Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Amanda Scodelario

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 02, 2016 6:44 pm
Ugrás egy másik oldalra
Amanda Isabella Scodelario


személyes információk

becenév » Amy, Isa, Bella
születési idő »1921. Január. 2.
születési hely » Görögország
kor » 20/925
play by » Rita Volk
foglalkozás » Bárpultos

faj » Vámpír
család » A családi hátterem csak egyetlen szóval jellemezhetném az pedig nem más, mint a katasztrófa. Már kiskoromban elveszítettem az igazi szüleimet és a nagyszüleimet is egy tűzvészben. Néha úgy érzem, hogy már túltettem magam az elvesztésükön, de olykor kegyetlenül mardos a fájdalom. Az szülő anyámról nem tudok semmit sem, amikor minden szerettem a házban égett akkor ő nem volt otthon. Azóta nem láttam és a szívem mélyén szenvedek, hogy soha nem keresett fel és nem is érdeklem őt a mai napig sem. A nevelőszüleim teljesen megkeserítették az életemet, amikor vérbanknak használtak fel. Ezt leszámítva mondhatni mindent megadtak nekem. 20 éves voltam mikor egem vámpírrá tettek, pont ugyan olyan lettem, mint ő maguk. Mikor már mindent megtanítottak nekem úgy döntöttem ideje, hogy az útjaik szét váljanak és függetlenítsem magamat. Elhagytam az úgymond családi házat, ami sok szenvedést okozott nekem.

a felszín alatt »
Egyesek azt hiszik egy ember túl sokat szenvedett akkor a természete is teljesen átformálódik. Én nem így vélekedem erről. Kiskoromból nem sokra emlékszem, de arra igen, hogy a szüleim és a nagyszüleim rendes lányt akartak nevelni belőlem. Sajnos apukámat és a nagyszüleimet idő előtt elveszítettem, talán lehettem 5 éves mikor meghaltak. Ez a trauma kicsit megváltoztatott, már nem az az életvidám és mosolygós kicsi lány volt, mint előtte. Utána csak rosszabb lett mikor nevelőszülőkhöz kerültem, de minden rossz ellenére igyekeztem a kedves lány lenni, akit a szeretteim akartak belőlem. Mindent egybevetve egy rendes, talpraesett ám maximalista nő lett belőlem. Kimondottan utálom a titkokat, főleg ha rólam szólnak. A vérmérsékletem ugyan olyan tüzes és szenvedélyes, mint édesanyámé. Annak ellenére, hogy kegyetlennek akartak a nevelő szüleim nevelni nem az lettem, sőt roppant lelkiismeretes és szelíd vámpírrá változtam. Talán ez kicsit egyedi ebben a világban, de én imádom, hogy maximum csak egy rossz tulajdonságom van. A nevelőapámtól eltanultam a manipulálás trükkjeit, amit vegyítettem a makacsságommal.

Kislánykoromból még halványan, de emlékszem édesanyám szépségére, amit szerencsére örököltem. Ugyan olyan hófehér és ártatlan arcom van, mint ő neki. A csokoládébarna szemeim tökéletesen tükrözik az érzelmeimet. Ehhez pedig tökéletesen illik a fél hosszú méz szőke egyenes tincseim. Leginkább egyenesen szoktam hordani, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem szoktam hullámosan viselni. A smink és egyéb kiegészítők számomra elhagyhatatlanok, mint például a magas sarkú csizmáim. Ehhez pedig csak is szexis és feszülős ruhákat szoktam hordani. Csak akkor öltözöm fel sportosan, ha pocsék hangulatomban vagyok.

user információk »

Név » B.
Kor » 24
Multik » Pamela R. Carlson
életem lapjai »
Az élet olykor kegyes, de leginkább kegyetlen. Velem inkább az utóbbi történt meg, de igyekszem minél jobban teljesíteni. Amikor az édesapámat és a nagyszüleimet elveszítettem egy világ omlott össze bennem. Édesanyám hirtelen eltűnése pedig csak még jobban fokozta a mindennapos szenvedéseimet. 5 éven át nevelt engem az igazi családom, de már ekkor szigorú elveket tanítottak. Ezek az elveket sosem merültek el a homályba akármi is történt. Voltak hullámvölgyek az életemben, de valahogy sikerült mindig jó útra térnem bármennyire is igyekeztek a nevelő szüleim átformálni. Amikor vámpírrá változtattak a 20.-ik születésnapomon akkor terveik voltak velem. Ezeket a terveket a makacsságommal könnyedén áttudtam húzni. Nem tagadhattam meg a segítségüket, hiszen a vámpírság minden fortéjára kitanítottak. A zsigereimben éreztem, hogy nem maradhatok ebben a városban az ő felügyeletük alatt. Szabad és független vámpír lány akartam lenni, aki úrra saját magának. Önmagam akartam meghozni a döntéseimet, még ha ez következményekkel is jár.
Nem tudtam volna tőlük elköszönni, mert nem hagytak volna elmenni csalók úgy.

Kedves Norah és Ben!
Nagyon sokat ártottatok nekem a legelején mikor hozzátok kerültem, viszont mióta átváltoztatattok ez megváltozott. Nem mondanám, hogy ugyan olyan szeretetett táplálok irántatok, mint az igazi szüleim iránt. Viszont sok mindent is köszönhetek nektek így tisztességesen egy levélben köszönök el tőletek. Szeretném, ha megértenétek, hogy független lány akarok lenni szabad akarattal és ehhez új életet kell kezdenem. Elmegyek, de tudnotok kell, hogy fontos emberek maradtok az életemben.
Viszlát!

Tudtam, hogy ez egyszer be fog következni, de nem hiszem, hogy ennek ők kifejezetten örülni fognak. Meghoztam a döntésemet, és nem fog érdekelni mik lesznek a hátrányai ennek a döntésemnek. Új város, új környezet, de ami a legfontosabb, hogy nem kell kötődnöm senkihez sem. Amikor beköltöztem az új házamba eldöntöttem teljesen új lappal indítok minden rossz emlék nélkül.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 03, 2016 1:51 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Kedves Amanda,
üdvözöllek az oldalon! Kíváncsian vártam, hogy mi sül ki ebből a keresett karakterből, elvégre az ilyen idős vámpíroktól általánosságban sokat várunk, többet egy szép szőke cicababánál, habár az tény, hogy szeretem a play by-odat. Smile
A lapod nekem tetszett, bár tény, hogy egyetlen eseményre koncentráltál úgy igazán... így éppen ezért bízom abban, hogy a játéktéren többet fogunk megtudni, mi minden történt abban a kilenc évszázadban, mióta élsz és kóborolsz mindenfelé; de amit olvastam, az tetszett. Nagy döntés az, ha valaki a háta mögött meri hagyni azt, ami előtte a mindennapjai része volt... sokan nem képesek rá, elvégre ki tudja, mit hoz a holnap? Jobbat vagy még rosszabb lesz mint előtte? Bátorságra vall az, ha valaki rá mer lépni az idegenbe vezető ösvényre... én pedig kíváncsian fogom várni, hogy elszórd nekünk azt, mi minden történt a szabadulásod óta! :033:
Menj, vedd sorba a foglalókat, majd már vár is rád valaki, úgyhogy... jó játékokat kívánok! ^^  

Vissza az elejére Go down
 

Amanda Scodelario

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Amanda Scodelario
» Amanda Scodelario
» Avery Scodelario
» Főtér
»  Amanda Killington

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •