Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Jamie Hardy

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 18, 2014 11:17 pm
Ugrás egy másik oldalra


Jamie Hardy


Fighters find it hard to give up doing what they do best - fighting for a living.

rejtett vizeken...



Teljes név: Jamie Hardy
Becenév: Jamie
Születési hely: Seattle
Születési idő: 1984. 05. 31
Play by: Lucy Liu
Faj: Vadász
Érdeklődési kör: Szeretek vadászni. Imádok táncolni. Jól érzem magam a konyhában. Szeretek olvasni, falom a könyveket és bármennyire is utálom bevallani, megvan az a rossz tulajdonságom, hogy oda vagyok a cipőkért és elég sokat is költök rájuk. Érdekel a történelem és a cápás műsorok függője vagyok ha bekapcsolom a tvt.
Kapcsolat a családdal: Anyám halott, még kicsi voltam mikor elvesztettem őt. Sajnos a rákot nem lehet rács mögé dugni és halálra ítélni. Apámmal jó a viszonyom. Ő is rendőr volt egykoron, most már visszavonult. A bátyámmal pedig… mondjuk úgy, hogy sokkal közelebbi a kapcsolatom, mint szabadna lennie.

Ikrek: kettős természetű, mozgékony, gyors, barátságos, segítőkész, éleseszű, jól beszélő, érdeklődő, kíváncsi, találékony, nyugtalan, szomjas a tudásra, önfeláldozó. Tempója általában gyors, és ezen belül is időnként nagyobb lendületet vesz. Szellemi nyitottsága állandó izgalmi állapot. Intenzíven kihasznál minden pillanatot. Kíváncsi, merész, tréfás, higanymozgású. Mindenben a vagy-vagyot, pro és kontrát keresi. A dolgok megítélésében azonban nem a végső szempontok érdeklik, inkább a pillanat szenzációja köti le. Folytonos elfoglaltságban, feszültségben él, ez a lételeme. Életstílusa ironikus, ami a szellemi tisztánlátásra és szenvtelenségre épül.
Mondja rólam a cikk és bizony be kell vallanom magamnak, nem téved az író. A pillanatnak élek, hiszen bármikor véget érhet az élet, amit élni kell. Tüzes vagyok, eleven, állandó mozgásban. Gyűlölöm a tétlenséget és ha valami hát a türelem nem az erősségem. Nem tudok nemet mondani egy kihívásra. Mindezek ellenére van persze ami nem igaz a fentiekből. Nem vagyok túl barátságos, nem csak hidegnek látszom, az is vagyok. Nehezen engedek közel bárkit is magamhoz, még nehezebben bízom meg bárkiben is.
Külsőmet tekintve mondhatni átlagos vagyok. Nem egy különleges szépség de ronda sem vagyok. Hollófekete tincsek keretezik bájosnak, törékenynek tűnő arcomat, amire kevés és leginkább a természetességet kiemelő smink kerül csak. Edzett, nőiesen izmos, formás alkatom van amit az állandó futásnak köszönhetek. Szeretem a kényelmes de nőies darabokat de a bakancsot sem vetem meg és nem bánom ha sáros leszek – ha kell.

életem apró darabjai



A retteget harminc. 56 kg, rendes pasik száma nulla, cigi ellenben több, mint kellene. Nem túl meglepő, hogy pár rendőrön kívül akikkel rendszeresen találkozom, nincsenek túl sokan. A bátyám, az apám és az egyetlen nő, Anita, aki főszerkesztőként dolgozik a helyi magazinnál a Seattle napjainál, akivel normális barátságot tartok fent. – Jamie, gyere már! – Anita megragadja a karomat és kirángat a mosdóból, el a tükörképemtől ami elégedetlenül, sőt, ítélkezve néz vissza rám. Hosszan sóhajtok de azért megmelengetí a szívemet a jelenet. Engem várnak és belekezdenek a boldog szülinapot éneklésbe, előkerül a torta, csókok csattannak az arcomon. A társam megölel és sort nyom a kezembe. Wargas épp olyan mint én, azt hiszem ezért jövünk ki egymással. Épp olyan hideg és távolságtartó, mint én. Meg is lep az ölelés de nem fűzök hozzá kommentárt. Nincs időm menekülni. Anita megragad megint. – Richard, ő itt Jamie, akiről meséltem. Jamie, ő itt Richard, a tűzoltóság parancsnoka és épp egy partnert keres maga mellé a jövő heti tánc estre.
Mondanom sem kell, hogy nem egyedül értem haza, ugye? Bár Richard, a parancsok, valóban pokoli helyes volt, volt valaki a bulin aki sokkal de sokkal jobban érdekel. Aki ahogy beléptünk az ajtón a falnak taszított és olyan hosszan csókolt, hogy azt hittem majd megfulladok mire végre levegőhöz jutottam. – Bran… - suttogom vágytól terhesen de mint oly sokszor előtte, most nem tudunk megállni. Én pedig reggel megint azzal a gondolattal ébredek, hogy beteges vágyaimat soha nem tudhatja meg a világ. Hogy a bátyjám a szeretőm. Ugyan csak a féltestvérem… de mégis…
Nincs sok időm ezen agyalni. Csörög a telefon. Mennem kell. Wargas már a ház előtt vár. – Mivel van dolgunk? – kérdem mikor beszállok a bentleybe. – Egy elszabadult vampír. Megölt három nőt a kikötőben. – még csak meg sem rezdülök. – Remek… kapjuk el a mocskot. – mondom hosszan sóhatjva miközben ellenőrzöm a fegyvereimet. Alig egy óra múlva vértől mocskosan szállok be újra az autóba. A rohadék kiakasztotta a vállamat és most pokolian fáj. Wargas aggódó tekintete pedig nem segít. – Oké, oké tudom. Vissza kell raknod. Hajrá. – Összeszorítom a fogaimat, Wargas pedig helyre teszi a vállamat. Boldog szülinapot Jamie. – mondom mielőtt még elhajtanánk.

user-információk


→ user neve → tapasztalata → multik




Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 19, 2014 1:16 am
Ugrás egy másik oldalra


gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk itt!

Kedves Jamie! 40
Örülök, hogy egy újabb általad irányított karakter jött az oldalra, hiszen mindegyik karakteredbe egytől-egyig képes vagy valami újat csempészni, amiért mindig is csodáltalak. 40
A második dolog, amiért odavagyok az a szókincsed és a fogalmazáskészséged, ami most sem szorult a háttérbe, hiszen igazán fantasztikus dolgot sikerült alkotnod. 31
Az ötleteid, mint mindig most is kifogástalanok remek karakterlapot hoztál össze, de nem is vártam tőled kevesebbet. Wink Hiszen mindig képes vagy lenyűgözni. Very Happy
Na, de hogy reggelre biztos beledobhasd a mély vízbe ezt a karaktered is nem is pötyögök tovább. 40
Foglalózz, majd pedig irány a játéktér!
Jó szórakozást. 40


Vissza az elejére Go down
 

Jamie Hardy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jamie
» Jamie Blake
» Jamie Blake
» Jamie Hawths
» Jamie szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vadászok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •