A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Szept. 14, 2012 9:48 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Örömmel nyugtáztam, hogy a könyvtár rengetek jó kis olvasnivalót tartogat számomra. Sok időm lesz, hacsak nem sikerül felvetetnem magam valahova. Már épp indulni készültem, amikor egy srác véletlenségből ütközött nekem, aminek hatására mindent eldobtam. Pontosabban elejtettem. A szőke srác udvariasan hajtogatta, hogy sajnálja, de most mit mondhatnék? Mindenkivel történnek véletlenek. Felsegítette a könyveket, és a táskám tartalmának felét, ugyanis annak is sikerült kiborulnia. Kissé jobban rázoomoltam a arcára.

- Matt? Matt Donovan? - Léptem felé egy fél lépéssel közelebb. Nagyon ismerős volt, és esküdni mertem volna, hogy az alsós kis haverom az. Ha ráhibáztam, akkor rettentően sokat változott, mióta láttam utoljára.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Szept. 14, 2012 9:25 pm
Sok tanulnivalóm volt, ezért a könyvtárba indultam, ahol már egy jó ideje nem jártam. Az elmúlt időben inkább a természetfelettivel foglalkoztam, nem pedig azzal, amivel kéne: a tanulással. Sok elmaradt dolgot kellene bepótolnom.
Miután bejutottam a könyvtárba elkezdtem nézelődni, de véletlenül nekiütköztem egy lánynak, akinek ez öléből minden a földre esett.
- Ó, nagyon sajnálom, nem is tudom, hogy lehettem ilyen figyelmetlen! - udvarias srác létemre segítettem neki összekapkodni a cuccait a földről, miközben ezt hajtogattam: - Ne haragudj!

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Szept. 14, 2012 6:54 pm
April és Nathalie háza

Jó melegbe öltöztem - mivel máááár bőven belegyalogoltunk az őszbe. Ahj, ma mg a Grillbe is el kell mennem. Annyi kedvem van, amennyi látszik. Valóban, semennyi. De nem baj, hogy kijöttem a levegőre. Tényleg jobban vagyok... Azért annyira nem, hogy úgy 1 óra múlva ne húzzak haza.

Elsétálva a könyvtár előtt, egyből beugrott, hogy nekem azonnali hatállyal olvasnom kell. Mosolyogva trappoltam be, és érvényesítettem az olvasókártyám, s már indultam is nézelődni a sorok közé, hátha valami szaftos kis ifjúsági irodalmat pillantok meg.

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
■ the place where nothing bad happens
† Hobbi & foglalkozás :
■ i'll be a little doctor
† Humor :
■ like a dead man's humor

Elena Gilbert ÍRTA A POSZTOT