Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Animágus •• a boszorkányok legfőbb hírnöke vagyok
Jameson Walker
Tristan és Isac AcclaimedWanDalmatian-small
Tartózkodási hely :
Seattle
Hobbi & foglalkozás :
Szövetségi ügynök, kevés szabadidőmben kosárlabda



A poszt írója Jameson Walker
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 18, 2019 2:59 pm
Ugrás egy másik oldalra
Tristan ...

● ● nomen est omen ● ●
Álmomban sem gondoltam volna, hogy a boszorkányom férfi lesz, azt pedig még kevésbé, hogy nem csak a világképünk lesz ellentétes, de egy közelgő háborúban és az igazságszolgáltatásban is ellenkező oldalon fogunk állni. Már pedig így alakult. Biztos vagyok benne, hogy megvan az okod, amiért az emberekkel szemben lépnél fel, ahogy arra is, amiért rád szállt az FBI. Lehet, hogy valaki bemártott, de az is, hogy ténylegesen törvényt szegtél. Elég érdekes szituáció, amiből véleményem szerint sok mindent ki lehet hozni, rengeteg lehetőséget rejt.

//Nem árulok zsákbamacskát, szeretném, ha több lenne a karakterek között, mint a jó öreg kötelék, amit ki tudja, melyik ősüknek köszönhetnek.
A név lényegében szabadon választható, ahogy a play by is csak ajánlás. Érdemes ránézni az előtörténetemre, hogy lásd, hogyan is képzeltem a két kari első találkozását. A többit majd remélhetőleg együtt alakítjuk. Nem akarom túlragozni, ha érdekel a kari, és/vagy valami kérdésed van, nyugodtan dobj meg egy üzivel.//
 
30+
Elkelt

Stephen James
Rád bízom
Warlock● ●My outlaw fate ● ●





Isac Eklund

● ● nomen est omen ● ●
A partnerem vagy a szövetségieknél. Úgy fél éve osztottak be egymás mellé, és még mindig kicsit úgy kezelsz, mint egy újoncot, aki mindent csak elcsesz, és erre minden okod meg is van. Az utóbbi időben nem úgy sikerültek a küldetések, ahogy kellett volna, mindig beleköpött valaki a levesbe. Legutóbb éppen én, amikor az egyik simának tűnő rajtaütés közben alakot váltottam, ennek következményeképpen pedig levettek minket az ügyről, és az íróasztal mellé száműztek. Ezzel sem loptam be magam a szívedbe, lévén nem az aktatologatásért gürizted végig az utad odáig, ahol most tartasz. Hiszel az igazságszolgáltatásban, és abban is, hogy az emberek és a természetfelettiek képesek békében élni egymás mellett.
Az egyik legjobb ügynök vagy, aki nem csak okos, de látványnak sem utolsó. Az egyetlen oka, hogy nem próbáltad kitetetni a szűröm az, hogy tudod, én is jó vagyok abban, amit csinálok, amiért bekerültem.

// A név nem kötelező, a play by kapcsán pedig jó alternatívával meggyőzhető vagyok. A faj lényegében mindegy, bármelyik természetfeletti fajt képviselheted, amelyik szerinted illik a szerepkörbe. Érdemes rápillantani az előtörimre, hogy egy hangyányit belepillants, milyennek gondoltam a két kari kapcsolatát. Ha ötleted, vagy kérdésed van, nyugodtan dobj meg egy üzivel.//
 
40+
Szabad

Alex Lundqvist
Szövetségi ügynök
Bármilyen természetfeletti ● ● My partner ● ●
Vissza az elejére Go down
 

Tristan és Isac

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Tristan Raymond
» Tristan lakása
» Tristan River Maldonado

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Keresem... :: Aktuális keresések-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •