Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Damon, Care & Stefan

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Stefan Salvatore
Damon, Care & Stefan Tumblr_inline_o0900sO3gB1t1u175_500
Keresem :
someday you'll meet someone new and you'll fall madly in love
Damon, Care & Stefan Tumblr_inline_pav0prtTqG1szaa83_250
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
▼ mystic falls ▽
Hobbi & foglalkozás :
▼ i am a super busy guy ▽



A poszt írója Stefan Salvatore
Elküldésének ideje Kedd Szept. 05, 2017 12:11 pm
Ugrás egy másik oldalra

Már biztos, hogy Damon játékra invitálása nem fogja megkapni az év ötlete díjat. Alábecsültem a bátyámat, a  saját képességeimet pedig túl sokra tartottam, aminek az lett a vége, hogy nem figyeltem eléggé, messze kerültem attól, hogy körültekintőnek nevezhessem magam, emiatt pedig olyan szépen sétáltam bele Damon csapdáiba, hogy öröm lehetett nézni. A kis játékunk és kirándulásunk végére nem maradt más választásom, mint kikapcsolni: eljutottam arra a szintre, amikor úgy voltam vele, ha kikapcsolok, hamarabb szabadulok, mint ha megpróbálnék újra és ellent mondani Damon-nek. Talán túl naiv voltam, mert azt hittem, most, hogy nem vagyok érzelmi roncs, sokkal könnyebb lesz majd visszajönni... mindig a legvégső esetben választottam az érzelmeim elzárását, soha nem kapcsoltam ki puszta szórakozásból, ezért nem tudtam, mire számítsak. Még mielőtt megpöcköltem volna azt a bizonyos kapcsolót is az járt a fejemben, ha jóra gondolok, jó is fog történni. Nem mintha abból bármi jó kisülhetne, ha a Salvatore-testvérek érzelmek nélkül járják az országot. Ennyi erővel akár tömegpusztító fegyvernek is jelentkezhetnénk.
Nem mintha érdekelne. Most már nem. Egyáltalán nem bántam, hogy kikapcsoltam az aggályoskodásomat és az óvatoskodó hozzáállásomat, főleg, mert így megkaparinthattam Damon kocsijának a kulcsát, amit most úgy vezethettem, ahogy kedvem tartotta. Nem figyeltem arra, hogy össze ne törjem, miközben a Whitmore felé száguldoztunk, pedig a bátyám elég csúnyán nézett rám. Féltette a kicsikéjét. A sajátomat én sem tettem volna kockára, de Damon megérdemelte, hogy rá hozzam a szívbajt, ha már elérte, hogy a pajtásává szegődjek. Az ötlet, hogy éppen a főiskola felé vegyük az irányt egyszerre volt Damon-é és az enyém… én azt javasoltam, látogassa meg Elenát, nézzen vele szembe ebben az állapotában is, mire neki eszébe jutott, hogy szívesen Caroline-hoz vágná a nyakláncot, amit a szőkeség adott neki a bátyám érzéseire való emlékeztetésképpen. Nem mellesleg a láncot még én ajándékoztam Elenának, fogalmam sincs, hogy vált az ő és Damon szerelmének zálogává… mintha bármit is számítana. Az én gondolataimba inkább Caroline férkőzött be, kíváncsi voltam, hogy a közös kis kirándulásunk után hogyan fog reagálni, ha rájön, hogy átváltottam az általa utált gondtalan énemre. A szájtátás, toporzékolás és hiszti borítékolható.
El is mosolyogtam magam, amikor már a Whitmore bekötőútján jártunk, ám arra nem számítottam, hogy Damon pont most akar megszólalni. Felé kaptam a fejem, a következő emlékem pedig egy hatalmas csattanás volt. Úgy tapostam a fékbe, mintha segítene elkerülni a már megtörtént az ütközést, de csak annyit értem el, hogy a kocsi hátulja megpördült, belecsúszott az árokba és a nekicsapódott egy fának. Jó, hogy a biztonsági övre gondoltam, egyébként az út közepén feküdnék a… az egy szarvas? Megpróbáltam kikászálódni a kocsiból, mert bár a karom fájt és látva az állapotát valószínűleg el is tört, egyszerűen nem hittem el, hogy egy nyomorult négylábú így el tudott bánni velem.
- Te mikor láttál szarvast szaladgálni egy főiskola területén belül? – Fordultam a bátyám felé. Kész öröm lesz nézni, ahogy kiakad majd a kocsija miatt.
Vissza az elejére Go down

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Damon Salvatore
Damon, Care & Stefan 5ddfaf2a0d392cd5863ef099156da42e
Keresem :
●● enzo and ric ●●
Kedvenc dal :
●● runnin ●●
●● behind blue eyes ●●
●● he's the better man ●●
●● slow down ●●
●● this is who i am ●●
●● monster ●●
Tartózkodási hely :
●● mystic falls ●●



A poszt írója Damon Salvatore
Elküldésének ideje Szer. Szept. 06, 2017 11:50 am
Ugrás egy másik oldalra


Caroline, Stefan, & Me

Turn off little bit.

Én már akkor biztos voltam a saját magam sikerében, mikor Stefan kitalálta a játékunkat és magát tette fel tétnek. Már akkor tudtam, hogy ő bizony ki fogja kapcsolni az emberségét, kukába vágva mindazt, amitől Ő… tulajdonképpen Ő. De nem bántam, hisz ez volt a célom. Így együtt sokkal jobb csapatot alkottunk, mint külön-külön. Most egy volt a célunk, a szórakozás és féktelen vadulás. Nem szólt közbe Stefan idióta lelkiismerete, miszerint nem helyes ez, meg nem helyes az, meg amaz… kikészített már az örökös okoskodásával, de most… most nem számított semmi. Ugyan úgy élvezte a helyzetet, akárcsak én.
Az első közös programunkat én találtam ki kettőnknek. Azt akartam, hogy újra szembenézzen a szöszivel, a kis vámpír barbieval így, kikapcsolt érzelmekkel. Látni akartam mindkettejük arcát, de leginkább Carolineét. Azt akartam, hogy tudja, vége van. Elveszítette Stefant, de engem is, és azt akartam, hogy tudja: nem hozhat minket vissza. El kell engednie véglegesen… nem mintha én nagy veszteség lettem volna a számára, de tudtam, hogy Stefan nagy kincs.
Ez az ötlet akkor vert szöget komolyabban a fejembe, mikor a kocsinál megálltam és kutatkodni kezdtem a zsebemben a kulcs után. Kiesett belőle a bársonytasak, amit még a szöszi adott, de azóta sem néztem meg, mi van benne. És ekkor néztem meg. Elena nyaklánca. Értelmetlennek találtam az ötletet, azt, hogy ezt a nyavalyás nyakláncot nekem adta megőrzésre, ugyan akkor bosszantott is, mert olyan volt, mintha valami varázserővel bírna. Melegséget éreztem, de nem akartam, így hát visszatuszkoltam a tasakba és visszacsúsztattam a zsebembe. Morogva szálltam be Stefanhoz végül a kocsiba, ugyanis időközben a kulcs is meglett. Eldöntöttem, hogy visszaadom Carolinenak az értelmetlen kis ajándékát, mert nincs rá szükségem. Vigyázzon rá Ő, ha annyira fontos neki.
Az út első felében kissé morcos lehettem, mert nem nagyon szólaltam meg, de aztán feloldódtam. Egyre közelebb kerültünk a célhoz, a Whitmore főiskolához, így hát nem volt okom aggódni, vagy mérgelődni. Hamarosan megszabadulok mindentől, amitől meg kell. Aztán láttam valamit az úton, így nyitottam is a számat.
- Hé, Stef… - Néztem rá, de a csattanás már érkezett is. A kocsi és benne mi is egy vad utazásban vettünk részt, ahogy nekünk csattant az a valami…. még nem jöttem rá, mi. Kimásztam a kocsiból nagy lassan és még a földön voltam, mikor elnéztem a szarvas felé. Hogy pusztulna el ott, ahol van…
- Nos, ritkán, de megesik… biztos az erdei barátaid szóltak neki, hogy siessenek a segítségedre, hisz ki vagy kapcsolva. Nem gondoltál még rá, hogy beszélgetnek…? – Az állatokra utaltam, nyilván. De ami jobban aggasztott az idióta négylábúaknál, az a kocsim. Mély levegőt vettem, ahogy a kocsi orrához léptem. Be volt horpadva, hála annak a szarvasnak és a fának. Másrészt az árokban is volt, tehát duplán szívás volt a dolog. Bosszankodtam, de valamennyire sikerült visszafognom magam.
- Stefan, ez nagyon nem néz ki jól. – Morrantam. Jobb esetben nem kellett volna, hogy érdekeljen, de a kocsim még most is ugyan annyira fontos volt, mint máskor. Ha valami, hát ez elkísért évtizedeken keresztül és nem most akartam tőle megválni. – Meg kell igéznünk egy autószerelőt. –Végigsimítottam az én kicsikémen. Ilyet tenni szegénnyel… azért az árokból jó lett volna kiszedni, így jelentőségteljes pillantást vetettem az öcsémre. – Ha már ennyire szépen elintézted a kocsit, legalább szedjük ki innen. – Közöltem és reméltem, hogy segít. Elég béna dolog a cél előtt bedobni a törölközőt, pedig a Whitmore fősuli már nem volt messze és hát jó lett volna odaérni még ma.

562 szó ❖ megérkeztem 42  ❖  kredit



A hozzászólást Damon Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 20, 2017 10:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Stefan Salvatore
Damon, Care & Stefan Tumblr_inline_o0900sO3gB1t1u175_500
Keresem :
someday you'll meet someone new and you'll fall madly in love
Damon, Care & Stefan Tumblr_inline_pav0prtTqG1szaa83_250
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
▼ mystic falls ▽
Hobbi & foglalkozás :
▼ i am a super busy guy ▽



A poszt írója Stefan Salvatore
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 11, 2017 5:02 pm
Ugrás egy másik oldalra

- Ha van esély arra, hogy az én erdei barátaim összegyűlnek, akkor arra is, hogy a te áldozataid fogjanak össze. A helyedben elkezdenék aggódni. – A vállam majd kiszakadt a helyéről, nehezen vettem rá magam arra, hogy hozzá nyúljam és visszarántsam a helyére. Egy fájdalmas nyögés után már jobb is volt és összeszűkült szemekkel néztem a szarvasra, akiben megvolt az élni akarás, mert nagy nehezen feltápászkodott és elkezdett távolabb oldalazni… pedig olyan szívesen belerúgtam volna, de inkább Damon felé kaptam a fejem, aki úgy nézett az autójára, mintha legalább a lábát veszítette volna el. Vagy Elenát. Igen, körülbelül akkor ült ki ilyen aggodalom a tekintetébe.
- Mit vártál? Belénk jött egy szarvas, belecsúsztunk az árokba és nekimentünk egy fának. Persze, hogy nem néz ki jól. – Kibújtam a dzsekimből, mert szinte beleláttam Damon fejébe, tudtam, hogy azt akarja majd, hogy toljuk ki a kocsit az árokból. Nem sok kedvem volt megerőltetni magam, de úgysem fog békén hagyni addig, amíg nem segítek neki és ha valamihez kevesebb kedvem volt, mint kikaparni a fémkupacot a gödörből, hát az, hogy a bátyám a nyakamra járjon. – Mintha az én hibám lenne, hogy Bambi apja pont most érzett kedvet a futkározáshoz. – Intettem a fejemmel Damon-nek, hogy jó lenne, ha mellém állna és segítene kitolni a drágáját. Szerencsére nem csúszott bele teljesen, pár erőteljes mozdulattal kint is lehetett, ha mindketten megerőltettük magunkat, sőt, még lehet, hogy egyedül is sikerült volna. Mindenesetre, amikor a kékség sikeresen kikerült az árokból, elégedetten csaptam össze a kezeimet.
- Hívj egy autómentőt, aztán menjünk. Biztosan nem fogom megvárni, míg ideérnek, majd úgyis szólnak, hová vitték. –Ismét magamra kaptam a dzsekim és elindultam gyalog a bekötő úton. Maximum pár száz méter lehetett hátra, már láttam a fák felett a főiskola épületeinek tetejét és még sötétedés előtt ott akartam lenni, ahová éppen mentünk. Tehát Caroline-nál. Damon-nel azt beszéltük, hogy nem maradunk sokáig, jövünk, lepasszoljuk a láncot, megmondjuk a szöszinek, hogy ne keressen minket, aztán megyünk is utunkra. Reméltem, hogy legalább azzal le tudjuk rövidíteni az itt tartózkodás idejét, hogy megpróbáljuk minél hamarabb megtalálni a lányt, mert ha Caroline rájön, hogy én is kikapcsoltam, nincs az az isten, aki pár perc alatt ki tudna szabadítani a karmai közül. – Jössz már? – Széttárva a karjaimat fordultam hátra, remélve, hogy a testvérem nem tervez az autója mellett cövekelni addig, míg nem jön valaki, aki simogatva fel nem teszi egy platóra.
Vissza az elejére Go down

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Damon Salvatore
Damon, Care & Stefan 5ddfaf2a0d392cd5863ef099156da42e
Keresem :
●● enzo and ric ●●
Kedvenc dal :
●● runnin ●●
●● behind blue eyes ●●
●● he's the better man ●●
●● slow down ●●
●● this is who i am ●●
●● monster ●●
Tartózkodási hely :
●● mystic falls ●●



A poszt írója Damon Salvatore
Elküldésének ideje Szer. Szept. 20, 2017 10:38 am
Ugrás egy másik oldalra


Caroline, Stefan, & Me

Turn off little bit.

A visszavágására először érdekes pillantást vetettem, majd halványan elmosolyodtam. A helyzet nekem kedvezett, hisz az én áldozataim… nos, ideje volt megmagyarázni, velük mi is van, bár gyanítottam, hogy pontosan tudja.
- Tudod, Stef… - Kezdtem bele mindentudó hangon, majd megbiccentettem felé a fejem egy mosollyal. – Az a jó az én áldozataimban, hogy mind halott. Így nincs, aki összefogjon ellenem. Ennyire egyszerű.
Vontam végül vállat, aztán a kocsimmal kezdtem foglalkozni. Tényleg nem nézett ki jól és semmiképpen nem akartam így megválni tőle, sem most, sem máskor.
- Azzal nem segítesz sokat, hogy kimondod a nyilvánvaló tényeket. Talán, ha jobban figyeltél volna vezetés közben, most nem lennénk ilyen helyzetben. – Vetettem neki oda morgósan, rosszkedvűen, mert hát, valljuk be, rossz kedvem volt. Ez a kocsi tényleg közel állt hozzám, ami vicces, hisz egy élettelen tárgyról beszélünk.
- Bambi apja mindjárt vámpírkaja lesz… - Néztem körbe, hogy ott van-e még a szarvas, de végül a kocsihoz léptem, hogy együtt kitoljuk az árokból. Ketten együtt gyorsabbak és hatékonyabbak voltunk, így elégedetten csaptam én is össze a kezeimet, szinte Steffel együtt. Aztán biccentettem.
- Nincs ínyemre, hogy itt hagyjuk, de persze haladni kell a terv szerint. – Előhalásztam a telefont a zsebemből, ahol újból beleakadtam a nyakláncba. Kedvem lett volna elszakítani vagy összetörni, akárhányszor hozzáértem. Aztán meglett a telefon, így végre hívhattam az autómentőket, akikkel néhány percet elszenvedtem, mire megértették, hogy hol is vagyunk pontosan. Megbeszéltünk mindent, amit kellett, majd Stef után pillantottam a szavakra.
- Elnézésedet kérem, de fontos telefont intéztem a Te hibádból. – Néztem rá szúrósan, mikor mellé értem. A telefont elraktam, majd becéloztam a Whitmore fősulit. Alig vártam, hogy összefuthassunk végre a szöszivel, akivel több tervem is volt, mint átadni neki a nyakláncot. Időközben ugyanis jobb ötletem támadt, mint az, hogy csak nyomatékosítom benne, hogy hagyjon mindkettőnket békén. Határozottan az volt a tervem, hogy magunkkal rántjuk a sötétségbe, ugyanis, ha ő is a mi oldalunkon áll, nagyobb az esély rá, hogy minden úgy marad, mint most. Bár belegondolva, talán Elenát kellett volna „kiiktatnom”, hisz az öcsémet legutóbb ő hozta vissza… és ezúttal nem akartam, hogy Stef visszaszerezze az emberségét. A szemem sarkából néztem rá elgondolkodva, majd előre.
- Órája lehet még most? Fel kellene hívnod. Mondd neki, hogy elugrottál meglátogatni, mert aaaannyira hiányzik neked… - Vigyorodtam el, miközben meglöktem játékosan Stefan karját az enyémmel. – Menjünk fel a kollégiumi szobába… helyezzük magunkat kényelembe, amíg elő nem kerül. – Javasoltam, miközben megpillantottuk a suli épületét.

398 szó ❖ bocsi a késésért 40 ❖  kredit

Vissza az elejére Go down

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Stefan Salvatore
Damon, Care & Stefan Tumblr_inline_o0900sO3gB1t1u175_500
Keresem :
someday you'll meet someone new and you'll fall madly in love
Damon, Care & Stefan Tumblr_inline_pav0prtTqG1szaa83_250
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
▼ mystic falls ▽
Hobbi & foglalkozás :
▼ i am a super busy guy ▽



A poszt írója Stefan Salvatore
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 25, 2017 6:54 pm
Ugrás egy másik oldalra

Már vártam, mikor hoz ki engem hibásnak a szituációból, de semmi mást nem tudtam tenni, mint jót nevetni rajta. Ideadta a kulcsokat, rá kellene tudnia, hogy bármi megtörténhet. Ha ő vezetett volna is elénk szalad az a nyomorult szarvas és belemegyünk. Ehhez nem tudtam mit hozzáfűzni, a kocsit meg lehetett javíttatni, és amint itt végzünk, elkötjük valamelyik kölyökét, hogy kényelmesen tovább tudjunk haladni. Kezdtem azt hinni, hogy a bátyám közel sem annyira jó problémamegoldó, ahogy hirdeti saját magáról, inkább tűnt nyivákolónak és akadékoskodónak, mint eltökéltnek.
- Ugyan már, lépj túl rajta. – Megforgattam a szemeimet. – A kicsikédnek semmi baja nem lesz, igazából rá is fért már egy kis kipofozás. Elkezdett ráncosodni az öreglány. – Fél füllel hallottam a kampuszon járkáló diákok lármázását, tehát jó úton jártunk. Nem mintha annyira el lehetett volna tévedni, egy főiskolai udvaron még a hülye is kiismeri magát. Nem is értettem, miért nem iratkoztam be újra: diáknak lenni a legjobb, csupa szórakozás és vidámság az életük, azt csinálnak, amit akarnak, legtöbbjüknek a totális felelőtlenség ajándéka is megadatik. Éppen olyan, mint a kikapcsolás. A kikapcsolás és a főiskola együtt pedig maga a mennyország.
- Caroline nem a buta szőke fajtából való, átlát rajtam. – Mintha nem ismerné a lányt, úgy lökte meg a vállamat. Care egy élő hazugságvizsgáló, azt is észreveszi, ha nem úgy rebben a szempillám, ahogy neki tetszik és nem is fél hangot adni a változásnak. Én is látom magamon, hogy szinte megváltozik az arcom, ha kikapcsolok, pont Caroline ne szúrná ki? – Egyébként sem nagyvizitre jöttünk, odaadod neki a láncot, aztán indulunk tovább. – Ha sokáig itt időzünk, akkor Caroline vagy esetleg Elena is a nyakunkra jöhet, megpróbálhat minket lebeszélni arról, hogy folytassuk a kiruccanásunkat és arra akarnának venni, hogy változtassuk meg az állapotunkat. Damon rávett, hogy kapcsoljak ki, nem vagyok én kiskutya, hogy újabb és újabb kéréseket teljesítsek. Kezdtem élvezni a testvéri programokat, eszem ágában sem volt lemondani róluk.
- Hol is laknak? A másodikon? – Kérdeztem, mikor beléptünk a kollégium épületének ajtaján és a lépcsők felé vettük az irányt. – Na és mi lesz, ha Elena nyit ajtót? Nekidobod a láncot és elszaladsz? – Rajtam volt a sor, hogy elvigyorodjak, mielőtt bekopogtam volna az ajtón.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 26, 2017 5:29 pm
Ugrás egy másik oldalra

Salvatore brothers & Caroline
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
This is going to be a fun ride
Pocsék évünk volt. Mindannyiunknak. Talán éppen ezért is esett annyira jól visszaülni az iskolapadba és ott folytatni a tanulmányaimat, ahol anya halála után abbahagytam. Szerencsére Elena is úgy gondolta, ártani nem árthat a Whitmore főiskola, így mire kettőt számoltunk volna, már itt is voltunk s belevetettük magunkat a kampusz mindennapjaiba. Bár teljesen elszigetelni csak nem tudtam magam az otthoniaktól.
Bonnie ezúttal nem jött velünk, amit egyáltalán nem értettem, de nem akartam megkérdőjelezni a döntését. Habár szinte testvéreknek számítottunk már mi hárman, most mégis szüksége lehetett arra, hogy megtudja, ki is ő Elena nélkül és nélkülem. És ezzel semmi gond sem volt.
Damon miatt sokkal többet aggódtam, mint kellett volna, hiszen ő vígan élte érzelemmentes életét, cél nélkül bolyongott az Államokban, Stefan pedig, akár egy nyomkereső német juhász, a nyomában loholt. A számomra értékesebbnek vélt Salvatore fivér ugyanis bőven kitette a gondolataim azon részét, amelyben épp nem a barátaim miatt aggodalmaskodtam. Akkor ugyanis, mikor fel tudtam hagyni ezen cselekvésemmel, máris beférkőzött Stefan a fejembe, onnantól pedig nem volt megállás. Szüntelenül azon gondolkoztam, miként kellene továbblépnünk ezen az egymást kerülgetős, kínos helyzeten, mert ezzel semmit sem értünk el, csak azt, hogy szánalmasakká váljunk.
A füzetemről az egyik közös fényképünkre esett a pillantásom. A szobát ellepték a fotók, mióta azért küzdöttünk, hogy Elena emlékei visszatérjenek, így hát nem kellett volna ennyire szíven ütnie egyetlen képnek sem. Mégis, fortyogni kezdett bennem a féltékenység, mikor olyan képen akadt meg a szemem, ami még a "Stefan és Elena nagy szerelmének" idejéből származott. Akkor már inkább nézegettem volna képeket Damonről, bár ezt is megtehettem, hisz voltaképp az volt a célunk, hogy rávilágítsunk, Damon nem egy ördögfajzat. Kár, hogy erre kevés tárgyi bizonyítékunk volt.
Kíváncsian fordítottam fejemet az ajtó irányába, mikor kopogást hallottam, de aztán figyelmes lettem Stefan hangjára, ahogy épp Damonön köszörülte a nyelvét. Egy pillanat alatt az ajtónál teremtem és már ki is nyitottam azt előttük.
- Stefan! Damon... - néztem végig az ördögibb Salvatore-én. - Mit csináltok itt? - érdeklődtem, de mielőtt Stefanra emeltem volna a tekintetem, aggódva pillantottam végig a folyosón, majd elálltam az útból, hogy a fivérek besétálhassanak a kollégiumi szobámba. Még mielőtt Stefan elléphetett volna mellettem, óvatosan arrébb húztam és végre felnéztem rá. - Biztos, hogy jó ötlet volt idehozni Damon-t? - nem. Én tudom, hogy nem volt jó ötlet, de igazán érdekelt, vajon Stefan mégis hogyan vélekedhetett erről másképp. Aztán végre bele tudtam nézni a szemeibe is, ijedtemben talán még hátráltam is egy lépést. - Ne... Kérlek mondd, hogy nem tetted meg. - Stefan volt az egyetlen, akinek szinte az egész arcberendezése megváltozott, ha kikapcsolta az érzéseit. És ezt én könnyedén észrevettem rajta, főleg most. Most, hogy tudtam, többet érzek iránta egyszerű barátságnál. Az a szempár, amivel most rám nézett, teljesen máshogy csillogott, mint az, amelyikért az egész világomat is odaadtam volna.
- Fogadjunk, hogy ez a te hibád! - néztem rá Damonre és Stefant kikerülve már indultam is, hogy szemtől-szembe kerülhessek a másik Salvatore-val. - Mégis mi a franc bajod van neked? Nem tudtál volna inkább elhúzni innen és békén hagyni mindannyiunkat? - meglöktem Damon vállát, de alig hiszem, hogy ebből túl sokat érzékelt is volna. - Miért kellett még Stefan-t is belerángatnod? - dühös voltam, bár ezt már mindenki megszokhatta, már ha egy lapon említettek minket Damonnel. Aztán visszapördültem Stefan felé. - És te! Te meg mégis miért mentél ebbe bele? - vontam kérdőre, de jobban belegondolva hülyeséget csináltam. Úgyse fog egyikük se őszintén válaszolni, valószínűleg elpoénkodják majd az egészet. Már csak arra lennék kíváncsi, mégis miért jöttek ide? Azért, hogy megőrjítsenek? Hiszen más céljuk nem is lehetne.
Kezdhetem is a bébicsőszködést, még most, azelőtt mielőtt őrült vérengzésbe kezdenének. Mert ez fog következni... Vagy tévednék?

Not myself tonight ••
imádlak titeket, amiért megvártatok  40 ©️

Vissza az elejére Go down

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Damon Salvatore
Damon, Care & Stefan 5ddfaf2a0d392cd5863ef099156da42e
Keresem :
●● enzo and ric ●●
Kedvenc dal :
●● runnin ●●
●● behind blue eyes ●●
●● he's the better man ●●
●● slow down ●●
●● this is who i am ●●
●● monster ●●
Tartózkodási hely :
●● mystic falls ●●



A poszt írója Damon Salvatore
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 16, 2017 2:32 am
Ugrás egy másik oldalra


Caroline, Stefan, & Me

Turn off little bit.

Csak a szemeimet forgattam, de a kocsiról több szót inkább nem akartam ejteni. Lehet, Stefannak semmit nem jelentett az a járgány, de nekem és a Cameronak története van! Hosszú évtizedek óta az enyém volt és igenis fontosnak tartottam. De ezt Stefan nem érthette meg, nem is várhattam el tőle. Inkább csak egy félmosolyt ejtettem meg az öcsém felé, mígnem vállat vontam.
- Igaz. Ne hívd fel. Azonnal lebuktatnál minket. – Értettem egyet, aztán nem is erőltettem tovább a telefon dolgot. Jobb volt, ha személyesen megyünk oda, lesz, ami lesz alapon. Tudtuk, hol van a kollégiumi szoba, így nem volt nehéz dolgunk sem. Stefan következő szavaira csak sejtelmesen elmosolyodtam, majd megnyaltam a szám szélét.
- Hát persze. Jövünk és megyünk. Ennyi. Mi sem egyszerűbb… - A tekintetemben valami vészjósló csillant, de ha Stefan nem figyelt, nem vehette észre. Újból a kezembe akadt a nyaklánc, amit ezúttal elő is vettem, majd a markomba zártam. Igyekeztem elnyomni magamban az Elenával kapcsolatos emlékképeket. A kérdésre bólintottam, azonban a következőre felvontam a szemöldököm.
- Most poénkodni próbálsz? Ezt felírjuk a naptárba. – A fejemet csóváltam. – Nyilván nem szaladok el, mi okom lenne rá? Szembenézek vele újra, megmutatom neki, hogy valóban egy gyűlölnivaló szörnyeteg vagyok, aztán megkérdezem, hol van Caroline, mert vissza akarom neki adni a nyakláncot. – Magyaráztam. Szinte láttam a lelki szemeim előtt Elenát és azt a gyűlölettel teli tekintetét. De azért reménykedtem abban, hogy vele mégsem kell összefutnunk itt. Bár, ha elérném, hogy ő is kikapcsoljon… ám ez lehetetlennek tűnt.
Mire kettőt pislogtam, az ajtó már ki is nyílt előttünk, mint a titkok kamrája. Varázslat. Heh. Carolinera mosolyogtam kedvesen.
- Caroline. Én is szívből örülök a találkozásnak. Bár én magam mondtam, hogy jobb lenne elkerülnünk egymást, most mégis itt vagyok… szörnyű, ugye? – Kérdeztem, ahogy beljebb léptem a szobába. Körbe sem néztem, nem volt kedvem ahhoz, hogy a fejem tele legyen az Elenával kapcsolatos… bármivel. Láttam, hogy a szöszi odébb húzza Stefant, így felvontam a szemöldököm. Szusszantam egy aprót.
- A hallásom még jó, szöszi. És igen, a lehető legjobb ötlet volt idehozni engem. – Magyaráztam, de persze hagytam, hogy Stefan is választ adjon. A nyakláncot ezúttal úgy tartottam, hogy látható volt a kezemben. Mondhatni, a kezemben lógott. Már épp elmondtam volna, miért is vagyunk itt, mikor Caroline felháborodott. Ajjajj. Rájött. A lányra néztem egy elégedett mosollyal.
- Játszottunk egyet. És én nyertem. – Vágtam rá egyfajta magyarázatként. – Hé, lehiggadhatnál. El akartam menni. Chicagoban voltam épp, mikor Stefan megtalált és ő maga ajánlotta a játékot. Tisztában volt azzal, hogyha veszít, ki kell kapcsolni. Tisztességesen nyertem! – Döntöttem oldalra a fejem egy pillanatra. Aztán csak figyeltem, ahogyan Stefanhoz lép, hogy őt is kiossza. Ahogy így néztem őket, elgondolkodtam. De aztán hamar közelebb léptem, azaz a lány mögé suhantam és elkaptam a karját, majd hátrébb húztam. Ezután az orra előtt lengettem meg a nyakláncot.
- Visszahoztam, ami a tiéd, mert hát… semmi szükségem rá a továbbiakban… na meg persze azért… – Ha elvette a nyakláncot, akkor abban a pillanatban az egyik székhez suhantam. Letörtem a lábát, majd pillanatokkal később Stefant tapasztottam a falnak és készültem beledöfni az újonnan szerzett karót. Azaz, bele is döftem kegyetlenül, de nyilván ügyeltem arra, hogy ne haljon meg. Elnéztem a szöszi felé.
- …hogy megkérjelek, csatlakozz hozzánk. Különben Stefannak itt és most vége. – Nos, igen, ez nem volt épp a tervbe, legalábbis az öcsém nem tudott erről a lépésemről, de nem kockáztathattam. Stefannak nem hagytam sok lehetőséget az ellenkezésre, ugyanis ha mégis próbálkozott volna valamivel, a karót közelebb tolom a szívéhez. Úgy véltem, ez az aprócska szenvedés megér annyit, hogy Caroline-t magunk mellett tudhassuk.

586 szó ❖ Turn it off ❖ turn it off, Caroline! 31  ❖  kredit

Vissza az elejére Go down

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Stefan Salvatore
Damon, Care & Stefan Tumblr_inline_o0900sO3gB1t1u175_500
Keresem :
someday you'll meet someone new and you'll fall madly in love
Damon, Care & Stefan Tumblr_inline_pav0prtTqG1szaa83_250
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
▼ mystic falls ▽
Hobbi & foglalkozás :
▼ i am a super busy guy ▽



A poszt írója Stefan Salvatore
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 25, 2017 8:42 pm
Ugrás egy másik oldalra

Szinte láttam magam előtt Caroline arcát. Már ha egyáltalán ajtót nyit, persze. Néha túlságosan komolyan vette az egyetemet ahhoz képest, hogy több időt töltött Mystic Falls-ban vagy éppen értelmetlen dolgok szervezésével és rengeteg baromsággal való foglalkozással, mint a tanulással és az órákra való bejárással. Elenával a Whitmore-ra menekültek a lány emlékeinek elvesztését feldolgozandó és tekintve, hogy bőven benne jártunk a délutánban, legalább az egyiküknek a szobában kellett tartózkodniuk. Ha a szöszi a szerencsés kiválasztott, aki találkozik a testvérem és általam alkotott dinamikus duóval, akkor biztosan szájtátva, három másodperccel később pedig kiakadva fog minket fogadni.
- Szia, Care. - Széles, de a fogaimat nem kimutató mosollyal és a zsebeimbe mélyesztett kezekkel léptem át a küszöböt. A tekintetemet gyorsan körbehordoztam a szobán... melyik normális kollégiumban van kandalló? A lányok biztosan bevetették a vámpírképességeiket, amikor a szobaválasztásról volt szó. - Jó ötlet? Nem. De jönni akart, a nagy szerelmi krízisben támadt az ötlete, hogy visszahozza neked a láncot, amit adtál neki, érzelmeit és szívét erősítendő. - A bátyámra pillantottam, akinek szerencsére nem kellett felhúznia a nyúlcipőt, hiszen úgy tűnt, Elena nincs a láthatáron. - Tettem volna ki útközben? - Kérdezte költőien, rántva egyet a vállaimon. Caroline arcán máris látszott, hogy leesett neki a tantusz és nagyon nem tetszett neki a helyzet. Lelkiekben lehetetlenség volt előre felkészülni a szentbeszédére, bár néhány mondat előre borítékolható volt. Mint például a kiejtett, "ugye nem..." kezdetű is.
- Azért a tisztességes nyerés kijelenésével vitatkoznék, de a lényeg a lényeg. - Nem szívesen vallottam be, hogy a bátyám túljárt az eszemen, mégis viselnem kellett a következményeket. Nem mintha annyira borzasztó lenne úgy tengetni a mindennapjaimat, hogy bárkire muszáj lenne figyelnem. - Nyugi, Care, nincs semmi baj, nem kell drámáznod! - Fordultam ismét a szőkeség felé, amikor nekiesett Damon-nek. Normális esetben értékeltem volna, hogy ennyire aggódik értem és ilyen védelmezően lép fel, de jelenleg veszett fejsze nyele volt bármilyen sopánkodás. Ahhoz képest, hogy eleinte én is ódzkodtam a saját ötletemtől, most kifejezetten tetszett a fennálló állapot, annak ellenére is, hogy láttam, Caroline-t szinte sokkolta, hogy belementem ebbe az alkuba.
Damon ötlete viszont engem is meglepett, az még inkább, hogy a falnak szorított és az egy tizedmásodperc alatt eszkábált karójával a szívem felé közelített. Értetlenül néztem a bátyámra és automatikusan a fadarabra kulcsoltam a tenyereimet. - Ebben a legszebb, hogy nem viccel. - Először a bátyám szemeibe mélyedtem, aztán Caroline felé fordítottam a fejem. Hangomban nem tükröződött különösebb fajta érdeklődés az életem elvesztése iránt, ám nem örültem volna neki, ha ebben a kollégiumi szobában végzem. - Megkönyörülsz rajtam? - Kérdeztem a szőkeségtől.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Damon, Care & Stefan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Damon & Caroline - after Damon turned it off
» ₪ Care & her army of minions ₪
» Stefan irodája
» Stefan Salvatore
» Stefan szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Alternatív játékok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •