Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Bryan L. Foster
Léa Tate Tumblr_inline_oes899D2Hj1utzj8e_500
Keresem :
■ my girl on the fire
Léa Tate Tumblr_ocqqi45N831vr5m5eo1_250
Tartózkodási hely :
■ actually - mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
■ lawyer and teacher in one



A poszt írója Bryan L. Foster
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 18, 2015 9:39 am
Ugrás egy másik oldalra
- archivált hirdetés -
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Léa Tate Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Kedd Május 05, 2015 6:43 pm
Ugrás egy másik oldalra
Léa Tate

Státusz •SZABAD
Faj •Boszorkány
Kor •35 év
Play by •Charlize Theron
Ismertető •Furcsa, hogy nem én vagyok az egyetlen a családban, akinek megvannak a saját démonai. Erős, határozott, magabiztos, két lábbal a földön járó nő vagy, akire azóta felnézek, mióta az eszemet tudom. Mindig olyan akartam lenni, mint te. Nekem nem az anyukám volt a példaképem, hanem az apukám húga, a gyönyörű és különleges nagynéném, akinek soha nem görbült lefelé a szája, ha meglátott, aki kamaszkorom hajnalán lelkesen osztotta meg velem a tapasztalatait és az ő fiatalkorának történeteit és a boszorkánygénjeim előbukkanásakor nem volt rest elmesélni a családi sztorik eme részét, mivel apám soha nem varázsolt, anyám pedig egyszerű ember volt, így erről az oldalról kaphattam csak segítséget. A soha nem létezett lányodnak tekintettél és biztos vagyok benne, hogy ha nem ölöm meg a szüleimet akkor is mellettem maradtál volna, de így még erősebb lett közöttünk a kapcsolat. Mindent elmondtam neked, te pedig keresgélsz, kutatsz, mert egyikőnk sem tudja, mi kattant be nálam, hogy ilyet tettem... lehet, hogy rájöttél a megoldásra, megtaláltad a félelemből kivezető utat számomra, de felötlött benned egy másik gondolat is.. magadnak annyit vallasz be, hogy ezzel segíthetnél megszabadulnom minden fájdalmamtól, mégis valószínűbb, hogy kecsegtető számodra az erő, ami bennem lappang. Tényleg képes lennél megfosztani attól, amit akár fejleszthetnék is csak azért, hogy neked több legyen és még hatalmasabbá válhass? Akár az életemet is elvennéd? Én nem ezt az énedet ismerem. Ám mint arra már rájöttem: ha kell, mindenki tud báránybőrbe bújt farkas lenni.

// Azért gondoltam erre a pb-re, mert szerintem hasonlít a két delikvens és igazából ő inspirálta a hirdetést, de ha nem tetszik, akkor változtatható. A faj az lehetőleg maradjon, de minden más variálás tárgyát képezi. A többi részletet pm-ben, csak gyere!  :angyal:
Várjuk • Ebony Tate-Smith

Vissza az elejére Go down
 

Léa Tate

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Tate Glosberg
» Tate Sinclaire
» Ebony Tate-Smith
» Ebony Tate-Smith

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •