Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vérfarkas
Hannah Charpentier
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :

Hobbi & foglalkozás :
learning ♢



A poszt írója Hannah Charpentier
Elküldésének ideje Kedd Feb. 26, 2019 7:23 pm
Ugrás egy másik oldalra
Jacob Campanella

● ● nomen est omen ● ●
A név totálisan alkuképes, a pb-vel viszont nem tudunk egyezkedni, ne haragudj. 40

Évek óta nem láttalak... A gimnáziumban a tanárom voltál, bár senki nem nézné ki belőled, hogy képes vagy egy asztal mögött gubbasztani, szigorúan nézni, és rossz jegyeket firkantani pár tényleg pocsék dolgozatra... velem ilyen szempontból sosem volt gondod; mintadiák voltam, kitűnő bizonyítvánnyal végeztem, néha úgy éreztem, hogy tényleg büszke vagy arra, hogy egy ilyen diákot tudsz a padsorok egyikében. Pedig ismerted a szüleimet. Azt is tudtad, hogy ha egyszer eljön az ideje, talán magam is kiválthatom a csúf átkot... de azt sosem árultad el, hogy ismerted a szüleimet. Visszatetsző érzéseket váltott ki belőled az, ahogyan elmentek a városból, amiért itt hagyták a háború szélén álló városunkat, engem és a nővérem. Voltaképpen... a te feladatod volt, hogy vigyázz rám, mert téged kértek meg erre. A mindennapjaim része voltál, és észre sem vettem, hogy titkon milyen alkuba kevertek bele a szüleim. Biztos vagyok benne, hogy méltó jussot kaptál a bébicsőszködésért, annál nagyobb pofon lehetett a számodra, hogy az átváltozástól végül nem sikerült megvédened. Talán ha tudom, hogy farkas vagy, nálad kopogtattam volna tanácsért, hogy mégis miként kezeljem a bennem rejlő indulatokat...
A gyilkosság után elmenekültem New Orleansból, a Whitmore főiskola falain belül kerestem vígaszt, de soha nem kaptam meg a diplomámat. Értesültem a háborús helyzetről a szülővárosomban; haza kellett térnem. Évek teltek el... és éveken keresztül nem vettem észre, hogy soha nem szegted meg a szüleimnek tett esküdet. Végig ott voltál mellettem, mint valami árnyék... és soha nem buktál le előttem. Megismerted a szokásaimat, tudsz mindenről, ami velem kapcsolatos... a félelmeimről, a titkos találkozóimról, a terveimről... de meddig tudsz árnyékban maradni? És a nagy kérdés: miért vagy ennyi év után is hűséges az áruló szüleimhez? Miért is nem hagytál el soha?

// Elég szabad a sztori bizonyos dolgokat illetően, egy olyan usert keresnék a karinak, aki tud bánni vele, és nem veti meg a tartalmas játékokat. 40
30 év
SZABAD

SAM CLAFLIN
tanár
FARKAS ● ● ALKUTÁRS ● ●
Vissza az elejére Go down
 

Jacob Campanella

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jacob Campanella
» Luca Campanella
» Luca Campanella
» Jacob ---
» Jacob Slyfield/ Colleen Slyfield

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Keresem... :: Aktuális keresések-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •