Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Kaley Bates

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 16, 2016 7:12 pm
Ugrás egy másik oldalra
Kaley Florence Bates
nomen est omen

28

titulus

M.F.

Aly Michalka

ember

Kaley

ügyvéd

a karakterem keresett


Születési idő, hely   1987. december 21., New Orléans
Első átváltozás   -
Család   Az apánk elhagyott minket, amikor én alig voltam hároméves, nem is emlékszem rá, s nem is szeretnék, hiszen sosem tudta meg senki, miért tette ezt.
Az édesanyám akkor tört össze, amikor a bátyámat megvádolták gyilkossággal, a per után pedig teljesen beleőrült ebbe, és jelenleg nyugtatókon éldegél.
A bátyám... én továbbra is hiszem, hogy ő ártatlan. Nem lenne képes az a csupa szív ember ilyenre. Ismerem őt, soha nem hagyok ki egyetlen látogatást sem nála, és biztosítom arról, hogy dolgozom azon, hogy újra elővegyék az ügyet a rendőrök is, és megtalálják a valódi gyilkost, te pedig hazajöhess.

 

Az irodám ajtajából nézem, ahogyan mindenki összepakol, hogy hazamehessenek végre, kicsit hosszúra nyúlt ez a napunk. Mindenki mosolygott köszönés nélkül, Wanda is, nem kényszeríthetem arra, hogy addig maradjon, míg én. Élje az életét, hiszen azt kell ennyi idősen.
- Ms. Bates, nem megy még haza? - kérdezte meg a titkárnőm.
- Daphne, hamarosan, csak még telefonálnom kell egyet, és ígérem, utána eltűnök innen - mosolyomat én is megcsillogtattam.
- Akkor jó éjszakát - köszönt el az ő aranyos és tündéri módján.
- Viszont! - ezután visszafordultam az iroda felé, és a bőrfotelbe huppantam le.
Töprengtem, az irodám zajtalan jelenleg, amit ki is használok. Mindenki elment már haza, én pedig minduntalan előveszem a sokat rejtegetett aktákat, amikben minden apró részlet le van írva a gyilkosságról, amelyet állítólag a bátyám követett el. A bátyámat ártatlanul elítélték, a vád: szándékos emberölés. A tárgyalásán én még csak a háta mögött ülhettem édesanyám mellett, aki nem igazán bírta elviselni ezt.
Képtelenségnek tartottam és tartom ezt továbbra is. Tudom, hogy nem ő tette, hiszen ő az egyetlen testvérem, akivel szoros a kapcsolatunk, és ezt nem hagyhatom a homályba veszni. Kelepcébe csalták őt. Kitartóan küzdök azért, hogy ő ismét szabad ember lehessen, és a valódi elkövető megérdemelje azt, amit neki kellett elszenvednie az elmúlt néhány év során.
Azonban az életem nem egyszerű, mert nemcsak ez az üggyel kell foglalkoznom. Az ügyfeleim egytől-egyig olyanok, akik szintén csapdába estek, vagy pedig megpróbálják bemocskolni a nevüket és az életüket, én pedig kiállok mellettük.
Nem védek szarzsákokat és rettenetes alakokat, mint a fiatal gyakornokom, Wanda édesapja, Galen Carson. Biztosan hatalmas lelki csalódás érte őt, amikor sikerült elérnem, hogy az egyik ügye újra bíróság elé kerüljön. Mint mondtam, nem vagyok könnyen lerázható vagy mielőtt azt gondolná rólam bárki, hogy kezdő ügyvédként egy gyenge ellenfélre akadnak. A kihívásokat mindig elfogadtam, és nem szoktam berezelni.

Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Kaley Bates Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Pént. Szept. 16, 2016 9:41 pm
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diariesfrpg oldalán!


Kedves Kaley! Smile

Örülök, hogy személyedben gazdára talált egy keresett karakter, a hirdetőd minden bizonnyal még boldogabb, hogy megérkeztél. Nincs is ezen csodálnivaló, gyönyörűséges arccal rendelkezel és szerintem egy igencsak jó alapod volt, amire kíváncsi vagyok, hogyan sikerül majd építened. Smile
Az előtörténet ennek az építkezésnek az első része volt, engem személy szerint nagyon megfogott a bátyád helyzete, érdekes volt látni, hogy míg te az igazságszolgáltatás egyik oldalán ügyködsz, addig ő a rosszabbikon foglal helyet. Az abban való töretlen hited, miszerint ártatlan, szintén magáért beszél és igencsak tetszetős, hogy te azon ügyvédek táborát erősíted, akiknek még fontos az igazság, a jó ügyek érdekében harcolnak és az elesetteken segítenek. Smile
Nem is tartalak fel tovább, menj, foglalózz, aztán vesd be magad a játéktéren! Jó szórakozást! Smile

Vissza az elejére Go down
 

Kaley Bates

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kaley Bates
» Kaley Bates
» Kaley Bates

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Emberek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •