Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vámpírboszorkány
Aingeal Hearn
Hálószoba - Page 2 Tumblr_inline_nsh5dk6Y161qkszlf_100
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
always behind you
Hobbi & foglalkozás :
singer, model, collector



A poszt írója Aingeal Hearn
Elküldésének ideje Vas. Jún. 26, 2016 9:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2


Chad & Angel


Remegését látva pszichopata mosoly terül szét ajkaimon, miközben alsó részét harapdálom, de nem élvezhetem ki a látványt, mert egy másodperc alatt forít a helyzeten. Hátamra fektet, testével beborít, miközben lecibálja magáról a maradék anyagot. Halkan kuncogok rajta,  míg nyakát csókolgatom. Merevségét csípőmnek préseli újra és újra, középen dörzsölgetve. Hangosan zihálok és nyögdécselek, köreimet erősen a vállába mélyesztem. Körmeim nyomán vér buggyan ki testéből, megérzem a fémes illatot. Már nem érdekli vámpír énemet, csak ő van előttem. Fedetlen testteink egymáshoz simulása, szemeink vágytól égnek. Körülöttünk már réges-régen felégett volna az egész lakás, ha képesek lennénk rá. Ő is kapkodja a levegőt, hevesen hullámzó mellkasa hozzám ér, miközben vágytól rekedtes hangon beszél hozzám. Két kezemet csuklómnál fogva fejem fölé emelve tartja, miközben csípőjét elemeli tőlem.
- Chaaad... - nyöszörgöm neki, alig hallhatóan, miközben még jobban szétterpesztek. Hozzá dörgölőzök és szemeimmel kérlelőn pillantok rá.
- Akarooom... csináld.... keményen.... ne hagyd abba - zihálom, ahogy közelebb helyezkedek férfiasságához.


"Abban a percben, ahogy az enyém lesz, már nem is kell, és amikor nem kaphatom meg, akkor csak rá vágyom."
©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 26, 2016 10:06 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
To: Aingeal
Éppcsak hogy megszabadítom az utolsó ruhadarabjaitól is, még annyi időm sincs, hogy végigcsodáljam meztelen testét, mikor változik a testhelyzetünk. Ezúttal én kerülök alulra, és noha meg vagyok róla győződve, hogy alighanem ezúttal a nadrágom is arra a sorsra jut, mint az ingem, mégis kellemesen csalódok. Olyan óvatosan és lassan bontja le rólam, mintha csak aranyból lenne. Vagy éppen én lennék abból. Nem mintha bánnám, hogy nem amortizálja tovább gardróbom darabjait. A további gondolatok viszont elakadnak a fejemben, mert simogatni kezd, tűzforró bőre az enyémhez ér, és olyan lassan, körülményesen halad a célja felé, hogy az felér nem csak egy sima kínzással, hanem egy egész inkvizícióval.
Már-már szinte remegek a vágyakozástól, de az irányító szerep az enyém, akár tetszik neki, akár nem. Alig egy másodperc, és máris ismét fordul a helyzet. Ő fekszik a hátán, én pedig beborítom testemmel, miközben fél kézzel letúrom magamról a bokszeremet, hogy merevségem akadálytalanul préselhessem csípőjének. Nekinyomom magam újra, és újra, dörzsölve lábai közét anélkül, hogy egyelőre elmerülnék a testében. Élvezem, ahogy zihál, ahogy egyre erősebben kapaszkodik a vállamba, és tekintete csaknem felgyújtja a lakást körülöttünk.
- Mondd ki... - kapkodom a levegőt hevesen hullámzó mellkassal. - Mondd ki, hogy akarod! - szorítom két kezét a csuklójánál fogva a feje fölé, és kissé elemelem tőle a csípőmet, hogy igenlő mozdulatára máris elmerüljek teste forróságában.
music: | note: - | words:
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Aingeal Hearn
Hálószoba - Page 2 Tumblr_inline_nsh5dk6Y161qkszlf_100
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
always behind you
Hobbi & foglalkozás :
singer, model, collector



A poszt írója Aingeal Hearn
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 25, 2016 3:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2


Chad & Angel


Egy morgással jelzi nemtetszését, ahogy leszedem róla a cafatokat, de nem is foglalkozik vele tovább felkel és azzal együtt felkap. Két lábammal szorosan körül ölelem csípőjét, egy pillanatra sem engedi el ajkaimat, miközben átsétál velem a másik szobába. Nyakába kapaszkodok, ahogy megy hozzádörgölőzök, míg ő egyre keményebbé vált. Lefektetett az ágyra, így elidőzhettem tökéletesen kidolgozott felsőtestén, minden egyes izomköteg szépen kidomborodott. Tekintete felperzseli testem minden egyes pontját, majd fölém magasodik, lehúzza rólam a felsőm, miközben testével beborít. Ruha nélküli testem csókokkal borítja be, melleimet kényeszteti, míg hajába túrok hatalmas sóhajokkal. Kínzó játékba kezd, hátam ívben megfeszül, míg ajkaimat apró, halk nyögés hagyja el. Forróság önti el egész testem, szemhéjaimat lehunyom, arcom vágytól elmosódott. Érzem, ahogy fejét felemeli, már éppen kinyitnám szemeimet, mikor lejebb halad. Nadrágom és falatnyi fehérneműm fogaival húzza le rólam. Erőt véve magamon, keze után kapok úgy húzom fel magamhoz. Elnehezült pilláim alól vágytól csillogó szemeibe nézek, ujjaimmal végigsimítok testén. Hamar megtalálom nadrágja szélét, az előzőtől eltérően most óvatosan kezdem lehúzni róla. Helyzetünkön fordítva fölé magasodok, hajam függönyként omlik köré, ahogy újra birtokba veszem ajkait. Puha csókokkal hintem be felperzselt bőrét, elérve kockás hasáig. Egy határozott mozdulattal lehúzom róla a nadrágját, majd alsónadrágja mentén simogatni kezdem bőrét, óvatosan egyre beljebb haladva.


"Abban a percben, ahogy az enyém lesz, már nem is kell, és amikor nem kaphatom meg, akkor csak rá vágyom."
©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 18, 2016 10:38 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
(nappali)

To: Aingeal
Ahogy belépek vele, szemmel láthatóan már félig elveszti a realitásérzékét. Úgy kapaszkodik a nyakamba, mintha soha nem akarna elengedni, csípője néha öntudatlanul is mozdul egyet rajtam, mintha máris magában érezne, én pedig - ha lehetséges egyáltalán - percről percre keményebbé válok mozdulatai nyomán.
Lefektetem az ágyra, néhány másodpercig megállok felette, és nézem, ahogy sötét haja beteríti a párnát, ahogy arca pirossága új színt hoz a barna-fehér bútorok közé. Felsője már félig lecsúszott róla áldásos tevékenységemnek köszönhetően, mellbimbói pedig szinte átszúrják a rajta lévő fehérnemű csipke-csodát. Mohó szemmel iszom magamba a látványt, aztán úgy döntök, itt az ideje a cselekvésnek is. Fölé hajolok, beborítom testemmel, aztán lehúzom róla a felsőt, bár kíméletesebben, ahogy ő tette az enyémmel. Megszabadítom a melltartójától is, hogy lehajolva csókokkal halmozzam el melleit, egyiket a másik után. Válla, kulcscsontja, hasa... mindenhol otthagyom forró ajkam nyomát, aztán számba veszem meredező mellbimbóit, lágyan jártatva rajta nyelvemet, majd munkába állítva fogamat is, óvatosan kényeztetem, minden mozdulattal egyre feljebb sodrom a vágy útján. Háta megfeszül, torkából apró hang tör elő, és olyan heves forróság árad belőle, hogy csodálkozom, amiért még nem lobbant lángra alatta az ágynemű.
Felemelem fejem, látom, ahogy lehunyt szemmel, szenvedélytől eltorzult arccal dobálja fejét a párnán, ettől pedig szárnyakat kapok... lassan haladok lejjebb nyelvemmel és ajkammal, mígnem rátalálok nadrágja derekára, és foggal cibálom le róla először a cipzárt, majd az utolsó, rajta lévő ruhadarabokat is.
music: | note: - | words:
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Hálószoba - Page 2 Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Vas. Jún. 12, 2016 4:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Hálószoba - Page 2 Jif5jwpg6oyucmyxxn4w
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vissza az elejére Go down
 

Hálószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» ..Hálószoba..
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: A határokon túl :: Chad lakása-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •