Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 14, 2013 11:48 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
MI baja van velünk? - vontam fel a szemöldökömet, de ennél idiótábbat nem is kérdezhettem volna, hiszen én se bírom a farkasokat. Csak Patit, aki már kezd olyan lenni nekem, mintha a húgom lenne. Remélem soha se kell elveszítenem őt. -
Miért nem? Egy napig te lennél Star Mystic Fallsban, hiszen mindenki rólad beszélne. - mondtam még mindig nevetve, de bólintottam, hogy rendben itt megvárom. Közben előkerestem a táskámat, meg az irataimat, amit mindig frissíteni kellett, hiszen nem lehet benne 1910-es születési dátum, mert mi van ha megállítanak. Az idézést, meg már untam, hogy mindenkivel mindent elfelejtessek. -
Ez aztán gyors volt. - mondtam mosolyogva, majd én is elindultam a kocsimhoz. -

/Folyt. szupermarket. /
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 13, 2013 6:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
- Nem is kicsit... de még azt sem tudja, hogy én tényleg kedvellek téged!- vallottam be az igazat és mondatom befejezte után kicsit összébb húztam magamat.
- Remek, akkor ez a terv.- mosolyodtam el. Tetszett a megoldás, miszerint megyek, majd jövök is. Nekem is valami ilyesmi elképzelésem volt. - Ezt az örömöt nem adom meg az embereknek. Engem pizsamában látni, hidd el, hihetetlenül nagy szenzáció lenne!- nevettem el magam én is majd felrohantam ruhát keresni magamnak. Gyorsan találtam valami magamra valót, és miután felkaptam, már lent is termettem.
- Kész vagyok!- mutattam meg magamat, majd azt ajtó felé indultam. - Akkor szerezzünk be mindent, amit kell.- nevettem el magam, majd Arielbe karolva léptem ki az utcára.

/Szupermarket/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 13, 2013 5:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Szerintem meg nem. -rándítom meg a vállamat, s befejezettnek tekintem a ezt a témát.-
Tart tőlünk? - nevettem el magamat.- Nem szoktam farkast enni reggelire, de rendben van. - teszem hozzá mosolyogva, s tovább kortyolgattam az emberi nedűt.-
Rendben, akkor menjünk vásárolni és majd kiteszlek utána a szálloda előtt és akkor majd eljössz ide, amint tudsz. - mondom kedvesen, majd az utolsó résznél megint nevetésben török ki.-Miért, lehetne divatot teremtenél vele. - kacsintok rá, de gyorsan hozzá teszem.- nyugodtan válogass a ruháim között. - mosolyog továbbra is. - Itt várlak. -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 12, 2013 9:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
- Dehogy is! Ez egy nagy és kedves dolog volt részedről.- javítom ki az első mondatát. Igenis nagy dolog tőle amit tett.
- Tudod, igazából jobb lenne, ha egyedül mennék a hotelbe. Lehet, hogy összefutunk Katievel, és... nos ő tart a vámpíroktól. Nem szeretnék konfliktust!- meséltem el az egész helyzetet Arielnek, miközben ismét haraptam egyet a pizzámból.
- De akkor menjünk előbb a bevásárlóközpontba. Kérek párpercet míg felveszem a rendes ruhám, pizsamában még sem mehetek, nem?- nevettem el magamat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 12, 2013 8:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Ez semmiség. - legyintettem rá, s mosolyogva néztem ahogyan eszik. Elővettem még egy narancs levet, mert az volt itthon hiszen az jó a piához is. Töltöttem magunknak, s elkezdtem kortyolgatni, hogy ne vegye észre a vér illatát. Nem tudtam, hogyan reagálna rá, de ezt meg kell beszélnünk, ha itt volt élni. -
Nem is mondtam, hogy most kell innod azt. - kacsintottam rá, majd nevettem egyre jobban azon, ahogyan reagált, meg amilyen jó ízűen evett. Biztos tényleg jó lehetett, ha így ízlik neki. -
A kocsimmal mehetünk, ha gondolod. Elmegyünk a cuccaidért és utána megvásárolunk kaját neked is. - mosolyogtam rá. - Örülök, hogy elfogadtad a meghívásomat. - mondtam neki őszintén . -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 12, 2013 6:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
- Persze, hogy szeretem!- csüccsentem le a székre és már el is vettem egy nagy szelet pizzát. - Szuper vagy!- jegyzem meg, majd beleharapok a pizzámba. Nyámi, nagyon finom és még meleg is.
- Én nem vagyok az alkohol ellen, de azért így reggel még sok lenne.- viccelődtem egy kicsit, majd mikor már ettem pár falatot a pizzából. Ismertetni akartam a mai menetrendet, csak, hogy tudja, majd, hogy merre fogok járni és mikor leszek itt.
- Arra gondoltam, hogy elhozok pár cuccot a hotelszobámból, nehogy már a te ruháidat kelljen majd kisajátítanom. Persze csak ha nem baj... De előtte elmehetnénk a boltba.. venni mondjuk valami emberi kaját?- avattam be az esti elképzeléseimbe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 12, 2013 4:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Néztem rá mosolyogva. Jó volt így látni, hogy megint jól van, ha nem is teljesen, de akkor is jobban van. Rámosolyogtam, s visszaköszöntem neki barátságosan.- Szia. - integettem neki. Örültem, hogy addigra már befejeztem a vér ivását, hiszen ki tudja mit szólna hozzá.- Ez a legkevesebb, mivel nem igen van emberi kaja itt, csak innivalóban, ami főként alkohol.-mondtam nevetve.- Remélem a négy íz közül valamelyiket szereted. - néztem rá kedvesen, majd leültem vele szemben a konyha pulthoz, mert azt is lehetett akár asztalnak használni és itt ráadásul magasítottak voltak a székek.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 12, 2013 4:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
/Vendég szoba/
Jó sokat aludtam. Legalábbis ezt a következtetést vontam le, mikor felkeltem. Lentről már javában hallatszott Ariel és a kutyusa hangja. Gyorsan felkaptam magamra a papucsot, amit még pluszban kaptam Arieltől és lecammogtam  a konyhába, ami az érkezésem időpontjára már meg is telt pizza illattal. Egy kis mosoly csusszant az arcomra, mikor megláttam a konyhába a lányt.
- Jó reggelt!- mosolyodtam el, majd lehajoltam a kutyához és megsimogattam a fülét.
- Szia Mancs!- köszöntem a kutyának is, majd felegyenesedtem és a pizzás dobozra néztem.
- Nyámi, pizza!- dőzsöltem össze a tenyeremet. - De igazán nem kellett volna.- jegyzem meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 12, 2013 11:14 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
/Ariel szobája/

Szerencsére még Pati aludt, így gyorsan elővettem egy vértasakot és kiöntöttem egy pohárba. Szép lassan kortyolgatni kezdtem, hiszen a legjobból volt, de közben folyamatosan az járt a fejemben, hogy adjak Patinnak enni, de mivel nem nagyon volt itthon véren és kutya kaján kívül, így rendeltem egy nagy pizzát, mert gondoltam azt szereti.
Ezek után eltakarítottam az előző napi "buli" romjait, majd adtam Mancsnak enni és leültem a konyhába és továbbra is iszogattam az íncsiklandó vért.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vissza az elejére Go down
 

Konyha és étkező

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» konyha és étkező
» Konyha és étkező
» Konyha és étkező
» Étkező és konyha
» Konyha és étkező

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Holland lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •