Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 3:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Ha még egy ideig nem megyünk egymás agyára, akkor nem vagyunk reménytelenek. De tény, hogy nekem nehéz lenne otthagyni Mystic Falls-t - vontam vállat, majd magam is betöröltem az utolsó falatokat is, és hátradőltem.
- Tele vagyok. Vagyis, mondjuk úgy... tartalékoltam a helyet másra is - kacsintottam, egy nő nyaki ütőerét fixírozva, majd lekaptam róla a szemem, még mielőtt bárki észrevette volna ezt.
- Gyere ide... - motyogtam, és közelebb húztam Erin székét. - Nézd, milyen szép... - mutattam a városra. - Mintha minden, de minden csak fényből állna. Nem házakból, utakból, hanem merő fényből...

Eiffel-torony     - Page 2 Paris-View-From-Eiffel-Tower-750x500_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 3:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Belekortyoltam az újra kitöltött borba, de közben már meglehetősen meglepődve pislogtam Klausra. Minden okom megvolt rá, azt hiszem. - Öhm... úgy gondolod, hogy Mikael nem találna meg Bulgáriában vagy bárhol máshol? - tettem fel a kérdést, míg eltoltam magam elől a tányért. Nekem ennyi bőven elég volt, már felettébb jóllakottnak éreztem magam. - Egyébként Bulgária nagyon szép. Olyan természetesnek tűnő kis ország.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 3:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Halványan elmosolyogtam magam, és újra hozzáfogtam az ételhez.
- Szerencséd, hogy mindig tudod mit válaszolj - mondtam aztán, és öntöttem magunknak egy-egy újabb pohár bort. - Mondd, Bulgária is lesz ilyen szép? - kérdeztem. - Ha Mikael egyszer végképp nem bírna magával, és anyám sem vele, talán elköltözhetnénk ide. Vagy Szófiába... vagy bárhová a világon. Bánnád?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 12:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- De én még mindig nem Tatia vagyok, hogy ne akarjak veled együtt lenni. Csak viccnek szántam az egészet, hiszen annyira nem érdekel sem a hagyma, és az sem érdekelne, ha izzadt vagy... semmi. - ráztam meg a fejemet, és nagyon halványan elmosolyodtam. - Nem is értem, miért kell emiatt aggódni. Nem mindegy, hogy előtte, vagy közben leszel verejtékes? - kacsintottam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 12:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Sajnálom - sóhajtottam. - Talán túlreagáltam. Annak idején... régen, megszöktem a munkától, amit Mikael rám bízott, csak azért, hogy lássam Tatiát. Még akkor is, ha tudtam, hogy büntetés lesz a vége. Tatia az erdőben volt, és loholtam, mint az őrült, hogy valamennyi időt vele lehessek, mielőtt apám elkap. Ő pedig azt mondta, nem tud akkor együtt lenni velem, mert izzadt voltam - mondtam rosszkedvűen. - Talán ezért érintett ez most ennyire rosszul.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 11:56 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Némi meglepődéssel pislogtam rá, ahogyan egyik pillanatról a másikra megváltozott a hangulata, és az előbbi percek mintha eltűntek volna.
- Azt hittem, érted a viccet, de ha mégsem, akkor még mindig sajátos a humorom. - mondtam csendesen, letéve a villát és a kést.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 11:52 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Nem gond. Majd a vér szaga elnyomja - jegyeztem meg. - Ezt úgy mondtad, mintha büdös lennék - dünnyögtem aztán kicsit később. - Nálad ezen múlik a dolog? - morogtam, valami hirtelen heves hangulatváltozással megbántódva. - Ide hozlak a szerelem városába, te meg egy kis hagyma miatt.... - legyintettem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 11:45 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Te már csak tudod. - sóhajtottam fel, mellékesen jegyezve meg ezt, említve a tudást és a hatalmat. Semmi kedvem és hangulatom nem volt most erről beszélni, de ezeket a gondolatokat megpróbáltam eltitkolni, hogy ne lássa az arcomon a véleményemet.
- Köszönöm. - mondtam mosolyogva a pincérnek, mikor letette elém a tányért, de egy szippantás során megéreztem Klaus vacsorájának illatát is. - Mindkettőnek jó illata van. Bár vigyázz a hagymával, különben éjjel nem tanítalak meg franciául. - mondtam közömbösen, leplezve a kuncogásomat, és pimaszságomat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 11:39 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Én ismerek egy jobb mondást - néztem Erin szemébe. - A tudás hatalom. Ezt le sem lehet tagadni, hogy így van. Ezer év tudása és tapasztalata táplálja a hatalmat, amit egy magamfajta megszerezhet - kacsintottam Erinre, de ekkor feltűnt a pincér, és letette elénk az ételeket.
- Mázlid van, jól emlékeztem. Nem kagyló, és nem csiga - szimatoltam bele a sült vérbe, majd felvágtam a hozzá adott sült bagettet. - És ígérem, senkinek nem mondom el, hogy egy árva mondatot beszélsz franciául. Bár ami a francia tudásodat illeti, szívesen letesztelném - tettem hozzá fapofával.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 11:35 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Én is csak angolul voltam hajlandó megtanulni. Két évszázada már tökéletesen csinálom, nem? - vigyorogtam. Hát igen, valamikor az 1800-as években kezdtem el, még ha akkor nem is tűnt túl értelmesnek, majd ezeket a gondolatokat félretéve, Klaus szemeibe néztem, és elmosolyodtam.
- "Félni a szerelemtől azt jelenti, hogy félsz magától az élettől." Szóval jól értetted a félelmet, és a szerelmet. De ha másnak elmondod, hogy ezt az egy francia mondatot tudom, letagadom! - dőltem hátra, és újra megfogtam a poharamat. - Soha nem jártam itt. Szófiában jártam egyetemre, ott tanultam... már ameddig. Valami más jobban lekötött. - vontam vállat, és nevetéssel reagáltam szavaira.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 11:30 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Azt hogy "szerelem", és "félelem" megértettem. A többit nem - vontam vállat. - Csak néhány szót beszélek franciául. Én gyerekkoromtól az Újvilágban éltem, közünk sem volt a kontinenshez. Lefordítod? - érdeklődtem kíváncsian. - Egyébként... éltél itt? Párizsban? Vagy nem itt jártál egyetemre? - dőltem hátra. - Hallod ezeket? - böktem a hátam felé. - A tizedét sem értem annak, amit hablatyolnak. De ha a fogaidat kivicsorítod... azt mind megérti, nyelvtudás ide vagy oda - vigyorogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 11:20 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Csak kíváncsi voltam, milyen az egyetem. - vonogattam a vállam. - Mindenki annyira tanult ember volt, és egyebek, a kíváncsiság hajtott oda. - sóhajtottam fel, és visszaemlékeztem. - A 19. század közepe felé jártunk. Meg kell jegyeznem, hamar meguntam, szóval nincs diplomám. - nevettem el magam, majd megpróbáltam felidézni azt a francia mondatot.
- Nem, nincs köze a szexhez. "Craindre l'amour c'est craindre la vie." - mondtam egészen halkan, egy kis mosollyal. - Talán... akkor kezdtem rájönni, hogy valami hiányzik az életemből, és ezért maradt meg ennyire. Ez már költészet, francia irodalom. - kacsintottam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 11:15 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Hű de válogat valaki - mosolyogtam, majd érdeklődve néztem rá. - Nocsak. Egy magunkfajta az egyetemen? Azt hittem, minimum tanárnak mentél. A történelem biztos jól ment volna - hunyorogtam. - Na és ez mikor volt? Azt már meg sem kérdezem, milyen mondatot tanultál meg. Vagy a szexxel, vagy a vérrel kapcsolatos - hallgattam el, mikor odaért a pincér, és leadtuk a rendelést.
- Bár ha elárulod, azt azért kíváncsian hallgatom - néztem aztán újra Erinre, és ismét a borba ittam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 11:13 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- De jegyezz meg valamit: engem sem lehet mindig levenni azzal a két szép szemeddel. - kacsintottam rá, teljes mértékben komolyan gondolva minden egyes szót, majd letettem a poharamat. Egyet értettem Klausszal, valami isteni volt a zamata ennek a bornak. A franciát tudnak valamit. - Majd kóstold meg a bolgár borokat. Azok se semmik. - mondtam neki mosolyogva, megnézve az étlapot.
- Nos, ha előttem kezdenél el csigát enni, rosszul lennék. Kagylót se rendelj az orrom előtt. - nevettem fel halkan, majd arra fordítottam a tekintetemet, amire rábökött. - Eléggé egzotikusan hangzik. - suttogtam elgondolkodva, de végül részemről megráztam a fejemet. - Én inkább narancsos kacsát kérek, és a desszert lesz a vér. De az nem itt. - néztem lefelé, hogy érthesse, mire gondolok, majd felsóhajtottam. - Ezer év alatt egyszer unatkoztam annyira, hogy egyetemre mentem, és franciát tanultam. Egyetlen mondatot jegyeztem meg. - vontam vállat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 10:56 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Milyen szép kapcsolat is lesz a miénk... - vigyorogtam. - Ha kiborítasz, megverjük egymást, aztán a kibékülés jeleként szexelünk. Hm... tetszik ez a jövőkép - kortyoltam én is borba, és elismerően csettintettem a nyelvemmel. - Hiába, az amerikai borok a nyomába sem lépnek ennek - sóhajtottam, aztán megérkeztek az étlapok is.
- Oké, tény hogy valamennyit beszélek franciául, de hogy melyik a csiga, azt nem tudom - dünnyögtem. - Azt talán mégis kihagynám. Nem túl étvágygerjesztő, ha két nagy antennás gülü szem bámulna rám a tányérról. Ez itt viszont ismerős... - ráncoltam a homlokomat. - Azt hiszem hagymás-gombás sült vér. A franciák értik a módját, elhiheted. Azt hiszem, én ezt rendelek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 10:42 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
A szemöldököm rögves felszaladt a homlokomra, ahogy szavait meghallottam. Nem vártam kellemes véleményt magamról a kapcsolatunk elejéről, de a jelennek tükrében igencsak hidegvíz volt a nyakamba, mégis elnevettem magam a végére.
- Nem, ma már nem azért mászok veled ágyba. - ráztam a fejemet. - Tatiát már nem tudnám vele bosszantani. - pimaszkodtam egy picikét, majd felsóhajtva vártam, hogy bor kerüljön az én poharamba is, Klaus szavai pedig megérintettek valahol, a mellkasomban.
- Az öröklétre. És valami strapabíró idegrendszerre, hogy engem könnyebben elviselj ezalatt ahosszú idő alatt. - vigyorogtam, majd beleittam a poharamba. Micsoda furcsa íz... hasonlót sem éreztem még soha.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 10:25 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Hát te sem voltál a szívem csücske, hogy őszinte legyek. Épp jó voltál arra, hogy levezessem valakin a feszültséget. Épp arra gondoltam közben, hogy amilyen az anyja, hát olyan a lánya is. Egy címeres.... - haraptam el a mondat végét. - Csak hogy megnyugtassalak, ma már nem így gondolom. Viszont te is nyugtass meg, hogy ma már nem csak Tatia bosszantására mászol ágyba velem - vigyorogtam, miközben megérkezett a bor, és miután megízleltem, biccentettem a pincérnek, aki töltött nekünk.
- Hagyja itt az üveget - intettem, és felemeltem a poharam, amiben a gyertyák fényénél bíbor színben lángolt az ital.
- Ránk... és az öröklétre - mondtam Erinnek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 10:16 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Mindvégig a kilátást vizslattam, miközben Klaus a pincérrel foglalkozott, majd mikor megfogta a kezem, felé fordítottam a tekintetemet, és halványan elmosolyodtam.
- Ha visszaemlékszem az első találkozásunkra, akkor nem gondoltam volna. De még akkor sem, amikor karácsonykor elmondtam neked, hogy mit is érzek. - bámultam inkább az asztal lapját. Mintha tényleg életemben először beszélnék érzelmekről. Milyen furcsa.
- De azért még nem felejtettem el, hogy legelőször azért feküdtünk le egymással, hogy bosszantsuk Tatiát. - nevettem el magam nosztalgiázva. - És nem mellesleg utáltalak, úgy feküdtem le veled. Mesébe illő történet. - vigyorodtam el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 10:08 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Akkor 1980-as France Champs Éleyisse-t kérünk, ha van - néztem a pincérre, aki meghajolt. - És persze az étlapokat is kérjük - terelgettem el aztán az asztal mellől a felszolgálót, majd átnyúltam az asztalon, hogy megszorítsam Erin kezét.
- Gondoltad volna valaha, hogy pont itt... és pont te meg én? - kérdeztem, letekintve a városra, és csakugyan olyan volt, mintha egy felhő fölötti trónuson néznénk alá a világba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 10:06 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Tedd, ha mered. - válaszoltam a kikötözős ideájára grimaszolva, magamban persze remekül szórakozva rajta. Hát tegye, úgyis visszaadom. Valahogyan.. kölcsönkenyér visszajár. Bár ő még ezeket is élvezetesen tudná csinálni, szóval nem valami komoly fenyegetés.
