Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Kinston Hill - ösvény

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 04, 2013 10:11 pm
Ugrás egy másik oldalra
William and Sage


Elindultam az erdőben egy ösvényen vezetett az utam. Nem is értem miért én végzem el a piszkos munkát Finn helyett talán azért mert rejtőzködni akar még nem tudom.

Nagyon régi vámpír vagyok nekem gyakorlatom van ebben és imádok is ez lenni, hiszen a Finnel való öröklét
csodálatosnak bizonyul. Finn egy dologgal megbízott engem, hogy keressem meg forstlandi herceget és végezzem ki.
Nem titok nagy feltűnést okozott és sok vér áldozatot követelt maga után. Nagyon jó nyom olvasó vagyok talán azért én jöttem még nem jöttem rá. Hirtelen egy síkítást hallottam a távolból, majd mire oda értem egy férfi állt csak ott
-Uram minden rendben van?-Tettem a tudatlan, miközben éreztem a még friss vér illatát.
A férfi rám nézett gondolván még egy áldozatra sort keríthet. De közelebb léptem hozzá rá mosolyogtam, mint aki nem fél senkitől és megvillantottam vörösen izzó, eresedett szemeimet, majd egy érintéssel könnyedény nyakát törtem.
-Megvagy!-Mondtam, majd vigyorogva néztem a férfira aki egy időre halott lett. Megragadtam és elvittem a bűvőhelyemre.

[sage Mercer búvóhelye]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 04, 2013 9:21 pm
Ugrás egy másik oldalra
Csupán pár évszázada annak, hogy a bátyám szörnyeteggé tett. Egy vérengző fenevaddá, aki elpusztít mindenkit aki az útjába kerül.
Városokat mészárlok le csillapíthatatlan vérszomjam miatt. Majd ezt folytatom egy másikban, majd az azutániban. Senki sem gátolhat meg abban, hogy elérjem amit akarok, különben végzek vele. Vámpír létem minden pillanatát a szenvedélyeknek és élvezetek kiélésére áldozom. De miért is ne tenném? Enyém immáron az örökkévalóság, amit saját vágyaim szerint fogok élni.
Mostani kiszemelt áldozatom egy gyanútlan lány, aki úgy tűnik rossz éjjelt választott az a sötét ösvényen való elkóboroláshoz. A fához dőlve véres ruhával, várom a lány közeledését.
-Uram, jól van? Segíthetek valamiben? rohant oda hozzám, véres ruhám láttán, aggódó tekintettel, a jóllétem felől érdeklődve.
-Igazából lenne itt valami. mondtam még mindig a fának dőlve arccal a földet bámulva. Majd miután befejeztem mondandómat, hirtelen vérben forgó szemmel, szemfogaimat megvillantva támadtam a lányra. Nyakába vájva fogaim kezdtem el szívni a vérét, miközben ő sikítva küzdött életéért.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 04, 2013 8:35 pm
Ugrás egy másik oldalra
ösvény
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Kinston Hill - ösvény

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hajnal ösvény
» Anthony Hill
» Braylin Hill
» Alistair Hill
» Berenice Hill

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Múlt :: 1300-as évek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •