Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Darius Alpert
Karen lakása Hunnam6
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
i'm always behind you の
Hobbi & foglalkozás :
shitting on you の



A poszt írója Darius Alpert
Elküldésének ideje Szer. Márc. 27, 2019 4:42 pm
Ugrás egy másik oldalra
Karen & Darius

- Képtelen vagy megölni, tudtam én – mormoltam a tarkóm masszírozva. Nem mondanám, hogy ne érteném meg. Alighanem majdnem megpusztult a vágytól, hogy újra láthasson. – Nem tudsz nélkülem létezni, valld csak be! – mondtam, és közben enyhén megráztam a fejem, de nem segített. Bármi is volt az, amivel kiütött engem, nem ürül ki olyan gyorsan a szervezetemből. Nem csoda. Karen mindig is egy kegyetlen ribanc volt, a gyors szenvedés és halál sosem volt az ő módszere.
- Azt hittem ezt szereted. A sok nemes rohadék között nem találtál magadnak senkit – mondtam, ahogy kinyúltam a ruhák felé, és gyanakodva vettem őket a kezembe. – Ezért kellettem én neked – mert több voltam, mint az a sok kikent kis pöcs, akik próbálták őt szédíteni. Vagy épp kevesebb voltam, nézőpont kérdése. Akárhogy is, én voltam az, aki érdekelte őt, nem a vagyon, meg a csillogás. Az embernek nincs szüksége arra, amije már van. Nem azt keressük, amit ismerünk, az unalmas. Újdonságra vágyunk. – Nincs neked olyan erős önuralmad, szívem – nyaltam meg a szám sarkát, ahogy felpillantottam rá, miközben levettem magamról a ruháimat, nem igazán szégyenlősködve előtte. Nem csak ismeri a testem, de szereti is, akkor meg minek rejtegessem?
Seattle. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy tudom, hol van a térképen. Mikor utoljára itt voltam, nem direkt kerültem ide, és a rövid itt tartózkodásom egyetlen percére sem szándékoztam józan lenni. - Deja vu érzésem van– jegyeztem meg a szavait hallva, amikre nehéz volt odafigyelni, miközben magamon éreztem az érintését. – Nagyon hiányozhattam – tettem hozzá, felsóhajtva. Elvégre, csak úgy nem hozott volna ide. – A végén még kiderül, hogy én vagyok a gyengéd – pillantottam rá a szemem sarkából. Ez már rég kiderült. Csak szereti tagadni. – Ez már szinte romantikus …  - folytatni viszont nem tudtam, mikor megéreztem az ajkai ízét. – Nehéz lenne ilyen látványról lemondani – a tekintetem  a nyakáról lefelé, a mellére siklott, a kezem pedig a derekáról a fenekére csúszott és belemarkolva húztam közelebb magamhoz. – Na és te mit fogsz tenni annak érdekében, hogy ne akarjalak megölni? – kérdeztem, a nyakát csókolva, az üvegfalnak nyomva őt, hogy ne hátrálhasson.
:nyalamcsorog:  ● ● coded by elena
Vissza az elejére Go down

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Karen Graham
Kedvenc dal :
me too
boss
white noise
Tartózkodási hely :
✤ all around the world ✤
Hobbi & foglalkozás :
✤ what i wanna do ✤



A poszt írója Karen Graham
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 23, 2019 9:00 pm
Ugrás egy másik oldalra
you are just simple
not smarter than me
TO DARIUS
●●
:hug:
●●
- Meghalni? Ugyan! Nem eszik olyan forrón! – Apró kacaj tört fel belőlem. Miért ölném meg? Hogy megkönnyítsem a dolgát? Tényleg ennyire amatőrnek tartana? Szenvedni fog és én premier plánból fogom végignézni, mivel nem fogom elengedni a közelemből. Én leszek az, aki miatt könyörögni fog a halálért, mert egyszerűen megváltásként fog tekinteni a Sátánnal való találkozásra a mellettem eltöltött idő után. Ki fogom készíteni és eleget tapasztaltam ahhoz, hogy rájöjjek, a bilincsek, láncok és sötét pincék kora lejárt: élveztem őt kikötözve látni, de most a lelki terror lesz a legigazabb barátom. El fogom érni, hogy a szíve ne csak díszként funkcionáljon a testében, halálos fájdalomként tekintsen minden egyes másodpercre, amit nélkülem tölt, aztán eltaposom, mint egy bogarat. Jó móka lesz, legalább annyira jó, mint megégni.
- Vetkőzz le, szívem, de a lehető leggyorsabban. Összemocskoltad magad. – A fejemmel a váltás tiszta ruha felé böktem. Tényleg nem mondhatja, hogy figyelmen kívül hagyom az alapvető emberi igényeket… bár, ő mindig máshogy működött, mint én, a régi szép időkben egy csatornapatkány jelenthetett volna neki. – Vagy szeretnéd, ha segítenék mosakodni? – Pimasz félmosoly húzódott az ajkaimra, amit láthatott az ablak üvegén keresztül. Gyűlöltem, hogy elméletben képes lettem volna két centis darabokra aprítani és nevetni a hullája fölött, mégis, imádtam, ha a közelemben volt és kifejezte, mennyire odáig és vissza van értem. A kapcsolatunk állandó macska-egér játék volt, amiben másodpercenként változtak a felállások és ez volt benne a legérdekesebb. Na és persze a legnehezebb, de az ilyesfajta szórakoztató érzelem-csökevényeket könnyedén félre lehetett tenni, ha az ember lány kellőképp eltökélt volt. Én pedig készen álltam megbüntetni ezt a nyomorultat.
- Seattle, bizony. – Bólintottam egyet. – Gondoltam bemutatlak az új kedvenc városomnak és kihúzlak abból a porfészekből, ahol mostanában tanyáztál. – Felé fordítottam a fejem és a mutatóujjamat végighúztam az állának ívén. – Nagyon szívesen! És azt is, hogy most nem láncoltalak ki, pedig megérdemelnéd. – Visszavettem a poharamat és belekortyoltam az alkoholba. – Nem mindegy neked, hogy meddig voltál kiütve? A lényeg, hogy egy kis kitérő után, de ismét itt vagy velem. – Beleharaptam az alsó ajkamba, majd közelebb hajolva hozzá egy csókot leheltem a szája sarkába. - Persze, visszamehetsz Mystic fene se tudja hová vagy maradhatsz itt és gondokodhatsz azon, hogyan üssük el az időnket anélkül, hogy meg akarjalak ölni.


Vissza az elejére Go down

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Darius Alpert
Karen lakása Hunnam6
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
i'm always behind you の
Hobbi & foglalkozás :
shitting on you の



A poszt írója Darius Alpert
Elküldésének ideje Vas. Márc. 10, 2019 2:39 pm
Ugrás egy másik oldalra
Karen & Darius

Felmordultam, mint, akit hirtelen keltettek fel egy álomból. Éreztem, ahogy valami finoman karistolja az arcomat, de egy morgásnál többre nem futotta. De rohadtul fáj a fejem. Ki se nyitottam még a szemem és már úgy érzem magam, mint aki egy korláton készül átesni. Nem nyitottam ki továbbra sem a szemem, helyette inkább az orromra hagyatkoztam. Szinte semmit nem éreztem, csak …whisky-t. Fasza, akkor nem döglöttem meg. Utána azonban más illat is megütötte az orrom. Ribanc parfüm. Karen. Picsába, akkor mégiscsak megfogok dögleni.
Kitisztult annyira a fejem, hogy már a szavai is eljussanak hozzám. Mintha az agyamba beszélne … de utálom ezt a nőt. Lassan, óvatosan nyitottam ki a szemem, miközben mozgatni kezdtem a végtagjaim, amennyire hirtelen tudtam, hogy felmérjem ezúttal mennyire láncolt meg. Kis híján le is esek a kanapéról, mert arra számítok, hogy a láncok majd megfognak, a fogságot jelentő bilincsek hideg érintése azonban elmarad.
- Mondd, hogy nem haltam meg, ezt a poklot nem érdemlem – kértem, ahogy felültem és óvatosan körbepillantottam, mert a nyakam úgy fájt, mintha letekerték volna a fejem a helyéről. A nyakam … az a köcsög nyakon lőtt! – Az a szarzsák, aki lelőtt, a te csicskád volt, mi? – pillantottam felé a nyakam dörzsölve.  – Hol a tökben vagyok? – kérdeztem már kitudja hanyadszorra valamit, ahogy körbe néztem. Tuti, hogy nem itt lakom. Karen ízlése sem tükröződik vissza róla. Sehol egy középkori kínzóeszköz, vagy bármilyen más tárgy, amivel embereket lehet kínozni.
Nagy nehezen elszakítottam a tekintetem Karen hátsó feléről, hogy a kanapé mögé nézek, és a szoba más pontjai között kapkodva a tekintetem keressek valamit, amivel leszúrhatom. Soha nem hittem volna, hogy ezt mondom, de kissé gyanakvóvá tett az, hogy nem vagyok kikötve egy cölöphöz, mint valami kivert kutya. Azt kinézném belőle. Ez szokatlan, hozzá képest. Hacsak ….
Az ölembe pillantottam és nyeltem nagyot. Nem. Azt érezném. Vagyis … a hiányát biztos érezném, elvégre több, mint háromszáz éve lóg a lábaim között. Nem, nem vágná le. Túlságosan is szereti. Ezzel nem csak nekem, de magának is ártana. Pillanatok múlva aztán megkönnyebb sóhajjal dőltem hátra, miután pár hosszú pillanatig a látványba feledkeztem, és éreztem, hogy megmozdul valami odalent. Picsába. Még sosem örültem ennyire ennek.
- Hogy álltad meg, hogy levetkőztess? – kérdeztem, ahogy az ingemre pillantottam, ami a mellény alatt vöröslött az odaszáradt véremtől. – Na és azt, hogy kiláncolj? Leszokóban vagy? – kérdeztem, ahogy felálltam a kanapéról és mögé léptem, teljesen hozzásimulva, a haját a másik vállára söpörve a nyakát csókoltam. – Én megfogadtam, hogy nem piálok többé – suttogtam a fülébe, majd a kezemmel az övé után nyúltam, hogy a whiskys poharat, amit tartott, a számhoz emelhessem. Mondjuk, hogy nem mindig tartom be. Megfogadtam azt is, hogy megölöm. Rohadjon meg, amiért ilyen jól néz ki. Könnyen menne, ha bányarém lenne.
- Mi a … -  akad meg a pohár a szám előtt, majd elengedem Karen kezét, és az elém tárulkozó látványt figyelem. Az egész szobában ablakok vannak falak helyett, hogy a picsába nem vettem eddig ezt még észre? – Seattle? – kérdeztem értetlenül, Karen mellé lépve, miközben a tekintetemmel a Space Needle-t néztem. – Baszki. Meddig voltam kiütve? – kérdeztem, továbbra sem véve le a tekintetem a toronyról. Az aranyhalam szinte tuti éhen döglött, míg én kiterülve feküdtem itt.  
:nyalamcsorog:  ● ● coded by elena
Vissza az elejére Go down

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Karen Graham
Kedvenc dal :
me too
boss
white noise
Tartózkodási hely :
✤ all around the world ✤
Hobbi & foglalkozás :
✤ what i wanna do ✤



A poszt írója Karen Graham
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2019 3:09 pm
Ugrás egy másik oldalra
you are just simple
not smarter than me
TO DARIUS
●●
:hug:
●●
Kezemben egy pohár itallal figyeltem a szuszogó Darius arcát. Ha nem ismerném, azt hinném, hogy egy tiszta, jólelkű fiú szállott le közénk, aki arra hivatott, hogy megmentse a bűnben fetrengő emberiséget. Vicces! A szemhéjai lecsukódtak, a homloka kisimult, ajkai természetes ívben görbültek lefelé és a szuszogása volt az egyetlen hang, ami betöltötte a nappaliban honoló csendet. A meglötyögtetett whisky és Darius lélegzetvétele néha harcoltak azért, melyikük legyen az uralkodó hanghatás, aztán mindig az utóbbi nyert, mert az italt inkább leöntötte a torkomon és tovább nézegettem a férfit. Tényleg azt hitte, hogy mosolyogva szemet hunyok az árulása felett? Hosszú, nagyon hosszú évek teltek el, de sohasem felejtek, hát még ha az életemről van szó! A kedvenc játszótársam úgy döntött, hogy rám gyújt egy házat csak és kizárólag azért, mert az érzékeny lelke nem viselte el a szerinte beteg szeszélyeimet. Milyen dolog ez? Képes volt elsétálni, amikor érezhette volna, hogy egyébként nekem ő fontos volt, csupán saját magamat mindig jobban fogom szeretni bárkinél? Sokaknak meg kellett tanulnia, hogy önmagukat helyezzék előtérbe és bármi történjék  a saját személyükkel foglalkozzanak, de én nem ilyen voltam… gyerekkoromtól kezdve tisztában voltam azzal, hogy csak és kizárólag én lehetek fontos magamnak, én kell legyek az első a saját listámon, különben három óvatlan másodperc alatt a folyó mélyén végezhetem. Túlzottan elbíztam magam, nem figyeltem oda és annyira megkedveltem a pincsikutyának szánt, szuszogó nagyvadat, hogy egészen szép égési sérüléseket szereztem. Itt az ideje, hogy viszonozzam a szívességet!
- Jó reggel, Csipkerózsika. Hasadra süt a nap, vétek lenne átaludni ezt a gyönyörű napot! – A kanapé mellé guggoltam és ujjaimat Darius arcára csúsztattam. Körmöm hegye érintett a szakállát és finom csókot adtam az orcájára. Túlságosan jó voltam hozzá. Először ismételten a pincébe akartam vinni, de az igazán barbár szokásaimat pár évtizeddel ezelőtt sikerült levetkőznöm, mára inkább a kifinomult módszerek híve lettem és egy penthouse egyébként sem túlzottan bővelkedik a pincékben. A kezei szabadok voltak és mindössze ketten tartózkodtunk a lakásban, szóval ha kénye-kedve úgy kívánta, akár megpróbálhat megölni is…nem mintha lenne esélye ellenem. Az embereimet elküldtem, semmi másra nem kellettek, minthogy elkábítsák is ide cipeljék. A többit megoldom magam: Darius záros határidőn belül könyörögni fog a halálért. – Na, mi baj van? Nincs kedved felébredni? Pedig csak te és én vagyunk itt… azt hittem erre vágytál. – A fülébe duruzsoltam, majd ahogy mocorogni kezdett felálltam mellőle, hátráltam pár lépést és az ablak felé fordultam. Alkonyodott, Seattle városa ilyenkor volt a legszebb.


Vissza az elejére Go down

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Karen Graham
Kedvenc dal :
me too
boss
white noise
Tartózkodási hely :
✤ all around the world ✤
Hobbi & foglalkozás :
✤ what i wanna do ✤



A poszt írója Karen Graham
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2019 3:05 pm
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Karen lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Karen lakása
» Karen M. Syden
» Karen Gillan
» Karen Syden
» Karen Syden

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Market Place Tower-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •