Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Stefan Salvatore Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Feb. 26, 2017 8:05 am
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!  
üdvözlünk a diariesfrpg oldalán!

Mr. Salvatore!
Alig hiszem el, hogy végre a köreinkben üdvözölhetem a fiatalabbik Salvatore-t! 31 Nagyon izgatott lettem, mikor megláttam a frissen regisztrált pofidat. Régóta áhítozom egy Stelena játék után, most pedig úgy tűnik, ez az álmom is valóra válhat, már ha nem robbanok szét mindjárt az örömtől. Very Happy
Stefan az a karakter a sorozatban, aki mindig is kiváltott belőlem valamit... hol jókedvet, hol boldogságot, hol dühöt és szomorúságot... soha nem volt egy színtelen figura, mindig volt róla vélemény - még ha az a vélemény nem is volt túl pozitív. Bár az én szívemet az első pillanatban elrabolta... 27
Az alkotásod pedig azt hiszem, tökéletesen visszatükrözi azt, amit Stefannal kapcsolatban látni akarunk, vagy legalábbis amit látni enged magából. Ő az érzések embere (bocsánat, vámpírja), egy hős - néha rosszul belőtt séróval. tongue *nem hagyhatta ki* Előre érzem, hogy jó időtöltés lesz veled játszani, erre van most a legnagyobb szükségem. :033:
Kérlek, foglalózz le, majd nyomás a játéktér - nem én vártalak egyedül! Wink Jó szórakozást! 40  

Vissza az elejére Go down

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore Tumblr_inline_o0900sO3gB1t1u175_500
Keresem :
someday you'll meet someone new and you'll fall madly in love
Stefan Salvatore Tumblr_inline_pav0prtTqG1szaa83_250
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
▼ mystic falls ▽
Hobbi & foglalkozás :
▼ i am a super busy guy ▽



A poszt írója Stefan Salvatore
Elküldésének ideje Vas. Feb. 19, 2017 5:56 pm
Ugrás egy másik oldalra
Stefan Salvatore
nomen est omen

170

the ripper/angel

mystic falls

paul wesley

vámpír

stef

regisztrálatlan munkanélküli

a karakterem sorozatbeli


Születési idő, hely   1846. november 01., Mystic Falls
Első átváltozás   1864. szeptember 25.
Család   Ha genetikailag nézzük, akkor már csak a bátyám, Damon van nekem. A mi kapcsolatunk olyan, mint egy házasság: jóban-rosszban, egészségben-betegségben, legalábbis ami engem illet. Nem csupán az átváltozásra való rávevése miatti örökös bűntudatom csökkentése miatt vagyok mellette és nem szeretnék elszakadni tőle - hanem egyszerűen azért, mert ő a bátyám. A testvérem. Túl sok minden történt már velünk és közöttünk és nincs olyan sztori, aminek a végére ne derülne ki, hogy örökre össze vagyunk kötve. Pont úgy, ahogy a barátaimmal, akikért bármit megtennék. Nélkülük nem lenne ugyanolyan az életem. Valószínűleg életem sem lenne.

 

Kedves Naplóm!

Több, mint egy évszázadig más életet éltem. Bujkálva, álcák mögött, egyedül. Nem kellett volna hazajönnöm. Hiba volt, ezzel együtt életem legjobb döntése is. Sokáig abban a hitben éltem, hogy minden tudok a világról, semmi sem érhet meglepetésként, főleg, hogy voltak időszakok, amikor úgy tekintettem saját magamra, mint a bolygó urára. Aztán most, a testvériség, a barátság, a szerelem fogalmai kezdenek új értelmet nyerni. Tisztábban, élesebben és jobb minőségben szemlélem a dolgokat. Megváltoztam. Voltak és vannak hullámvölgyeim és jó napjaim, de a kezdeti kétségeim elmúltak. Ismét otthonra leltem abban a városban, ahol születtem, az állandó éhségem kezd elmúlni, szebbnek látom a jövőt. A testvérem szerint ismét túlságosan idealista szemléletet vettem fel, de kivételesen nem hagyom, hogy elrontsa a jó kedvem. Ő is egy nyugodtabb időszakát éli, semmi sincs kilátásban, ami felforgathatná a mindennapjainkat. Ránk fért már a csend.



Kedves Naplóm!

Érzem a változás szelét. Pontosabban, a lehető legrosszabb előérzetem van. A zsigereimbe ivódott, hogy figyeljek a változásokra, ne hagyjam elsuhanni magam mellett a jeleket és mindig legyek felkészült... talán túlságosan komolyan veszem ezt a magam számára kirótt feladatot és a lehető legkisebb rezdülésekre is felkapom a fejem, de  kezdem azt hinni, hogy soha nem lehet igazán nyugtom. Képtelen lennék elmagyarázni akárkinek is, miért vagyok meggyőződve arról, hogy az elmúlt hetekben megélt idillibb korszak a végéhez közeledik. Egyszerűen érzem a levegőben, hogy volt egy pillanat, amikor nem figyeltünk és ekkor puskaport szórtak a lábunk alá, ami csakis arra vár, hogy szikra érje és berobbanhasson. Emlékeztetnem kell magam arra, hogy a mély levegő, a hidegvér megőrzése és a többiekre való figyelés a legfontosabb... elég változást és rosszat túléltünk ahhoz, hogy már az megijedjek. Főleg, hogy a rossz előérzetem lehet, hogy nem más, mint egy kellemetlen agyszülemény.



Kedves Naplóm!

Össze sem tudom számolni, hányszor fogadtam már meg, hogy a mai nap más lesz. De most újra megteszem: a mai nap más lesz. Jobb vagy csak kevésbé sötétebb, homályosabb. Reménykedek, szüntelenül ezt teszem. Századjára másztam vissza a szakadékból a szikla peremére és ismét az éles szélen táncolok, várva, hogy egyszer majd képes leszek megtenni a lépést, ami eldönti a sorsomat. Minden egyes alkalommal egyre nehezebb és nehezebb. Nem csak a viszonylagosan normális élethez való visszatalálás és az abba való újra bekapcsolódás okoz szenvedést, hanem az is, hogy eldöntsem, egyáltalán szeretnék-e ismét az érzelmekkel és a körülöttem lévőkkel foglalkozni. A tőlük való megszabadulás, a kikapcsolás kínzás és a mellett dönteni, hogy kiszakadok a világomból, szintén nem egyszerű. Akkor miért teszem? Mert a mérleg, aminek egyik serpenyőjében a menekülés, a másikban pedig a küzdés foglal helyet, olyan, mint a cinkezett kocka. Hiába gondolkozok és hiába szeretnék kitartani, a súly egy idő után biztosan a könnyebbik lehetőség felé fog billenni. Fájdalom, kétségbeesés, döntésképtelenség, kilátástalanság, sötétség. Túl jól ismerem ezeket az érzéseket. Gyenge vagyok. Hozzászokhattam volna már, mégsem akarom véglegesen elismerni a saját menthetetlenségemet. Nem akarok veszíteni, épp ellenkezőleg, szeretném megvívni a csatáimat. Az újdonsült kezdéshez a mai nap tökéletes lesz... annak kell lennie.

Vissza az elejére Go down
 

Stefan Salvatore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Stefan Salvatore kapcsolatai
» Salvatore birtok - Stefan szobája
» Stefan szobája
» Damon Salvatore
» Damon, Care & Stefan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Halhatatlan évek :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •