Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 10, 2014 9:14 am
Ugrás egy másik oldalra
Charles Etwood
▲ Faj: vámpírvadász
▲ Hirdető: Abigail Etwood
▲ Kor: 24
▲ Avatar: Robert Pattinson (nem ragaszkodom hozzá, csak egy ötlet)
▲ Státusz: SZABAD
▲ Ismertető: "Tudod, miért a nagy testvérek születnek elsőként? Hogy megvédjék a kistestvéreiket, akik utánuk következnek."

Hát... szerintem, ha nem lennék a testvéred, na meg persze egy kicsit nagyobb is lennék, akkor én simán lennék a feleséged. Na de a lényegre térve... csak te vagy nekem, bár abban nem vagyok biztos, hogy neked is csak én vagyok, mert szoktál haza hozni lányokat. Mióta a szüleink meghaltak, te vigyázol rám... ennek már 6 éve. Van valami titkod, amire még nem sikerült rá jönnöm, de majd egyszer úgyis kiderül.

•••

Charles azóta vámpírvadász, mióta az anyját vámpírok ölték meg, és az apja eltűnt, semmit sem tud róla. Akkor mindössze 18 éves volt, elég hamar önállósodnia kellett, mivel a nyakára maradt egy kislány, akit esze ágában sem volt állami gondozásba adni. Inkább maga mögött hagyta Londont, és bosszút esküdött a szülei miatt. Mystic Fallsba költözött a húgával együtt, hogy még közelebb kerülhessen a fenevadakhoz, szándékában áll kiirtani annyit, amennyit csak éppen tud. Próbálja a húgát megóvni ettől a világtól, de tudja, hogy egyszer felnő, és akkor már nehezebb lesz titokban tartani a dolgot.
A jellemét az alkotóra bízom, én csak ennyit tartok fontosnak, semmi más kikötésem nincs vele kapcsolatban. Talán még annyi, hogy valaki olyan vigye el, aki két nap után nem tűnik el Rolling Eyes ééés.... várlak! *-*  :valami:



Vissza az elejére Go down
 

Charles Etwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Charles ---
» Charles Willington
» Roy/Vincent/Charles ---
» Charles Willington
» Saint Charles Avenue

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •