Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Diana Foster

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 20, 2017 3:23 pm
Ugrás egy másik oldalra
Diana Foster
● ● nomen est omen ● ●

36

Bosszúszomjas húg

Mystic Falls

Natalie Portman

Ember

Dia

Munkanélküli (vegyész diplomával)

a karakterem keresett


Születési idő, hely   Brüsszel, Belgium; 1981. február 9.
Család   Van egy nagyon kedves bátyám, akit mindenkinél jobban szeretek, annak ellenére, hogy tizenkét éve nem láttam azt a mocskos képét! Te szemét disznó, hogy tehetted ezt a saját húgoddal? Mégis, mi a fasz képzeltél, amikor börtönbe juttattál? KI FOGLAK CSINÁLNI!!!
Khmm... Már csak ő maradt nekem, de nemsokáig!

 

Kedves Bátyám!

Idejét sem tudom már, hogy mikor beszélgettünk utoljára. Félre ne értsd, nem neheztelek rád, hogy egyetlen levelemre sem válaszoltál, és azért sem, hogy a tizenkét év alatt egyszer sem látogattál meg. Tudom, hogy csalódást okoztam neked, hogy nem úgy alakult az életem, ahogyan annak idején elterveztem, ahogyan elterveztük, de ami történt, megtörtént és nem tudok változtatni rajta. Csak abban reménykedem, hogy egyszer meg fogsz tudni bocsátani nekem, hogy egyszer elmagyarázhatom neked a miérteket és a hogyanokat.
Nyafoghatnék, hogy mennyire szörnyűek voltak a börtönben töltött évek, de nem teszem, mert már én is unom ezeket a történeteket, pedig hidd el nekem, lenne miről mesélnem. Hogy mennyire megváltoztatott a bent töltött idő, hogy mennyi igazságtalanság történt velem, hogy mennyire gyűlöltelek, amikor a vádlók padján álltál és nem hittél nekem. Mára azonban megbocsátottam, tudom, hogy mit követtem el és ezért megbűnhődtem. Bárcsak visszafordíthatnám az idő kerekét, elkerülhetném azt a végzetes találkozót, a megszégyenülést, a kínokat és a fájdalmakat, amit okoztam és amit el kellett viselnem. Bárcsak!
Ígérem, nem teszem. Már eleget szenvedett mindenki, aki résztvett ebben az egészben, s feltépni a régi sebeket nem tenne senkinek sem jót. Inkább előre nézek, a jövő felé és új utakat keresek, a tizenkét év alatt volt időm mindent átértékelni, s új emberként fogok a börtön falain kívülre lépni. Tudom, hogy semmit nem várhatok el tőled, de kérlek, találkozz velem, beszélgessünk, hallgassuk meg egymást, mint régen, amikor gyerekek voltunk, amikor párnákból várat építettünk, ahová senki más nem léphetett be, csak mi ketten, amikor még tudtunk egymással nevetni, dalolni, játszani.
Reménykedem, hogy amikor újra felbukkanok az életedben, akkor így lesz. Még két hetem van vissza, s akkor mindent magam mögött fogok hagyni. Már szinte érzem az óceán illatát! Emlékszel, mennyit játszottunk a homokos partokon és mennyi homokvárat építettünk? Akkor még minden olyan egyszerű volt, egy sokkalta másabb élet, egy boldogabb élet. Akkor még számíthattunk egymásra, akkor még elmondtad nekem az összes titkodat, mint ahogyan én is elmeséltem szívem legféltettebb titkait. Emlékszel? Neked vallottam be először, hogy a lányokat szeretem... Beszéltél azóta Lexaval? Vajon mi lehet vele?
Lelkem mélyén remélem, hogy ő is jól van, bár a tárgyalás óta vele sem találkoztam. Emlékszel, hogy mennyire kedvelted őt? Hogy mennyire megtaláltátok elsőre a hangot, amikor bemutattalak neki? Még most is mosolyognom kell, amikor a találkozóra gondolok! Pedig mindig is mondtam, hogy nem bírod az italt, mégis, ki hallgatott rám valaha? Semmi gond, semmi gond... Mit gondolsz? Megkeressem őt, miután kiengednek? Vajon úgy érez, mint ahogyan én azóta is? Vagy továbblépett? Talált magának valaki mást?
Annyi, de annyi kérdésem lenne hozzá és hozzád is, és mindig is sajnáltam, hogy ezeket sosem tehettem fel nektek. Hogy egyedül maradtam ebben a szörnyű világban, hogy nem volt kihez fordulnom, hogy nem volt senki a támaszom és nem mondhattam el a fájdalmamat senkinek. De pozitív gondolatok, a jövőbe vetett hit, hogy nemsokára újra látjuk egymást, átbeszélünk mindent és remélem, meg tudsz bocsátani nekem, mint ahogyan én már régen megbocsátottam neked.

Köszönöm, hogy meghallgattál, hogy elolvastad a soraimat és reménykedem, hogy minél előbb újra találkozunk: Diana

Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Diana Foster Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Szer. Nov. 22, 2017 10:12 am
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!
● ● üdvözlünk a diariesfrpg oldalán! ● ●

Kedves Diana! 40

A bátyád helyett én jöttem, remélem nem bánod, de hát... tudod, hogy milyen a sikeres ügyvédek élete! Ha más nem, legalább van még egy ok, amiért haragudhatsz rá. Very Happy Az alap már úgyis adott, legalábbis a soraidban elrejtett (vagy annyira nem is rejtett) "kinyírlak" szócska eléggé jelzésértékű volt, Bryan helyében eléggé félnék. De tényleg! Az őszikeszemeiddel sem tudod leplezni, hogy mekkora bosszúvágy leledzik benned, tizenkét év pedig bőven elégnek tűnik arra, hogy az kezdeti elkeseredettség gyilkos indulatokba forduljon át. Valahol meg tudlak érteni, hiszen az ember lánya nem azt várja el a hőn szeretett testvérétől, hogy börtönbe juttassa, aztán ne is foglalkozzon vele. Szívem szerint elkezdeném védeni Bryan-t, hogy csak a munkája miatt tette és fájdalmában nem ment be hozzád látogatóba, de... nem akarlak feldühíteni. Razz

Eleget vártál, szóval menj, foglald le az arcodat, aztán irány a játéktér! Jó szórakozást kívánok! 40



Vissza az elejére Go down
 

Diana Foster

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Liana D. Foster
» Irina Ray-Foster
» Heily Aethyrin Foster
» Éloise Foster
» Bryan L. Foster

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Emberek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •