Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 02, 2013 9:28 am
Ugrás egy másik oldalra

My relationships ...
Hát akkor itt lennének az én bonyolult kapcsolataim. Alapvetően  Erin Josslyn Hart lenne az édes anyukám. Az apukámról jelenleg semmit nem tudok.

✞ Család ✞
◈ Erin Josslyn[Anya] ~ kapcsolat: NEM TALÁLKOZTUNK MÉG
◈ Katherine Pierce[Ükükunoka] ~ kapcsolat: egyenlőre még nem tudom ~ semleges [szeretem <3]
◈ Tatia Petrova[Nagyi] ~ kapcsolat: Hát nem az a fajta nagymama, akire számítottam. De én akkor sem adom fel, amíg el nem fogad, mint az unokáját.
◈ Elena Gilbert[leszármazott] ~ kapcsolat: <3
◈ Claudia Ann Miller ~ kapcsolat: A húgomnak tekintem minden értelemben ^^~ <3
◈ Messua Cranford ~ kapcsolat: A lányom és elég viharos ~
◈ Katie Pierce ~ kapcsolat: Katherine lánya; <3 Nagyon szereti Nash Katiet. Egyszerűen nem tudom mit kezdene nélküle. Bár meg kell hagyni mindig megtalálja a csaj az útját, hogy felhúzza Nasht. //Haragban vagyunk.
◈ Emma Lucy Prescott ~ kapcsolat: Elvileg Dana és Nash közös lánya. Szerintem elég jóban vannak és nagyon szeretem azt a szikrázó vitázó hozzáállásukat egymáshoz. A mínuszjelek repkedése elhagyhatatlan egy játék során : )
◈ Jin Bay ~ kapcsolat: olyan nagybácsis, Nash örökbe fogadta nemrég. Még a széltől is óvja a csajt.

✞ Lézengő ✞
◈ Kol Mikaelson ~ kapcsolat: Jelenleg nincs az élők között és alig ismerjük egymást de reméltem volna hogy összebarátkozhatunk ha még köztünk lenne
◈ Oliver Lambrick ~ kapcsolat: Egyszer összefutottunk a bálon. Szimpatikus volt.
◈ Aangelique Murray ~ kapcsolat: Egy röpke kis szerelmi kaland akart lenni, de nem hagyta magát.
◈ Daryl Bowman ~ kapcsolat: rávettem dolgokra; még nem tudom

✞ Ellenségek ✞
◈ Stefan Salvatore ~ kapcsolat: Nem igazán ellenség, de nem is barát. Egyenlőre nem tetszik, hogy belepofátlankodott a beszélgetésembe, ezért egyenlőre ide sorolom.
◈ Rebeka Mikaelson ~ kapcsolat: Leöntött az italával és igencsak kiröhögött szóval még meglátjuk hogyan alakul
◈ Miles Correia ~ kapcsolat: Nem hiszem, hogy jó benyomást keltettünk egymásban a legutolsó találkozásunk óta.
◈ Dommiel ~ kapcsolat: Legnagyobb ellenségem, senkitől nem félek úgy, mint tőle.
◈ Shirley Peterson ~ kapcsolat: Claudia anyja[most mondjam, hogy a mostoha anyucim? x3] és nagyon keresztbe tett... kerüljön a kezem közé

✞ Szerelem ✞
◈ Selena Cristal ~ kapcsolat: menyasszony(??) <3 //feleség
◈ Dana Petrov ~ kapcsolat: örök szerelem... bár viszonzásul megölt, amiért én megöltem és ez elég nagy sebet ejtett a szívemen.



✞ Barátok ✞
◈ Claudia Ann Miller ~ kapcsolat: Mondhatjuk úgy is hogy jelenleg azon dolgozom, hogy a kics csatlósom legyen. Máskülönben nagyon kedvelem. Kedves lány.
◈ Jin Bay ~ kapcsolat: A csicskásom... a lábaim előtt hever mert tudok valamit, ami fontos számára.

Szerkesztés alatt....


A hozzászólást Nash Petrova összesen 20 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 03, 2014 5:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
✞ Nash Cranford kapcsolatai ✞ Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 02, 2013 9:33 am
Ugrás egy másik oldalra
Nos, mivel én lennék a... (ezt nagyon nehéz kimondani, mert emiatt tényleg öregnek érzem magam) a nagyanyád, ezért én is szeretnék bekerülni. Smile 31
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2013 3:18 pm
Ugrás egy másik oldalra
Tatia Petrova írta:
Nos, mivel én lennék a... (ezt nagyon nehéz kimondani, mert emiatt tényleg öregnek érzem magam) a nagyanyád, ezért én is szeretnék bekerülni. Smile 31
Beírtalak nagyi : )
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 01, 2013 2:10 pm
Ugrás egy másik oldalra
Nash Cranford írta:

My relationships ...
Hát akkor itt lennének az én bonyolult kapcsolataim. Alapvetően Erin Josslyn Hart lenne az édes anyukám. Az apukámról jelenleg semmit nem tudok.

✞ Család ✞
◈ Erin Josslyn[Anya] ~ kapcsolat: NEM TALÁLKOZTUNK MÉG
◈ Katherine Pierce[Ükükunoka] ~ kapcsolat: egyenlőre még nem tudom ~ semleges [szeretem <3]
◈ Tatia Petrova[Nagyi] ~ kapcsolat: Hát nem az a fajta nagymama, akire számítottam. De én akkor sem adom fel, amíg el nem fogad, mint az unokáját.
◈ Elena Gilbert[leszármazott] ~ kapcsolat: <3
◈ Claudia Ann Miller ~ kapcsolat: A húgomnak tekintem minden értelemben ^^~ <3
◈ Messua Cranford ~ kapcsolat: A lányom és elég viharos ~
◈ Katie Pierce ~ kapcsolat: Katherine lánya; <3 Nagyon szereti Nash Katiet. Egyszerűen nem tudom mit kezdene nélküle. Bár meg kell hagyni mindig megtalálja a csaj az útját, hogy felhúzza Nasht.
◈ Emma Lucy Prescott ~ kapcsolat: Elvileg Dana és Nash közös lánya. Szerintem elég jóban vannak és nagyon szeretem azt a szikrázó vitázó hozzáállásukat egymáshoz. A mínuszjelek repkedése elhagyhatatlan egy játék során : )
◈ Jin Bay ~ kapcsolat: olyan nagybácsis, Nash örökbe fogadta nemrég. Még a széltől is óvja a csajt.

✞ Lézengő ✞
◈ Kol Mikaelson ~ kapcsolat: Jelenleg nincs az élők között és alig ismerjük egymást de reméltem volna hogy összebarátkozhatunk ha még köztünk lenne
◈ Oliver Lambrick ~ kapcsolat: Egyszer összefutottunk a bálon. Szimpatikus volt.
◈ Aangelique Murray ~ kapcsolat: Egy röpke kis szerelmi kaland akart lenni, de nem hagyta magát.
◈ Daryl Bowman ~ kapcsolat: rávettem dolgokra; még nem tudom

✞ Ellenségek ✞
◈ Stefan Salvatore ~ kapcsolat: Nem igazán ellenség, de nem is barát. Egyenlőre nem tetszik, hogy belepofátlankodott a beszélgetésembe, ezért egyenlőre ide sorolom.
◈ Rebeka Mikaelson ~ kapcsolat: Leöntött az italával és igencsak kiröhögött szóval még meglátjuk hogyan alakul
◈ Miles Correia ~ kapcsolat: Nem hiszem, hogy jó benyomást keltettünk egymásban a legutolsó találkozásunk óta.
◈ Dommiel ~ kapcsolat: Legnagyobb ellenségem, senkitől nem félek úgy, mint tőle.
◈ Shirley Peterson ~ kapcsolat: Claudia anyja[most mondjam, hogy a mostoha anyucim? x3] és nagyon keresztbe tett... kerüljön a kezem közé

✞ Szerelem ✞
◈ Selena Cristal ~ kapcsolat: menyasszony(??) <3
◈ Dana Petrov ~ kapcsolat: örök szerelem... bár viszonzásul megölt, amiért én megöltem és ez elég nagy sebet ejtett a szívemen.



✞ Barátok ✞
◈ Claudia Ann Miller ~ kapcsolat: Mondhatjuk úgy is hogy jelenleg azon dolgozom, hogy a kics csatlósom legyen. Máskülönben nagyon kedvelem. Kedves lány.
◈ Jin Bay ~ kapcsolat: A csicskásom... a lábaim előtt hever mert tudok valamit, ami fontos számára.

Szerkesztés alatt....
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

✞ Nash Cranford kapcsolatai ✞

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nash Cranford[Petrova]
» Nash Cranford izgalmas életpillanatai
» Emeleti erkély
» Messua E. Cranford
» Katrina kapcsolatai ~

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Alkotások, játékvezetők, karakternaplók-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •