A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 
Mystic Falls - Grill

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Jan. 10, 2013 8:18 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
Nevetni kezdtem. Persze, hogy nem mer mit mondani, de félek, hogy elárulja, hogy itt vagyok.
-Nos.. elnézem..-Nevettem fel ismét. Klaus zsarnok tud lenni, de családtagjaival is ez elég furca. Nem csodálkoztam, hogy Kol fel ismert én voltam még az első hibrid nő akit Klaus teremtett.
-Hát én nem-Mondtam bele kortyolva az italomba.
Vissza az elejére Go down

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Just Give Me A Reasonl
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Vérszívás
† Humor :
Halálos

Kol Mikaelson. ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Jan. 10, 2013 8:07 pm
- A legjobb... leszámítva persze Klaust, de ha azt nézzük, hogy valószínűleg elég durván megkínozna, ha mást mondanék, így nézd el nekem, hogy őt jobbra tartom - jegyeztem meg ironikusan, majd a kezembe vettem a csapos által elég hamar kiutalt whiskymet. Tekintve, hogy elég sűrűn járok ide inni, nem csoda, hogy már tudja, mi kell neki. - Azt hittem, a hibridek mind őrülten imádják az én hatalommániás bátyámat.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Jan. 10, 2013 7:34 pm
Miután magamba döntöttem pár felest egy hangot hallottam magam mögül.
-Na szuper, egy Mikaelson.-Emeltem színpadiasan égnek a szemeimet. megittam a maradék piám és hátra fordultam.
-Nem koptatott le.-Mondtam neki és beletúrtam a hajamba.
-Hmm te vagy Kol igaz?-Kérdeztem rá mutatva.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Just Give Me A Reasonl
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Vérszívás
† Humor :
Halálos

Csüt. Jan. 10, 2013 7:07 pm
/Elizabeth lakása/
Mire visszaértem, már alaposan felidegesítettem magamat, és úgy döntöttem, ideje lesz visszatérni a régi, jó szokásomhoz, hogy felcsípek valakit, és vagy megölöm, vagy megmutatom neki ezer éves tehetségemet az ágyban. Vagy ha találok valakit, akkor belekötök, még fogalmam sincs, hogy mit fogok tenni.
Mihelyst beléptem, szinte azonnal feltűnt. Még ha nem is láttam volna egyszer Klausszal, akkor is tudtam volna, hogy az egyik hibridével állok szemben, aki elméletileg a bátyám valamelyik ügyesen irányított pincsije.
- Helló - léptem oda mellé. - A drága bátyám lekopintott? - kérdeztem. Egyedül csak ő képes hibrideket gyártani. Furcsa teremtmények, bár rám még az ő mérgük sem igazán hat.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Jan. 10, 2013 6:30 pm
Kol

Nem rég érkeztem a városba, de már így is igyekeztem elkerülni Klaust. Gondoltam mielőtt lakást keresek ól fog esni egy ital. Elindultam a Grillbe és rendeltem egy italt. Remélem ebben a városban megtalálom az apámat és megfogja magyarázni, hogy miért tűnt el az életemből és miért nem mondta el nekem az átkot. Nem mondom imádok hibrid lenni olyan egyedinek érzem magam. Pár hete szöktem még csak meg Klaustól szóval óvatosnak kell lennem.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Jan. 07, 2013 5:24 pm
- Nem borzadtam el tőle... - Forgattam meg szemeimet, és halkan felsóhajtottam. - Rendben menj csak. - Mosolyogtam rá igen csak halványan. Talán jobb is ha megy. Ennyi idő épp elég volt egy vámpír társaságában, még akkor is, ha nem a legbunkóbbat fogtam ki közülük.
- Nekem is mennem kell! - Jelentettem ki, és felállt. Magamra kaptam kabátomat. - Viszlát Kol! - Néztem szemeibe, és elindultam haza.

Aurora lakása

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Just Give Me A Reasonl
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Vérszívás
† Humor :
Halálos

Hétf. Jan. 07, 2013 4:58 pm
- Na igen, ez a város... valahogy mindig is ilyen izgága volt. Ősidők óta - hangsúlyoztam ki, bár valószínűleg semmit nem jelent neki ez a mondat. Nem is szükséges, hogy jelentése legyen. - Most feltárhatnám a történelmi tényeket, hogy hogyan készültek el a máglyák, hogyan menekültek meg mégis az emberek, de azt hiszem, már így is túlságosan elborzadtál a gondolattól. Ha meg nem kérsz több italt, akkor én hamarosan távozóra fognám.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Jan. 06, 2013 7:19 pm

- Például én? - Vontam fel enyhén szemöldökömet, és kérdeztem vissza, úgy mint aki nem hallotta jól amit az előbb hallott. - Ezek szerint megúszom ezt a találkozást! - Mondtam végül még mielőtt válaszolhatott volna visszakérdezésemre.
- Nehogy azt hidd. Ha nem is az egész világ, de a város nagyobb része elhiszi a természetfeletti létezését. - Vontam meg vállamat. Ez tényleg így volt. Vagy csak lehet, hogy még én nem találkoztam nagyon olyannal ebben a városban, aki nem tudott volna valamit erről az egészről, ami ebben a városban zajlik.
- Még szerencse hogy ebben a korban élünk. Így megúszom a kínhalált. - Mosolyodtam el halványan, és kiürült poharamra néztem. Kol meg is kérdezte, hogy szeretnék-e még egyet, de én megráztam a fejemet. - Nem köszi! - Mondtam is végül.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Just Give Me A Reasonl
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Vérszívás
† Humor :
Halálos

Vas. Jan. 06, 2013 6:51 pm
- Nem mindenkit... van aki megússza. Például te - kacsintottam rá. A vérfarkasoknak amúgy sincs túl jó íze. - De van, ami jó a mai világban. Például ki hinne ma már vámpírok és a vérfarkasok létezésében? A régebbi korok emberei babonásak voltak, és így sokkal jobban fel voltak fegyverkezve. Egy hozzád hasonló lány valószínűleg máglyán végezte volna, amint kiderül, hogy teliholdkor négy lábad van, és a holdra vonyítasz. Szeretnél még egy koktélt? - kérdeztem, látva, hogy már majdnem elfogyott amit a pincér korábban kihozott neki.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Jan. 05, 2013 6:05 pm
- Te minden nőt kinyírsz aki az utadba kerül?! - Kérdeztem rá egy kis kíváncsisággal a hangomban, és halkan felsóhajtottam. Itt már nem volt az arcomon a mosoly, amit nem is szándékoztam visszavarázsolni az arcomra még jó ideig. Tévedtem... Jobb távolságtartónak maradni.
- Még a végén elkezdelek sajnálni mert ilyen sanyarú az életed. De gondolom aztán csak sikerült megbirkózni az ilyen nehéz feladatokkal. - Ittam bele újra a poharamba, de fél szemmel a grill-en néztem körbe. - Hogy mennyire elfajult a világ... - Tettem még hozzá, újra arcára szegezve tekintetemet, és letettem a poharamat.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Just Give Me A Reasonl
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Vérszívás
† Humor :
Halálos

Szomb. Jan. 05, 2013 5:14 pm
- Hát,a befutó igazából egy fekete bombázó volt, de a sorsát nézve teljesen mindegy volt, hogy szőke-e, avagy barna - jegyeztem meg, noha ennél a résznél valószínűleg már lehervadt a mosoly az arcáról. - Életem egyik leghumorosabb napját töltöttem el, tanulmányozva a modern kor vívmányait. Száz év után egy kissé furcsa volt a telefon, a tévé, meg az internet... Első ránézésre olyannak tűntek, mintha az ufók igázták volna le a földet - meséltem el a legelső élményeimet, egy kissé kiszínezve. Sose hittem az ufókban, bár a technika ilyen jellegű fejlődése valóban nagyon furcsa volt számomra.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Jan. 05, 2013 4:35 pm

- Gondolom mekkora szívfájdalom volt ez a számodra... - Szélesedett ki mosolyom egy kicsit. Azért látszott rajtam, hogy lassan de egy kicsit kezdek feloldódni a társaságába. Ha nem is teljesen, de azért valamennyire láthatta rajtam, hogy azért annyira nem vagyok ellenszenves.
- De aztán gondolom hamar kerestél magadnak egy szexi szőkét, aki elszórakoztatott egy ideig. - Vetettem fel, hátha aztán a végén még igazam is lenne. Mondjuk nem tudhattam, inkább csak tippeltem.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Just Give Me A Reasonl
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Vérszívás
† Humor :
Halálos

Szomb. Jan. 05, 2013 4:00 pm
Tudtam, hogy ezt fogja mondani. Mindenki ezt mondta, Lizen kívül. Érdekes, hogy miközben Freyára gondolok, ugyanúgy ott van ő is, de jelen pillanatban mindkettejükre úgy emlékszem, mint egy emlékre a régmúltból.
- Hát, nem is valami klassz szerep. Tudod, amikor felébredtem, nem állt felettem egy nagy mellű, igazán szexi szőkeség, aki megcsókolt volna, aztán szabadon rendelkeztem volna vele. Tudod, micsoda szívfájdalmat okozott ez? - kérdeztem kisfiús mosollyal az arcomon. Legalább az unszimpátiája ellenére mosolyt csaltam az arcára...

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Jan. 04, 2013 11:55 pm

- Nem fogok bocsánatot kérni, mert egy vámpírral szemben kevésbé megy az együttérzés.. - Néztem le poharamra, és egy kicsit el is fintorodtam. Mással szemben még oké, hogy eltudom játszani a nagy együttérzést, de egy vámpírral már nem megy. És nem is akartam, hogy menjen. De őket nem is érdekli az ilyen tehát feleslegesen is próbálkozok azzal ami nem megy.
- Öhm oké... - Ráncoltam homlokomat újra és talán elég furcsán nézhettem is rá. Nem tudtam megérteni. Egyik se vámpírt nem értem, nem hogy még őt. Egyszerűen képtelen voltan az ilyenre.
- Gondolom milyen mulatságos lehet 100 évig azt játszani. - Kuncogtam fel halkan.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Just Give Me A Reasonl
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Vérszívás
† Humor :
Halálos

Pént. Jan. 04, 2013 11:28 pm
- Azt hiszem, az együttérzést még gyakorolnod kell, mert ez nem volt túl meggyőző - ráncoltam össze a szemöldökömet. Igazából nem bántam különösebben a dolgot, mert én magam nem szorulok sajnálatra, vagy együttérzésre. - Azt az érzést keresem, amit a halála pillanatában éreztem. Azt a gyönyörű mámort, ami elvette az eszemet, ugyanakkor az ő halálát okozta - magyaráztam, noha tudom, hogy úgysem értené meg a dolgot. Miért is tenné? - Na igen, kalandos egy életem van, de szerencsére csak egyszer voltam Csipjejózsika. Az elég is volt.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Jan. 04, 2013 11:10 pm
- Nem csak én kaptam tőle, tőlem is kapott. Nem csak ő tud kis hegyes dolgokat a másikba vágni. - Mosolyodtam el halványan egy kis büszkeséggel a hangomban. Nem sokan mernek kikezdeni egy vámpírral, de én megtettem, és a fájdalmak ellenére még élveztem is valamilyen szinten.
- Milyen romantikus dolog. Megölöd akit szeretsz, hát szomorú... - Vontam össze szemöldökömet, megpróbálva egy kis együttérzést belevinni a hangomba, de aztán úgy éreztem, hogy ez nem nagyon sikerült a végén. - Mármint azt az érzést keresed, hogy ugyanúgy szeress valakit, vagy azt, hogy ahhoz hasonló érzést élj át, amit akkor tettél? - Kérdeztem szemeit fürkészve.
- Száz éves álom... Kész élvezet az életed ahogy látom! - Jelent meg egy gúnyos mosoly arcomon.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Just Give Me A Reasonl
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Vérszívás
† Humor :
Halálos

Pént. Jan. 04, 2013 10:25 pm
- Ostoba egy vámpír lehetett - jegyeztem meg, felvonva a szemöldökömet. Még hogy üvegdarabot vágni másokba! Ez aztán igazán értelmet tett egy magunkfajtától. - Az én életem tetőpontja vámpírságom legelső hetében volt, amikor teljesen véletlenül megöltem azt, akit szerettem. Olyannyira, hogy máig keresem azt az érzést - feleltem én is ironikusan. - Bár, a százéves álmom sem volt semmi, a testvéremnek köszönhetően.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Jan. 04, 2013 8:42 pm

- Majd egyszer elmondod... egyszer. - Mondtam még mindig úgy mint akinek nem keltette fel az érdeklődését. Ha érdekelni is fog a dolog, akkor maximum utána nézek a dolgoknak. Ha azt sikerült megtudnom így, hogy léteznek vámpírok, akkor ez is menni fog.
- Életem legszebb napja? - Vontam fel szemöldökömet, de aztán felsóhajtottam, és válaszoltam. - Az mikor találkoztam egy vámpírral, és mivel olyan kedve volt, belém vágott egy-két üvegdarabot. Az volt életem legszebb napja, arról nem is beszélve, hogy utána a kórházba kötöttem ki. - Mondtam a végén elmosolyodva. Persze nem ez volt életem legszebb napja, de gondolom az iróniát letutta szűrni a hangomból. Már rég nem tudott felhúzni a dolog, így teljesen nyugodtan mondtam ezt el neki.
- Neked mi volt a legszebb napod? - Kérdeztem rá én is.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Just Give Me A Reasonl
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Vérszívás
† Humor :
Halálos

Pént. Jan. 04, 2013 8:26 pm
- Milyen kár - biggyesztettem le az ajkaimat, mintha szomorú lennék. - Nagy kár, pedig elég tanulságos történet - jegyeztem meg. Meg persze vannak olyan részei, amik igencsak szomorúak. Például Freya halála. Vagy Henriké. De inkább a Freya iránti veszteség volt az, ami befolyásolta vámpírlétem szinte összes percét. Azelőtt, hogy rábukkantam volna Lizre, akit valószínűleg elvesztettem, amiért voltam olyan balek, hogy nem törődtem vele. Talán sértett is voltam, amiért Warrent választotta. - Életed legszebb napja. Várom, hogy mit mondasz rá - böktem ki végül, téma gyanánt.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Jan. 04, 2013 8:07 pm
- Hidd el neked sincs jobb szagod! Tipikus hulla szag... - Szólaltam meg, egy halványka mosollyal mit sem törődve a "sértésével". Nyugodtan kortyolgattam a koktélomat, miközben azért figyeltem rá.
- Köszi de annyira nem vagyok rá kíváncsi. - Ráncoltam homlokom, és felsóhajtottam. Ha kíváncsi lettem volna se hagytam volna, hogy elmondja. Nem akartam tudni. Eddig is teljes mértékben megvoltam enélkül a történet nélkül is. - Valami egyéb téma, a köztünk lévő ellentéteken kívül? - Kérdeztem rá unottan hátha feltud hozni valami más témát.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Just Give Me A Reasonl
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Vérszívás
† Humor :
Halálos

Pént. Jan. 04, 2013 7:53 pm
- Hát, pedig az egy elég érdekes történet - hajoltam közelebb hozzá. - És a kérdésedre válaszolva, nyírtam már ki pár hozzád hasonlót, de veled egyelőre nincs bajom azon kívül, hogy fiatal lány létedre olyan illatod van, mint egy ázott kutyának - kacsintottam rá. Jó, ez nem teljesen így van. Érzem az illatán, hogy micsoda, de nem igazán taszít a dolog. Volt dolgom egynéhány hozzá hasonlóval, bár valljuk be, valóban nem lett egyik sem a puszipajtásom. Sőt, talán csak az egyik volt olyan ostoba, hogy más pajtásom legyen egy estére... - Ha akarod, elmesélhetem ennek az ősi konfliktusnak a történetét.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Jan. 03, 2013 1:03 pm
Kol

- Tényleg nem... - Vontam össze szemöldökömet hátradőlve a széken. Nem utáltam, de nem is nagyon kedveltem. De ezen nem is kéne annyira csodálkoznia, mert ennek így kell lennie. A vámpírok, és a vérfarkasok sose jöttek ki jól egymással. Ez miért pont most változna, a mi esetünkben?
- Nem tudom, de érzem, hogy nem jó a fajtátokkal "barátkozni". Már csak azért is, mert nem egyszer megjártam veletek. - Forgattam meg szemeimet visszagondolva a találkozókra amiket vámpírokkal ejtettem meg eddig. Egyszer sem úsztam meg ép bőrrel, néha már szinte csodálkoztam is, hogy nem öltek meg rövid időn belül. Mondjuk azóta nem fordult elő ilyen eset, hogy megvolt az első átváltozásom. Azóta inkább még jobban kerülöm a vámpírokat.
- Csak azt ne mond, hogy te annyira kedvelnél! - Kortyoltam bele koktélomba, és úgy néztem Kol szemeibe.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Jan. 02, 2013 2:13 pm
Láttam arcán a vegyes érzelmeket, döbbenetet, és kételyt. De az élet értelme az igazság. A tűnődés és a kétely, a kutatás és a kielégülés, a tévedések és káprázatok, a jelenségek és az enyészet mögött van valamilyen közös értelem, mely sugárzik és áthatol mindenen. Mert ez a világ kétségkívül minden világok legjobbja és legrosszabbja - itt vannak a legszebb érzékletek, a legkifinomultabb érzelmek... a legaljasabb vágyak, a legsötétebb tettek. Ennek talán így kell lennie. Talán a mélypontok nélkül a csúcsok sem tudnak olyan magasra nőni. És lehet, hogy éppen ezért volt ő is ilyen, amilyen. Döbbenetes, hogy annyi kudarc után még mindig kint keressük azt, amit csak belül találhatunk meg. Azt hisszük, hogy nem találtuk meg még azt az utat, amelyik a mienk, és keresünk tovább - kívül. Az út bennünk van...
Miután bólintott, azért megkönnyebbültem. Nem tudom hogy vágtam volna ki magam a kínos szituációból, így jelentősen megkönnyítette a dolgom. Oh, a megnyugvás, a kifejezhetetlen béke, a biztonság érzése valaki mellett, aki előtt nem kell mérlegelni gondolatainkat, megfontolni szavainkat, csak kiönteni őket...túl szép, hogy igaz legyen. Azt viszont már réges-rég tudom, hogy ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az az is. Ha valaki pontosan azokat a csillagokat ígéri az égről, amikre vágyom, akkor hazudik...
Mégis mikor beleegyezett, és ezt szóban is megerősítette, a szívem nagyobbat dobbant, izgalommal töltött el. Csupa izgatott remegés vagyok, akár egy olyan üveggömb, amelyben szállingózni kezd a hó, ha megrázzák. Pedig nem rossz dolog tökéletesen átlagos, unalmas városban lenni. Most azonban Megan betört az életembe, és felrázott. Köröttem sűrűn szálldos-kavarog a hó, és azt sem tudom, mit gondoljak minderről. Ráadásul csillog-villog is a sok hópehely. Titkos izgalmak fel-felvillanó pontocskái. Kezét kezembe helyezte, erre széles mosollyal néztem csillogó, talán várakozó szemeibe. Jóleső érzéssel töltött el, hogy bízik bennem ennyire.
Őt magam mellett vezetve indultunk kifelé, - Megan -mutattam neki, és az ajtót kinyitva előtte merültem el az érzésben, ami mellette fogott el. Annyira jó volt, teljes lényében jó. Fogalmam sem volt hova tartunk, de határozott léptekkel sétáltam a semmi felé, Megant magam mellett tartva.

/folyt. A város rétje/

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
breathe me & shine
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Megan Wallace ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Jan. 01, 2013 11:16 pm
Először megmosolyogtatott kijelentése, valahogy nem az a tipikus ódivatú férfi jutott eszembe a gesztusról, sokkal inkább a romantikus, de ezt a gondolatot azonnal el is hessegettem, mielőtt még megneszelhette volna a csíráját is.
Aztán a mondata utáni ködfátyol lassan elúszott a gondolataimmal együtt és már csak a töprengés maradt.. Jó ötlet ez?! - kérdeztem magamtól, miközben elmémben végigjátszottam a tegnap estét.. Stefan, a harapás.. a kórház. Nem kell az megint. Nem! De Ő, Ő nem vámpír! Azt érezném! Gondolom... Bár Elijah-ról is későn tudtam meg, hogy mi ő.. De nem hasonlíthatok mindenkit hozzá.. Nem lenne fair dolog Xavierrel szemben, ha - még ha fiktív módra is -, de ellenségnek titulálnám, sőt, gondolnám...
Az érvek viadala?! Az zajlana most bennem? Minden bizonyára, mert bár szívem szerint mennék vele, mégis visszatart valami. Kétségeim vannak, de mindig is voltak. Nem fognak elmúlni az egyik napról a másikra, ezt nekem is be kell látnom. Itt már csak az a kérdés, vajon akarok-e kockáztatni? Abban biztos vagyok, hogy érdemes lenne, hiszen rég nem volt már ilyen jó társaságom. De vajon bízhatok-e benne annyira, hogy vele tartsak? Bízok benne egyáltalán?
Ismeretlen város, sötétedés, idegen férfi... Minden érv ellene szólt...
Én mégis bólintottam.
- Rendben - találtam meg néhány másodperc múlva a hangomat is.
Nem tudom, honnan is jött ez a fene nagy bátorságom, de megjött.. A szívem és az eszem közti döntő csatát az érvek vesztették el.. Nem tudom okos húzás e, amit éppen művelni készülök, de mindenképpen meg kell lépnem. Érzem.
Hajamba túrva, újra mosolyogva kerestem elő a pénztárcámat, hogy a pénzt az asztalra tehessem, aztán újra táskám mélyére süllyesztettem.
Végül felém nyújtott kezébe csúsztattam a sajátomat. Némi kételkedéssel a szememben néztem fel rá, de azt hiszem, jól döntöttem, hogy elfogadtam az ajánlatot.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Jan. 01, 2013 10:40 pm
Mikor elkezdett az érzelmeiről beszélni kicsit összevontam szemöldököm, és úgy figyeltem amit mond. Abszolút megértettem, hogy mire gondol ezzel kapcsolatban. Eddig úgy éreztem, egyetlen érzelemre vagyok képes, saját magam gyűlöletére, de ez az utóbbi fél órában gyökeresen megváltozott. Minden nyilvánvaló ellentét ellenére, mindannyiunknak hasonló emberi szükségletei és félelmei vannak; mindannyian ugyanazon az ösvényen járunk, és egymást irányítjuk. Ennek megértése együttérzéssel tölthet el bennünket. Együttérzés nélkül pedig épp úgy bezárkózunk a sikerbe, mint ahogy a balsikerbe is. A saját lelkünk az, amely az utolsó vészfékként használja a negatívat, mielőtt a siker arrogánssá és vakká tenne minket felebarátainkkal szemben.
Olyan szépen mosolygott...De ez az idült mosolygás, ez megy az agyamra, ami körbevesz minket. Mosolyogni mintha elfelejtettünk volna, most már csak akkor vigyorgunk, ha ránk szakad egy lottónyeremény, egy előléptetés vagy hasonló. Van karriermosoly, van fel-akarlak-szedni mosoly meg az örülök-hogy-fel-akarsz-szedni s más hasonlók, de a szép-napunk-van mosoly mintha ezidáig nem is létezett volna számomra. Most inkább ez az utóbbi terebélyesedik arcomon. Láttam már szép, fiatal lányokat, ártatlan gyermekeket mosolyogni, de így, ilyen romlatlan jósággal, félénk csodálkozással soha senkit. Ez a mosoly maga volt a hibátlan emberi jóság, ahogyan lényéből is pontosan ez sugárzott.
- Akkor elsőként erősítsük a pozitív oldalt... - leheltem a szavakat, majd az asztal mellé sétáltam. - Tudom, hogy ódivatú vagyok, meg minden - vontam vállat - , de gyere el velem sétálni. - nyújtottam kezem neki, majd vártam, hogy mi lesz a reakciója. Vajon bízik bennem annyira, hogy megfogja kezem, és ezáltal megérezze mi vagyok, vagy legalább azt megérezze, hogy nem emberrel van dolga? Vajon képes velem, egy vad idegennel elmenni egy ismeretlen városba sétálni, vagy egyszerűen megfutamodik? Mindenképpen az első lehetőségben reménykedtem. Az embernek mindig reménykednie kell. Ez az élet legnagyobb ajándéka. A remény. Én mindig is reménykedtem, hiszen ez az egyetlen dolog, ami erősebb a félelemnél.

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 7:00 am

Mystic Falls - Grill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 40 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Similar topics

-
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Falls utcái