- Köszönöm! - ültem le a székre, és bólintottam Klaus szavaira. - Kóstoljunk. Ami azt illeti, nem gyakran iszom francia bort, bár a rose-k egészen finomak. - gondoltam vissza. Bulgáriában - mint szinte mindenhol - előfordulnak ilyen francia borok. Én azonban még midnig nem voltam túl nagy szakértő.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 9:57 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Esküszöm, ha visszaérünk a hotelba, lekötözlek az ágyra, elverlek, aztán le sem szállok rólad reggelig. Ez lesz a büntetésed - súgtam Erin fülébe, majd kiszálltunk az emberek nyomában, míg végül egy pult mögött ácsorgó pincérhez értünk.
- Asztalt foglaltattunk két főre, Mikaelsson névre - mondtam, mire a fickó keresgélt keveset egy listán, majd meghajolt, és egy különálló asztalkához vezetett bennünket.
- Hölgyem - húztam ki a széket Erinnek, hogy asztalhoz segítsem, majd én magam is lerogytam a székre, amit a pincér tolt a fenekem alá, és engedelmesen levettem a kabátomat. Hála az égnek, már megtehettem...
- Aperitif? - néztem Erin felé. - Valami igazi francia bort meg kellene kóstolni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 9:40 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Amelyik kutya ugat, az nem harap. - mondtam nemes egyszerűséggel, bár gondoltam arra, hogy engedelmesen inkább farkasra cserélem a kutyát, de már megszólalt a fejemben, hogy mióta vagyok én engedelmes? Nem mellesleg túl sokan vagyunk ehhez a beszóláshoz ebben a liftben.
- Nem, nem vagyok gonosz. Éppen ellenkezőleg, csak igyekeztem jót tenni veled. - kacsintottam rá, mikor ugyanis a lift ajtaja kinyílt, és az előttünk levő emberek tömkelege kisétált. - Hát, most ketten maradtunk. A rossz hír, hogy lenn még egy csomó ember várakozik, hogy a lift felhozza őket ide, így sajnálatos módon egyéb jót nem tudok tenni veled. - biggyesztettem le az ajkaimat, de végül már muszáj volt kuncognom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 9:27 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Atyaég! - rántottam össze magamon a kabátot, hogy megpróbáljam eltakarni, mit váltott ki belőlem az érintése.
- Remélem mire felérünk lehiggadok, különben a hotelszobában esküszöm, a szart is kipaskolom a fenekedből! - fenyegetőztem félig tréfásan, és a torony teteje felé néztem. - Gonosz vagy velem. És még engem mondanak kegyetlennek - csóváltam a fejem továbbra is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 9:22 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Pimasz és kacér mosollyal fordultam felé a suttogása után, és vontam egyet a vállamon. - Engem nem zavar, szeretlek picikét zavarban látni néha. - suttogtam vissza neki, és a körülöttünk állóknak nem tűnt fel semmi szemmel láthatóan, legalábbis nem fordultak hátra. És kuncogásban sem törtek ki, pedig ez egy olyan szituáció volt.
- Jól van, békén hagylak. - vettem le róla a kezemet, de még mindig mosolyogva. - De csak most hagylak békén! - tettem hozzá sürgősen, rákacsintva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 9:01 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Naná, hogy gondolok. Ettől vagyok tökéletes. Ezért szeretsz engem ennyire - mondtam nagyképűen, bár tréfálkozva, és beálltunk Erinnel a lift hátsó falához.
Alighogy a felvonó elindult, és én az emberek feje fölött átbámultam, megcsodálni Párizs esti fényeit, máris összerezzentem, mert Erin - ártatlan ábrázattal - végigsimított a nadrágom elején, meglehetősen félreérthetetlenül.
- Basszus, Erin - súgtam neki úgy, hogy csak egy vámpír hallhassa. - Ne most... közbotrányt fogunk okozni, ha nem hagyod abba. Vagy megteszek néhány utat, mert nem fogok tudni kiszállni innen - igyekeztem nagy levegőt venni, hogy elfojtsam az éledő vágyamat.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Vissza az elejére Go down
 

Eiffel-torony

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Magas torony

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: A határokon túl :: Párizs-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •