Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vérfarkas
Faye Charpentier
Raven Greene Tumblr_p00wt8wq9i1wwbdveo1_250
Tartózkodási hely :
new orleans is my home ★ ☆
Hobbi & foglalkozás :
fighting for equality ★ ☆



A poszt írója Faye Charpentier
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 31, 2018 3:59 pm
Ugrás egy másik oldalra
Elkelt karakter!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 24, 2018 12:05 pm
Ugrás egy másik oldalra
Raven Greene
● ● nomen est omen ● ●

kor  50 év

faj dhámpír

Szerepkör bonyodalom

play by Priyanka Chopra

foglalkozás pszichiáter (mostanában)

várja én és Mark

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...  

Dane: A húgom kollégája és egyben az egyik legjobb barátom felesége vagy. Annak ellenére, hogy mindenki észreveszi, ha megjelensz valahol, nehéz nem rád figyelni, ha megszólalsz és szeretsz is a középpontban lenni, semmi baj nincs veled. Ezer fokon égő, ugyanakkor másokat becsülő és tisztelő, okos nő vagy, akit már az egyetemen is ismertem és soha nem gondoltam volna, hogy sokkal inkább félteni fogom a barátomat tőled, mint irigykedni rá, amiért ilyen párja van. Mégis sikerült meglepetést okoznod: a legutóbbi telihold során láttalak az erdőben, miközben egy szerencsétlen fiúból lakmároztál és az első döbbenet után hiába mordultam rád, nem zavartattad magad, sőt, még nekem is támadtál. Azt hittem megharaptalak, ahogy te is engem, de másnap kiderült, hogy a csatározásunkból csak én kerültem ki sebesülten. Neked fogalmad sincs arról, hogy én voltam a vérfarkas, akinek nekiugrottál, én viszont szeretnélek szembesíteni azzal, hogy tudok a kis titkodról. Mi fog történni, ha ezt megteszem?

Mark:  A lányom vagy és eléggé ambivalens a kapcsolatunk. Miután kiderült, hogy az egyik egyéjszakás kalandomnak következménye lett, szerettem volna az életed része lenni, de az anyád nem engedte. Hiába hittem azt, hogy dhámpírként nem lehet gyerekem, biztos voltam benne, hogy az én lányom vagy. Mivel velem nem lehetett normális kapcsolatod, nem akartam, hogy az anyáddal való viszonyod is megromoljon, amiért esetleg a háta mögött találkozgatnék veled, ezért a bemutatkozással megvártam, míg felnőttkorba léptél. Haragudtál rám, amiért nem találkoztunk hamarabb, de örültél, hogy lett egy apád: felvetted a nevemet, követtél az orvosi pályán és még az átkodat is sikerült kiváltanod. Ugyanazt a terhet cipeled, mint én: a dhámpírrá válásod óta küzdesz a rosszabb időszakok felbukkanásával, amikor akár egy egész város kiirtására is képes lennél csak azért, mert olyan lábbal keltél fel. Jelenleg is ezeket a napjaidat éled és ilyenkor mindig hozzám fordulsz segítségért, még akkor is, ha gyilkolási ágytól fűtve te válasz a lehető legkegyetlenebb és leggátlástalanabb személlyé, akit valaha ismertem.

// További részleteket pm-ben megbeszéljük, a felmerülő kérdésre nagyon szívesen válaszolok! Gyere hamar! 40

Vissza az elejére Go down
 

Raven Greene

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lara Greene
» Raven Donner
» Raven Lyesmith
» Ashley Greene
» Dr. Greene irodája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •