik árba bocsájtása. Drogok leginkább. És tudni illik erről, hogy aki egyszer beszáll, az nem száll ki többé.
Magas, szilaj férfi vagyok a kelták jellegzetes vonásaival. Barnás hajam és hűvös kék szemem az, ami vonzó külsőt kölcsönöz számomra még akkor is, ha már nem vagyok egy mai fiatal. Ritkán mosolygok, de ha megteszem, általában csak gúnyolódás céljából, vagy ha mulattat valami. Bal kezem mutató ujján viselek egy gyűrűt, amely még a nagyapámtól maradt rám.
Lépteim csendesek és a legváratlanabb helyeken vagyok képes felbukkani, álltalában akkor, amikor szükség van rám, vagy ha senki sem számít rá.

user információk
Oszd meg velünk, ki vagy!
életem lapjai
- Jaj, hagyd már a hülyeségeidet, Tony! Senkit nem érdekel, hogy mit és hol hagytál el. Itt az áru? Nincs. Szóval nincs mivel kereskedni. Bevételtől esek el. Gondolkozz már, az ég áldjon meg, te kretén! - bukott ki belőlem ez a tőlem még visszafogott stílusú zsörtölődés, majd beletúrtam hajamba, s mélyet szívtam a levegőből. Felcseszett. Arra kifejezés sincsen a szótáramban, hogy mennyire, ráadásul tudhatná, hogy számomra ez kurvára fontos. - Van mág magyarázatod, vagy aláírhatom a felmondóleveledet? - vetettem még oda de csak háttal, mert már készültem is elhagyni a helyszínt. Hülye alak. Gondolkozna már néha, mielőtt másnak kárt okoz.
Bevágtam magam mögött az irodám ajtaját. Nem is az enyém, hanem az egyik alkalmazottamé, ez csak az egyik biznisz, amiből pénzt csinálok. Felügyelek mindent, ritkán kell ilyen szinten közbeavatkoznom, de ez a gyökér áthúzott minden számítást. Ütném, ahol érem, amiért kihozott a sodromból, de azzal megint hová jutnék? Rács mögé, hosszú időre, magamat ismerve, mert nyolc napon túl gyógyulna. A kis kretén.
Belerúgtam az asztalba, rögtön fel is jajdultam, mert a lábujaim bánták ezt az érzelmi kitörést. Voltam már börtönben, de az nem volt húzós ügy, könnyen kiderült, hogy nem én vagyok a sáros. Vagyis én voltam, de nekik arról nem kellett tudni. Apám ha látna, még büszke is lehetne rám, de hát amíg nem növesztek két dudát, és nem lesz kerek a hátsóm és nem lóg orvosi diploma a falon, le vagyok sz*rva magasról. Bánom is én, legyen büszke a látszat lányával,  biztos örökbefogadták, két ilyen elviselhetetlen idiótának nem lehet ilyen csudaklassz gyereke, mint a húgom. Én már inkább ütöttem rájuk a szerencsétlenségeskedésemmel, ez a mai is élő példa arra, hogy ha nem vagyok ott, összedől minden. Ez egy kártyavár, elég ingatag lábakon. Ezért is okoz megnyugvást éjjelente egy-egy pohár sört bevágni valahol pár baráttal. Új arcok is vannak köztük, például Merinda. Végre egy csaj, aki nem szívószállal issza a wiskyt. Merthogy olyat nem is nagyon iszik. A hülyeségeivel oltárira padlóra tud küldeni, de mondhatnánk azt is, hogy kiegészítjük egymást. Szigorúan lóg kinn a "just friends" tábla, szóval.
Újra kopogtak, én meg belevetettem magam a fotelbe. Roppant egyet, és kiggurult az egyik kereke, rögtön hanyatt is vágódtam. - A hétszentség! - jött ki belőlem, aztán megforgattam a szemem. Igen, kell az a ma esti ital. Ezúttal is.     

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Bryan L. Foster
Jamie Blake Tumblr_inline_oes899D2Hj1utzj8e_500
Keresem :
■ my girl on the fire
Jamie Blake Tumblr_ocqqi45N831vr5m5eo1_250
Tartózkodási hely :
■ actually - mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
■ lawyer and teacher in one



A poszt írója Bryan L. Foster
Elküldésének ideje Kedd Júl. 21, 2015 9:46 pm
Ugrás egy másik oldalra


gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk a diaries frpg oldalán


Kedves Jamie,
először is, üdv az oldalon! Smile Eléggé talpraesett vagy, haver. Szóval azt hiszem, sok mindennel nem lesz gondod... mit egy kis kavarodás? Csak belerúgsz az asztalba, és a feszkó le van vezetve. Wink
Nem nagyon tudnék mivel kötözködni igazából, visszaadtad azt a bizonyos laza barát jellemet, amit szerettek volna, én csak irigykedve pislogtam, hogy hogyan képes valaki ennyire nem komolyan venni a dolgokat... na jó, persze az az üzlet csak megvan valahogy, de... vágod. Wink
Nem hiszem, hogy fogsz változni, hacsak nem vámpírrá. tongue Szóval tovább is engedlek, menj foglalózni, majd utána keresd meg azokat akik várnak rád, elvégre... ezt a dumát valakinek még meg kell majd emésztgetnie!
Jó szórakozást! Smile

Vissza az elejére Go down
 

Jamie Blake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jamie Blake
» Jamie Blake (updated)
» Jamie
» Jamie Hardy
» Jamie szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vadászok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •