Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Erin Josslyn Hart

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 05, 2013 8:05 am
Ugrás egy másik oldalra
The evil bitch arrived


Most némiképp összekotrom szerénységemet, hogy lehetőleg ne csupa badarságot hordjak össze, de azt hiszem, aki ismer, annak nem fogok újat mondani. Wink
A hétköznapi nevem Eszter lenne, bár ezt a legtöbben gmailről, vagy facebook csoportból tudják. A becézésekért nemigen rajongok, de eltűröm, csak Esztike ne legyek, az olyan, mintha egy péklapáttal csapkodnák a fejemet. Wink
Egy Vas megyei "kis" városban élek, Szombathelyen születtem, de már közel két éve kirepültem a családi fészekből, azzal az elvvel, hogy "minél távolabb a szülőktől, annál jobb." Wink
Túl vagyok már a húszon, jelenleg a 21-esek táborát erősítem, de nemsoká' 22 lesz a 21. cheers Középiskolát gimiben végeztem, de utána nem egyetemet választottam, inkább szakmát tanultam, de ez nem jelenti, hogy hülye lettem volna az egyetemhez. Razz
Az időm nagy részét körülbelül egy éve "rabolja" a fórum, akkor akadtam még rá a forumx-es szerepjátékra, ahol ugyan nem volt lehetőségem játszani, de amint ide költözött az oldal, gyorsan bekapcsolódtam magam is, mint a főribanc, Tatia Petrova lánya, aki bennem "emberére" talált. Wink
S mint az utóbbi idő is mutatja, gyakran vagyok erre, mikor a munkám és a magánéletem engedi, de leginkább a felszín alatt szoktam munkálkodni, hogy barátságos környezetet teremtsek (Elenával és Tatiával egyetemben) az itt játszóknak, és hogy amikor idejönnek, nemcsak egy jó társaság, hanem egy szép közeg is fogadja őket. Évek óta szerepjátékozom, körülbelül 15 évesen ugrottam bele először, azóta rendszerességgel csinálom, de mióta itt játszom, lemondtam minden másikról, mert egy idő után valahogy sokkalta szívesebben jöttem ide, mint bárhová máshová, és ezért nem volt számomra nehéz lemondani egy-egy más karakterről, ami nem ide kötött. Wink
Erin után következett szinte rögtön Harmony, az első tündér, aki a városba jött, de őt nem az én elmém alkotta meg, csupán átvettem az előző alakítójától. Wink Timothy és Tracy már olyan... reflexszerűen jött, nem tudtam megállni, hogy ne jöjjenek. Wink

Igazából rólam nincs is más tudnivaló... a szokásos... két testvérem van, én vagyok a középső, mindhárman lányok vagyunk és a legkisebb húgom kivételével már elmenekültünk otthonról. Razz Közel négy éve osztom meg az életemet egy hímneművel (csak hogy szépen fogalmazzak. Razz ), szóval mondhatni, a kamaszkori sérelmek után most minden egyenesben halad felfelé. Wink

És csatlakozom az előttem írókhoz/szólókhoz: szerintem nem igazán van olyan, aki szívesen itt hagyná ezt a helyet, csak ha nem kötelezettségei múlnak rajta, egyetem, munka, satöbbi. Részemről van munkám, de az sosem gátolt ebben. Wink Tehát jövőre IS... ugyanekkor... ugyanitt... Wink Razz 40 38 38
Vissza az elejére Go down
 

Erin Josslyn Hart

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mystic Falls - Grill
» Erin hotelszobája
» Erin lakhelye
» Erin és Klaus szobája
» Erin néni életműve(i)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Egyéb :: User-ismertetök-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •