Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vámpírboszorkány
Aingeal Hearn
Aingeal Hearn Tumblr_inline_nsh5dk6Y161qkszlf_100
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
always behind you
Hobbi & foglalkozás :
singer, model, collector



A poszt írója Aingeal Hearn
Elküldésének ideje Vas. Feb. 24, 2019 8:09 pm
Ugrás egy másik oldalra
Aingeal Hearn

● ● nomen est omen ● ●
● Becenév ● Angel, Siren,
●Titulus ● Miss Darkness
● Születési idő, hely ● 1156. 11. 07. Kelta vidék
● Első átváltozás ● 1173. körül
● Család ● Mit is mondhatnék róluk? Az igazi családomra már alig emlékszem, nem akarok rájuk gondolni, hiszen mikor megtudták, hogy különleges vagyok egyből portékának tekintettek. Zsugoriságuk nem ismert határokat, bármire képesek lettek volna, hogy a legjobb árat kapják értem. De már réges-régen megkapták a méltó büntetésüket tőlem, így szóra sem érdemesek. Egy boszorkány család vett magához. A nevelő szüleim megtanítottak rá, miként használjam az erőmet. Különlegesnek éreztem magam, ahogy a fajunkat a leghatalmasabbnak a földön, egészen addig míg tudomást nem szereztem a druidákról, de ez egy másik történet. Később elmesélem, ha olyan kedvem lesz. Végül Ő vett magához, nem volt tökéletes, mégis mindennél jobban szerettem. Tudjátok van az a szindróma, mikor a fogvatartott a "fogva tartójába" szeret bele. Stockholm szindróma? Igen, azaz! Na, tuti abban szenvedtem. Aztán minden megváltozott. Egy baleset folytán vámpírvérrel a szervezetemben meghaltam. Átváltoztam és kiderült a szörnyű igazság. Azóta egyedül élem a halhatatlan életem.
 
859
Vámpírboszorkány

Emmy Rossum
Énekes
A KARAKTEREM SAJÁT / KERESETT ● ● SZEREPKÖR

Egyszer volt, hol nem volt, élt valahol egy kislány, akinek az élete egy tündérmeséhez hasonlított. Önfeledten játszadozott minden nap a falujuk melletti erdőben, dalokat dudorászva. Édesanyja mindenre megtanította, amire egy kislányt meg kell, míg apja temérdek szeretettel halmozta el. Milyen szép kis történet! Kár, hogy a fele hazugság. Egyik reggel fejfájással keltem, mintha minden porcikám darabjaira akarna hullni. Négy esztendős lehettem, mikor anyám kérésének eleget téve kimentem, hogy apámnak segítsek fát bevinni. Pár rőzsét szedtem egy kupacba, mikor hirtelen elsötétült előttem a kép. Pár másodperccel később apám ijedt, kémlelő tekintetével találtam szemben magam a porban fekve. Mielőtt kitisztult volna a kép a szemem sarkából mintha azt láttam volna, hogy a fahasábok a magasba emelkednek. Onnantól a gyermekkorom maga volt a pokol, anyám mindig furcsán méregetett, mintha félt volna tőlem, míg apám megvetett és bármilyen apró okból kifolyólag bántalmazott. Pár hónappal később kivittek a piacra, azt hittem pár élelmiszert fogunk venni, ahogy mindig. Nagyobbat nem is tévedhettem. Mire feleszméltem, már a színpadon álltam és egy férfi magasztalta mennyit érek. Könnyeimmel küszködve kérleltem a szüleimet ne tegyék ezt. Eladtak. Szerencsésnek mondhatom magam, amiért aznap rám talált az a nő, aki egyetlen kérdés nélkül a felkínált ár kétszeresét fizette értem. Hálával tartoztam neki, amiért a családja részévé tett. Boldog, szerető családban élhettem tovább. Sőt! Ennél sokkalta többet kaptam. Megtanítottak rá, hogyan használjam az erőmet, miként fejlesszem a képességeimet, azt hittem a mi fajtánk a legerősebb. Ez volt a második tévedésem. Kiderült, hogy a boszorkányoknál erősebbek csak a druidák, akik képesek elhozni a világ végét, ha úgy tartja kedvük. A családom ezt nem hagyhatta, így könnyedén levadászták őket, 12 sírba helyezték őket, a világ más-más pontján. Láttam, amint a gyönyörű teremtés testét a földbe hajítják. Anyám egy darabig a sír felett állt, valamit mormolt. Nem ismertem ezt a varázsigét. Később döbbentem rá, hogy egy lassan ölő méreg bűvös szavai voltak ezek. Az utolsó áldozatunk egy férfi volt, kinek az arcát örökre az elmémbe véstem. A családom halott, nagyjából 14 esztendős lehettem, mikor vámpírok támadtak ránk, vérben fürödve a saját sikolyomra ébredtem. Csodával határos módon életben maradtam, hála neki.
A megmentőm magához vett, a kastélyában éltük tovább az életünket, immár közösen. Arcát angyalok faraghatták, olyan volt, mint egy márványszobor. Reggelente az ő hangjára keltem, míg éjjel csodás barintonja kísért az álomvilágba. Ő tanított meg énekelni, a zene angyalának tartottam kislányként, de ahogy cseperedtem rá kellett döbbennem nem apámként tekintek rá. Sokkalta többet jelentett nekem. Bele szerettem, visszavonhatatlanul. Tudtam, hogy vele akarom leérni az életem, éppen ezért sosem érdekeltek azok a szabályok, amiknek betartására kötelezett.
1. Sosem hagyhatom el a kastély falait.
2. Sosem mehetek le a pincébe.
3. Vigyáznom kell magamra, nehogy megvágjak magam, főleg ne vendégek előtt.

Ő, mindig figyelt arra, hogy kellően megünnepelhessük a születésnapomat. A huszadikra nagy hangsúlyt fektetett, mi sem mutatja ezt jobban a gyönyörű kék ékköves karkötő, amit tőle kaptam ajándékba. A vacsorát követően a szobámba siettem, hogy átöltözhessek a tánchoz. A nagy sietségben kifulladva nyitottam ki a terasz ajtaját, hogy friss levegőhöz juthassak. A korlátnak dőlve pihegtem, letekintettem a kapu ajtajára, hogy megnézzem kik az új vendégek. Talán túlságosan előre hajolhattam, hiszen a következő emlékem az, hogy zuhanok, majd elsötétült a világ előttem. Meghaltam. De, ahogy mondani szokták, minden vég egy kezdet is egyben. Mint kiderült vámpírvérrel a szervezetemben haltam meg. Újjászülettem, immár vámpírként. Ennek köszönhetően az eddig elnyomott emlékeim is felszínre törtek. Azt hittem életem szerelmével élek egy fedél alatt, ez volt a harmadik tévedésem. Ő ölte meg a családomat, egyetlen céllal vett magához, hogy táplálkozhasson belőlem minden éjjel, persze a sebeimet begyógyította a vérével. Egy hajszál választja el a szerelmet a gyűlölettől. Mérhetetlen düh kerített hatalmába, egy villámlás szakította ketté az eget. A lépcsőn leérve, a vendégekkel sem foglalkozva a falnak vágtam őt. Kiabálni kezdtem, minden egyes bűnét a fejéhez vágtam. Mérgemben olyan szavak hagyták el ajkaimat, amivel évekig megpecsételtem a sorsát. Végezetül minden gyertyát ledöntöttem, hatalmas lángok csaptak fel, hogy a pokollal tegyék egyenlővé a kastélyt. Láttam, amint megégeti az arcát egy lángcsóva. Aljas mosollyal az arcomon léptem ki az ajtón, hiszen megátkoztam őt, hogy ne tudjon olyan könnyedén gyógyulni.
Ennek már több száz éve. Egyetlen dolgot tartottam meg tőle, a napfény karkötőmet, amit aznap este ajándékozott nekem, ami eltakarja a családomtól kapott jelemet- keze belső részén egy keltaszív, mit lánc ölel körbe a csuklója mentén-. Ezek emlékeztetnek a múltamra.  Legfontosabb, amit a hibáimból tanultam; soha, senkiben sem lehet bízni, egyedül önmagamra számíthatok és az erőmre. A hatalom jelent mindent számomra. A fekete mágia éltet. A világ nem ismeri ezt az énemet, ők csak az angyal hangú énekesnőt látják, aki szirénként elkápráztatja a közönségét minden este.

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Aingeal Hearn Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Május 07, 2016 7:07 am
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Drága,
sajnálom, hogy csak most jutottam el idáig, de amint láttam, hogy elkészültél, már siettem is. Túl kíváncsi voltam ahhoz, hogy mi is lesz ebből a karakterből. 31
És meg is ragadom az alkalmat, üdvözöllek az oldalon! 40
Kat Dennings remek választás ehhez a karakterhez; az arca nem az a hétköznapi, amerikai nő pofikája. Éppen ellenkezőleg, van benne valami nagyon furcsa egyediség, és azt hiszem, ha bárki is a külsőd alapján ítélne majd meg (márpedig emberi tulajdonság, hogy az első kört a külső viszi Wink ), neked nem kell szégyenkezned. Wink
Calder és Alaska már nagyon várt téged, te pedig nem is alkottál egy közhelyes, butus karaktert. Megmondom őszintén, pontosan ezt a temperamentumot, ezt a kiállást, lelkiállapotot vártam, mikor olvastam a hirdetést... számomra visszaadtad, amire vállalkoztál. 31 Nem volt egyszerű életed... először férfiak között éltél, majd hibákat követtél el... a vámpírrá válásod története pedig... azt hiszem, nincs is ennél rosszabb. Sad
De nem is húzom tovább az időt, minden másodperc értékes, úgyhogy minél hamarabb foglald le a bájos arcodat, majd a nevedet, és utána jöhet a menet! 40 Jó játékot nálunk, érezd itt jól magad! 31  

Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Aingeal Hearn
Aingeal Hearn Tumblr_inline_nsh5dk6Y161qkszlf_100
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
always behind you
Hobbi & foglalkozás :
singer, model, collector



A poszt írója Aingeal Hearn
Elküldésének ideje Hétf. Május 02, 2016 3:03 pm
Ugrás egy másik oldalra

Aingeal Hearn

859
Kat Dennings
New York/ Mystic Falls
vámíprboszorkány

csak fecseg a felszín, hallgat a mély...
Kívülről, akár egy angyal, arca alabástrom fehér, méregszín szemeiben, mintha megannyi csillag ragyogna. Sötétbarna hosszú fürtjei gyönyörűen keretezik arcát, miközben végigfutnak hátán. Kecses alakja páratlan, idomai tökéletesek, termete apró, törékeny nádszálnak tűnik. Ennek ellenére jó harcos, mozgékony, fürge. Varázslatos teremtés, kinek nincs párja a földön, a múzsák egyike is lehetne. De ez mind csak az álca, a manír mögött valami más rejtőzik. Bűbájos kis boszorkány, kit az évek átformáltak és megváltoztattak. Zárkózott, szorgalmas lánykaként kezdte, ki elnyomta magában heves természetét. De egy váratlan fordulat következtében eluralkodott rajta eme remek tulajdonság, aminek hála bosszúszomjassá, állhatatossá változott. Zaklatott lelkivilágát sosem tudta többé megnyugtatni, egyre hajtja a vágy. Lelkében keletkezett űrt akarja kitölteni, teljesen összetört. Akár egy balerina ki lelkének szilánkjain piruettezik egyfolytában, megállás nélkül. Szeretéhes, ennek ellenére képtelen megbízni a körülötte lévőkben, senkit se enged közel magához, kissé paranoiás. Szereti kezében tartani a dolgokat, taktikus, néha irányításmániás és egy kicsit manipulatív. Óriási igazságérzettél rendelkezik, aminek hangot ad vagy szóval vagy cselekedeteivel. Ruházata mindig az adott korkhoz illő volt, mai világban inkább kedvétől függ, ahogy a sminkje is. Néha szabadon hagyja tündöklő arcát, máskor fekete festéket magára kenve ellensúlyozza kinézetét. Különleges ismertetőjegye nincs, nem is lesz. Egyetlen egy minta, mit születésekor kapott; keze belső részén egy keltaszív, mit lánc ölel körbe a csuklója mentén, ezt általában mágiával elrejti.

Becenév
Angel, légy kreatív
User neve
Angel, Ang
Titulus
The manipulate vampwitch
Foglalkozás
Modell/ Fejvadász
Születési hely
Kelta vidéken kezdtem életem, de a mostani Szingapúr területén töltöttem több időt
Születési idő
1156. 11. 07.
Család
Az igazi családomra már alig emlékszem, nem akarok rájuk gondolni, hiszen mikor megtudták, hogy különleges vagyok egyből portékának tekintettek. Zsugoriságuk nem ismert határokat, bármire képesek lettek volna, hogy a legjobb árat kapják értem. De már réges régen megkapták a méltó büntetésüket tőlem, így szóra sem érdemesek. Calder mentett ki a karmaik közül, népe tagjává tett, amiért hálával tartoztam neki. Éveken át éltem velük egészen addig a napig, mikor elárult... Azóta egyedül élem a mindennapjaimat.

nincs olyan történet, mit ne lenne érdemes meghallgatni...
Saját sikolyaimra ébredtem újfent,szemeim kipattantak, levegő után kapkodtam. Lassan felültem az ágyban, könnyeim patakokban folytak végig az arcomon. Olyan régen történt és még most is felkavar.
-Képes vagy rá, nyugodj meg Aingeal! Tisztítsd ki az elméd, és végy pár mély levegőt- kérte Calder kedves, megnyugtató hangon, akkor és még most is hallom baritonját a fejemben. Mélyet lélegeztem, lassan fújtam ki, miközben lecsillapítottam kattogó elmém. A békét hirtelen jött harag váltotta fel. Áruló! Gyűlölöm őt, átvert, ahogy a családom is. Azt hittem ő más, hiszen befogadott, családot kaptam, de őszinteséget soha!
"Aingeal! Aingeal! Drága múzsa! Legalább nézz ránk egy percre" Miután a törzs befogadott, férfiak tömkelege rajongott körbe, de hiába én nem foglalkoztam velük, így megkaptam tőle az első becenevet. Helyette szorgalmasan gyakoroltam egyfolytában, a legjobb akartam lenni, hogy megmentőm büszke lehessen rám. De feltűnt, hogy Calder egyre kevesebbet volt velünk, ahogy napokig nem is láttuk. Megtudtam a fájdalmas igazságot, róla és a feleségéről. Druidák. Megint kihasználtnak és elárultnak éreztem magam. Mikor az eredendő népem ellenük fordult cselekedni akartam, így szövetkeztem a boszorkányokkal, nekem hála sikerült csapdába ejteni őket. Mosollyal az arcomon néztem végig, ahogy egy átok segítségével koporsóba zárták előbb Calder majd Alaska-t is. "- Sajnálom!" - suttogtam éveken át a koporsók helye fölött, hiszen a bűntudat mardosott, így visszajártam még egy ideig, miközben a törzs szétesett. A bosszú édesnek bizonyult, de a helyem sosem találtam a világban, nem elégítette ki tomboló haragom. Próbáltam egyben tartani szétzilált lelkemet, varázslatok segítségével igazságot szolgáltattam. Egyik alkalommal, mikor a síroknál töltöttem az egész napom, egy idegenre lettem figyelmes. A férfi kedvesen rám mosolygott, szóba elegyedtünk, következő emlékeim szerint tűhegyes fogait nyakamba mélyesztve szívja vérem. Próbáltam ellenkezni és védekezni, de mind hiába. Fáradtság lett úrrá rajtam, alig láttam, mikor ajkaimra tapasztotta csuklóját. Valami folyadékot öntött belém, ha jól sejtem a vére volt. "- Viszlát édesem!" - messziről még hallottam a hangját, majd minden elsötétül. Órákkal később egy házban ébredtem, egy kedves ember bevitt magához, mert azt hitte elájultam. Éhség lett úrrá rajtam, kívántam az öreg vérét. Mielőtt kárt tettem volna benne elmenekültem, rohantam Észak felé. Vámpírrá változtatott az a férfi, míg eszméletlen voltam megbecstelenítette  testemet. Ha bárki vérét kell vennem, ahhoz hogy életben maradjak, én akarom kiválasztani az áldozatomat. Egyetlen arc elevenedet meg előttem. "-Ezt az árat kapjátok értem! " Ez volt az utolsó mondatom a családomhoz, majd kíméletlen végeztem velük egy csepp megbánás nélkül.
Itt kezdődött az igazi életem. Vámpírboszorkányként nem ismerhettem meg az öregedést, de az erőm megnőtt, hatalmasnak éreztem magam, aki bármire képes. Megtartottam a varázserőm, kénytelen voltam elnyomni a vámpírsággal járó mérhetetlen vágyat a vér iránt. Megtanultam kezelni ezt a kettősséget.
New York, a fények városa, reggelente is képes elvarázsolni, ahogy kinézek a panoráma ablakon. Egy kávét iszogatva elmerülök gondolataimban, ma sok dolgom lesz. Bíróságra kell vinnem a tegnap elkapott vállalkozót, aki édesen alussza az igazak álmát az ágyamban. Ha letettem őt, mehetek a fotózás helyére, ahol kattintanak pár felvételt rólam, valami extravagáns ruhában. Halkan dudorásztam egy dalt, mit még kiskoromban tanultam, közben elvégeztem a reggeli szokásos teendőket. Éppen asztalra tettem az üres kávésbögrét, mikor elhomályosult a valóság. Csuklómon felizzott a jel, mit egykor megbűvöltem. Képek milliója pergett le szemeim előtt, Calder arcát pillantottam meg, majd sötétségbe borult minden, mintha megvakulnék. Hirtelen fénnyel megjelent egy tábla: Mystic Falls Egyetlen szó nélkül ruhákat dobáltam egy bőröndbe, egy cetlire írtam pár sort a férfinek. - Végre megtaláltalak!


Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Aingeal Hearn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Aingeal Hearn
» 1652 - London - Aingeal & Karen
» Deivel Hearn
» Deivel Hearn
» Deivel Hearn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Halhatatlan évek :: Vámpírboszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •