Keskeny a határ menny és pokol között
A gonoszok a pokol kapujában sem térnek meg

Share | 
Édes Álom Cukrászda

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Aug. 04, 2012 1:57 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
Bár ellenkezni akartam, mikor azt mondta Ő fizet, hisz nem is ismerjük egymást annyira hogy egy ilyen gesztust elfogadhassak, de Ő már ment is a pulthoz, így a kijelentésem elmaradt... Lucy vonta magára a figyelmem, mikor megtalálta a süteménylapot az asztalon, és nagy kíváncsisággal kezdte gyűrögetni a kezébe kaparintott papírt.
- Igazán? - kaptam fel a fejem, amikor Noah is helyet foglalt az asztalnál. - Errefelé sűrűn vannak efféle rendezvények. Általában az egész város részt is vesz rajtuk. Nagymívű események - elmélkedtem, közben Lucy haját cirógatva. Azt a részt persze kihagyva hogy szinte mindig folyik vér is az ilyen partikon... A helyi "rosszarcú" populáció sosem bír magával... De azért a rendezvények első fele általában kellemes.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Aug. 04, 2012 1:37 pm
- Jó választás -feleltem arra, hogy zserbót kért. Szívesen megettem azt én is, bár igaz, hogy voltak olyanok, amik sokkal inkább a kedvenceim voltak. - És természetesen én fizetek - mondtam, majd máris odasétáltam az eladóhoz, hogy leadjam a rendelésemet. Időközben megakadt a szemem egy papíron, ami azt hirdette, valami Mikaelson-család bált tart a villájukban. Hm, nem is rossz, bár kivel mennék el? Nem vagyok benne biztos, hogy Pearl igent mondana egy ilyen meghívásra. Majd valahogy bepróbálkozom, gondoltam, majd odasétáltam, ahol ő és Lucy már helyet foglaltak, és leültem velük szemben. A süti is hamarosan meg fog érkezni. - Képzeld, valami bál lesz a városban - újságoltam.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Aug. 04, 2012 12:20 am
(Park)
Ahogy beléptünk a cukrászdába, kellemesnél is kellemesebb illatok árasztották el az orrunkat. Egyszerűen lenyűgöző süteményillat terjengett itt. Csodálatos volt, de tényleg, és nem csak mert édesszájú vagyok. Kuncogva néztem, hogy Lucy is rögtön fészkelődni kezdett ültében, máris nem akart annyira a babakocsiban maradni, jött is volna kifelé.
- Tessék, a süteménynek még csak az illatát érezzük, de máris megvadult - simítottam meg kicsikém haját szeretőn mosolyogva, és egy szimpatikus asztalnál megállván, sietve ki is vettem Őt a kocsiból.
- Azt hiszem én a zserbót fogom választani, az az egyik kedvencem - mondtam elgondolkodva, miközben helyet foglaltunk az asztalnál, s Lucy-t az ölembe ültettem, ahonnan nagy gyönyörködéssel bámészkodott, keresve a finom illatok forrását.

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Chatkép :

Keresem :
my only hope for happiness

Kedvenc dal :
back home
Hobbi & foglalkozás :
⊂ i'll be a little doctor
Humor :
⊂ like a dead man's humor

Elena Gilbert ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Júl. 26, 2012 3:18 pm