Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Tristan River Maldonado

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Katherine Pierce
Tristan River Maldonado Xp5Y
Keresem :
Tristan River Maldonado Tumblr_nkx3kt6sx21u33q8lo1_250
Nikolai

Tristan River Maldonado Tumblr_oqgp169M6C1vdxc9uo2_250
Javier

Tartózkodási hely :
mckinley
Hobbi & foglalkozás :
running & surviving



A poszt írója Katherine Pierce
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 24, 2019 10:42 pm
Ugrás egy másik oldalra
elfogadva,  üdvözlünk!
rising of the mortals frpg

Kedves Tristan!

Szeretem, amikor valaki nem ír sületlenségeket egy konkrét dologról, esetleg még utána is néz kicsit, mi merre hány méter, ezáltalán még jobb képet adva az olvasóknak.Teljesen jól megfogalmaztad a hamisítást, szinte magam előtt is láttam, ahogy a vászon előtt állsz, és mindenféle csodálatos művet koppintasz le. Gördülékenyen írsz, nem kertelsz sokat, pontosan azt kapja az ember, amit vár egy hozzád hasonló "bűnözőtől". Muszáj idézőjelbe tennem, hiszen egy ilyen megnyerő pofit nem lehet kellemetlen szavakkal bombázni, ugyebár... Very Happy Igazán érdekes, hogy mindezt nem is a pénzért csinálod, ettől válik érdekessé ez a történet, a te történeted.
Mindent megvolt benne, ami kellett, nem kevesebb, hibát nem találtam benne, viszont tovább nem tartanálak fel, mert nagyon várnak Rád! Wink
Foglald le a pofid és a neved, s nyomás a játéktér! Érezd jól magad nálunk! 31

Vissza az elejére Go down

Warlock
Tristan R. Maldonado
Kedvenc dal :



A poszt írója Tristan R. Maldonado
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 23, 2019 5:17 pm
Ugrás egy másik oldalra
Tristan River Maldonado

● ● nomen est omen ● ●
● Becenév ● River
●Titulus ● -
● Születési idő, hely ● 1938. 05. 02, Madrid
● Első átváltozás ● -
● Család ● A szüleim és a húgom már jó ideje eltávolodott tőlem, olyannyira, hogy talán már legalább fél évszázada nem beszéltem velük. Az is lehet, hogy már nem élnek, de ebben nem hiszek, azt talán megérezném ha történne velük valami.
Sohasem ápoltunk jó viszonyt, hiszen ők mindig is "jók" voltak engem pedig mindig vonzott a szabályszegés és az, hogy minél több dolgot kipróbáljak. Egy dolog van ami közös bennünk, a mágián és a genetikán kívül, mégpedig az, hogy oda vagyunk a művészetekért.
 
80
Warlock

Jon Kortajarena
műkincs kereskedő / hamisító
A KARAKTEREM  KERESETT ● ● SZEREPKÖR

Egy festményt hamisítani korántsem olyan egyszerű, mint a legtöbben gondolnák, ugyanis nem elég az, hogy valaki szépen tudjon festeni, gondos előkészületek kellenek ahhoz, hogy az igazán szakértő szemeket is át lehessen verni.
Gondosan kell kiválasztani a vásznat, figyelni kell a festék minőségére és a színekre, mindenből pontosan ugyan olyat, vagy legalább a lehető legjobban hasonlítót kell használni, utána jön csak a festészet maga. Számos képet kell áttanulmányozni ahhoz, hogy a művész ecsetvonásait utánozni tudjuk, és miután az utolsó ecsetvonással is végeztünk meg kell állni azt, hogy aláírjuk a festményt. Egy műalkotás született, el kell valahogy fogadni azt, hogy ha nem írjuk alá akkor nagyobb az esélye annak, hogy nem bukik le a hamisító. Mindig is büszke voltam a műveimre, és valahova mindig elrejtem a szignómat, olyan aprón, hogy csak az veszi észre, aki tényleg tudja, hogy mit és hol keressen. Van, hogy csak bizonyos fénnyel megvilágítva látszik, de az is előfordulhat, hogy az egész képet fejjel lefelé kell fordítani és hunyorogva nézni az egyik sarkot.
A hamisítás itt még nem ér véget, hiszen még egy avatatlan szem is látná a különbséget egy frissen festett és egy ötszáz éves kép között, ezért kell öregíteni, amit megfelelő technikákkal és odafigyeléssel könnyedén el lehet végezni.

Amint elkészült a mű és minden olyan rajta, mint az eredeti képen, már nincs más hátra, mint az, hogy kicseréljük az eredeti művel. El is lophattam volna a festményt, de így jobb, hiszen honnan jönnének rá a turpisságra, a lopásra, amikor a bűncselekménynek nyoma sincs?
Míg maga a hamisítás kimondottan magányos folyamat, addig a csere már több embert igényel, olyan segítségre van szükségem, akik segítenek a bejutásban és a kijutásban, jobb esetben mindent megcsinálnak nélkülem, de ezt nem szoktam hagyni, mert nem bízok bennük, még a végén egészen véletlenül az eredeti képnek tényleg lába kélne, és nem hozzám jutna, hanem egy másik kereskedőhöz.
Van, amikor nem úgy mennek a dolgok, ahogy azt eredetileg elterveztem, ilyenkor jön képbe a menekülés, ami némely esetben elég drasztikus módszerekkel megy, van, amikor a mágiámat is be kell vetnem, bár ez szokott lenni a legvégső eset, jobb szeretek játszani némi esélyt adni arra, hogy elkapjanak. Szeretek játszadozni az emberekkel, tesztelni őket, hogy vajon mennyire szemfülesek és mikor képesek végre tanulni a saját hibáikból. Igaz, mióta már nem csak emberek hanem egyéb természetfelettieket is bevontak az üldözésbe kissé nehezebb dolgom van, de így még élvezetesebb ez az egész.
Ha a csere tökéletesen ment végbe, még mindig van, ami elromolhat, hiszen a friss szerzeményt el is kell tudni adni, ismerni kell a megfelelő embereket, akik vevők az ilyesmire, és szerencsére az évek során igazi kis hálózatot sikerült kialakítanom, tudják, hogy tőlem az áru mindig tökéletes minőségben és pontosan érkezik. Az eladás során is történhetnek bakik, ilyen volt a legutóbbi is, amikor ránk rontottak a szövetségiek. Egy pillanat alatt elszabadult a pokol, és csak a menekülés tűnt jó megoldásnak, természetesen a festménnyel együtt, felmarkolhattam volna a mellette heverő bőröndöt is, ami tele volt pénzzel, de arra nincs már szükségem, az egészet nem azért csinálom, hogy vagyonhoz jussak, csakis az élvezetért.
A helikopter motorját hamar beindították, de nem eléggé gyorsan, még tudtam egy pillantást vetni hátra, amikor megláttam Őt. Oly sok év után úgy tűnik egymásra találtunk, de nem a legjobb ez a párosítás, vagy talán éppen ellenkezőleg? Így még érdekesebb lesz minden.

Végig nézek a vásznon ami előttem feszül, és alaposan megnézem minden egyes szegletét. A kép tökéletes, pontos mása a mellette álló eredeti műnek. Igen, van amikor a sorrend változik, és előbb ellopom a képet, majd hagyom, hogy egy másolatra valahol rábukkanjanak. Az eredetivel most terveim vannak, ajándékba fogom adni, méghozzá Neki.
Nem kevés kutató munka után kiderítettem hova kell küldenem a festményt, és csak remélni tudom, hogy értékelni fogja.
A kép Raffaello: Szent György legyőzi a sárkányt nevet viselő műve. Miután a keretből kiveszem, a vásznak össze tekerem, és becsomagolom, és egy teljesen hétköznapi futárra bízom, remélve, hogy nem tesz kárt eme remekműben.




Vissza az elejére Go down
 

Tristan River Maldonado

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Tristan Raymond
» Tristan lakása
» Tristan és Isac

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Halhatatlan évek :: Boszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •