Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 18, 2012 12:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Talán akkor sikerült valamennyire megnyugodnom amikor átült mellém és a lábait az ölembe rakva hátradőlt a kanapén. Így utólag érthető volt, hogy miért ment ideiglenesen Klaushoz, de akkor is, nekem ez sok volt.
-Ez érthető. -bólintottam egyet és a kezembe nyomott üveget rendesen meghúztam.
-De jobban örülnék neki ha idejönnél. Ha meg Klaus annyira bánná akkor úgy is rajtam tölti ki vagy máson. -vontam egyet a vállamon.
-Na akkor mit mondasz? Ideköltözöl? Csak jobb lesz mint...mint Klausnál.-kortyoltam bele ismét az üvegbe és hátrahajtottam a fejemet a kanapé támláján.
-Stauntonban voltam az egyik régi haverommal. Kicsit kirúgtunk a hámból. -vigyorodtam el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 18, 2012 12:10 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Aahhh - sóhajtok egyet, majd az üveggel a kezemben átmegyek mellé. Lábaimat az ölébe pakolva hátra dőlök a kanapén, és újra meghúzom a whiskeyt. Az idegességét látva muszáj lazára vennem a dolgot. Nem mintha amúgy egy görcsölős típus lennék. De nem akarom, hogy nagyon felhúzza magát ezen az egészen.
- Nyugi, Ty, nem akarok hozzá költözni, sem lepaktálni az ördöggel - vonok vállat. - Ez csak átmeneti megoldás volt, mivel te messze jártál, és nem tudtam hova menni. Nehéz lett volna neki nemet mondani, és az előzmények után nem is akartam ismét elutasítani. Szerintem ez még egy nagyon fair ajánlat volt tőle. - Kezébe nyomom az üveget, mielőtt azt mondaná, hogy kisajátítottam magamnak. Egyébként sem kellene máris spicces állapotba kerülnöm.
- Na de most te jössz! Merre csavarogtál ma? - kérdezem meg elmosolyodva, és a kíváncsiság ki is ül arcomra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 17, 2012 9:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
-Szerencsére..Nála nem mindenki ússza meg ennyivel. -húztam meg az üveget. Ahogy végighallgattam a történteket már azt hittem, hogy semmin nem lepődhetek meg, de amikor kijelentette, hogy Klaus megpróbált rámászni és most nála lakik kisebb sokkot kaptam.
-És nála is akarsz maradni? -kérdeztem felvont szemöldökkel bárminemű érzelem nélkül az arcomon, teljesen ledöbbentem. -Nem lesz jó vége annak ha ott maradsz..-ráztam meg a fejemet.
-Ide is jöhettél volna lakni. -jegyeztem meg amikor kikapta az üveget a kezemből. Sokkal jobban örültem volna annak ha egyáltalán nem ismerkedik meg Kalussal. Az meg csak tetézi a dolgokat, hogy nála lakik.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 17, 2012 7:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Egyben vagyok, nem igaz? - kérdezem széttárva a karjaimat, arcomon egy nemtörődöm kifejezéssel. De azt hiszem, Tylert nem fogom lerázni ennyivel.
- Nem volt túl jó kedvében, annyi biztos. Felváltva volt goromba, vagy épp erőszakos, volt nyájas meg lekezelő. Megpróbált rám mászni, aztán... - leteszem a kiürült poharamat a dohányzóasztalra. - Tudod milyen vagyok: sosem tudom tartani a számat. Ösztönből visszavágok. Szóval... felpofoztam, amire kevésen múlott, hogy majdnem kinyírt. Kicsit felnyaltam a betont... és végül - nagy levegő, és egy szuszra mondom el a végét - elég kedves lett, és rábeszélt, hogy húzzam meg magam nála. - Hadarom el, aztán kikapom Tyler kezéből az üveget, és én is meghúzom.
- Végül elment valami csaj után, úgyhogy egyedül aludtam a szobájában - teszem még hozzá, és újabb korty.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 17, 2012 7:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
-Igen elkapott...Sajnos..-köszörültem meg a torkomat és az egész üveg whisky után nyúltam amit egy ideig csak szorongattam a kezemben. -Ha ellenkezek megöl. Bár gondolhatod, hogy nem volt ínyemre a dolog. -vágtam egy fintort és beleittam az egész üvegbe.
-Úgyhogy most ha bármit is kér ugranom kell. -nyeltem egyet, majd amikor elkezdte mondani, hogy mi történt vele a városban igencsak meglepődtem.
-Chris?-gondolkodtam el egy pillanatra, de nem ugrott be róla semmi a következő mondatán viszont fennakadtam.
-Hogy mi?..-kérdeztem elhidegült arccal-És mi történt? Ugye nem bántott? -kérdeztem teljes komolysággal a hangomban. Volt egy sejtésem, hogy Klaus nem csak egy bájcsevejt folytatott vele.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 17, 2012 7:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Tyleréhez hasonló vigyort eresztek, aztán megrázom a fejem lassan. Még elbízza magát, ha így folytatjuk.
- Igen, persze hogy téged, hisz miattad jöttem - vallottam be végül. - Hallottam róla, hogy Klaus elkapott - magyarázom apró fintorral - és a saját szemeimmel akartam látni, hogy jól vagy... - A további okokat még nem sorolom, talán még kicsit korai is. Mindent a maga idejében. Előbb szeretném hallani, hogy mi van vele.
- Igen, ami azt illeti, szereztem pár ismerőst... - kezdek bele, aztán elhallgatok, amíg összeszedem a gondolataimat. - Az a helyzet, hogy... előbb kicsit eltévedtem a központban, és épp belebotlottam egy Chris nevű vámpírba - talán mond neki valamit ez a név.
- Aztán... a Grillben nem mással futottam össze, mint magával az őshibriddel - forgatom a szemeimet. Igazából még magam sem tudom, hogyan vélekedjek az egészről. Érdekes találkozás volt, eseménydús, annyi biztos. Előbb megvárom, erre a részre hogyan reagál Tyler, és csak aztán árulom el majd neki, hogy most épp... azt hiszem tulajdonképpen Klausnál lakom...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 17, 2012 6:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
-Én is sajnálom, de ez van. -vontam egyet a vállamon és amint kiürült a poharam tartalma töltöttem magamnak még egy kört. Igazából már nem is annyira sajnáltam a történteket, jobb is így.
-Szóval engem kerestél fel először? -kúszott egy vigyor az arcomra, majd az italomba kortyoltam. -Ha tudtam volna, hogy jössz nem utazok el. -ittam ki a poharam maradék tartalmát is és az asztalra csaptam.
-Az biztos. Én már ki sem akarok mozdulni, mindig vagy meg akarnak ölni vagy éppen belém kötnek. Mint pár nappal ezelőtt Klaus..-forgattam meg a szemeimet, hisz tudja kiről van szó. Meséltem neki már róla.
-És...-húztam el a szót-..történt valami említésre méltó amióta itt vagy? Szereztél ismerősöket?-kérdeztem felvont szemöldökkel ezzel arra utalva, hogy megéreztem rajta azt az ismerős illatot vagy inkább már szagot.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 17, 2012 10:42 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Kézhez kapom az áhított italt, és egy apró biccentéssel meg is köszönöm, aztán épp amikor kortyolok, válaszol a korábban feltett kérdésre, amitől majdnem félrenyelek. A legutóbbi áradozásaiből arra következtettem volna, hogy minimum örök szerelem az övék. Persze a remény hal meg utoljára, mármint ami engem illet. És úgy tűnik, most a remény győzött. De nem akarom kaján vigyorral fogadni a hírt, ezért kortyolok egy újabbat, majd teljes figyelemmel fordulok ismét Tylerhez.
- Sajnálom - mondom a tőlem telhető legőszintébben. Aztán ő is nekem szegez egy-két kérdést, amire apró fintort eresztek.
- Nagyjából egy napja érkeztem. Miután anyukád mondta, hogy nem vagy a városban, gondoltam fordulok egyet a központban... - vonok vállat, aztán elvékonyodnak az ajkaim. - Mystic Falls őrültebb hely, mint maga a pokol - nevetem el magamat halkan végül. - Szó szerint minden sarkon valami őrültbe lehet bukkanni - teszem még hozzá, majd kényelmesen hátra dőlök az italommal, és újra végigmérem Tylert.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 16, 2012 9:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Amikor beértünk a nappaliba lehuppant az egyik fotelba én pedig a bárszekrény felé vettem az irányt, hogy előhalásszak belőle egy whiskysüveget és két poharat.
-Parancsolj! -mondtam vigyorogva és letettem a poharakat az asztalra, majd levágódtam a vele szemben lévő kanapéra.
Amikor Caroline jött szóba megköszörültem a torkom, majd a szemeibe néztem.
-Fogalmam sincs...-vontam egyet a vállamon-Szétmentünk...-tettem még hozzá és mindkettőnknek töltöttem a poharába a whiskyből.
-De ne is beszéljünk róla.. Mi van veled? Mióta vagy a városban? -kérdeztem és egy vigyorféleség rajzolódott ki az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 16, 2012 8:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
|| Birtok ||

Láttam Tyleren, hogy a maga módján már megbánta a dolgot. Nem is akarom többé az orra alá dörgölni, én már túl léptem rajta, aztán remélem, hogy nem fog ismét az orromnál fogva vezetni. Követem őt a nappaliba, aztán lehuppanok az egyik nagyon kényelmesnek tűnő bőrfotelba. Még megvárom azt az italt, ha egyáltalán kapok, és csak a bevezető körök után kezdek bele a lényegesebb témákba.
- Szóval... hol van a barátnőd? - Caroline, vagy hogy is hívják. Látszólag teljesen félvállról teszem fel neki a kérdést továbbra is bámészkodva, mintha nem sokat számítana a válasza. De minden érzékem rá van most kiélezve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 14, 2012 8:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Már majdnem sikerült elaludnom amikor megszólalt a csengő. Nem tudtam ki lehet az, reméltem, hogy nem Klaus. Nem lett volna most túl sok kedvem hozzá.
Kikászálódtam a kanapéból és próbáltam valamilyen friss és nem pedig ilyen nyomott arckifejezést felvenni, majd elindultam a bejárati ajtó felé.

(Birtok)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 14, 2012 8:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
(Birtok)

Amint beértem levágódtam a kanapéra és őszintén szólva eléggé meg kellett erőltetnem magamat ahhoz, hogy ne aludjak el. Ebben a két napban nem volt alkalmam sokat pihenni, hála Matt-nek.
Fogalmam sem volt, hogy ezek után mit kezdek magammal, mondhatni az egész életem felfordult.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Nappali    - Page 3 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 14, 2012 12:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Nappali
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Vissza az elejére Go down
 

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Nappali
» Nappali
» A nappali
» Nappali
» ..Nappali..

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakónegyed :: Lockwood birtok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •