Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 09, 2012 7:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Szaga miatt biztos voltam abban, hogy nem vámpír. Csakhogy eddig vámpíron és vérfarkason kívül nem találkoztam más lénnyel, viszont tudtam, hogy léteztek boszorkányok a medálom miatt, szóval rögtön arra gondoltam, hogy ő bizony egy banya. Másfajta lényt el se tudtam képzelni, bár eleinte ezek a fajok is elég hihetetlenek voltak nekem.
-Már tudom mi vagy, egy banya. mondtam neki úgy, hogy csak tippeltem, kíváncsi voltam a reakciójára, ha úgy reagál rá ahogy várom, akkor igazam van. Azt viszont nem értettem, hogy miért mondta, hogy teljesen veszélytelen rám nézve. Egy boszorkánynak is igen nagy hatalma van, igaz a telihold miatt előnyt élvezek, de ő is eléggé el tudna velem bánni ha akarna. A telihold teljesen megváltoztatott, a kissé félénkebb tinifarkasból egy vadabb vérfarkas lettem, a medál ugyan megakadályozza, hogy a hold hatására elveszítsem a fejem, de az érzéseim ilyenkor sokkal intenzívebbek lesznek. Ezek közben odatáncoltam vele az asztalhoz ami tele volt piával és levettem róla egy üveg whisky-t. -Esetleg tölthetek? kérdeztem meg tőle kacér mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 09, 2012 5:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Attól függetlenül, hogy rendesen odatette magát és úgy táncolt velem, mint szerintem még senki, jól láttam arcán, hogy valamin erősen agyal. Vagy csak paranoiás vagy, vagy most akarja kitalálni, hogy mi is vagyok tulajdonképpen. Nem mintha sokáig kellene gondolkoznia rajta, tekintve, hogy ha vámpír lennék, vagy esetleg közönséges ember, azt megérezné...
Olyan gyorsan forgatott a tengelyem körül, hogy rendesen megszédültem, forgott velem a világ, szinte felüdülés volt újra egy helyben állni. Aztán már az sem volt jó, mert a szoba tovább forgott körülöttem. Ilyenkor sokat adnék, ha lenne valamilyen szupererőm, amivel ezt le tudnám állítani. - gondoltam fanyarul magamban, és nem hittem a szememnek, mikor mintegy varázsütésre elmúlt minden bajom. Reméltem, hogy rögtönzött kis erőbemutatómból ő semmit nem vett észre, de ha igen, az sem, baj, legalább nem agyal többet felesleges dolgon.
- Megnyugtatlak, nem félek. - villantottam magabiztos vigyort, de kicsit megborzongtam, ahogy fülembe suttogott. - És nincs a terveim között, hogy ma este vacsora legyek, szóval óvatosan... - karoltam át a nyakát. - Egyesekkel ellentétben és szeretek élni...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 09, 2012 4:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Amikor azt mondta, hogy nem veszélyes rám nézve fura tekintettel néztem rá, eleinte nem nagyon hittem neki, de miután olyan felszabadultan táncolt, én is felszabadultabb lettem. Csak mosolyogtam rá és megpörgettem párszor. Még mindig kíváncsi voltam, hogy mi a lány, ha talán boszorkány lenne, talán hallhatott a nyakamban lógó medálról és akár segíthetne megfejteni a további titkait. Elég sokat megtudtam róla a könyvtárban, de úgy érzem még nem eleget. Tudom, hogy boszorkányok készítették és azt is, hogy mire képes, de hogy miképp aktiváltam arról fogalmam sincs. A tánc közben közelebb hajoltam majd a fülébe súgtam.
-Nyugi, ha nem adsz rá okot, nincs mitől félned. mondtam majd csak hátra döntöttem és úgy csináltam mintha meg akarnám harapni, de csak rámosolyodtam és táncoltam tovább.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 09, 2012 8:18 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Tudom, hogy tudja, hogy tudom, hogy mi.. Ez már akkor tudatosult bennem, mikor tánc közben a szemembe nézett. Biztosan ő is érzi rajtam a természetfelettit, de én ugyan nem buktatom le magam... Miközben csábosan mosolyogtam megfordultam előtte. Hátamat mellkasának támasztottam, kezemet pedig felemeltem és hátravezettem a tarkójához, ahol jólesően hajába markoltam.
- Inkább nekem lenne okom a nyugtalanságra. - fordítottam oldalra a fejemet, hogy a vállam felett hátra tudjak pillantani. - Nem vagyok rád veszélyes, egy cseppet sem... - nyugtattam meg. Már csak az a kérdés, hisz e nekem. Úgy látszik igen, mert egyre oldottabb a hangulat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 09, 2012 1:24 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Csak megfogtam a kezét majd majd elkezdtünk táncolni. Amikor hozzá értem, teljesen ledöbbent arccal nézett rám. Talán megtudta mi vagyok? Ha, igen akkor ez még veszélyes lehet rám nézve, mivel én nem tudom ő mi, viszont a telihold miatt előnyt élvezek, gondoltam magamban. Az viszont hátrányos rám nézve, hogy elég kezdő vérfarkas vagyok és nem nagyon ismerem még a természetfeletti világot, de most az érzékeim és a reflexeim a csúcson vannak és mivel már eleve vérfarkas alakban vagyok, bármikor kitéphetem a torkát a karmaimmal. Ezek a gondolatok közben csak mosolyogva táncolta vele. Tetszett a vele való táncolás, de még mindig ki akartam deríteni mi is ő. Azt rögtön tudtam, hogy vadász nem lehet, mivel nem emberi szaga volt és valami különös energiát éreztem körülötte.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 11:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Hm.. Nem gondoltam volna, hogy ez a srác ennyire .. Barátságos?! Talán csak a jelmeze miatt tűnik hátborzongatónak, de ki tudja..
- De, persze... - fogadtam el az ajánlatot. Mindig is szerettem táncolni, a gimi folyamán hétvégente jártam a klubbokat, egészen addig, amíg anyu meg nem halt... Azóta szinte nem is kapcsolódtam ki. Mindig csak a menekülés és a bizalmatlanság. Itt az idő a feloldódásra.. Kezébe csúsztattam a kezemet és ekkor ért a felismerés, ami eddig valami oknál fogva nem jutott el a tudatomig. Egy vérfarkassal táncolok.. És telihold van.. Nem veszélyes, áh, egy cseppet sem. Nincs veszélyben az életem, meg semmi ilyesmi.. Óh, b*ssza meg.. - morgolódtam magamban. Ha kell, vajon lesz elég erőm ahhoz, hogy megvédjem magam? Elvégre Clarissa-val sikerült produkálnom valamit és már nem vagyok teljesen biztos benne, hogy átvágott, mert mi van ha nem?! Áh, ez kész agyrém..
Csak úgy cikáztak a gondolataim, miközben mindketten táncolni kezdtünk a pörgős zene ütemére.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 10:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
-Én is hasonló cipőben járok, alig ismerek itt valakit és én is pár napja jöttem a városba. mondtam neki mosollyal az arcomon, a szemem vissza változtatása után, már kevésbé nézett rám furán. Amikor kacéran rám kacsintott, elmosolyodtam
-Ha már itt vagyunk, nem lenne kedved táncolni? kérdeztem tőle még mindig mosolyogva a kezemet nyújtva. Valamilyen oknál fogva eszembe jutott Chloe, akit már 3 éve nem láttam, de jó barátok voltunk, a farkassá válásom előtt. Chloe, egy nap csak nem jött suliba, kerestem a házuknál is, de ott sem volt, többet nem hallottam felőle. Ezek a gondolatok, kicsit elszomorítottak, de ebből semmit nem mutattam ki, mivel pont egy gyönyörű lányt kértem fel táncolni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 9:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Oké, itt valami nincs rendben.. Nem lehet ember. Azt már kezdetben is tudtam.. Mégsem tudok rájönni, hogy mi ő. Elméláztam, de nem hagyott sokáig gondolkodni, ami a hasznára is vált, tekintve, hogy nem kezdtem azonnal semmiféle összeesküvés-elmélet gyártásába. A szeméből kivette a kontaktlencséket, vagy legalábbis matatott ott, és úgy tett mintha... Így már kellemes barna tekintetét éreztem magamon.
- Elhiszem.. - néztem rá együttérzően. Amíg nem csinál semmi gyanúsat, miért kellene elkerülnöm.
- Ami azt illeti, nemrég érkeztem a városba és nem ismerek túl sok embert.. Annak reményében jöttem ide is, hogy hátha összefutok pár arccal, akik bővítik az ismeretségi körömet. Úgy látom az elsőt máris megtaláltam.. -kacsintottam rá és én is egy pohár után nyúltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 9:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
-Az én nevem Scott. mosolyogtam rá, majd csak újra belekortyoltam az italomba, valami furát éreztem a lányon, nem tűnt embernek, de mivel nem ismerem még a természet feletti lényeket nagyon, nem tudtam megmondani, hogy mi is ő. Láttam, hogy furán nézi a szemeimet, félte, hogy netán lebukok szóval, úgy tettem mintha, kivenném a kontaktlencsék, közben pedig visszaváltoztak a szemeim, de a többi farkas részem megmaradt.
-Uh ez már zavart. mondtam neki újra rámosolyogva. Egy ilyen lány egyedül jött, ez, hogy lehet? kérdeztem tőle, utalva arra, hogy milyen jól néz ki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 8:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Nézelődtem hátha megpillantok egy ismerős arcot. Már akiket megismernék így, ki tudja minek öltözve.. Nehéz meló. - sóhajtottam egyet.
- Öhm.. Helló. - pillantottam fel a magas idegenre. Szemébe nézve valami furcsa kettősségérzet futott át rajtam, amit nem tudtam mihez kötni, talán a szeme irracionálisan sárga villogásához. Sosem láttam még ilyet. Egyszerre volt hátborzongató és valamilyen hihetetlen oknál fogva kíváncsivá is tett. Hogy lehet ez? Ki ő?
- Köszönöm. - fogadtam cserfes mosollyal a bókot, amit kétségkívül idomaimnak szánt és még véletlenül sem a fekete bőrcuccnak. Bár, ki tudja.. - Megan vagyok. - mutatkoztam be.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 8:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Én farkassá változva voltam a bulin, mivel ezt mindenki lehetetlennek hiszi, hogy valaki félig farkas félig ember legyen, nem éreztem, veszélyesnek a lebukást. Megpillantottam, egy lányt aki elég lengén volt felöltözve, hát mit ne mondjak, elég szexi volt. Csak iszogattam az italom, majd gondoltam egyet, ha már nem találok egy farkast sem leszólítom.
-Szia! mondtam neki rá mosolyogva. Hmm jó a jelmezed. felmérve néztem rá, nem vagyok az a típus aki csak ráhajt egy csajra, sőt eléggé visszahúzódó vagyok, de most valahogy felszabadultabb voltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 7:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Oké, az egész hely tele van nyomatva plakátokkal a "Horror Éjszakájáról", és hát miért is ne? Senkit sem ismerek, itt pedig jószerével mindenki megfordul. Ideális hely az ismerkedéshez. A birtokot megtaláltam, elég nagy volt ahhoz, hogy ne téveszthessem el. A kiigazodás azonban nehezebben ment, de semmi gond. Megoldom. Lassan feltérképeztem a házat, majd megállapodtam a nappalinál. Kissé feszélyezett a tömeg, akit nem ismerek, de hát istenem. Itt az alkalom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 7:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Csak bementem és egy ideig éreztem azt a erős nyilalló fájdalmat, majd hirtelen csak elmúlt. Amikor beléptem csak ledöbbentem, hogy milyen nagy volt a nappali. Csak odamentem az asztalhoz és elvettem egy italt majd azt kezdtem kortyolhatni, közben csak körülnézem, az eljöttek között. Ide is farkasokat keresve jöttem, de eddig még nem éreztem egy jelenlétét sem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 22, 2012 12:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
-Ez igaz.. -vigyorogtam és követtem őt amikor kifelé indult a házból. Nem volt annyira messze a hely úgyhogy gondoltam nem bánja ha most nem pazarolom a benzint erre a rövid útra.
-Olyan helyre nem is vinnélek ahol nem lehet. -tettem még hozzá, majd előre indultam várva, hogy kövessen.

[folyt. Morning Star Pub]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 22, 2012 11:12 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Rendben. Szerintem nem lesz gond a hangulattal. A whiskeyd már megalapozta a jó kedvet - vigyorgok rá, majd megindulok a házból kifelé, és várom, hogy mutassa az utat szórakozóhely felé. Tőlem mehetünk gyalog, vagy a kocsijával is. Ő tudja, hogy mennyire van messze, nekem így is úgy is jó.
- Remélem, táncolni is lehet majd ott - jegyzem meg csak úgy mellékesen útközben.


|| folyt. köv. máshol? ||
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 21, 2012 4:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
-Akkor holnap..-bólintottam kissé bizonytalanul, őszintén szólva voltak még bennem kétségek ezzel kapcsolatban, de ha nem akarok életem végéig másnak a csicskása lenni, akkor tenni kell valamit mielőtt hülyeséget csinálnék miatta.
-Legyen meglepetés! -vigyorogtam- Nem valami nagy szám, de a hangulat jó. Mármint általában. Ha meg nem lesz az akkor, majd csinálunk hangulatot magunknak..-vigyorogtam továbbra is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 21, 2012 10:16 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
A korábbi után már nem reméltem, hogy végül mégis ilyen könnyen beadja a derekát, így amikor végre igent mond, az én arcomat is egy nagy mosoly ragyogja be.
- Szuper! Akkor mondjuk holnap bele is vághatunk. Majd megmutathatnád, hol változtál át korábban, mielőtt hibrid lettél - kelleni fog egy ilyen, biztonságos hely. Még jobb lenne elhagyni a várost, de gondolom Tyler ezt most nem akarná bevállalni, és jobb is, ha Klaus szemei előtt maradunk. Úgy nem leszünk gyanusak.
Elkerekedett szemekkel nézek Tyra, ahogy lecsapja az asztalra az üveget. Gondolom, tényleg jó helyet talált ki nekünk, ha ennyire feldobta még az ötlet is.
- És el is árulod, hová megyünk, vagy legyen meglepetés? - kérdezem végül vigyorogva, és közelebb sétálok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 20, 2012 9:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
-Végül is igazad van. Ha nem akarok Klaus csicskása lenni akkor erre csak ez az egyetlen megoldás. Úgyhogy állok elébe a feladatnak! -jelentettem ki már egy apróbb vigyorral az arcomon. Szemmel csinos alakját ahogy felállt a kanapéról.
-Kirúgni a hámból? ..-dörzsöltem meg az államat- Azt hiszem ez menni fog..-vigyorogtam és én is felpattantam a kanapéról, hogy úgy állhassak meg vele szemben.
-Hmm...Hát gondolom a Grill kilőve..-gondolkodtam el egy pillanatra, aztán hirtelen felötlött.
-Már meg is van..-jelentettem ki önfeledten és lecsaptam az üveget az asztalra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 19, 2012 8:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Figyelj, én nem erőltetem - emelem fel védekezőn mindkét kezem. - Egy lehetőséget kínáltam neked. Azt hittem, kapni fogsz az alkalmon. De... megértem, hogy nem könnyű döntés. Hmm... - állok fel, amiután visszacsórta az üveget.
- Mi lenne, ha gondolkodnál még rajta? Addig is megmutathatod a várost. Mit érdemes megnézni... Kicsit ki is rúghatunk a hámból, ha van olyan hely a városban, ahol lehet lazítani - vágok egy apró fintort, de ez igazából kihívás akar lenni. Ha egy kis bizonyítási vágy is akad benne, megmutatja nekem, hogy szoktak ők a barátaival kikapcsolódni itt Mystic Fallsban, hogy igenis tudnak az itteni fiatalok is bulizni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 19, 2012 7:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Egyre jobban kezdtek meggyőzni az érvei, de még mindig nem tűnt megvalósítható tervnek, de végül is mit vesztek vele ha belemegyek? Azt hiszem semmit..
-Igazad van..-bólintottam és kikaptam a kezéből a whiskysüveget. -Benne vagyok..De mi lesz ha Klaus rájön? Már ha egyáltalán sikerül..-vágtam egy fintort és meghúztam az üveg tartalmát.
-Nem hagyná annyiban és biztos vagyok benne, hogy a végén én járnék rosszul. -szorongattam az üveget a kezemben és közben tanácstalan tekintettel bambultam Hayley-re.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 18, 2012 9:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Elkomolyodom. Nem tetszik a hozzáállása. Ennél tud ő sokkal bátrabb, határozottabb, optimistább is lenni. Nem gyáva, sosem volt az. És most sem hagyom, hogy ilyen könnyen meghátráljon.
- Komolyan feladnád ennyivel? Vagy meg akarod várni, amíg Klaus rávesz valami őrültségre? Hogy baja essen valakinek, akit szeretsz? Tényleg esélyt akarsz neki adni, hogy tönkretegye az életedet?! Vagy a sarkadra állsz végre, és megteszed, amit csak lehet, hogy megszabadulj a csicska szereptől? - Nem akartam ezt a szót használni rá, de kihozta belőlem. Rá kell ébresztenem, hogy milyen súlyos a helyzete, és hogy valójában tehetne ellene, ha akarna. Adódott a lehetőség, és még csak meg sem akarja próbálni? Hát én biztos inkább átváltoznék ezerszer, minthogy hagyjam, hogy valaki szolgaként irányítson. Legyen az Klaus, vagy bárki más. Kicsit felhúztam magam, de ahogy ujjai az arcomhoz érnek, már le is nyugszom.
- Te erősebb vagy ennél... - teszem hozzá az előbbiektől halkabban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 18, 2012 8:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
-Pedig az vagyok..-néztem rá mikor lehajtott fejemet a kezébe fogta.
-Nem akarok kötődni hozzá ez szent igaz, de átváltozni sem akarok többször. Nem tudom, hogy még képes lennék-e rá. -mondtam színtelenül. Már elég régóta nem kellett átváltoznom és most nincs hozzá túl sok kedvem, na meg energiám.
-Tudom, hogy segíteni akarsz, de...de nem hiszem, hogy menni fog. Szabad akaratomból nem változnék át. - néztem szemeibe miközben hátrasimítottam a haját.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 18, 2012 6:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Ne légy már ennyire pesszimista - csúszok közelebb, és lehajtott fejét a kezembe fogom, hogy rám nézzen. Talán belőlem tud meríteni némi reményt.
- Gondolj bele! Mi is az, ami miatt ennyire kötődsz hozzá? Mi miatt érzed magad hálásnak, amikor tulajdonképpen semmi jót nem kaptál tőle. Leszámítva, hogy már nem kell kínok között átváltoznod havonta egyszer - nézek a szemébe, majd elengedem az arcát.
- A feladat: át kell változnod. Szabad akaratból. Egyszer. Kétszer. Százszor. Amíg azt nem érzed, hogy az, amit kaptál tőle, nem igazi ajándék - vázolom fel az elképzelésemet ezzel kapcsolatban.
- Persze tudom. Nem lesz könnyű. De ezért vagyok én itt - mutatok magamra, és biztató mosolyt küldök felé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 18, 2012 6:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
-Dehogy zavarsz. Örülök neked. -vigyorodtam el. Már csak azért is örülök az idejövetelének mert nem kell attól tartanom, hogy Klaus neki esik vagy megpróbál rámászni.
-Egy terved? Mégis miféle terv?-kérdeztem kíváncsi arckifejezéssel. Érdekelt, hogy most mivel áll elő.
Végighallgattam a tervét és egy kissé lehetetlennek tűnt, fogalmam sem volt, hogy valóban lehetséges-e a megvalósítása.
-Lehetséges ez egyáltalán? -kérdeztem megrázva a fejemet-Én benne vagyok, de nem fog sikerülni. -hajtottam le a fejemet a padlót bámulva.
-És mégis hogyan akarod csinálni? -néztem aztán rá kérdően.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 18, 2012 3:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
- Rendben... ha nem zavarok... - mosolyodok el. Természetesen szívesebben húzom meg magam nála, mint Klausnál... de az utóbbival sem árt jóban lennem, a közelében maradnom, hogy meg tudjam valósítani a tervemet. Talán ideje lesz lassan felvezetni a dolgot Tylernek is.
- Szóval... mondtam ugye, hogy miattad jöttem a városba. Hogy lássam, rendben vagy e... Nos, ez csak félig igaz. Van egy tervem, ami akkor körvonalazódott ki teljesen, amikor megtudtam, hogy te is hibrid lettél - visszacsórom az üveget. Kelleni fog ez nekem még.
- Tudod... egyre jobban bosszant, amit Klaus csinál. Sorban veszi el a barátaimat, hogy aztán mind... - nem akarok sértő szót használni, ezért egy pillanatra eltűnődöm, mielőtt folytatnám - ... mind őt szolgálják, mind kötődjenek hozzá. Nem tudom ezt tovább tétlenül nézni. Azt hiszem, van rá mód, hogy megtörjük ezt a köteléket. Szeretnék ebben segíteni... ha benne vagy - fejezem be halkan, majd egyesen Tyler szemébe nézzek, hogy lássam, hogyan reagál.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Vissza az elejére Go down
 

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Nappali
» Nappali
» A nappali
» Nappali
» ..Nappali..

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakónegyed :: Lockwood birtok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •