Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 10, 2017 6:58 pm
Ugrás egy másik oldalra
| Lezárt játék! |
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 09, 2017 2:18 pm
Ugrás egy másik oldalra

To Dad ♡

- Köszönöm. – csak ennyit mondok, amikor azt mondja, hogy sose zavarjuk őt. Persze gondolom ő se azt várta, hogy két személy fog betoppanni az egy helyet, de szerintem szeretni fogják egymást. Apa egykoron is remek apa volt és szerintem remek nagyapa is lesz. Sok mindent megtanulhat majd tőle a kincsem, de ahhoz még nem ártana kicsit nagyobbnak is lennie. Ha a megérzéseim nem csalnak, akkor ő is különleges, mint én voltam egykoron, de amennyire lehet, annyira nem akarom egyelőre még jobban belevonni ebbe a világba, mint amennyire már most is belekeveredett.
Figyelem, ahogyan szép lassan végül besétál a konyhába, így már csak ketten maradunk és hallgatás se lesz örökké megoldás. De még se tudom, hogy miként kellene elmondanom neki, vagy beavatnom abba a rémálomba, amibe egyszer csak keveredtünk. Váratlanul ért minket, hiszen ha számítunk rá, akkor esélye se lett volna annak a zsarnoknak. Boszorkányok sok mindenre képesek, de a legtöbb erősebb boszorkány nem volt a kastélyban, ahogyan mi se számítottunk rá és mire észbe kaptunk addigra pedig már szinte őrültség lett volna harcba vonulni, ha csak nem akartunk volna értelmetlen halottakat. Mert mi harcoltunk, de aztán győzött az épeszűség.
Most viszont túlzottan is jó az ölelésében elveszni, nem akarok onnan kibújni, mert olyan, mint amikor kicsi voltam. Akkor is azt éreztem, mint most, hogy védelmező és semmi baj se érhet. Mintha a világ legbiztonságosabb helye lenne apa ölelése és képes lenne minden démont tovaűzni.
- Ne ígérj olyat, amiről én tudom, hogy képtelenség betartani. Erősebb nálad apa, akár hiszed, akár nem. – mert tényleg az volt. Ő két erőt birtokolt és nem kezdő volt. Túlzottan is erős és gonosz, a kettő pedig igazán veszélyes volt. – Ránk támadtak a semmiből se, míg végül el nem estünk és mondhatni szolgák lettünk egy boszorkányvámpírnak és az emberinek köszönhetően. – nyelek egy nagyot, majd idegesen túrok a tincseim közé. Szerintem nem kell folytatnom, hogy kitalálja a lányom is kitől van és miért féltem annyira. – Talán majd később jobb lenne ezt megbeszélni, ha már ő alszik, de biztosan szívesen megismerne téged. – pillantottam rá egy nyúzott mosollyal, hiszen én is fáradt voltam. Ha pedig nem volt ellenére, akkor elindultam a lányom után, hogy miután leültem én is egy székre az ölembe fúrhassa magát és onnan figyelje apát.



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 05, 2017 9:53 pm
Ugrás egy másik oldalra
Teljesen meglepődök, mikor az érintésemre így összerezzen. Egyre inkább erősödik bennem az az érzet, hogy valami történt velük. Valami rossz, ami miatt most így viselkedik Venus. A mosolyát is próbálja a legőszintébbnek eladni, de egyszerűen képtelen rá. Túlzottan is ismerem már őt ahhoz, hogy tudjam, mikor próbál tettetni valamit. És most biztos vagyok benne, hogy ez a helyzet. Valamit titkol, de nem tudom mit. Viszont terveim közt van kideríteni. Viszont ezzel együtt egyre nyugtalanabb is vagyok, mert szeretném tudni, mi a fene történt, és megoldani, amilyen gyorsan csak lehet.
- Ezt verd ki a fejedből, lányom! Nem zavartok! Ti sosem.
Fura többesszámban beszélni a családunkról, mert jó ideig csak ketten voltunk Astriddal. Most viszont, hogy megjelent a ház előtt egy ilyen csöppséggel… Nos, ő is a családunk tagja lett, és végre én is tudok róla. Örülök neki, ez csak természetes. De kíváncsi vagyok, vajon hol lehet az apja a gyereknek. Vagy lehet ő miatta ilyen most a lányom, amilyen?
Szerencsére úgy dönt a lányom is, hogy most tényleg beszélnünk kell erről, és elküldi inkább a gyermekét a konyhába. Nem tudom, mi történt velük, vagy hogy a kislány mennyit tud ezekről. Jelenleg ez most nem is olyan lényeges.
Kérdőn tekintek Venusra, ahogy rákérdezek a történtekre. Alig mond néhány szót, de máris leblokkol. Szorosan ölelem eztán magamhoz, mert tudom, erre most rettentő nagy szüksége van. Csitítgatom őt, miközben gyengéden simogatom a haját, próbálva megnyugtatni őt. Borzasztó érzés, hogy öt év után újra találkozunk, és ekkor ilyennek kell őt látnom. Nem teljesen értem, hogy mi történhetett velük, de biztos vagyok benne, hogy el fogja mondani.
Miután úgy érzem, hogy kicsit megnyugodott, csak akkor szólalok meg.
- Figyelj ide, Venus. Nem fog senki sem bántani titeket. Ezt meg tudom neked ígérni! De kérlek, nagyon szépen kérlek, mondd el, hogy miről van szó. Hogy tudjak segíteni.
Mert biztos vagyok benne, hogy meg fogjuk tudni ezt oldani, akármiről is van szó.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Feb. 20, 2017 12:09 pm
Ugrás egy másik oldalra

To Dad ♡

Igyekszem viszonozni a mosolyát, amikor rám céloz azzal, hogy én is voltam ilyen megszeppent, de még se megy annyira, mint szeretném. Örültem annak, hogy láthatom, hogy végre rátaláltam, ugyanakkor féltem is, hogy még nagyobb veszedelmet hoztam a fejére, mint esetleg eddig leselkedett rá. Az se segített, hogy napok óta szinte alig aludtam, hiszen minden egyes pillanatban óvni akartam a lányomat, így alvásra nem igazán gondolhattam, mert az erőmet még nem nyertem vissza teljesen. Ahhoz a testemet borító kisebb sérülések még mindig túlzottan legyengítettek.
Amikor apa keze vállamhoz ér, akkor ijedten rezdülök össze ismét és sietve pillantok rá, mint aki válaszok után kutat a szemeiben, pedig valószínűleg én tartoznék magyarázattal, de féltem attól, hogy szavak helyett inkább csak könnyekkel tudnék szolgálni és nem hiszem, hogy arra vágyna, hogy sírni lásson. Erős voltam, mert annak kellett lennem és ez még most is így van, de hirtelen aprónak és elveszettnek éreztem magam most, hogy itt volt apu is. Csak oda akartam bújni, mintha kicsi lennék és hagyni, hogy a könnyeim utat törjenek maguknak.
- Köszönjük, de nem akarunk zavarni. Biztosan valakit vártál, vagy vársz. – feleltem óvatosan, hiszen nehezen tudtam elképzelni azt, hogy egyedül élne ebben a házban. Tényleg nem akartunk láb alatt lenni, viszont ha továbbra is invitált minket, akkor végül lassan elindultam Skylerrel a házba, hogy utána az előtérben megálljunk pontosan úgy, mintha csak látogatók, idegenek lennénk itt. Étel illata pedig egyre inkább érezhetővé vált, mire mind a kettőnk hasa kicsit megfordult. Tényleg éhesek voltunk, nem is kicsit.
Skyler hatalmas nagy kerek szemeivel nézett rám, mire leguggoltam hozzá és egy puszit nyomtam a homlokára. – Nem lesz semmi baj, nem félj Pöttöm. – majd a zsebemből kihalásztam a kissé megviselt nyusziját. – Nyuffi majd vigyáz rád, jó? Hamarosan pedig én is megyek. – habozott, de végül elvette és lassan indult el a konyha irányába, mielőtt viszont besétált volna a helységbe még hátrapillantott, mire én csak biztatóan bólintottam, majd visszafordultam apához. Mielőtt bármit is mondhattam volna ő szólalt meg.
- Ránk támadtak, elbuktunk és… - de nem bírom befejezni, mert hirtelen a könnyeim elerednek, mire sietve bújok apához. Szükségem van a védelmező ölelésére. – Utánunk fognak jönni, a szívemet akarja majd, amiért elszöktünk… - mondhatni a mellkasához beszéltem, hiszen a fejemet odafúrtam, miközben a könnyeim könnyedén áztathatták el felsőjét. Bár az se kizárt, hogy nem sokat érthetett ebből, de nem bírtam összefüggően beszélni. Elfáradtam és nem tudtam erős maradni… Lányomért képes lennék meghalni, de ha egyszer eljön ez, akkor azt akarom, hogy apa vigyázzon rá és óvja meg. Skyler nem tehet semmit se, de apja keze alatt se cseperedhet fel. – Sajnálom…


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 19, 2017 10:34 pm
Ugrás egy másik oldalra

Kicsit úgy érzem, mintha valami baja lenne Astridnak, de nem szeretek elhamarkodott következtetéseket levonni. Egyszerűen csak úgy érzem, mintha félne valamitől, vagy megviselte volna valami. De lehet megint csak magamnak beszélek be dolgokat, és igazából csak azért remeg a keze, mikor átölel, mert neki is annyira hiányoztam, mint ő nekem, és örül ennek. Sok formája van a különböző hangulatok kifejezésének, ezt jól tudom.
Elmosolyodok, mikor a kislány, avagy Skyler még inkább a lányom mögé bújik, mikor leguggolok hozzá. Hihetetlen, hogy mennyi hasonlóságot vélek felfedezni bennük. Hasonló reakciói voltak Venusnak is, mikor még csöppség volt, és ilyen helyzetbe kerültünk. Ebben a korban lehetett ő is, hisz ugyebár nem sokkal ez után jöttek a bonyodalmak, amikor már ő sem lehetett ez az imádnivaló kisgyerek, mint itt előttem most Skyler. Sajnálom, hogy nem tudtam megadni a lányomnak egy olyan gyerekkort, mint amit megérdemelt volna, de az élet ilyen. Nem mindig kaphatjuk meg azt, amit akarunk. A gyanúm pedig egyre inkább kezd beigazolódni, hogy ki áll itt előttem. Viszont nem hiszem, hogy bármi félnivalója lenne akármelyikőjüknek itt. Mi több, itt vannak a legnagyobb biztonságban. Elég tapasztalt vagyok már, és a családomért pedig mindent megtennék, és még annál is többet.
- Semmi baj, megszoktam már valakitől.
Pillantok fel ismét a lányomra, arcomon egy mosollyal, természetesen rá utalva, mikor még kicsi volt. Épp válaszolnék arra, hogy zavar-e a jelenléte – mert a legkisebb mértékben sem -, mikor hirtelen hátrakapja a fejét, és a sötétségbe néz. Ahogy magához öleli Skylert, egyből le tudom szűrni, hogy valami történt vele. Vagy velük. Oda is lépek a lányomhoz, hogy rátegyem a hátára a kezemet.
- Gyertek be, épp most lett kész a vacsora is. Biztosan éhesek vagytok.
Hangom még mindig kedves, miközben beljebb invitálom a lányokat a házba. Most nincs itthon Shalya, és szerintem ma már nem is fog hazajönni, szóval szerintem elleszünk mi így hárman. Ha beljebb jöttek, akkor pedig nem sokkal a bevezetésük után leguggolok Skylerhez.
- Hé, csöppség, arra van a konyha, ülj le az egyik székre, mindjárt megyünk mi is, csak szeretnék beszélgetni két szót az anyukáddal, okés?
Kérdezem mosolyogva, miközben ismét visszamászik a tekintetem a lányomra. Remélhetőleg elengedi a lányt, ez esetben pedig felállok, és ráteszem két kezemet Astrid vállára.
- Kislányom, mi történt?
Mosolyom már eltűnt, és komoly aggódással kérdezem a lányomat, hogy minden rendben van-e. Mert nagyon nem úgy tűnik. És a legrosszabb dolog, amit valaki tehet, hogy bántja a lányomat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 18, 2017 8:36 pm
Ugrás egy másik oldalra

To Dad ♡

Természetesen féltem és izgultam is, hiszen megannyi lehetőség állt fent. Az se kizárt, hogy tévedek, vagy éppen egy gondosan felépített csapdába sétálok bele. Pontosan tudtam, hogy aki elől menekülök az sok mindenre képes. Örökre úgyse fogok tudni elrejtőzni, de talán nem is akarok. Egyszerűen csak a lányomat szeretném biztonságban tudni és ha ehhez az életemet kellene áldoznom, akkor még akár azt is megtenném. A fiatal külső ellenére is túl régóta éltem már. Ennyi idő alatt pedig még engem is formált az élet, de legfőképpen azokban az időkben, amiket „fogolyként” kellett eltöltenem. Menekültem volna, de nem tehettem és még mindig egy részem ott van, hiszen a társaimat kellett hátrahagynom és fogalmam sincs, hogy mi lehet velük, vagy éppen a szökésem híre milyen indulatokat váltott ki a gyermekem apjából, abból a szörnyetegből.
Amikor megpillantom apát, akkor halovány mosoly ül ki arcomra, de nem mozdulok. A lépcső aljánál állunk mind a ketten. Tudom, hogy előre nem rejthetem el a nyilvánvalót, de nem is akartam. Itt volt az ideje, hogy megtudja van egy unokája. Ahogyan ő mozdul, úgy rezdülök össze, mintha csak félnivalóm lenne. Pedig tőle aztán nem kell tartanom, de még se tehetek róla. Az elmúlt években az érintés nem a gyengédségről szólt. Remegő kezekkel ölelem át őt és közben minden erőmmel azon vagyok, hogy a könnyeimet visszatartsam és szerencsére sikerül is.
- Te is hiányoztál apa. – feleltem neki őszintén, még ha a mosolyom nem is volt olyan sugárzó, mint egykoron. Nem mozdulok meg akkor se, amikor a lányomat figyeli és leguggol hozzá. Ám amikor meg is szólal, akkor könnyedén bújik Skyler még inkább mögém, távolabb az ismeretlentől.
- Skylernek hívják. – felelem óvatosan, majd gyengéden végig simítok a lányom arcán. – Sajnálom, kicsit néha szegyellős -füllentek inkább, mintsem apjára kelljen gondolnom. Ő nem sok mindent észlelt belőle, de tény, hogy nem túl sokszor látta azt a szörnyeteget szerencsére, ahogyan férfiakat se. Inkább csak nők, boszorkányok nevelték őt, így nem csoda, hogy megvan szeppenve. – Sajnálom, hogy ennyire váratlanul toppantunk be. Ha tudtam volna, akkor szólok előre. – hangom még mindig alig hallhatóan csendül, majd amikor a szellő megmozgatja a közelben heverő tárgyakat, fákat és bokrokat, akkor ijedten pillantok hátra, mintha a sötétségben valami mást pillantanék meg, de szerencsére senki se lappang ott. Viszont továbbra se mozdulok meg annál jobban, hogy magamhoz öleljem a kis angyalomat, hiszen idegen vagyok nem csak ennél a házban, hanem ebben a városban is és oly régen nem láttuk már egymást, hogy még mindig nem voltam biztos abban, hogy nem neheztel rám az eltűnésem miatt.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 17, 2017 4:45 pm
Ugrás egy másik oldalra
Fogalmam sincs, hogy reggel óta miért van olyan fura érzésem. Valami történni fog ma, ebben biztos vagyok, de egyszerűen képtelen voltam eldönteni, hogy jó, vagy rossz előérzetem van. A nap legnagyobb részében megpróbáltam az egészet a lehető legnagyobb mértékben ignorálni, és inkább valami módon eltölteni a napomat.
Nem sokkal az után, hogy összedobtam valami vacsoraféleséget, és nekiláttam volna elfogyasztani, kintről közeledő lépteket hallottam, és szinte egyből megéreztem, hogy ki is az. Bár azt nem tudtam, hogy mi az a másik szívverés, amit hallok az övé mellett, de minderre mindjárt fény fog derülni, nemde?
Nem sokkal ez után felálltam a székből, és már indultam is az ajtóhoz, mielőtt kopoghatott volna. Mire megtörtént ez a cselekedete, rá egy olyan 5 másodpercre már nyitottam is az ajtót. Arcomra egy mosoly kúszott, ahogy megláttam a lányomat. Túl régen találkoztunk már… 5 éve talán? Valahol ott körül lehet. Örülök, hogy nincsen semmi baja, mert ha máshogy lett volna, abba valószínűleg belepusztulok. A legfontosabb személy az életemben, és mindig is védelmeztem őt, mikor együtt voltunk. Tudja jól ő is, hogy a tűzbe mennék érte, ha kellene.
Ezért sem hagyok neki túl sok reagálási időt, máris közelebb lépek hozzá, és szorosan magamhoz ölelem a lányomat, és nyomok egy csókot az arcára.
- Hiányoztál, egyetlenem!
Még mindig nem engedtem az ölelésemből, viszont tekintetem a csöppségre ettől még ráirányult. Miután a lányomat már eleget ölelgettem, félig megkerültem Astridot, hogy leguggoljak a csöppség elé.
- Na és benned kit tisztelhetek?
Kérdezem tőle kedvesen, miközben figyelem a kis arcocskáját, aztán pedig félig felpillantok a lányomra is. Válaszolniuk sem feltétlen kellene, mert nem vagyok vak. Olyan 99%-osan biztos vagyok abban, hogy ő itt az unokám. Teljesen hasonlít Venusra, pláne mikor még ő is olyan kicsi volt, mint az előttem álló hölgyemény. Az egyetlen kérdésem viszont csak az, hogy én erről miért csak akkor szerzek tudomást, mikor már a kislány is van olyan 3-4 éves.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 28, 2017 3:52 pm
Ugrás egy másik oldalra

To Dad ♡

Napok óta már úton voltunk, igyekeztem minél jobban elrejteni az erőm segítségével a nyomainkat, de tudtam jól, hogy örökké nem fog kitartani. Ahhoz túlzottan is régen használhattam már, illetve elsődlegesen inkább a komolyabb sérüléseimet gyógyítottam be, a többit pedig úgyis eltakarja a ruha. Fogalmam sem volt arról, hogy tényleg jó helyen járok-e, de a varázslatnak köszönhetően keveredtünk egyáltalán ide. Másrészt meg szükségem volt apára. Fogalmam sem volt arról, hogy mennyi időt nyertünk, de szükségem volt az egykoron jól ismert támaszomra. Persze, azt se tudtam, hogy miként fog reagálni arra, hogy nem egyedül állítok be, hanem az unokájával. Számomra mindennél fontosabb volt és lesz is mindig Skyler, de ez sose lesz ennyire egyszerű. Az egész helyzet nem egyszerű, hiszen már a fogantatása se volt az, az meg pláne nem, hogy ki lett az apja.
- Gyere, ideje mennünk! – szólaltam meg végül, ahogyan a parkban lévő padról felkeltem. Pár órája érkeztünk még csak meg, de mintha sose lenne képes elfáradni. Amikor meglátta a sok gyereket játszani, akkor ő is szeretett volna csatlakozni, nekem pedig nem volt szívem nemet mondani, hiszen ahhoz túlzottan is sokáig éltünk bezárva, de legfőképpen ő.
- Csak még egy percet anya! – arca sugárzott, a nézésétől pedig még a jéghegyek is olvadásnak indultak volna, így végül bólintottam és kapott még pár percet. Aztán pedig ideje volt útra kelni, hogy felkeressem azt az utcát, házat, ami kijött a legutóbbi varázslatkor. Könnyedén tévedtünk el először, de szerencsére akadt olyan személy, aki útba igazított. Hálásan köszöntem meg neki a segítséget, majd már sötétedni kezdett, amikor is megpillantottam a kívánt házat. Pár pillanat erejéig az utca túloldaláról haboztam, aztán lepillantottam a lányomra és ekkor erőt vettem magamon. Lassú léptekkel haladtam át, majd a terasz alján elengedtem Skyler kezét, hogy utána sietve kopogjak az ajtón, majd ismét a lányom mellett álltam, vagyis inkább előtte. Az aprócska keze eltűnt a kezeim között, közben pedig egyszerűen csak eltűntettem őt a sziluettem mögé. Fogalmam sem volt arról, hogy ki fog ajtót nyitni, de reméltem, hogy apa lesz az. Ha itt se lelem meg őt, akkor fogalmam sincs, hogy merre keressem őt, viszont a lányomat bárki ellen védeném még a saját testemmel is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 28, 2017 3:34 pm
Ugrás egy másik oldalra
******
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Bejárat és terasz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bejárat és terasz
» Bejárat
» Bejárat
»  Bejárat
» Bejárat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Shalya háza-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •