Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Heily Aethyrin Foster

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 11, 2016 12:31 pm
Ugrás egy másik oldalra
Heily Aethyrin Foster


személyes információk

becenév » Egyszerűen csak Heily, az utóbbi időben azonban rám ragadt a Hell is.
születési idő » 1981. augusztus 4.
születési hely » Brüsszel, Belgium
kor » 34 év
play by » Natalie Portman
foglalkozás » Frissen szabadult

faj » Only human
család » Egyszer volt egy férfi, akire a bátyámként tekintettem. Összekötött minket a vér, de mégis mikor legnagyobb szükségem lett volna rá, könnyű szerrel fordított hátat nekem.

a felszín alatt »

when you lose everything, you find YOURSELF.
Tizenkét hosszú év. Önmarcangolással, túlzásba vitt gondolkodással töltött évek. Egy börtön falai között mi mást is tehetnék? Kihasználtam mindazt az időt, ami megadatott arra, hogy megtaláljam az igazi önmagam. Hogy ki is vagyok a bátyám, a tökéletes életem nélkül. Nyitott és rendkívül naiv voltam. Talpraesett és sosem adtam fel egyetlen egy harcot sem igazi küzdelem nélkül, de van, amikor a kudarcunk már előre meg van jósolva. Még akkor sem vagyok képes egyszerűen szemet hunyni minden felett. Nem tudtam elengedni a történteket, mert tudom, hogy nem én tettem. A lelkiismeretem tiszta, mégis tudom, hogy sosem tudom lemosni magamról annak a férfinak a vérét, akiével szinte nyakon öntöttek. Megtört engem a tudat, hogy már a saját bátyám sem hitt bennem. Hogy neki köszönhetem mindazt, amin keresztül kellett mennem. Olyan módon törte meg a lelkemet, hogy azt már soha többé nem lehet a régi képére formálni. Vannak dolgok, amelyeket már nem lehet helyrehozni. Én is pontosan ilyen lettem.
Az évek során nem tudtam elengedni a bennem élő haragot és gyűlöletet. De idővel megtanultam kezelni. Nem engedtem, hogy a földön rugdossanak, hogy ott gázoljanak a lelkembe, ahol csak szeretnének. Megerősödtem. Felhúztam a falaimat és odafigyelek arra, hogy ki az, aki egyáltalán a közelembe akar férkőzni. Nem tudtam megszabadulni a dühömtől, de mostanra már sikerült az előnyömre fordítani az érzéseimet. Képes lettem arra, hogy végiggondoljam mi is történt, ami idáig vezetett. Az egész egy csapda volt, mit nekem építettek fel. Mégsem tudom, hogy kinek volt előnye abból, hogy ilyen kegyetlen módon tönkretett engem. Az egyszer biztos, hogy senki nem veheti el tőlem a bosszú iránti sóvárgásomat. Lehet, hogy tönkretették az életemet, amit hosszú éveknek és a kemény munkámnak köszönhetek, de ez nem azt jelenti, hogy a hamvaiból ne tudnék valami újat létrehozni. De ezúttal senki nem lesz képes megfosztani tőle.
Nem vagyok már törékeny virágszál, aki még ismerkedik az élettel, avagy a sötétséggel. Nincs bűntudatom, amiért legalább annyi szenvedést akarok okozni azoknak, akik ezt tették velem, mint amit nekem kellett átélnem az elmúlt tizenkét év alatt. De egyetlen egy név van a listámon, akivel kezdeni is tudok valamit. A bátyám. Még talán azt is megbánja majd, hogy megszületett. Megtanultam együtt élni a fájdalommal. Azt pedig talán még inkább tudom, hogyan kell azt okozni. Pontosan rá tudok érezni arra, hogy mit kell mondanom ahhoz, hogy megsértsek valakit, ugyanakkor vigaszt is ilyen könnyedén nyújtok. De, ha a bosszúmra készülök mégis, mi szükségem lenne az utóbbira? Fájdalmat akarok okozni. Épp eleget ahhoz, hogy megtudják nem jó velem szórakozni.


Nem sokat változtam az idebenn töltött évek alatt. Nem volt a kezemnél a mindennapos gyenge alapsmink, ami talán még jót is tett a bőrömnek. A testem megerősödött, hiszen itt nem engedhettem magamnak, hogy elpuhuljak, de azért nem is lettem egy gyurma Gyuri. A szemeim csak úgy, mint a hajam továbbra is tökéletes barna színben pompáznak, mégis olyan, mintha megteltek volna egyfajta sötétséggel az évek múlásával. A bőröm talán egy kicsit sápadtnak tűnhet, hiszen nem kapott annyi napfényt, amennyit megérdemelt volna. A ruhatáram pedig.. Soha többé narancssárgát.


user információk »

Név » H.
Kor » 10100
Multik » Guess one, honey.
életem lapjai »
They sent me to hell for twelve years.  
Tizenkét hosszú év a pokolban. Senkinek nem kívántam volna ezt. Egészen addig a pillanatig, amíg úgy nem döntöttek, hogy mindezt nekem kell átélnem. Az évek során már nagyon szívesen mondtam volna azt, hogy bárcsak a tényleges bűnös ücsörögne a rácsok mögött és nem én magam. Rettegtem a helyzettől. Én voltam a friss hús, akit mindenki meg akart kóstolni. Amikor csak lehetőségük adódott lököttek, vagy egyszerűen csak valami gúnyos megjegyzést tettek rám. Reménykedtem abban, hogy ez az egész csak egy keserű rémálom, amiből idővel felébredek, de az évek múlásával rájöttem, hogy senki nem fog megmenteni engem.
Az első héten már a padlón kuporogtam, miközben a körülöttem álló emberek röhögtek rajtam és felváltva rugdostak. Sikítottam, nyöszörögtem és próbáltam védekezni. Összekuporodtam, de a fájdalom, ami átjárta az egész testemet nem hagyott nyugodni. Könnyeim végiggördültek az arcomon, de senkit nem érdekelt. Ettől csak még inkább élvezték. Próbáltam nem megadni nekik azt, amire vágytak. De még mennyire, hogy próbáltam. De túl gyenge voltam.
A börtön kórházában tértem magamhoz, zúzódások borították a testemet és egy kisebb agyrázkódást is hozzáírhattam a listámhoz. De a legnagyobb és legmélyebb seb a tudatlanság volt. Jobb lett volna, ha a homályba vész és nem közlik velem, hogy terhes voltam. Egy nőnek tudnia kellene, ha a gyermekét hordja a szíve alatt.. Nekem azonban fogalmam sem volt róla. Túlságosan is felemésztettek a körülmények, hogy el akarnak ítélni engem. Úgy éreztem, hogy elárultam önmagam. Az egész belülről égetett fel. A lehető leglassabban, hogy minden áldott nap, amikor felébredtem ez volt az a fájdalom, ami elvett belőlem egy aprócska darabot. A zúzódások már egyáltalán nem számítottak. Alig tudtam megmozdulni anélkül, hogy valamelyik porcikám sajogni kezdett volna, de nem tudott érdekelni. Mert van, hogy a fizikai fájdalom mit sem ér egy lelki sérelemmel szemben.


Lelkesen ültem be az autóba, hogy végre sikerült egy találkozót leszerveznem az egyik vállalati nagy kutyával, hogy ténylegesen megkaparinthassam az utolsó darabját a kirakósnak, ami végeredményben az életemet adja át. Álmaim munkája volt, hogy egy nagyobb cégnél dolgozhassak. A bátyámra mindig felnéztem ezért is akartam én magam is ügyvédként elhelyezkedni. A nyomaiba akartam lépni. Mindig lenyűgözött. Imádtam. Ő volt az én örökös inspirációm az életemben, hogy feljebb akarjam küzdeni magam. Nélküle nem is tartanék ott, ahol. Az irodájához érkezve megigazítottam a sminkemet és a hajamat a visszapillantó tükörnek köszönhetően, majd pedig határozott léptekkel indultam meg a bejárati ajtó felé az információs pulthoz értem kellemes mosollyal az arcomon. Igyekeztem eltitkolni, hogy a szívem mennyire dübörög a mellkasomban. Boldog voltam. Ezzel a munkával rátenném az i-re a pontot és már semmi miatt nem kellene aggódnom. Nagyon akartam. – Heily Foster, Mr. Brenderson-hoz jöttem. – Nem aludtam túlságosan sokat tekintve, hogy tegnap este igazolt vissza, hogy hajlandó lenne elbeszélgetni velem. Az egész életem olyan volt, mint egy tündérmese. A diplomámat készhez kaptam a vőlegényem pedig a legboldogabb emberré tesz engem a világon. Nem is kérhetnék igazán többet. Csak még ezt az egyet. Biztos alapokra akarom helyezni az életem. Csak ennyire van szükségem. – Igen, Mr. Brenderson már várja magát. – Azzal pedig útba is igazítanak, én pedig érzem, ahogy a gyomrom liftezni kezd és úgy érzem, hogy elájulok. Ahogy kilépek a liftből egy pillanatra még meg is szédülök. A kezem annyira izzad, hogy meg kell törölnöm a szoknyámban, mielőtt beléptem volna az ajtón. A mosolyom továbbra sem hervadt le, ahogyan helyet foglaltam. Hallottam már, hogy Mr. Brenderson nem éppen a legbeszédesebb ezért inkább bele is kezdtem abba, amit már tegnap este a tükör előtt elgyakoroltam. Habár rendkívül udvariatlannak találtam, hogy még arra sem méltat, hogy felém forduljon úgy tettem, mintha nem zavart volna és tovább mondtam a mondanivalómat, de mikor a végére érve is csak néma csendet kaptam már felpattantam a helyemről a táskámat pedig magamhoz szorítva készen álltam a távozásra. – Tudja attól még, hogy egy ilyen hatalmas céget irányít még nem kellene egy igazi taplókén viselkednie. – Továbbra is semmi reakció. Felháborodottan sétálok oda hozzá, hogy szemtől szembe is elbeszélgethessek vele, de csak egyszerű üres tekintettel bámul maga elé a bőre pedig teljesen sápadtnak tűnik. – Mr. Brenderson, jól van? – Megérintem a vállát, de ekkor kis híján ki is esek az ablakán, mert a feje pontosan a lábamnál landol. Ijedtem teljesen kikapcsol az agyam a gyomrom kavarogni kezd és csak egyetlen dolog számít az pedig nem más, hogy a lehető leghamarabb eltűnjek innen..


Tisztában vagyok vele, hogy hatalmas hibát követtem el. Ott kellett volna maradnom és akkor kimagyaráznom a helyzetet, mintsem elrohanni, mint akinek tényleg van vaj a füle mögött. Hiába mondtam, hogy a felvétel amit látnak az módosított, hiszen egyetlen egyszer nem lehet látni az arcomat, ahogyan kegyetlen módon megkínzom azt a férfit. Mert tudtam hol vannak a kamerák. De, ha mégis igaz mindez, miért mentem volna vissza? Nem vagyok őrült, sem pedig ostoba. Mégis rácsok mögött lyukadtam ki, mert hirtelen senkit nem érdekel az igazság, senkinek nem számított, hogy ártatlan vagyok. Egyszerűen csak rá akarták kenni valakire az egészet, hogy megnyugvást kaphasson a családja. Mégis arra senki nem gondolt, hogy közben egy másikat a porig rombolnak.


A börtön rengeteg mindenre megtanított. Arra, hogy a világ sokkal több dologból áll, mint azt elsőre gondolnánk. Felnyitották a szememet a természetfelettire és annak különlegességeire. Nem a veszélyt látom ebben, hanem a lehetőségeket. Az eszközöket, amelyeket könnyedén felhasználhatok mások ellen. Főleg, hogy a kapcsolataimnak köszönhetően már be is szereztem egy új háziállatot. Amolyan szabadulási ajándék. Egy vámpírt. Most már biztosan állíthatom, hogy senki nem állíthat meg. Akárki tett keresztbe nekem, bárki is volt az, aki lerombolta az életemet, amit felépítettem, esküszöm, hogy nem ússza meg olyan könnyedén. Tizenkét évem volt átgondolni, hogy mit tennék, ha a kezeim között tarthatnám azt, aki miatt a pokolra jutottam. Egyszer sem fordult meg a fejemben a kegyelem..

Now I'm back to create their personal hell.  

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Bryan L. Foster
Heily Aethyrin Foster Tumblr_inline_oes899D2Hj1utzj8e_500
Keresem :
■ my girl on the fire
Heily Aethyrin Foster Tumblr_ocqqi45N831vr5m5eo1_250
Tartózkodási hely :
■ actually - mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
■ lawyer and teacher in one



A poszt írója Bryan L. Foster
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 11, 2016 3:09 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Drága húgom!
Azt hittem, már sosem jön el ez a pillanat... 31 Nagyon vártalak már, és bízom benne, hogy megannyi izgalmas (talán véres és kegyetlen is egyaránt? ) játékban lesz részünk együtt. 31
Nem véletlenül volt play by-ként eme bájos színésznő megjelölve... annak csak örültem, hogy meg sem próbáltál másra rábeszélni, már annyira Natalie-val van a fejemben a karakter, hogy valószínűleg nem is tudtam volna mást hozzá passzintani. :033:
A történeted pedig... wow! Egy pocsék nap után felüdülés volt olvasni! A fájdalom, a csalódás ott érződik minden szavadban... és így ne legyen bűntudata a bátyádnak, ha ismét találkozik veled... mert férfiasan bevallja, hogy tizenkét év alatt számtalanszor gondolt arra, hogy esetleg... hibát követett el. De ez rajtad már nem segít. pale
Nem is akarom csűrni és csavarni a dolgokat, mert nem lenne értelme; azt hoztad, amit akartam, sőt, még többet is! 31 Nagyon tetszett a sok egyedi elképzelés, amit a hirdetés nem tartalmazott, de te belekreáltál... a kérdés csak az, mit hoz a jövő? Wink
Foglalózz le, nehogy lecsapjanak erre a bájos arcra, majd... talán ideje lesz ismét találkoznunk. <3 Jó szórakozást! 40 

Vissza az elejére Go down
 

Heily Aethyrin Foster

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Diana Foster
» Heily Dorne || boszorkány || Sookie Waterhouse
» Diana Foster
» Liana D. Foster
» Irina Ray-Foster

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Emberek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •