Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Édes Álom Cukrászda

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 9:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
- Isteni finom - jelentettem ki. - Szeretem a kávés mignont. Na, de azt hiszem, ideje lenne fizetni - álltam fel a helyemről. - Elvégre egészen biztosan el kell készülnöd neked is a bálra, és Lucyt sem hagyhatod csak úgy magára...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 9:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
- Akkor itt nálunk nyertél - feleltem, miközben mind a hárman jóízűen eszegettük a süteményeinket. Lucy a maga részéről egy idő után inkább a saját kis kezét részesítette előnyben a villám helyett. De most kivételesen hagytam neki, elvégre gyerek, nem lesz semmi baja egy kis maszattól.
- Ez nagyon-nagyon finom volt - sóhajtottam, mikor elfogyott az édesség a tányéromról, s Lucy-é is elfogyott, eltekintve attól a részétől ami a kezeire és az arcára került. Azt én letöröltem róla egy zsebkendővel. - És ahogy látom itt is sikere volt. A Tiéd milyen volt? - kérdeztem kíváncsian Noah-t.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 9:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
- Az sose baj, nekem pont az a célom, hogy megkedveljenek az ifjú hölgyek és urak - mosolyodtam el. Közben én is elkezdtem enni a mignonomat, immáron annak a reményében, hogy ha nem is húzzuk sokáig a találkát, akkor is látni fogom majd a bálon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 8:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
- Rendben, úgy nagyon jó lesz - bólogattam mosolygósan, s épp ezután, ki is hozták a rendelt süteményeket, amik láttán Lucy ismét fészkelődni kezdett a kezeim közt, s úgy csillogtak a szemei mint két csillag. - Azt hiszem le is vetted a kis hölgyet a lábáról - kuncogtam, Noah-ra pillantva, majd a villával finoman Lucy szájába adtam a krémes süteményből.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 8:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
És... igent mondott, ami egészen hihetetlen volt számomra, mégis boldoggá tett.
- Nos, akkor azt javaslom, együk meg a süteményünket, aztán mindketten térjünk haza egy kicsit, hogy felkészülhessünk a bálra. Mit szólsz? Eléd megyek, tudom hol laksz - kacsintottam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 6:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
- Én régebben minden ilyen rendezvényen megjelentem. Amikor még volt udvarlóm. De... az már eléggé régen volt, azóta azt hiszem talán csak egy alkalommal voltam bálon - elmélkedtem el kissé a végén. Hát igen... egyre emlékeztem, még mikor Annáék együtt voltak, és errefelé voltak... mióta a családom kvázi eltűnt... előbb Brad, majd Anna, Tyler, és Emily is, és csak mi ketten maradtunk Lucy-val, azóta nem is voltam szórakozni... nem is hiányoltam... Csak talán a táncot. Azt igen, mert táncolni szeretek...
Mglepődve néztem Noah szemeibe, amikor meghívott... őszintén szólva először vissza akartam utasítani, hisz nekem gyerekem van, nem egy bálban van a helyem... de... aztán eszembe jutott, hogy Noah kedves, és... rendes embernek tűnik, és... Lucy is kedveli, hisz orvos, és mikor beteg volt, Ő segített... Na persze az a munkája, de... rossz ember nem szokott gyerekeket gyógyítani...
Végül aztán nagy levegőt vettem, és elmosolyodva bólintottam egyet.
- Volna - mosolyogtam Rá kedvesen. - Nagyon szívesen elmennék Veled.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 2:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
- Igen, úgy tűnik. Még pár éve elmentem egy-kettőre az immáron exfeleségemmel, de akkor nem igazán ismertünk sok embert, tekintve, hogy akkortájt érkeztünk a városba. Bár tetszettek az ilyen események. És... - vettem egy nagy levegőt. Oké, hát akkor szedjünk össze minden bátorságot. Egészen biztos lesz jobb dolga is, vagy esetleg találna egy másik partnert, akivel jobb viszonyt ápol... hiszen alig ismerjük egymást. - Volna kedved eljönni velem?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 1:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
Bár ellenkezni akartam, mikor azt mondta Ő fizet, hisz nem is ismerjük egymást annyira hogy egy ilyen gesztust elfogadhassak, de Ő már ment is a pulthoz, így a kijelentésem elmaradt... Lucy vonta magára a figyelmem, mikor megtalálta a süteménylapot az asztalon, és nagy kíváncsisággal kezdte gyűrögetni a kezébe kaparintott papírt.
- Igazán? - kaptam fel a fejem, amikor Noah is helyet foglalt az asztalnál. - Errefelé sűrűn vannak efféle rendezvények. Általában az egész város részt is vesz rajtuk. Nagymívű események - elmélkedtem, közben Lucy haját cirógatva. Azt a részt persze kihagyva hogy szinte mindig folyik vér is az ilyen partikon... A helyi "rosszarcú" populáció sosem bír magával... De azért a rendezvények első fele általában kellemes.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 1:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
- Jó választás -feleltem arra, hogy zserbót kért. Szívesen megettem azt én is, bár igaz, hogy voltak olyanok, amik sokkal inkább a kedvenceim voltak. - És természetesen én fizetek - mondtam, majd máris odasétáltam az eladóhoz, hogy leadjam a rendelésemet. Időközben megakadt a szemem egy papíron, ami azt hirdette, valami Mikaelson-család bált tart a villájukban. Hm, nem is rossz, bár kivel mennék el? Nem vagyok benne biztos, hogy Pearl igent mondana egy ilyen meghívásra. Majd valahogy bepróbálkozom, gondoltam, majd odasétáltam, ahol ő és Lucy már helyet foglaltak, és leültem velük szemben. A süti is hamarosan meg fog érkezni. - Képzeld, valami bál lesz a városban - újságoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 12:20 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
(Park)
Ahogy beléptünk a cukrászdába, kellemesnél is kellemesebb illatok árasztották el az orrunkat. Egyszerűen lenyűgöző süteményillat terjengett itt. Csodálatos volt, de tényleg, és nem csak mert édesszájú vagyok. Kuncogva néztem, hogy Lucy is rögtön fészkelődni kezdett ültében, máris nem akart annyira a babakocsiban maradni, jött is volna kifelé.
- Tessék, a süteménynek még csak az illatát érezzük, de máris megvadult - simítottam meg kicsikém haját szeretőn mosolyogva, és egy szimpatikus asztalnál megállván, sietve ki is vettem Őt a kocsiból.
- Azt hiszem én a zserbót fogom választani, az az egyik kedvencem - mondtam elgondolkodva, miközben helyet foglaltunk az asztalnál, s Lucy-t az ölembe ültettem, ahonnan nagy gyönyörködéssel bámészkodott, keresve a finom illatok forrását.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Édes Álom Cukrászda - Page 16 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 26, 2012 3:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
Édes Álom Cukrászda
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
Vissza az elejére Go down
 

Édes Álom Cukrászda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
16 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

 Similar topics

-
» Mandel Cukrászda és Pékség
» Édes kishúgom
» Kicsi & Édes Hoechlin alias Shanna Hoechlin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Belváros-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •